הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

עיבוי שפתיים בבני ברק | עיצוב שפתיים בבני ברק | מילוי שפתיים בבני ברק
עיבוי שפתיים בבני ברק | עיצוב שפתיים בבני ברק | מילוי שפתיים בבני ברק
 ע" רופאים מומחים במראה טבעי


עיבוי שפתיים ועיצובן בבני ברק:

יותר ויותר נשים בוחרות במראה שפתיים מלאות וחושניות, הרופאים המומחים של  רשת המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן ברחבי הארץ מציעים לך טיפול קצר, יעיל, ללא כאבים וללא תופעות לוואי בהתאמה מלאה למבנה הפנים שלך. זה הזמן להצטרף לאלפי לקוחות הנהנות ממראה שפתיים טבעי ומושלם הודות לטיפול עיבוי שפתיים מבית מומחי האסתטיקה של אתר דוקטור חן. 

עיצוב שפתיים ברשת המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן:

שפתיים עבות וחושניות הן טרנד לוהט. בעידן הרשתות החברתיות, כל אחת מעוניינת לתעד את עצמה עם חיוך מושלם ושפתיים חושניות ומלאות יופי. נשים רבות המבינות ביופי ובטיפוח פונות אל המומחים של רשת המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן לצורך עיצוב שפתיים בשיטה המתקדמת והטבעית בעולם תוך התאמת הטיפול הנכון בצורה המקצועית ביותר תוך שמירת פרופורציות טבעיות ויפות. טיפול עיבוי שפתיים ועיצובן עם המומחים של אתר דוקטור חן מבטיח לכן מראה שפתיים טבעי, חושני וטבעי. טיפול מילוי שפתיים עם מומחי האסתטיקה של אתר דוקטור חן, אינו כולל התערבות כירורגית ונעשה באמצעות החומרים המתקדמים והבטוחים ביותר בעולם. 

טיפול מהיר, תוצאות מושלמות:

רשת המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן בפריסה ארצית, מביאה אליכם את טיפולי היופי והאסתטיקה המתקדמים והמבוקשים ביותר. מאחורי מומחי האסתטיקה של אתר דוקטור חן עומדים ניסיון רב ומאות לקוחות מרוצות הנהנות ממראה שפתיים חושני ויפהפה וזאת באמצעות הטיפול החדשני ביותר בתחום עיבוי שפתיים תוך שימוש בחומרים טבעיים המשלבים חומרי אלחוש ללא הותרת שטפי דם או סימנים בהליך קצר בן חמש עשרה דקות בלד, מתקבל מראה שפתיים חושני, מלא וצעיר. 

שפתיים מלאות יופי:

טיפול עיבוי שפתיים ועיצובן בבני ברק מתבצע על ידי המומחים של אתר דוקטור חן באמצעות החדרת חומרי מילוי טבעיים המסייעים בהרוויית העור ומעצימים את יופיים הטבעי של השפתיים. טיפול עיבוי שפתיים מתאים לכל אישה החל מגיל 18 והוא מסייע במקרים של חוסר סימטריה בשפתיים, שפתיים דקות, ארוכות או קטנות, גבול שפתיים מטושטש עקב קמטי עישון, שפתיים יבשות וחסרות צבע או במקרה של הימצאות קמטים בצדי הפה. חומרי המילוי בהם משתמשים מומחי אתר דוקטור חן הם בטוחים לשימוש ואינם יוצרים גושים. החומרים החדשניים נותרים קבועים במקומם ובתום הטיפול מתקבלות שפתיים מלאות, בשרניות במראה טבעי והרמוני המשתלב בצורה מושלמת עם תווי פנייך. 

טבעי שתיראי מושלם:
 

חומרי המילוי בהם משתמשים מומחי האסתטיקה של רשת המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן לצורך מילוי שפתיים, הם זמניים דוגמת קולגן וסוגי חומצה היאלרונית המצויה באופן טבעי ברקמת העור שלנו. חומרים אלו נעלמים לרוב בתוך שלושה עד שישה חודשים מגופנו וכן חומרים קבועים כגון סיליקון הנשאר לזמן רב יותר. הדרך הבטוחה למראה מושלם עוברת אצל המומחים של אתר דוקטור חן המתאימים לך את הטיפול הנכון עבורך בהתאם למבנה פנייך בשיטה הדרגתית המסייעת להגיע לתוצאות מושלמות בהתאם לפנייך. 
אם גם את חולמת על שפתיים מושלמות, זה הזמן לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות לצורך התאמת הטיפול הטוב והנכון ביותר עבור מבנה פנייך. מחיר טיפול עיבוי שפתיים ועיצובן, נקבע על פי סוג חומר המילוי ותוך התחשבות בנתוני כל מטופל ומטופל והוא אטרקטיבי ביותר. עיבוי שפתיים מתי מומלץ:

  • אסימטריה בשפתיים.
  • שפתיים דקות ארוכות או קטנות.
  • גבול שפתיים לא ברור, קיימים קמטי עישון.
  • שפתיים יבשות חסרות צבע וברק.
  • קמטים בצידי הפה.

 

עיבוי שפתיים במראה טבעי או חושני 

עיבוי שפתיים לפני אחרי 

עיבוי שפתיים | עיצוב שפתיים | מילוי שפתיים

 בסניף ראשי בבני ברק

    התקשרו לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן : 073-374-66332all - בניית אתרי אינטרנט