הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

עיבוי שפתיים | עיצוב שפתיים

עיבוי שפתיים

המידע המקיף ומרפאות המומחים לטיפול ב: 
 תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, בני ברק, רחובות, כפר סבא,
קריית ביאליק, קריית אתא, עפולה, באר שבע, ירושלים, אשקלון, חיפהמחפשים מראה שפתיים טבעי? הכירו את כל התהליך הטיפולי ואת המרכזים הרפואיים של אתר דוקטור חן עם טובי הרופאים בארץ שמבצעים עיבוי שפתייים בחומרי ההזרקה האיכותיים ביותר למראה שפתיים מושלם! והכל במחירים המשתלמים ביותר בסניף הקרוב לביתכם.


בשנים האחרונות, הפך מראה שפתיים מלאות לטרנד מבוקש ופופולרי ביותר. טיפולי עיבוי ועיצוב שפתיים הפך מהנפוצים והמבוקשים ביותר בתחום טיפולי היופי והאסתטיקה וזאת, הודות להתקדמות המחקר והטכנולוגיה בתחום אשר הביאו למהפכה של ממש בתחום עיצוב השפתיים, המאפשרים לכל אחת המעוניינת בכך, ליהנות ממראה שפתיים מלאות וחושניות. ברשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, תמצאו את המומחים והמטפלים הטובים ביותר, המבצעים טיפולי עיצוב ועיבוי שפתיים באמצעות חומרי המילוי המתקדמים, היעילים והבטוחים ביותר בתחום המביאים לתוצאות האסתטיות הטובות ביותר. 

עיצוב ומילוי שפתיים למראה מושלם:

יותר ויותר נשים, בוחרות כיום לעבור טיפולי עיצוב ועיבוי שפתיים למראה מלא וחושני. הרשתות החברתיות והכוכבות הגדולות בעולם, הביאו לעלייה חדה בביקוש למראה שפתיים חושני ומפתה וטיפולי עיצוב ועיבוי שפתיים הפכו לטיפולי היופי והאסתטיקה הפופולריים ביותר בעולם. השיטה המבוקשת ביותר כיום לעיצוב ועיבוי שפתיים היא באמצעות מילוי חומרי מילוי כגון חומצה היאלרונית וקולגן המצויים בגוף באופן טבעי ולכן, הם נספגים ברקמות באופן מלא והזרקתם אינה כרוכה בתופעות לוואי. 

מתי מומלץ לעבור טיפול עיבוי ועיצוב שפתיים:

מומלץ לעבור טיפול עיצוב ועיבוי שפתיים כאשר המטופלת אינה מרוצה ממראה השפתיים שלה מסיבות שונות והדבר פוגע באיכות החיים ובדימוי העצמי שלה. העובדה כי ניתן להגיע לשינוי מהיר ואסתטי בתוך זמן קצר ולקבל מראה שפתיים מלא וחושני ואף לטשטש קמטים וקמטוטים בזוויות הפה, מביא יותר ויותר מטופלות להגשים את החלום ולעבור טיפול ועיצוב שפתיים. בין הסיבות הפופולריות ביותר המביא מטופלות לקבוע תור לטיפול עיצוב ועיבוי שפתיים:

 •  כאשר למטופלים יש צלקות באזור השפתיים
 •  כאשר השפתיים מחורצות ואינן בעלות נפח אחיד
 •  כאשר קיימת אסימטריה בשפתיים 
 •  כאשר השפתיים קטנות, דקות או ארוכות 
 •  כאשר גודל השפתיים אינו ברור וקיימים קמטי עישון 
 •  כאשר השפתיים יבשות, חסרות צבע או ברק 
 •  כאשר קיימים קמטים בצדי הפה
עיבוי שפתיים | עיצוב שפתיים

החומרים הפופולריים ביותר המשמשים לעיצוב ועיבוי שפתיים:

תחום עיצוב ועיבוי השפתיים עבר השנים האחרונות מהפכה משמעותית והוא מציע כיום מגוון טיפולים בחומרים המאפשרים מראה שפתיים חושני למשך 6-12 חודשים באמצעות חומצה היאלרונית וקולגן ומראה שפתיים מלא וחושני לאורך זמן רב יותר. על טיפול עיצוב ועיבוי שפתיים להיעשות במרפאה מקצועית ומומלצת על ידי רופא מומחה ומנוסה, באופן מבוקר ואחראי המתאים למבנה הפנים. חשוב במיוחד להקפיד על כך שהזרקת חומרי המילוי, תיעשה בצורה הדרגתית וזאת, על מנת לקבל את המראה המדויק עליו חולמת המטופלת. 

עיבוי שפתיים – חומצה היאלרונית:

חומר המילוי הפופולרי ביותר המשמש לעיצוב ועיבוי שפתיים, הוא חומצה היאלרונית שהוכחה כחומר הבטוח ביותר לשימוש. החומצה ההיאלרונית מעניקה תוצאות מידיות ומאפשרת שינוי ועיצוב מבנה השפתיים בהתאם לרצונה וחזונה של המטופלת. על החומצה ההיאלרונית להיות מאושרת על ידי משרד הבריאות שכן, חומרים שלא נבדקו ביסודיות, עלולים להוות סיכון ולהביא ליצירת גושים באזור השפתיים אותם יהיה קשה להסיר. בנוסף, חשוב לעבור טיפול ועיצוב שפתיים על ידי רופאים מומחים ומנוסים שמאחוריהם אלפי מטופלות מרוצות. 

סוגי חומצה היאלרונית המבוקשים ביותר בעולם לעיצוב ועיבוי שפתיים 
 • רסטילן – מוצרי החברה נחשבים בטוחים ואיכותיים והם מיוצרים בטכנולוגיות רפואיות מתקדמות. הזרקת חומצה היאלרונית מסוג רסטילן, מביאה לתוצאות מיידיות ולאפקט מילוי טבעי וחושני הנשאר בין חצי שנה לשנה. 
 • ג'ובידרם – טכנולוגיה ייחודית המשמשת למילוי נפחים בפנים ובעיקר למילוי שפתיים. את תוצאות הטיפול בחומצה היאלרונית מסוג ג'ובידרם ניתן לראות באופן מיידי ואת התוצאה הסופית והמלאה כעבור 3-4 שבועות. התוצאה המתקבלת מחזיקה למשך זמן של חצי שנה ויותר. 
 • רוואנס – חומצה היאלרונית המיוצרת בטכנולוגית THIXOFIX המבטיחה השתלבות טבעית של חומר המילוי ברקמה ופירוק הדרגתי שלה ללא ספיגת יתר של מים. התוצאה מחזיקה מעמד כחצי שנה. 
 • בלוטרון – חומצה היאלרונית המיוצרת בטכנולוגית CPM המקנה לחומרי מילוי ממשפחה זו גמישות מקסימלית. לרוב, תוצאות הטיפול ניכרות באופן מידי והתוצאה המלאה והסופית ניכרת כעבור 3-4 שבועות ונשארת כחצי שנה. 
 • סטילאז'ו – הטכנולוגיה עליה מבוססת החומצה ההיאלרונית נקראת INP-LIKE TECHNOLOGY . כל חומרי המילוי במשפחת סטילאז'ו מכילים אנטיאוקסידנטים דוגמת מניטול המסייעים בייצוב החומצה ההיאלרונית ועמידותה בתהליכי הפירוק הטבעיים. תוצאות הטיפול נראות באופן מידי והתוצאה הסופית והמלאה ניכרת כעבור 3-4 שבועות. לרוב, מחזיק הטיפול מעמד כחצי שנה.  

עיבוי שפתיים | עיצוב שפתיים

עיבוי  ועיצוב שפתיים – הליך טיפולי:

לפני כל טיפול עיצוב ומילוי שפתיים, חשוב לקבל חוות דעת מקצועית מרופא מומחה ומנוסה אשר יתאים את חומרי המילוי הנכונים ביותר עבורך. בנוסף, חשוב לערוך תיאום ציפיות בנוגע לתוצאה הסופית עליה חולמת המטופלת. במהלך הטיפול, מתבצע אלחוש מקומי והרופא המטפל מזריק את חומר המילוי אל האזור אשר עליו סוכם עם המטופלת. בהמשך, מתחיל שלב פיסול ועיצוב השפתיים בהתאם לכמות החומר שהוחדרה ולחלום העיצובי אותו ביקשה המטופלת. (חשוב לציין כי רוב המטופלות מבקשות עיצוב ומילוי שפתיים באמצעות חומרי מילוי טבעיים בלבד בהם קולגן (חלבון טבעי המצוי בגופנו ואחראי על גמישות העור) וחומצה היאלרונית (המצויה בגופנו באופן טבעי ואחראית על הנפחים והמרקם בעור). טיפול עיצוב ועיבוי שפתיים אורך לרוב כ-20 דקות. 

עיבוי שפתיים | עיצוב שפתיים

טיפים לתהליך עיבוי שפתיים ושמירת התוצאה לטווח ארוך: 

 • יש להזריק בדיוק את הכמות הרצויה של חומצה היאלרונית לעיבוי שפתיים מושלם.
 • לא להזריק ימים ספורים לפני אירוע חשוב כי יתכנו תופעות לוואי כגון שטפי דם.
 • הפחתת העישון ולעיסת מסטיק שומרות על עיצוב עיבוי השפתיים לטווח רחוק. 
 • אם יש נטייה להרפס מומלץ להימנע מעיבוי שפתיים או להתייעץ עם הרופא.
 • יום אחרי הטיפול מומלץ להימנע מ: ים, שמש, בריכה.
 • מומלץ להימנע מטיפולי שיניים בשבוע לאחר עיבוי השפתיים.


החלמה לאחר טיפול עיבוי ועיצוב שפתיים:

עם סיום טיפול עיצוב שפתיים, יתכנו נפיחיות, בצקות ושטפי דם על גבי השפתיים. אך אל דאגה, אלו ייעלמו במהלך הימים הבאים. (כדורי ארניקה יסייעו בהורדת הנפיחות). חשוב להדגיש כי משך ההחלמה מטיפול עיצוב ועיבוי שפתיים תלויה במומחיותו וניסיונו של הרופא המטפל שכן, רופא מנוסה יתאים את המינון המדויק של המילוי על מנת לקבל את התוצאה האופטימלית למראה שפתיים מלא, חושני אך גם טבעי ואסתטי.

במהלך ימי ההחלמה חשוב להקפיד על מספר כללים:
 •  אין לעשן למשך שלוש שעות לפחות לאחר הטיפול 
 •  אין לשתות משקאות חמים לפחות שלוש שעות לאחר הטיפול 
 •  אין לבצע פעילות יניקה כגון שתייה מקש במהלך הימים הקרובים 

הקפדה על טיפול במרפאת מומחים בעלי ניסיון, העושים שימוש בחומרי מילוי טבעיים, בטוחים ומאושרים, תביא לתוצאות המושלמות ביותר המתחשבות במבנה הפנים והפרופורציות למראה טבעי ומושלם ולהחלמה מהירה.
 

עיצוב ועיבוי שפתיים – מחיר: 

  
ברשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, מודעים לחשיבות גורם המחיר בקבלת ההחלטה על טיפול עיבוי שפתיים ולכן, הייעוץ במרכזי הרשת ניתן בחינם ומחיר הטיפול נקבע על פי סוג חומרי המילוי בהתחשבות מלאה בצרכי המטופלת. במרכזי ד"ר חן תמצאו את הרופאים והמטפלים המנוסים והטובים ביותר בתחום עיצוב ועיבוי שפתיים, המעניקים טיפול מושלם עם תוצאות אופטימליות של מראה טבעי ואסתטי עם חומרי המילוי הטובים ביותר במחירים האטרקטיביים ביותר – 1,000 ₪ -2,000 ₪ למזרק (תלוי בסוג החומר והחברה המייצרת). 


עיבוי שפתיים - שאלות ותשובות שדוקטור אלכסנדר מנהל מרפאות אשדוד וראשון לציון, ודוקטור ויטה מנהלת מרפאת קריית ביאליק ענו עלהם:

עיבוי שפתיים - דוקטור אלכסנדר

 • מדוע חומצה היאלרונית עדיפה כחומר מילוי לשפתיים?
  החומצה ההיאלרונית קיימת בגופנו בצורה טבעית ולכן אינה גורמת לתופעות לוואי. היא מעניקה תוצאות מידיות ומאפשרת חזרה לשגרה באופן מידי לאחר טיפול עיבוי שפתיים. בנוסף, חומצה היאלרונית קלה ובטוחה להסרה. מינון נכון של חומצה היאלרונית ישיב את המראה הטבעי לשפתיים ויעניק עיצוב ונפח מושלם.
 • באילו מקרים מומלץ לעבור טיפול עיבוי שפתיים?
  בשנים האחרונות, שפתיים עבות וחושניות הן טרנד מבוקש במיוחד. נשים רבות פונות לטיפול עיבוי שפתיים כאשר בין היתר השפתיים קטנות, דקות או ארוכות, כאשר קיימים קמטים בצדי הפה, כאשר קיימת א סימטריה בשפתיים או כאשר השפתיים חסרות צבע או ברק. 
 • מתי ניתן לראות את התוצאה?

  לאחר תהליך של עיבוי שפתיים ישנה תופעות לוואי של נפיחות במהלך יומיים שלושה בתום הנפיחות תקבלו את התוצאה המושלמת של עיבוי שפתיים. 

 • האם קיימות שיטות טיפול עיבוי ועיצוב שפתיים ללא הזרקות?
  לאחרונה פותחה שיטה של עיבו שפתיים ללא הזרקה בלייזר אבל שיטה זאת דורשת מספר טיפולים ולרוב היא לא נותנת תוצאות כמו בשיטת ההזרקה.
 • במידה ואני לא מרוצה מהתוצאה של עיבוי שפתיים ניתן להסירה?
  ניתן לטפל בזאת בשני אופנים ע"י עיצוב מחדש במידה ויש חוסר סימטריה, או להסרה סופית ניתן לבצע הזרקה היורונידאו שממיס את החומצה ההיאלרונית תוך מספר ימים.
 • האם מומלץ להזריק סיליקון?
  הרופאים תמיד ימליצו על חומצה היאלרונית ולא סיליקון מאחר וסיליקון לרוב נותן תוצאות שנראות לא טבעיות ומלווה בדלקתיות וממש קשה להסירו אם בכלל.
 • כיצד מתבצע הליך עיבוי שפתיים?

  לאחר פגישת ייעוץ עם רופא מומחה בתחום השומע מפי המטופלת על חזונה וכיצד היא מדמיינת את השפתיים שלה לאחר הטיפול, מתבצע אלחוש ואז מוזרק חומר המילוי אל השפתיים ומשמש לעיצוב ופיסול. 

 • האם טיפול עיבוי שפתיים בטוח?
  החומצה ההיאלרונית היא חומר המיוצר באופן טבעי בגופנו ומשתתף בתהליכים חיוניים בגוף כגון חידוש עור הפנים, האצת תהליך ריפוי פצעים ועוד. טיפול עיבוי שפתיים נעשה בקליניקות חדישות בתנאים סטריליים על ידי רופא מיומן ומוסמך בעל ניסיון רב בתחום עיצוב שפתיים ובהתאמת סוג המילוי ורמת הסמיכות הרצויה. בנוסף, כל חומרי המילוי הם בעלי תקנים מחמירים כך שהטיפול בטוח לחלוטין. 
 • האם טיפול עיבוי שפתיים כואב?
  הטיפול מתבצע לאחר מריחת ג'ל מאלחש ולכן הטיפול אינו כואב.
 • כמה זמן נמשך טיפול עיבוי שפתיים?
  טיפול עיבוי שפתיים אורך לרוב כעשרים דקות עד חצי שעה.
 • מתי ניתן להבחין בתוצאות הטיפול?
  בחלק מהמקרים ניתן להבחין בהן באופן מידי אך ברוב המקרים ניתן להבחין בתוצאה המלאה לאחר חודש כאשר חומרי המילוי נספגים במלואם. 
 • האם צפויות תופעות לוואי לאחר טיפול עיבוי שפתיים?
  לעיתים רחוקות, ייתכנו שטפי דם, כחלון  ונפיחויות אך אלו צפויים לעבור בימים ספורים לאחר הטיפול.
 • לכמה זמן נשארות תוצאות הטיפול?
  משך הזמן תלוי בסוג החומר המוזרק כאשר חומצה היאלרונית מחזיקה מעמד עד כשנה לאחר ההזרקה.

כיצד יוצרים עיבוי שפתיים טבעי? 

חולמות על שפתיים מלאות וחושניות? הכירו את המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר ד"ר חן בפריסה ארצית, הנחשבים למומחים בתחום עיצוב ועיבוי שפתיים. לרופאים המומחים של ד"ר חן ניסיון רב ואלפי מטופלות מרוצות הנהנות משפתיים מלאות ומעוצבות במראה טבעי ואסתטי וזאת, הודות לשימוש בחומרי המילוי הטובים בעולם לרבות חומצה היאלרונית איכותית מהיצרנים המובילים בהם רוואנס, ג'ובדרם וסטילאז'ו. מעוניינות בטיפול עיצוב ועיבוי שפתיים עם התוצאות האסתטיות הטובות ביותר? קבעו פגישה ללא התחייבות וללא תשלום עם המומחים של אתר ד"ר חן וקבלו את כל המידע וההדרכה אודות טיפול עיצוב ועיבוי שפתיים עם חומרי המילוי הטובים, הבטוחים והיעילים בעולם לתוצאות מושלמות במחירים האטרקטיביים ביותר. 
  

עיבוי שפתיים בסניפינו מבוצע ע"י טובי הרופאים בתחום ו בהתאמה אישית לכל מטופלת, נשמח לתת לכם מידע נוסף וייעוץ חינם בסניף הקרוב לביתכם.
עיבוי שפתיים | עיצוב שפתיים | מילוי שפתיים סניפים ב:

נתניה, בני ברק, תל אביב, כפר סבא, קריית ביאליק, רחובות,
 
רמת גן, אשקלוןאשדודכרמיאל, עפולה, קריית אתאבאר שבעירושלים, חיפה

התקשרו לשירות לקוחות של
אתר דוקטור חן :
 073-374-6633    

עיבוי שפתיים לפני ואחרי 

עיבוי שפתיים - לפני אחרי  
עיבוי שפתיים - לפני אחרי ד"ר אלכסנדר    

עיבוי שפתיים - לפני אחרי   
עיבוי שפתיים - לפני אחרי ד"ר אלכסנדר    

עיבוי שפתיים - לפני אחרי      עיבוי שפתיים - לפני אחרי ד"ר אלכסנדר    

עיבוי שפתיים - לפני אחרי  עיבוי שפתיים - לפני אחרי ד"ר אלכסנדר    

עיבוי שפתיים - לפני אחרי     עיבוי שפתיים - לפני אחרי ד"ר אלכסנדר    

עיבוי שפתיים - לפני אחרי    עיבוי שפתיים - לפני אחרי ד"ר אלכסנדר    

עיבוי שפתיים - לפני אחרי     עיבוי שפתיים - לפני אחרי ד"ר אלכסנדר    

עיבוי שפתיים - לפני אחרי    עיבוי שפתיים - לפני אחרי ד"ר אלכסנדר    

עיבוי שפתיים - לפני אחרי     עיבוי שפתיים - לפני אחרי ד"ר אלכסנדר    

עיבוי שפתיים - לפני אחרי    עיבוי שפתיים - לפני אחרי ד"ר אלכסנדר    

עיבוי שפתיים - לפני אחרי     עיבוי שפתיים - לפני אחרי ד"ר אלכסנדר    

עיבוי שפתיים - לפני אחרי    עיבוי שפתיים - לפני אחרי ד"ר אלכסנדר    עיבוי שפתיים | עיצוב שפתיים | מילוי שפתיים סניפים ב:

נתניהבני ברקתל אביבכפר סבאקריית מוצקיןרמת גן, רחובות
  אשקלוןאשדוד
כרמיאל, באר שבע, עפולה, קריית אתא, ירושלים, חיפה

      התקשרו לשירות לקוחות של
אתר דוקטור חן :
 
073-374-6633


logo בניית אתרים