הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

 הסרת נקודות חן 

המידע המקיף והסניפים המובילים לטיפול בלייזר ב: 
גבעתיים, בני ברק, תל אביב, כפר סבא, באר שבע, נתניה, עפולה, חיפה, רחובות
קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון, ראשון לציון, קריית מוצקין, קריית ביאליק


מעוניינים להסיר נקודות חן? המדריך המקיף מתחילת התהליך ועד סופו: כיצד נוצרות נקודות חן, מהן הסיבות להסרת נקודות חן, איך לזהות סימנים מחשידים בנקודות חן, סוגי נקודות חן, תהליך האבחון, הכנות לקראת הטיפול, סוגי טיפולים להסרת נקודות חן, הטיפול המומלץ בלייזר להסרת נקודות חן בפנים, תהליך ההחלמה, תוצאות, מחירים והמרכזיים המובילים בפריסה ארצית בסניף הקרוב לביתכם.
מתחילים...

כיצד נוצרות נקודות חן: 

נקודות חן נוצרות בעקבות שגשוג של תאים מסוג מלנוציטים בשכבת הדרמיס או האפידרמיס בעור. ברוב המקרים, מתפתחות נקודות חן עוד ברחם אך הן באות לידי ביטוי על עורנו במהלך השנתיים הראשונות לחיינו. נקודות חן מופיעות בכל מקום בגוף ועל הפנים. הן יכולות להיות בולטות מעל העור או שטוחות. היתרון הבולט של הלייזר שהוא מאפשר הסרת נקודות חן שטוחות ובולטות בתוצאות האסתטיות הטובות ביותר שניתן לקבל, מרבית נקודות החן הן שפירות אך לעיתים הן משנות את צבען, גודלן או צורתן. במקרים אלו, יש צורך באבחון ובדיקה לצורך שלילת אפשרות לממאירות. נקודות חן מרובות, כהות או בולטות המצויות על הפנים או במקומות חשופים כגון צוואר, מחשוף או ידיים, עלולות להוות מטרד אסתטי ולפגוע בביטחון העצמי. ישנם טיפולים שונים לצורך הסרת נקודות חן אך הטיפול שהוכח כיעיל, מהיר ובטוח ביותר הוא הסרת נקודות חן באמצעות טכנולוגית לייזר. ברשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, תמצאו את טכנולוגיות הלייזר המתקדמות ביותר לצורך הסרת נקודות חן בהתאמה מדויקת לגודל נקודת החן, מיקומה ועומקה וזאת לצורך קבלת תוצאות מקסימליות של עור אחיד חלק וללא סימן או צלקת. 
הסיבות העיקריות להיווצרותן של נקודות חן:
 • סיבות תורשתיות -  מופיעים כבר בגיל הילדות ונקראים נקודות חן מולדות והם מתרבות בעיקר בעשור השני והשלישי לחיים כתוצאה מהצטברות מלנוציטים בעור אשר מייצרת את הפיגמנט שאחראי לצבע.
 • חשיפה לשמש -  שנחשבים כגורמים חיצוניים וסביבתיים ולכן חשוב להשתמש בקרם הגנה כאשר באים במגע עם חשיפת יתר לשמש.

סרטון המציג את שיטת הטיפול של הסרת נקודות חן בלייזרמהן הסיבות העיקריות להסרת נקודות חן:

ישנם מספר סיבות לבצע טיפול של הסרת נקודות חן:
 • סיבה אסתטית - נחשבת לסיבה הפופולארית ביותר להסרת נקודות חן לשיפור הרגשה האישית של המטופל הפוגעות בביטחון העצמי שלו (במקרה זה מומלץ טיפול
  הסרת נקודות חן  בלייזר שנותן את התוצאות האסתטיות הטובות ביותר. 
 • סיבה תפקודית כגון - שומה בולטת בפנים שמפריע לגילוח, או שומה שמפריעה באזור סגירת החזיה.
 •  סיבה רפואית  - חשד שמדובר בנגע ממאיר או נגע העלול להיות ממאיר נדרש לאבחון וטיפול.
 • השיטה להסרת נקודות החן נקבעת לפי הסיבה להסרה -  להסרת אסתטית משתמשים לרוב בהסרה בלייזר, לסיבה רפואית אם יש חשש שנקודת החן ממאירה משתמשים בשיטה כירורגית על מנת שנוכל לשלוח אותה לפתולוגיה ואבחון.

אך לזהות סימנים מעוררי חשד לממאירות בנקודות חן:

נקודות חן הן לרוב הם נגעי עור שפירים אך לעיתים רחוקות הם עלולים להפוך לנגע ממאיר.
הסימנים אשר דורשים בדיקת רופא עור לצורך אבחון :

  •  גאומטריה - נקודות חן הן לרוב סימטריות ולכן, כאשר מופיע שינוי בצורתה של נקודת החן חשוב לבדוק אותו לעומק. 
  •  גבול - נקודת חן תחומות בגבול ברור. כאשר הגבול הופך לא ברור יש צורך בבדיקה מעמיקה. 
  •  גוון – כאשר נקודת החן משנה את צבעה או שהיא מרובת צבעים כגון : חום, שחור ורוד וכחול, יש צורך למהר ולאבחן. 
  •  גודל- כאשר קוטרה של נקודת החן עולה על 6 מ"מ חשוב לבדוק במהירות ולשלול כל חשד לממאירות. 
  נקודות חן חשודות


  סוגים שונים של נקודות חן:  נקודת חן אדומה
  נקודת חן אדומה:
  נקודות חן מופיעות על עורנו בגוונים שונים. לרוב, הן מופיעות בצבע חום כהה או שחור אך נקודות חן יכולות להופיע גם בצבעי וורוד כהה או אדום אך אל דאגה, נקודות אלו אינם מהוות סכנה בריאותית. חלקן של נקודות החן האדומות הן מולדות אך נקודות חן אדומות יכולות להיווצר במהלך החיים. נקודות אלו מכונות "המנגיומות שרי" והן נוצרות בעקבות ריבוי כלי דם באזור קטן. לנקודות חן אלו נטייה להופיע באזורים כגון החזה והגב. חשיפה מרובה לשמש עשויה להאיץ את הופעתן של נקודות החן האדומות. הטיפול המומלץ עבור הסרת נקודת חן אדומה הוא בלייזר.
  נקודת חן כחולה
  נקודת חן כחולה:
  נקודת חן כחולה (BLUE NEVOUS) היא נקודת חן הנמצאת לרוב בתוך הדרמיס, מקבלת את שמה בשל החזר העור המעניק לה את צבעה הכחלחל. ברוב המקרים מדובר בנגע עור שפיר שאינו מהווה כל סכנה לבריאות. 
  נקודת חן מגרדת
  נקודת חן מגרדת: 
  נקודות חן עלולות לעיתים לגרד. לרוב, אין כל סיבה לחשוש שכן מדובר בתופעה הנגרמת בשל חיכוך של נקודת החן עם בגד, חשיפה לא מבוקרת לשמש, עקיצה ועוד. גרד לבדו אינו סיבה לבהלה אלא אם כן הוא מלווה בתופעות נוספות כגון: דימום מנקודת החן, שינוי בגודלה או צבעה, כאב ועוד. במקרים אלו יש לגשת במהירות אל רופא עור לצורך שלילת התפתחות מלנומה .


  הסרת נקודות חן - כל השאלות הנפוצות:

  • מתי מומלץ להסיר נקודות חן בלייזר?
   טיפול בלייזר נחשב לטיפול האסתטי הטוב ביותר שקיים למראה עור אחיד וחלק, מומלץ להשתמש בוא כאשר נקודת החן שפירה (תקינה מבחינה בריאותית).
  • האם הטיפול בלייזר כואב?
   הטיפול בלייזר אינו כואב רק יוצר תחושת חימום ופולס רגעי שנמשך לשנייה אחת.
  • האם ניתן לסיר נקודות חן בפנים?
   מומלץ להסיר נקודת חן מהפנים רק בלייזר מאחר והתהליך ההחלמה בלייזר שמתבסס על תהליך הריפוי הטבעי של העור הוא הטוב ביותר באזור הפנים.
  • כיצד הלייזר מעלים את נקודת החן?
   בצריבה של נקודת החן קרני הלייזר יוצרים גלד שטחי שמאפשר לגוף לאותת לעור שנדרש תהליך החלמה טבעי של העור באזור הסרת נקודת החן.
  • מהם אמצעי הזהירות לאחר טיפול הסרת נקודת חן?
   אחרי טיפול של הסרת נקודת חן חשוב לשמור על העור ולהגן עליו באמצאות תכשיר הגנה מפני שמש עד ההחלמה הסופית של העור.
  • מתי מומלץ לבצע טיפול הסרת נקודות חן?
   טיפול הסרת נקודות חן אפשרי בכל ימות השנה ללא הגבלה של סוג עור כהה או בהיר.
  • מתי ניתן לחזור לשגרה?
   החזרה לשגרה אפשרית כבר באותו היום.
  • כמה טיפולים נדרשים להסרת נקודת חן?
   לרוב מספיק טיפול אחד, לעיתים נדרש טיפול נוסף או שניים לחיזוק התוצאה הסופית, התשלום הוא חד פעמי עד הסרה הסופית של נקודת החן.
  • מה משך הטיפול להסרת נקודת חן?
   משך זמן הטיפול תלוי בכמות נקודות החן וגודלן, במידה ומדובר בנקודת חן ממוצעת אחת משך הטיפול הוא מספר דקות בודדות.

  אבחון נקודות חן:

  במידה ומעוניינים להסיר נקודות חן או הסרת שומות בלייזר מבחינה אסתטית על מנת שלא היו צלקות, ישנו צורך לבצע  מיפוי נקודות חן ומעקב על מנת לאבחן עם הנגע שפיר או ממאיר.
  ולכן לפני הטיפול יש צורך ללכת לרופא עור בקופות החולים שמתמחה באבחון נגעי עור (הבדיקה היא בחינם) ולשלול חשש לנגע ממאיר, במידה והנגע שפיר יש אפשרות
  לטפל בוא בלייזר.
  מהם הסימנים המח שידים ושיטות האבחון:
  • מראה השומה - מגרדת, מדממת, גבול השומה לא ברור, לא סימטרית, מספר גוונים, גדלה פתאום, קוטרה גדול מ 6 מ"מ - כמו שהצגנו והסברנו לפי התמונה הנזכרת למעלה.
  • בדיקה דרמוסקופית -בדיקה לא פולשנית המבצעת הגדלה של השומה באור מקוטב על מנת לראות את המבנה הפיגמנטרי שלה.
  • ההיסטוריה של השומה ואם חלו כל מיני שינוים מחשידים במשך הזמן.


  ההכנות לקראת טיפול של הסרת נקודות חן:

  • יש להימנע מחשיפה לשמש בכל תקופת הטיפול ועד תהליך ההחלמה של העור,
  • יש להיוועץ עם הרופא במידה ולוקחים תרופות או תוספי מזון בדרך קבע אם נדרש להפסיק אותם לתקופת הטיפול מפאת נוגדי קרישה ודילול דם.
  • יש לדאוג לאבחון הנגע על מנת לדעת איזה שיטת טיפול מומלצת להסרה - במידה ונקודת החן שפירה (תקינה מבחינה בריאותית) ניתן להסירה בלייזר על מנת למקסם את 
   התוצאה האסתטית, במידה ויש חשש לממאירות (גידול סרטני) מומלץ לעבור הסרה כירורגית ולשלוח את הנגע לאבחון.


  טיפולים להסרת נקודות חן:

  הסרת נקודות חן באמצעות גלי רדיו – טיפול המתאים להסרת נקודות חן מורמות מעל פני העור. טכנולוגית גלי הרדיו מאפשרת חימום אזור נקודת החן והחלקת נקודת החן ללא דימום אל גובה פני העור. מאחר ולא נעשה חיתוך לעומק, ההסרה מתבצעת בקלות והתוצאה האסתטית מתאפשרת הודות לתהליך ההחלמה הטבעי של העור המסתיים כעברו שבועות ספורים בתוצאה טובה מאוד. 

  הסרת נקודות חן באמצעות מחט חשמלית – טיפול המתאים להסרת נקודות חן שטוחות. הליך הצריבה במחט החשמלית יוצר גלד ולאחריו מתחיל תהליך ההחלמה הטבעי של העור המותיר את העור חלק. (לעיתים נותרת אדמומיות החולפת עם הזמן).

  הסרת נקודות חן באמצעות חנקן נוזלי – נקודת החן מקבלת כוויה הממיתה את תאי העור שבנקודת החן. לאחר מכן מתחיל קילוף של נקודת החן ולאחריה החלמה של העור. לעיתים קרובות נוצרת במקום צלקת לבנה. 

  הסרת נקודת חן בשיטה כירורגית – היתרון המרכזי בשיטה זו הוא הסרת נקודת החן  בשלמותה. לרוב, משמשת שיטה זו במצבים בהם קיים חשד שנקודת החן ממאירה. כך, נשלחת נקודת החן בשלמותה לצורך אבחון. החיסרון בשיטה הכירורגית הוא הצורך לבצע חיתוך עמוק כדי להסיר את נקודת החן מהשורש וכך למעשה יש צורך בתפרים המותירים צלקות.
   
  הסרת נקודת חן באמצעות טכנולוגית לייזר – כאשר מדובר על נקודת חן שפירה, ניתן להסירה באמצעות קרני לייזר. זוהי שיטה חדשנית המתבצעת באמצעות מכשיר הבנוי ממספר ידיות טיפוליות בעלות אורכי גל שונים המאפשרים התאמה מדויקת לסוג נקודת החן אותה יש להסיר. זהו טיפול לא פולשני ולא כואב אשר אינו פוגע ברקמת העור הבריאה שסביב נקודת החן. נקודת החן נצרבת והגלד שנוצר מביא להתחלת הליך החלמה טבעי של העור שלאחריו מתקבלות תוצאות מושלמות של עור אחיד ללא סימנים או צלקות. 

  כיצד מתבצע טיפול הסרת נקודות חן בלייזר:

  הסרת נקודות חן בלייזר מתבצעת באמצעות טכנולוגיה מוגנת פטנט בשם MOCRO NON ABLATIVE FRACTIONAL LASER TECHNOLOGY. המכשיר מייצר 300-600 חורים מיקרונים המחממים את הרקמה העליונה ומסירים את נקודות החן. הטיפול יוצר רקמה בריאה וחדשה המחליפה את אזורי הרקמה הפגועה. פעולה זו מביאה לתוצאות הטובות ביותר בהסרת נקודות חן והיא מותירה את העור ללא סימן או צלקת. טכנולוגית הלייזר מביאה לייבוש נקודת החן ולהתקלפות ספונטנית של השכבה העליונה בעור באופן טבעי. העור מתחדש ללא סימן או צלקת ומתקבלת תוצאה מדהימה. 

  יתרונות הסרת נקודות חן בלייזר:

  •   ללא כאב – עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג ולכן אין כאב אלא תחושת חימום או צריבה קלה וכמעט לא מורגשת. 
  •  טיפול ללא פולשנות – הטיפול אינו מצריך הרדמה או תפרים, זהו טיפול מדויק שאינו פוגע בעור בריא. 
  •   לרוב די בטיפול אחד – ברוב המקרים טיפול אחד מספיק לצורך קבלת תוצאות מושלמות. 
  •   מתאים לכל סוג וצבע עור 
  •  ניתן לביצוע בכל ימות השנה 
  •  תוצאה אסתטית מרשימה - המעניקה לעור מרקם אחיד וחלק ללא צלקת. 
  •  טיפול המעודד ייצור של קולגן ואלסטין -  המחדשים את תאי העור ומביאים להחלמה מהירה של הגלד.
  •   טיפול מתקדם - המאפשר וויסות עוצמת החום והתאמתו לכל נקודת חן על פי גודל, עומק ומיקום. 
  •   מחיר אטרקטיבי 
  •   זמן החלמה קצר – ניתן לחזור לשגרה כבר ביום הטיפול.

  הסרת נקודות חן בפנים:

  לכולנו חשוב המראה האסתטי ולכן כאשר מדובר בטיפול של הסרת נקודות חן בפנים שהוא נחשב לאזור הכי רגיש והחשוב ביותר עבורנו אנחנו צריכים לבצע את האבחון הנכון, על מנת שנוכל לבחור את הטיפול המתאים שיניבו לנו את התוצאות האסתטיות הטובות ביותר. ברגע שאבחנו שנקודת החן הוא נגע שפיר ניתן לבצע טיפול בלייזר שהוא הטיפול המומלץ שנותן את התוצאות האסתטיות הטובות ביותר לפנים למראה עור אחיד וחלק כמו שתמיד רצינו. 


  הליך ההחלמה והתוצאות לאחר טיפול הסרת נקודות חן:

  כאשר מדובר על נקודת חן שפירה, ניתן להסירה באמצעות טיפול לייזר. כבר ביום הטיפול ניתן לחזור לשגרה אך חשוב שלא להרטיב את המקום במים במשך 24 שעות וכן להימנע מרחצה בים או בבריכה בשבועיים שלאחר הטיפול. בנוסף, יש להימנע משיזוף באזור המטופל. במסגרת הליך ההחלמה של טיפול הסרת נקודות חן בלייזר נוצר גלד והגוף מקבל אות להתחיל בתהליך ההחלמה הטבעי של העור שלאחריו מתקשה הגלד, מתייבש, מתקלף ונופל. מתחת לנגע מופיע עור בצבע אדמדם אשר יחלוף במהלך שבועיים עד חודש אז, יחלים העור ויתחדש לתוצאה הסופית. 

  מחיר הסרת נקודות חן בלייזר:

  במרכזים האסתטיים והרפואיים של אתר דוקטור חן מבינים כי אחד השיקולים המובילים בהחלטה אם לעבור טיפול הסרת נקודות חן בלייזר הוא המחיר ולכן, קבענו מחיר אטרקטיבי ונגיש הנע בין 500-800 שקלים להסרת נקודת חן בודדה כאשר בהסרת נקודות חן רבות יותר יורד המחיר פר נקודת חן בצורה משמעותית, המחיר אטרקטיבי במיוחד בהשוואה של מחירים להסרת נקודות חן בשיטות אחרות


  המרכזיים המובילים של הסרת נקודות חן בלייזר בסניף הקרוב לביתך:

  המרכזים האסתטיים והרפואיים של אתר דוקטור חן מביאים אלכם את פסגת הטכנולוגיה בטיפול הסרת נקודות חן. שמנו לנו כמטרה לתת טיפולים נגישים וקרובים לביתכם בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם הכוללים את טובי הרופאים והמטפלים המתמחים בהסרת נקודות חן בטכנולוגיית לייזר של החברות המתקדמות בעולם כגון: סינרון קנדלה ופוטונה לייזר שאיתם ניתן להגיע לתוצאות האסתטיות הטובות ביותר ללא צלקות. 
  אנחנו כאן עבורכם לתת מענה לכל  השאלות והתשובות להסרת נקודות חן  שמעניינים אתכם על מנת שתכירו את התהליך, ותעברו אותו בבטיחות ובתוצאה לשביעות רצונכם! 
  תוצאות טיפול הסרת נקודות חן - לפני ואחרי 

  לפני
  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי

  אחרי
  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי

  לפני
  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי

  אחרי
  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי

  לפני
  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי

  אחרי
  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי

  לפני
  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי

  אחרי
  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי

  לפני
  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי

  אחרי
  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי

  לפני
  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי

  אחרי
  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי

  לפני
  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי

  אחרי
  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי

  לפני
  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי

  אחרי
  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי

  לפני
  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי

  אחרי
  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי


   
  הסרת נקודות חן בלייזר


     קבעו פגישה ללא התחייבות וללא תשלום וקבלו את כל המידע וההדרכה אודות טיפול הסרת נקודות חן בהתאמה אישית לגודל, סוג ומיקום נקודת החן לקבלת תוצאות מושלמות ובסניף הקרוב לביתכם. 


  הסרת נקודות חן - במרכזיים המוביליים בלייזר
  סניפים ב: 

  גבעתיים, בני ברק, תל אביב, כפר סבא, באר שבע, נתניה, עפולה, חיפה, רחובות
  קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון, ראשון לציון, קריית מוצקין, קריית ביאליק

    לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו: 
  073-374-6633


  טואול - בניית אתרים