הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת נגעי עור - עודכן בתאריך 10/06/2024


הסרת נגעי עור

  המדריך המקיף והמרכזיים המובילים בלייזר ופלזמה
לטיפול ב:
תל אביב, גבעתיים, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון, גן יבנה, קריית מלאכי,
ירושלים, ראשון לציון, קריית ביאליק, קריית מוצקין, באר שבע, נתניה, חדרה, רחובות, אילת
המדריך המקיף שיענה לכול השאלות שלכם ויכין אתכם באופן מושלם לקראת הטיפול של הסרת נגעי העור כולל : מה חשוב לדעת לפני התחלת טיפול, מהם השיטות המומלצות להסרת נגעי עור אסתטיים, אזה סוגי נגעי עור אנו מסירים כולל תמונות והסניף הקרוב לביתכם.מהו תהליך הטיפול של הסרת נגעי עור: 

הסרת נגעי עור הוא הליך פשוט וקצר שלרוב אינו כרוך בכאב כלל. לעיתים מלווה את הטיפול תחושת אי נוחות / עקצוץ קצרה למספר שניות, לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרת היום יום באופן מידי. תופעות הלוואי שיכולות להתלוות אליהן הינן: גלד, אדמומיות ולעיתים רחוקות נפיחות שחולפות לאחר מספר ימים והעור מתחיל לעבור תהליך של החלמה והתחדשות.
לכל מטופל יותאם שיטת הטיפול בהתאמה אישית בהתאם לסוג הנגע ולתוצאות אותן אנחנו מעוניינים לקבל.

הסרת נגעי עור - מה חשוב לדעת לפני שמסירים נגעים אסתטיים (שפירים):

 • שיטת הטיפול להסרה -  כאשר מדובר על נגעים אסתטיים אל תמהרו להסיר אותם הכירו את שיטות הטיפול להסרה מאחר ושיטת הטיפול תקבע עבורכם את התוצאה הרצויה.
 • תוצאות -  כדי לקבל תוצאה אסתטית רצויה מומלץ לבחור בשיטות הסרה שמתבססות על תהליך הריפוי הטבעי של העור כגון שיטות לייזר ופלזמה שבתהליך הטיפולי שלהם יוצרת גלד שמאותת לעור להתחיל בתהליך ריפוי והחלמה טבעי של העור, בניגוד לשיטות טיפול של כריתה או ניתוח פלסטי שכבר בשלב הראשוני של ההסרה נוצר צלקת. 
 •  בחנו את סוג הנגע  - ישנם הבדלים בשיטות הטיפול בין נגעים בולטים, שטוחים או עמוקים, כל נגע דורש התייחסות אחרת לשיטת הטיפול ודרך ההסרה, ודאו שבמרפאה שאתם מטפלים יש את היכולות והטכנולוגיות המתאימות לטפל בסוג הנגע שלכם בצורה הטובה והיעילה ביותר שתספק לכם את התוצאה האסתטית הטובה ביותר.
 • בדקו והתייעצו -   אנחנו כאן עבורכם לספק לכם היכרות ראשונית עם עולם הסרת נגעי העור בשיחה טלפון למרכזי אתר דוקטור חן
  בטלפון:  073-374-6633   תקבלו את כל המידע על הסניף הקרוב לביתכם, שיטת הטיפול המומלצת עבורכם, אופן הטיפול והערכת המחיר על מנת שתוכלו לעשות את הבחירה הטובה ביותר.


הסרת נגעי עור

הסרת נגעי העור - שיטת ההסרה המומלצת לפי סוג הנגע:

לפני טיפול של הסרת נגעי עור ישנה חשיבות לבדוק אם נגע העור שפיר ותקין מבחינה בריאותית או עם חשש לממאירות, אבחנה זאת תקבע את שיטת הטיפול המומלצת:

הסרת נגעי עור עם חשש לממאירות - כאשר מדובר בנגעי עור חשודים לאחר שעברו  בדיקת ביופסיה או מיפוי שומות דיגיטלי חשוב להבין ששיטות הטיפול בנגעים סרטניים או הסרת נגעי עור BCC שונים ומבוצעים על ידי: כריתה, גילוח או ניתוח פלסטי , ניתוח מוהס וזאת על מנת לשלול חשש למלנומה או סרטן העור .
הסרת נגעי עור שפירים :  זוהי קבוצת הטיפול של הסרת נגעי עור תקינים מבחינה בריאותית הנקראים נגעי עור אסתטיים שניתן להסיר בלייזר ובפלזמה בתהליך מבוקר! היכולת שלנו להשתלט על אורך גל הלייזר ומידת החום יוצרת למעשה פגיעה מבוקרת בעור באזור נגע העור. לאחר הצריבה בלייזר מתחיל תהליך החלמה טבעי של העור שיוצרת התחדשות העור עד שמגיע למרקם אחיד וחלק ללא צלקת. 

באילו אזורים בגוף אנחנו מסרים נגעי עור:


הסרת נגעי עור בצוואר

הסרת נגעי עור בצוואר

הסרת נגעי עור בבית השחי

הסרת נגעי עור בבית השחי

הסרת נגעי עור בעפעפיים

הסרת נגעי עור בעפעפיים

הסרת נגעי עור באף

הסרת נגעי עור באף

הסרת נגעי עור בפנים

הסרת נגעי עור בפנים


הסיבות להסרת נגעי עור:

ישנם מספר סיבות לבצע טיפול של הסרת נגעי עור והם:
 • סיבה אסתטית -  נחשבת לסיבה הפופולארית ביותר להסרת נגעי עור / סרחי עור מכוערות בהרגשה העצמית של המטופל הפוגעות בביטחון העצמי שלו (במקרה זה מומלץ טיפול הסרת נגעי עור / סרחי עור בלייזר שנותן את התוצאות האסתטיות הטובות ביותר. 
 • סיבה תפקודית כגון -  נגע עור בולט בפנים שמפריע לגילוח, או שומה שמפריעה באזור סגירת החזיה או נגעי עור במפשעה שמפריעים מבחינת נוחות.
 •  סיבה רפואית  - חשד שמדובר בנגע ממאיר או נגע העלול להיות ממאיר נדרש לאבחון וטיפול.
 • השיטה להסרת נגעי העור נקבעת לפי הסיבה להסרה -  להסרת אסתטית משתמשים לרוב בהסרה בלייזר, לסיבה רפואית אם יש חשש שנגע העור ממאיר משתמשים בשיטה כירורגית על מנת שנוכל לשלוח אותה לפתולוגיה ואבחון.

הסרת נגעי עור - שלבי הייעוץ והטיפול הרפואי:

 • אבחון -  בשלב הראשוני הרופא יאבחן אם מדובר בנגע אסתטי או נגע שנבדק עם חשש לממאירות או מלנומה.
 • אופן הטיפול -  לפי אבחון הנגע תבחר שיטת הטיפול המומלצת: אם מדובר בהסרה אסתטית או רפואית.
 •  אלחוש אזור הנגע  - על מנת שהטיפול לא יכאב או יהווה אי נוחות למטופל מרדימים את האזור במשחת אלחוש במשך 15 דקות. 
 • התהליך הטיפולי -   לאחר הרדמה של המקום התהליך הטיפולי לוקח לרוב 2-30 דקות טיפול כאשר זמן הטיפול ושיטת הטיפול נקבעת לפי עומק הנגע ואבחון הנגע. 

הסרת נגעי עור בלייזר - כל השאלות הנפוצות:

 • מתי מומלץ להסיר נגעי עור בלייזר?
  טיפול בלייזר נחשב לטיפול האסתטי הטוב ביותר שקיים למראה עור אחיד וחלק, מומלץ להשתמש בוא כאשר נגעי העור מפריעים מבחינה אסתטית או תפקודית וכאשר נגעי העור שפירים ותקינים מבחינה בריאותית.
 • האם הטיפול בלייזר כואב?
  הטיפול בלייזר אינו כואב רק יוצר תחושת חימום ופולס רגעי שנמשך למספר שניות קצרות, במידה ויש רגישות יתר לכאב ניתן למרוח משחת אלחוש או הזרקת הרדמה מקומית כדי למנוע אי נוחות או רגישות יתר לכאב.
 • מה חשוב לעדכן את הרופא לפני הטיפול?
  אם יש נטיה של העור להצטלקות קלואידית, תקופת הריון או הנקה, מחלה אוטואימונית וסרטן.
 • האם ניתן להסיר נגעי עור בפנים?
  מומלץ להסיר נגעי עור מהפנים רק בלייזר מאחר והתהליך הטיפולי מבוקר ומאפשר את התוצאות האסתטיות הטובות ביותר.
  ולמעשה תהליך ההחלמה בטיפולי בלייזר באזור הפנים הוא הטוב ביותר.
 • האם ישנה אפשרות לתופעות לוואי?
  הטיפול בלייזר יוצר גלד לאחר שגלד זה מתייבש ומתקלף, תהיה אדמומיות שתנוע בין שבוע עד חודש תהליך זה תלוי בחלמה הטבעית של העור.
 • אילו סוגי נגעי עור ניתן להעלים בלייזר?
  טכנולוגיית הלייזר מאפשרת הסרת כל סוגי נגע העור הן שטוחים והן בולטים ביעילות ומהירות כגון:
  נקודות חן, שומות, סרחי עור, פלולות, קסנטלזמה (שומני כולסטרול סביב העפעפיים), קונדילומות (יבלות באברי המין), יבלות, פפילומות, נימים ועוד...
 • כיצד הלייזר מעלים את נגע העור?
  בצריבה של נגע העור בקרני הלייזר יוצרים גלד שטחי בתהליך מבוקר שאינו פוגע בעור מסביב הנגע או בשכבה התחתונה של העור. לאחר שנוצר הגלד הגוף מאותת לעור שנדרש תהליך החלמה טבעי של העור באזור הסרת הנגע ואז מתחיל תהליך החלמה והתחדשות העור עד למראה עור אחיד וחלק.
 • מהם אמצעי הזהירות לאחר טיפול הסרת נגעי עור?
  אחרי טיפול של הסרת נגעי עור חשוב לשמור על העור ולהגן עליו באמצאות תכשיר הגנה מפני שמש עד ההחלמה הסופית של העור.
 • מתי מומלץ לבצע טיפול הסרת נגעי עור?
  טיפול הסרת נגעי עור אפשרי בכל ימות השנה ללא הגבלה של סוג עור כהה או בהיר.
 • מתי ניתן לחזור לשגרה?
  החזרה לשגרה אפשרית כבר ביום הטיפול.
 • כמה טיפולים נדרשים להסרת נגעי עור?
  לרוב מספיק טיפול אחד, לעיתים נדרש טיפול נוסף או שניים לחיזוק התוצאה הסופית, התשלום הוא חד פעמי עד הסרה הסופית של נגע העור.
 • מה משך הטיפול להסרת נגעי עור?
  משך זמן הטיפול תלוי בכמות נגעי העור וגודלן, במידה ומדובר בנגע עור ממוצע אחד משך הטיפול הוא מספר דקות בודדות.

שיטות הטיפול להסרת נגעי עור במרכזי האסתטיקה של אתר דוקטור חן:


המרכזיים הרפואיים והאסתטיים של אתר דוקטור חן מטפלות בטכנולוגיות מתקדמות להסרת נגעי עור בלייזר ופלזמה שני השיטות הללו מבוססות על התהליך הריפוי הטבעי של העור ולכן נותנות את התוצאות האסתטיות הטובות ביותר למראה עור חלק אחיד וללא צלקת. 

נפרט על יתרונות של כל אחת מהשיטות הלייזר והפלזמה:

יתרונות הסרת נגעי עור בלייזר:

 • דיוק -   ייחודיות הטיפול בלייזר הוא בהתאמת סוג הטיפול לסוג הנגע, ישנה אפשרות לשלוט על אורך הגל ומידת החום במכשיר כך שמצד אחד הוא ייצר גלד בתהליך הצריבה, ומצד שני   הגלד היה שטחי בלבד ולא יפגע בשכבה התחתונה של העור וע"י כך בתהליך ההחלמה של הגלד העור יתחדש עד שיגיע למרקם עור אחיד וחלק.
 • ללא צלקת, ניתוח או כאב -   עקב התהליך המבוקר של הלייזר התוצאה מבחינה אסתטית תהיה הטובה ביותר וזאת בתהליך פשוט וידידותי ללא ניתוח או כאב.
 • זמן החלמה -   ניתן לחזור לשגרה עוד באותו היום, יתכן ותהיה אדמומיות קטנה עד שהעור יחלים ויתחדש.
 • עלויות  - מחיר  הסרת נגעי עור בלייזר  הוא יחסית נמוך בהשוואה לשיטות אחרות כגון ניתוח כירורגי, והיתרון המרכזי ככול שכמות הסרת נגעי העור גדולה כך מחיר פר נגע יורד משמעותית.
 • טיפול בכל סוגי נגעי העור-  טכנולוגיית הלייזר מאפשרת לנו הסרה של כל סוגי נגעי העור גם שטוחים וגם בולטים, ביעילות ומהירות כגון: נקודות חן, שומות, נגעי עור, סרחי עור, פלולות, קסנטלזמה, קונדילומה, יבלות, פפילומות ועוד...
 • תוצאה -   ללא כל ספק במבחן התוצאה הטיפול בלייזר בהשוואה לשיטות טיפול אחרות נחשב לטוב ביותר, ומשאיר את העור אחיד וחלק.

יתרונות הסרת נגעי עור בפלזמה:

 • שיטת טיפול -   אנרגיית פלזמה מאפשרת שליטה על מידת החום בתהליך הצריבה נוצר אידוי של הנגע ועל ידי תהליך של עצירת אספקת הדם לאזור הנגע נוצר תהליך של גלד שמחלים בתהליך של בין שבועיים לחודש.
 • ללא צלקת -   פעולת הפלזמה מתבצעת באופן מבוקר, ומטפלת רק באזור הנגע באופן מדויק ולא זולגת מאזור נגע העור המטופל ולכן התוצאה האסתטית המתקבלת היא הטובה ביותר והמדויקת ביותר.
 • אזורי טיפול -   מאחר ולפלזמה יש פרופיל בטיחותי גבוה ניתן לטפל באזורים רגישים ביותר כגון אזור העפעפיים הפנים וליד העיניים.
 • עלויות  - השילוב המנצח שח תוצאה אסתטית מרשימה בטכנולוגיה מתקדמת ובמחיר משתלם הופך את הטיפול להסרת נגעי עור בפלזמה לפופולארי ביותר, העלות נקבעת לפי סוג הנגע, גודלו וכמות הנגעים להסרה, ניתן לקבל הצעת מחיר מדויקת לפי שליחת תמונה. 
 • טיפול בכל סוגי נגעי העור-  טכנולוגיית הפלזמה יעילה ואפקטיבית לנגעי עור כגון: נקודות חן, שומות, נגעי עור, סרחי עור, פלולות, קסנטלזמה, קונדילומה, יבלות, פפילומות ועוד...
 • תוצאה -   מאחר והפלזמה הוא טיפול שמתבסס על התהליך הטבעי של העור, התוצאה האסתטית תהיה ברמה הגבוה והטובה ביותר שנוכל לקבל בטיפול להסרת נגעים שפירים.


הסרת נגעי עור בפנים:


מאחר ואזור זה רגיש לכולנו אנחנו נותנים לו תשומת לב מיוחדת, כאשר מדובר בהסרת נגעי עור בפנים מומלץ לטפל רק בלייזר ובפלזמה וזאת מהסיבות הנ"ל שהזכרנו, הטיפול בלייזר ופלזמה הוא טיפול ממוקד ומבוקר הוא לא פוגע בעור מסביב אלה ממוקד ביותר בנגע עצמו כאשר הוא צורב אותו עד לנקודה שהנגע יוסר מהשורש ללא פגיעה בשכבה התת עורית של העור כמו בשיטות טיפול אחרות היוצרות נזק בלתי הפיך, תהליך ההחלמה בטיפול הסרת נגעי עור בפנים הוא הטוב ביותר ולכן התוצאות האסתטיות המתקבלות הם הטובות ביותר. 

סוגי נגעי העור להסרה:


בגוף האדם יש מאות סוגים של נגעי עור לעיתים לא מכירים את סוג הנגע שאותו מעוניינים להסיר תוכלו לראות תמונות של נגעי עור על מנת שתוכלו לזהות את הנגע שעל גופכם ומידע מקיף על שיטות הטיפול להסרה.

במידה ואתם מכירים את סוג הנגע תוכלו להקליק עליו כאן ולקבל את כל הפירוט על שיטת הטיפול להסרה והסניף הקרוב לביתכם: סוגי נגעי עור להסרה


הנחיות רפואיות לאחר טיפול הסרת נגעי עור:


המטרה המרכזית לאחר הסרת נגעי עור שנשמור על האזור המטופל, לא נפצע או נפגע בוא וכל זאת על מנת לקבל את התוצאה האסתטית הטובה ביותר למראה עור חלק ואחיד ללא צלקת.

פעולות שחשוב לשמור עליהם לאחר טיפול הסרת נגעי עור:


 • הימנעו ממגע באיזור המטופל שלא לצורך -   לאחר צריבה בלייזר נוצר גלד חשוב לתת לעור את זמן ההחלמה שלו על מנת שיחלים ויתחדש.
 • הימנעו משפשוף, גירוד שריטה וקילוף -   לאחר טיפול הסרת נגעי עור יש כרום הגנה על הגלד שנוצר כל גירוד או שפשפוף יפגע במערכת ההגנה של העור ויאפשר הצטלקות.
 • הימנעו מחשיפה לשמש -   במידה ונחשפתם לשמש שימו מקדם הגנה גבוה.
 • הימנעו משימוש בבשמים  - או חומרים המכילים אלכוהול באזור המטופל.
 • הקפידו לשמור על לחות באזור-  ניקוי הפצע פעם או פעמיים ביום עם מיים וסבון לשמירת לחות.הסרת נגעי עור - הכירו את כל השיטות הקיימות:


הסרת נגעי עור בגלי רדיו -  זהו טיפול אסתטי להסרת נגעי עור שפירים המתאים לנגעי עור מורמות / בולטות מהעור, בטכנולוגית גלי הרדיו מחממים את אזור נגע העור ומבצעים החלקה של נגע העור ללא דימום לגובה העור. מאחר ואין חיתוך לעומק ההסרה קלה יותר והתוצאה האסתטית מתבססת על התהליך ההחלמה הטבעית של העור שמסתיימת לאחר מספר שבועות בתוצאה טובה מאוד.
הסרת נגעי עור במחט חשמלית:  טיפול זה של הסרת נגעי עור וסרחי עור מתבצע לנגעים שפירים. היתרון שלו שהוא מתאים להסרת נגעי עור בולטים כגון פלולות, נקודות חן בולטות, סרחי עור בולטים בתהליך הצריבה במחט חשמלי נוצר גלד לאחר יצירת הגלד מתחיל תהליך החלמה טבעי של העור שמותיר את העור בסופו של תהליך עם מרקם עור חלק לעיתים נשאר אדמומיות שחולפת עם הזמן.
הסרת נגעי עור בסולקודרם או בחנקן נוזלי -  אלו חומצות אורגניות המתבססות על יוני נחושת המשמשים לטיפול בהסרת נגעי עור וסרחי עור שפירים למטרה אסתטית, הם גורמות לכוויה באזור הנגע לעיתים משאירים צלקות בהירות זוהי שיטה פופולארית בקופות החולים שהתוצאות האסתטיות שלה לא ברמה גבוה.
הסרת נגעי עור בשיטה כירורגית:  היתרון המרכזי בשיטה זאת שהנגע מוסר בשלמותו ולאחר מכן יש אפשרות לשלוח את הנגע לבדיקה פתולוגית ולאבחן את הנגע כנגע שפיר או ממאיר (לבדיקת מלנומה וסרטן העור). החיסרון הבולט יש חיתוך לעומק על מנת להסיר את הנגע מהשורש לצורך האבחון ויש שימוש בתפרים ולכן בשיטה זאת לרוב נשאר צלקת.
הסרת נגעי עור בפלזמה:  מאפשרת הסרת נגעי עור ללא ניתוח או חתך, הסרת נגעי עור בפלזמה מתאימה במיוחד להסרת נגעי עור בולטים ושטוחים שהינם שפירים, התהליך הטיפולי מתבצע על ידי אידוי וקילוף שכבות העור באנרגיית פלזמה בלי לפגוע בשכבת העור התחתונה ובכך מאפשרת תוצאות טובות של הסרת נגעי עור אסתטיים.
הסרת נגעי עור בלייזר:   התהליך הטיפולי המתקדם ביותר הקיים להסרת נגעי העור, מאפשר הסרת נגעי עור בולטים, שטוחים ועמוקים, היתרון המרכזי בשיטת הלייזר שהוא מתבצע בצורה מבוקרת ובהתאמה מושלמת של אורך גל הלייזר לסוג הנגע ובכך נותן את התוצאות הטובות ביותר.

הסרת נגעי עור מחיר:

מחיר הסרת נגעי עור עלול להשתנות בתלות ב: סוג הנגע, גודלו ומיקומו.
מחיר הסרת נגע עור אחד נע בין 500-800 ש"ח לכמות גדולה יותר של נגעי עור המחיר יורד משמעותית פר נגע, כל זאת עם טכנולוגיות הלייזר המתקדמות בעולם להבטיח לכם את התוצאות האסתטיות הטובות ביותר במחיר המשתלם ביותר.

החלמה ותוצאות לאחר טיפול לייזר להסרת נגעי עור: 


החלמה מהטיפול היא מהירה ואפשר לחזור לשגרה עוד באותו היום. בשבועיים הראשונים מומלץ להימנע כמה שיותר מחשיפה לשמש ולהשתמש בקרם הגנה, במהלך השבועיים הראשונים תיתכן אדמומיות באזור המטופל (שניתן לטשטש אותה בקצת מייקאפ) עד שתתבהר ותחלוף והעור יתחדש, במרבית המקרים יתקבל מרקם אחיד וחלק לעיתים רחוקות יש התכנות של סימן קטן או אדמומיות שתחלוף עם הזמן. 


מרכזי אתר דוקטור חן - קידמת הטכנולוגיה להסרת נגעי עור קרוב לביתך:


המרכזים האסתטיים והרפואיים של אתר דוקטור חן מביאים אלכם את פסגת הטכנולוגיה בטיפול הסרת נגעי העור. שמנו לנו כמטרה לתת טיפולים נגישים וקרובים לביתכם בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם במחיר נגיש הכוללים את טובי הרופאים והמטפלים המתמחים בהסרת נגעי עור בטכנולוגיית לייזר של החברות המתקדמות בעולם כגון: סינרון קנדלה ופוטונה לייזר שאיתם ניתן להגיע לתוצאות האסתטיות הטובות ביותר ללא צלקות.
טכנולוגיות אלה מאפשרות להסיר את כל סוגי הנגעים בעור כגון: הסרת נקודות חן, הסרת שומות, הסרת כתם לידה, הסרת קופרוזים-נימי דם, הסרת כתמי פיגמנטציה, הסרת כתמי גיל, הסרת המנגיומה, הסרת גושי שומן / לימפומה / מליום, הסרת ציסטה, הסרת קסנטלזמה (שומני עור בעפעפיים), הסרת פיברומה, הסרת גידולי עור, הסרת תגיות עור, הסרת קרטוזה, הסרת נמשים, הסרת אקנה, הסרת מולסוקום, הסרת נגעים, הסרת פלולות, הסרת כתמי שמש, הצערת העור ועוד...  

אם נגעי עור מציקים לכם ואתם מעוניינים בהסרת אסתטית ללא צלקת, התקשרו למרכזי דוקטור חן וקבלו פגשת ייעוץ חינם ע"י המומחים בתחום בטכנולוגיות הלייזר המתקדמות בעולם בסניף הקרוב לביתכם.

הכירו את סוגי נגעי העור

הכירו את סוגי נגעי העור

הכירו את כל סוגי נגעי העור לפי תמונות - אלו שמומלצים להסרה אסתטית ואלו שמומלץ לטפל בהסרה כירורגית ושליחה לביופסיה.

לפרטים נוספים

נגעי עור - שיטות טיפול ומחירים

נדעי עור - שיטות טיפול ומחירים

 המחירון המקיף של הסרת נגעי העור - לפי שיטת הטיפול, סוג הנגע והמחיר המומלץ להסרה בסניף הקרוב לביתכם.

לפרטים נוספים

הסרת נגעי עור בפלזמה

הסרת נגעי עור בפלזמה

 הסרת נגעי עור בפלזמה - כל המידע על שיטת הטיפול המתקדמת בפלזמה להסרת נגעי עור, הכירו את כל יתרונות השיטה המתקדמת והחדשנית.

לפרטים נוספים

logo בניית אתרים