הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול:

בהסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת נגעי עור - כל המידע! כל השיטות! לכל סוגי נגעי העור.
הסרת נגעי עור - כל המידע! כל סוגי הנגעים! וכל השיטות להסרה!

בפריסה ארצית ב:  

גבעתיים, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, ירושלים, ראשון לציון,
תל אביב, קריית מוצקין, באר שבע, אריאל, חצור הגליליתמעוניינים להסיר נגעי עור ונקודות חן שמציקים לכם מבחינה אסתטית?  רוצים לדעת היכן הסניף הקרוב לביתכם שמתמחה בכך?
מעוניינים לדעת מה שיטת הטיפול המומלצת לפי סוג נגע העור שלכם?

כל המידע על כל סוגי נגעי העור השפירים והממאירים לפני תחילת הטיפול!
מתחילים...

מהם נגעי עור? מהם הסוגים השונים של נגעי העור? כיצד מטפלים בנגעי עור שפירים וממאירים שונים?


נגעי עור הם שם כולל ליבלות, נקודות חן ו"פלולות" (בסלנג). לעיתים, מפריעים נגעי העור אסתטית ולעיתים אף מפריעים פיזית לענוד שרשרת, ללבוש  חזייה או להתגלח. נגעי עור מסוגים שונים יכולים להופיע על פני אזורים שונים בגוף, בבטן, בפנים, בצוואר, בגב ועוד, לעיתים הם מופיעים בצורה בודדת ולעיתים הם מרובים. רובם של נגעי העור הם שפירים ואינם סרטניים אך לעיתים רחוקות, הם עלולים להיות בעלי פוטנציאל סרטני או קדם סרטני. הסימנים העיקריים להיותם כאלו הם בין היתר: גדילה מהירה, שינויי צבע וצורה, דימום ולעיתים אף כאב ועל כן, חשוב ביותר לאבחן נגעים עוריים. נגעי עור שפירים שונים זה מזה בגודל, צורה, צבע ומרקם. לכל נגע עור טיפול משלו. 

נגעי עור שפירים שונים, ושיטות הטיפול להסרה בהם:

כדי לבצע הסרת של שומות ונגעי עור צריך קודם כל להכיר אותם: איזה שומות הם שפירות וניתן להסיר אותם בלייזר על מנת לקבל תוצאה אסתטית הטובה ביותר, ואיזה שומות ונגעי עור
יש להם חשש למלנומה ויש לדאוג לקחת ביופסיה (חתיכה מהשומה או מנגע העור לבדיקה) ואז מומלץ לבצע זאת בשיטה כירורגית או גילוח.
שומות שפירות שניתנים להסרה הם ממשפחת השומות הפיגמנטריות והם מהווים שגשוג שפיר של תאי השומה.
את השומות הפיגמנטריות מחלקית לשניים: שומות נרכשות ושומות מולדות.
השומות הנרכשות מושפעים מגורמים סביבתיים כגון חשיפה לשמש בשנות הילדות, חשיבות שימוש בחומרי הגנה הם גורם מכריע למניעת שומות נרכשות בעתיד.
השומות הנרכשות הם בדרך כלל בגודל 6-8 מ"מ במבנה סדיר וסימטרי (כל חריגה ממבנה וגודל זה מהווים סימן מחשיד ודורשים בדיקה).
השם הניתן לנגעי העור ולשומות הנרכשות מתייחס למקומן בשכבות העור.

הסרת נגעי עור, שומות ונקודות חן שפירים שניתנים להסרה:


נקודות חן / שומות צומת

נקודות חן / שומות צומת

נקודות חן / שומות צומת -כאשר השומות נמצאות בין האפידרמיס (שכבת העור הראשונה) לדרמיס (שכבת עור עמוקה יותר) הן נקראות "נבוס". טיפול ההסרה ב: ניתוח, גילוח, חנקן, גלי רדיו, כריתה וצריבה בלייזר. (מאחר והשומות שטוחות השיטה המועדפת לייזר)

 נקודות חן / שומות מורכבות

נקודות חן / שומות מורכבות

נקודות חן / שומות  מורכבות  - שומות המעמיקות וגדלות בשלוחות אל עומק העור (הדרמיס). לשומות אלו מרקם של פני ירח והן מופיעות לרוב בגיל ההתבגרות באזורי הגב והפנים. טיפול ההסרה ב: ניתוח, גילוח, חנקן, גלי רדיו, כריתה וצריבה בלייזר. 

נקודת חן / שומה תוך עורית

נקודת חן / שומה תוך עורית

נקודת חן / שומה תוך עורית- בשפת הסלנג "פלולה" שומה החודרת לדרמיס והופכת לבולטת וכדורית מעל פני העור. השומה מופיעה לרוב על פניהן של נשים מבוגרות. טיפול ההסרה ב: ניתוח, גילוח, חנקן, גלי רדיו, כריתה וצריבה בלייזר. 

נקודת חן / שומה כחולה

שומה כחולה

שומה כחולה- שומה זו מעמיקה אל תוך הדרמיס כשהחזר האור מעניק לה גוון כחלחל. טיפול ההסרה ב: ניתוח, גילוח, חנקן, גלי רדיו, כריתה וצריבה בלייזר.

לנטיגו פשוט

לנטיגו פשוט

לנטיגו פשוט - אלו כתמים חמים המופיעים על פניהם של אנשים מבוגרים כתוצאה מחשיפה ממושכת לשמש. מאחר והם כתמים שטוחים טיפול הסרה ב: גלי רדיו או טיפול בלייזר. 

נמשים

נמשים

נמשים - נגעים חומים אשר צבעם בהיר. לרוב מופיעים על גבי הפנים והידיים. אופייניים לבעלי עור בהיר. טיפול הסרה ב: פילינג, קרמים מבהירים וטיפול בלייזר. 

נימים

נימים

נימים- כלי דם קטן ביותר הנע בין 5-10 מיקרומטר ונמצאים ברקמות והתאים החיים בגוף. מאחר והנימים הם תת עוריים טיפול הסרה הוא: בלייזר.

אקנה

אקנה

אקנה - היא דלקת של בלוטות החלב וזקיקי השערות מופיע בעיקר בגיל ההתבגרות. טיפול הסרה ב: קרמים או טיפול בלייזר. 

פיגמנטציה

פיגמנטציה

פיגמנטציה - שם כולל לכתמים של פיגמנטים כהים שנוצרו כתוצאה מחשיפה לשמש או שינויים הורמונליים. טיפול הסרה ב: קרמים, פילינג או טיפול בלייזר.

קונדילומה - יבלות באברי המין

קונדילומה - יבלות באברי המין

קונדילומה יבלות באברי המין- מזכירים צורת כרובית נמצאים אצל נשים בשפתי הנרתיק או בתוכם, ואצל גברים באזור איבר המין או פי הטבעת טיפול הסרה ב: חנקן או בלייזר. (טיפול לייזר קצר, מהיר ואפקטיבי יותר)

כתמי גיל

כתמי גיל

כתמי גיל - כתמים עמוקים שנוצרו במשך שנים רבות של חשיפה לשמש, מופיע בעיקר במבוגרים באזור גפות הידיים והפנים. טיפול הסרה: לייזר. 

כתמי לידה

כתמי לידה

כתמי לידה - הוא פגם המופיע בעור לאחר הלידה בגוונים חום, ורוד, כחול או אדום. טיפול הסרה ב: פילינג או טיפול בלייזר.

יבלות זיקנה

יבלות זיקנה

יבלות זקנה- אלו נגעים מורמים, מגורגרים או חריצים בעלי גבולות חדים. מופיעים לרוב בצבע חום או ורדרד. יבלות אלו מופיעות לרוב על הפנים והגב של אנשים מבוגרים. טיפול הסרה ב: גילוח, לייזר.

קלואידים

לנטיגו פשוט

קלואידים- אלו צלקות הגדלות מעבר לגבולו של החתך העורי. הדבר קורה לרוב לאחר פציעה, ניתוח, לאחר חירור אוזניים לצורך ענידת עגילים ועוד. נגע זה אופייני בעיקר בקרב אנשים כהי עור. טיפול הסרה ב: צריבה, טיפול בלייזר, ניתוח או כריתה. 

יבלות וראליות

נמשים

יבלת וראלית- נגע עור מקושקש בעל בסיס אדמדם, מורם בעל מרכז שטוח מגורגר ולבנבן. מופיע לרוב על גבי כפות רגליים וקיים בעיקר אצל ילדים. מקורו מווירוס הפפילומה. לעיתים נגעי עור אלו מרובים ומדבקים מאזור לאזור. טיפול הסרה ב: גילוח, צריבה, כריתה, חנקן נוזלי או חומר כימי. 

המנגיומה

המנגיומה

המנגיומה- גידול שפיר ועדין הבנוי מסבך כלי דם דקים, מופיע לרוב כנקודות אדומות על פני העור. טיפול הסרה ב: לייזר.

סימני מתיחה

סימני מתיחה

סימני מתיחה- כאשר הגוף גדל במהירות והעור העוטף אותו נתון תחת תנאי מתיחה ממושכים. טיפול הסרה ב: בלייזר.

קסנטלזמה

קסנטלזמה

קסנטלזמה - הינה הצטברות כולסטרול מתחת לעור ם גוון צהבהב או לבן באזור העפעפיים טיפול הסרה ב: ניתוח, גלי רדיו או לייזר.

סרחי עור

סרחי עור

סרחי עור-  (פלולה בסלנג) נגעי עור עגולים המופיעים לרוב בצורת כדור או צינור. הם קטנים, חומים ומגורגרים ומופיעים בעיקר באזורים בהם קיימים קפלי עור, בבתי השחי, העפעפיים והצוואר. טיפול הסרה ב: כריתה, גילוח, חנקן, גלי רדיו או לייזר.

ציסטת חלב

ציסטת חלב

ציסטת חלב- היא ריקמת עור שמכילה חלב, הציסטה מופיעה בצורת גוש תת עורי הגדל עם השנים. במקרים שונים יכולה הציסטה להזדהם, לגדול ולהפריש ריח רע.  טיפול הסרה ב: גלי רדיו, מחט חשמלית או לייזר.

מיליום / מילה

מיליום / מילה

מיליום / מילה - זוהי קבוצה קטנה של ציסטות מוצקות לבנות המלאות בקרטין ונוצרות מתחת לעור טיפול הסרה ב: גלי רדיו, מחט חשמלית או לייזר.

פוליפ פיברואפיטלאלי

פוליפ פיברואפיטלאלי

פוליפ פיברואפיטלאלי – דומה לסרח עור בצורתו אך מופיע בצבע עור ופניו חלקים. נגע עור זה מופיע לרוב בעכוז או במפשעו טיפול הסרה ב: כריתה, גילוח, חנקן, גלי רדיו או לייזר.

נוירופיברומה

ציסטת חלב

נוירופיברומה- הוא גידול שפיר של מעטפת תאי עצב במערכת העצבים ההיקפית, אלו נגעי עור חלקים בעלי צורה כדורית ומבריקה. לרוב, יופיעו באופן מרובה על גבי העור ומקורם במחלה גנטית. טיפול הסרה ב: כריתה, גילוח או לייזר.

דרמטופיברומה

דרמטופיברומה

דרמטופיברומה - היא התעבות שפירה של העור בדרך כלל בדמות מעגל בקוטר של 5-10 מילימטר והם בדרך כלל מופיעים ברגליים טיפול הסרה ב: כריתה. גילוח או לייזר.הסרת נגעי עור ממאירים:

נגעים שיש חשש למלנומה, נגעי עור ממאירים שיטת הטיפול וההתייחסות אליהם היא אחרת מאשר נגעי עור נרכשות שפירות, הטיפול בנגע עור מסוג זה תלוי בעומק החדירה של הגידול לשכבות העור, ברגע שיש חשש לנגע עור ממאיר מומלץ לערוך עליו מעקב והסרה כמה שיותר מוקדם, טיפול ההסרה מתבצע ע"י ניתוח קטן בהרדמה מקומית עם סיכוי החלמה טובים ביותר.
על מנת לזהות מלנומה וסרטן העור נכיר את הנגעים החשודים:

קרצינומה של תאי הבסיס

קרצינומה של תאי הבסיס

קרצינומה של תאי הבסיס -סוג שכיח של סרטן העור מקורו בתאים הבזאליים הנמצאים בחלק התחתון של שכבת העור האפידרמיס מופיע בעיקר באזור הפנים ודורש מעקב. טיפול ההסרה ב: ניתוח ושליחת הנגע לביופסיה.

 קרצינומה של תאי קשקש

קרצינומה של תאי קשקש

קרצינומה של תאי קשקש  - הסוג השני בשכיחותו של סרטן העור הגידול מופיע באזורים החשופים לשמש מופיע בדרך כלל בפנים וגב היד טיפול ההסרה ב: ניתוח או כריתה שליחה לביופסיה ומעקב בשנתיים הראשונות לאחר ההסרה.

מלנומה ממארת

מלנומה ממארת

מלנומה ממארת- גידול עורי ממאיר ומסוכן מקור הגידול בתאי מלנוציטים חלקם נראות כנקודות חן עם סמנים מחשידים כגון: גדילה מהירה, שינויי צבע וצורה, גבול לא מוגדר,דימום, אי סמטריות או גוונים לא אחידים טיפול ההסרה ב: ניתוח, גילוח, כריתה ושליחה לביופסיה. 

הסרת נגעי עור בלייזר

הסרת נגעי עור בלייזר

מעוניינים לדעת על יתרונות הטיפול להסרת נגעי עור בלייזר והתוצאות הצפויות? מעוניינים לראות סרטון על שיטת הטיפול? כנסו לפרטים!

לפרטים נוספים
נגעי עור - שיטות הטיפול וסימנים מחשידים

שיטות הטיפול וסימנים מחשידים

הכירו את נקודות החן שלכם והסימנים המחשידים,  ואזה שיטה הכי מומלצת להסרת הגעי העור שלכם.

לפרטים נוספים


שלבים בטיפול להסרת נגעי העור:

  • אבחון - בדיקה אם הנגע שפיר או ישנו חשש לממאירות לפי זה נקבע שיטת הטיפול: במידה ונגע העור שפיר מומלץ טיפול לתוצאות אסתטיות להסרה בלייזר, במידה ויש חשש לממאירות מומלץ טיפול כריתה כירורגית, ניתוח או גילוח לאבחון הנגע.  
  • במידה והנגע היה שפיר יבוצע טיפול בלייזר - תהליך זה מתבסס על צריבת נגע העור בלייזר ותהליך החלמה טבעית של העור, נגע העור יתחיל להתקשות להתייבש ולהתקלף לאחר מכן תהיה אדמומיות שתחלוף במהלך השבועות הקרובים והעור יתחדש, בכל התהליך יש להימנע מחשיפה לשמש או להשתמש בקרם הגנה עד לסוף תהליך התחדשות של העור.
  • במידה לנגע העור יש חשש לממאירות - אז הטיפול המומלץ הוא ניתוח / כריתה במקרים אלו צריכים הכנה מוקדמת של הפסקת נוגדי קרישה, ותוספי תזונה והימנעות חשיפה לשמש שבועיים לפני תהליך הכריתה. לאחר תהליך הכריתה אין להרטיב את האזור במשך יממה, ואין להשתזף באזור הטיפול למשך שנה (ניתן להשים קרם הגנה או פלסטר), במידה ונגע העור נלקח לביופסיה (אבחון) התשובה בדרך כלל תתקבל תוך חודש. יש לקחת בחשבון שתהליך זה לא מתאים לטיפול אסתטי כי בדרך כלל הוא גורר עמו תהליך של הצטלקות.


הסרת נגעי עור מחיר:


במרכזיים האסתטיים שלנו בפריסה ארצית מודעים לגורם המחיר של הסרת נגעי עור כגורם משמעותי בהחלטת המטופל אם לבצע את הטיפול של הסרת נגעי העור.
ולכן המחיר הוא האטרקטיבי ביותר של כמה מאות שקלים לנגע ולכמות נגעים המחיר יורד משמעותית פר נגע, כל זאת עם טכנולוגיות הלייזר המתקדמות בעולם להבטיח לכם
את התוצאות האסתטיות הטובות ביותר!רשת המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן בפריסה ארצית, מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ והדרכה עם המומחים המובילים בתחום אשר יתאימו לכם את שיטת הטיפול היעילה ביותר לתוצאות מושלמות. באתר דוקטור חן מחכים לכם הטיפולים המתקדמים והיעילים ביותר להסרת נגעי עור מסוגים שונים. קבעו פגישה ללא התחייבות והיפרדו מנגעי העור שלכם לתמיד.   


הסרת נגעי עור, שומות ונקודות חן 
סניפים: גבעתיים, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, ירושלים,
ראשון לציון, תל אביב, קריית מוצקין, באר שבע, אריאל, חצור הגלילית 
   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן 
התקשרו: 
  073-374-6633


2all - בניית אתרי אינטרנט