הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

עיבוי שפתיים במראה טבעי

עיבוי שפתיים ללא ניתוח 

 

השפתיים שלך דקות מידי? את מרגישה שהן לא מרשימות מספיק? את חולמת על חיוך רחב יותר?  עיבוי שפתיים ללא הזרקה – זה הפתרון המושלם עבורך.
כל אישה חפצה להיראות במיטבה. לחייך חיוך מושלם ורחב עם שפתיים מרשימות ונאות. השפתיים הדקיקות לא תמיד מחמיאות לפנים ולמראה הכללי כאשר דווקא השפתיים העבות יוצרות מראה יותר בריא, יותר עשיר ויותר מושך. אז אם השפתיים שלך לא ממש דקות , לא ממש בטוח שתקבלי המלצה לביצוע הטיפול לעיבוי השפתיים. אך אם אכן שפתייך דקיקות וכמעט בלתי נראות – תקבלי המלצה חמה לבצע את הטיפול לעיבוי השפתיים כאשר התוצאות יהיו – חיוך רחב ומדהים.


עיבוי שפתיים ללא הזרקות – האם הטיפול מומלץ לכולם?


למעשה אין כמעט כל מניעה לכל אחד לבצע את הטיפול לעיבוי השפתיים. אך ישנן מקרים אשר בהם יהיו הסתייגויות, כמו לדוגמא – אנשים הסובלים מפצעי הרפס. במקרה שכזה חשוב לברר מהם הגורמים לפצעי ההרפס. חשוב לוודא כי המצב לא יהפוך גרוע יותר בעקבות הטיפול. רק לאחר שנבדקו המקורות של ההרפס ולא קיים הסיכון לזיהום ניתן לבצע את הטיפול.
עיבוי שפתיים ללא ניתוח – מהם אחוזי ההצלחה של הטיפול?
מבין הטיפולים הקוסמטיים השונים אנחנו מוצאים היום את הטיפול לעיבוי שפתיים כטיפול היעיל מהגבוהים ביותר עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד. מיד לאחר סיום הטיפול ניתן לראות את השינויים הבולטים שנוצרו בשפתיים.

הטיפול הוא ממש לא מסובך וגם לא מסוכן ותוך שעה קלה משתנות השפתיים והחיוך הופך להיות מלבב ונעים הרבה יותר.

אז אם התלבטת עד היום, חששת מניתוח, חששת מזריקות ובכלל פחדת מדימומים, זיהומים ושאר תופעות לוואי, מהיום זה הרבה יותר פשוט. השפתיים יקבלו את המראה החושני והמדהים שלהם ללא סיכונים וכמעט ללא כאבים של עיצוב שפתיים מושלמות.עיבוי שפתיים במראה טבעי או חושני

 

עיבוי שפתיים ללא הזרקה
 עכשיו בכל הסניפים בארץ:

ראשון לציון, בני ברק, אשדוד, תל אביב, קריית חיים, כרמיאל

   לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו: 052-6511664


2all - בניית אתרי אינטרנט