הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

 הסרת נקודות חן 

המידע המקיף והסניפים המובילים לטיפול בלייזר ב: 
גבעתיים, בני ברק, תל אביב, כפר סבא, באר שבע, נתניה, עפולה, חיפה, רחובות
קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי, ראשון לציון,
קריית מוצקין, קריית ביאליק, חדרה, אילת, ירושלים, גן יבנההמדריך המקיף להסרת נקודות חן - לפני שמבצעים טיפול הסרת נקודת חן הכירו את כל הסימנים המחשידים, שיטות הטיפול המתקדמות, זמן ההחלמה, אופן הטיפול, המחירים, והמרכזיים המתקדמים ליד ביתכם על מנת לעשות את הבחירה הטובה ביותר עבורכם!

כאשר מתעניינים להסיר נקודות חן צריך לקחת כמה דברים בחשבון, בראש ובראשונה הסיבה להסרת נקודות החן: אם הסיבה היא אסתטית מומלץ לבצע את הטיפול בלייזר או פלזמה שמתבססות על תהליך ההחלמה הטבעי של העור ואז תקבלו את התוצאות האסתטיות הטובות ביותר שניתן לקבל למראה עור חלק ואחיד, אם הסיבות הם רפואיות וישנו צורך לאבחן את נקודות החן ולשלוח לביופסיה אז השיטה המומלצת היא כירורגית על ידי גילוח של נקודות החן (יש לקחת בחשבון שבשיטה הכירורגית יישאר צלקת בוודאות), המרכזיים האסתטיים של אתר ד"ר חן מאפשריים לכם לקבל את הטיפול המתקדם ביותר לטיפול הסרת נקודות חן בסניף הקרוב לביתכם, לתוצאה האסתטית הטובה ביותר.
במאמר זה אנחנו נענה לכל השאלות ונפרוש בפניכם את כל שיטות הטיפול והמידע המקיף להסרת נקודות חן שיכין אתכם לקראת התהליך ויאפשר לכם לקבל את הטיפול הטוב ביותר עבורכם.

הסרת נקודות חן בלייזר - במרכזיים המתקדמים ליד ביתך


כיצד נוצרות נקודות חן: 

נתחיל במידע בסיסי כדי להבין מהן נקודות חן ואך הם נוצרות, נקודות חן נוצרות בעקבות שגשוג של תאים מסוג מלנוציטים בשכבת הדרמיס או האפידרמיס בעור. ברוב המקרים, מתפתחות נקודות חן עוד ברחם אך הן באות לידי ביטוי על עורנו במהלך השנתיים הראשונות לחיינו. נקודות חן מופיעות בכל מקום על הפנים והגוף. הן יכולות להיות בולטות מעל העור או שטוחות. מאוד חשוב לנו להבין את סוג נקודות החן הקיימות וזאת על מנת שנוכל להבין מה שיטת ההסרה המומלצת היתרון הבולט של הלייזר שהוא מאפשר הסרת נקודות חן שטוחות  ובולטות בתוצאות האסתטיות הטובות ביותר שניתן לקבל, מרבית נקודות החן הן שפירות אך לעיתים הן משנות את צבען, גודלן או צורתן ואז הם דורשות שנבצעה טיפול רפואי בשיטה כירורגית על מנת לאבחן את נקודות החן, ברגע שאנחנו מזהים את סוג נקודת החן נוכל להתאים לה את השיטה המתאימה לטיפול. 

הסיבות העיקריות להיווצרותן של נקודות חן:

אם נקודות חן מציקות לכם חשוב לדעת מהם הסיבות העיקריות להופעתן כך נוכל להימנע ולהישמר ככל שביכולתנו ליצירת נקודות חדשות על גופנו. 

 • סיבות תורשתיות -  מופיעים כבר בגיל הילדות ונקראים נקודות חן מולדות והם מתרבות בעיקר בעשור השני והשלישי לחיים כתוצאה מהצטברות מלנוציטים בעור אשר מייצרת את הפיגמנט שאחראי לצבע.
 • חשיפה לשמש -  שנחשבים כגורמים חיצוניים וסביבתיים ולכן חשוב להשתמש בקרם הגנה כאשר באים במגע עם חשיפת יתר לשמש.

הסרת נקודות חן - היתרונות של מרפאות אתר דוקטור חן:

מרכזי האסתטיקה של אתר דוקטור חן שם לו כמטרה להיות בקדמת הטכנולוגיה ולתת את הטיפול הטוב והיעיל ביותר להסרת נקודות חן לפי סוג הנגע, עומקו ומיקומו על הגוף.

יתרונות הבולטים של מרכזי אתר דוקטור חן:

 • טכנולוגיות מתקדמות -  מרפאות מרכזי אתר דוקטור חן משתמשות בפסגת הטכנולוגיות בתחום וזאת על מנת לאפשר לכם לקבל את הטיפול הטוב ביותר, ומתייחסות לצורך של המטופל לקבל לא רק טיפול רפואי מסור אלה גם טיפול אסתטי ברמה הגבוה ביותר.
 • תוצאות -  כל מטופל שחשוב לו הסרת נקודות חן מבחינה אסתטית, אנחנו הכתובת, מרפאות חן פיתחו טכנולוגיות חדשניות לטיפול שכל מטרתם היא לתת את התוצאה האסתטית המקסימלית והטובה ביותר.
 •  פריסה ארצית   - מרפאות אתר דוקטור חן נמצאות בפריסה ארצית ומאפשרות לכם נגישות וקרבה ליד ביתכם בסניף המתקדם ביותר בתחום לטיפול בהסרת נקודות חן.
 • ייעוץ חינם -   בשיחה טלפון למרכזי אתר דוקטור חן בטלפון: 073-374-6633 תקבלו את כל המידע על הסניף הקרוב לביתכם, שיטת הטיפול המומלצת עבורכם, אופן הטיפול והערכת המחיר האטרקטיבית ביותר.


מהי שיטת הטיפול המומלצת לסיבת ההסרה:

כל מטופל שמגיע רוצה להסיר נקודות חן מסיבה אישית, רפואית או כל סיבה אחרת שמציקה לו, חשוב לשייך את שיטת הטיפול לסיבת ההסרה:
 • סיבה אסתטית - נחשבת לסיבה הפופולארית ביותר להסרת נקודות חן, הסרת נגעי עור לשיפור הרגשה האישית של המטופל הפוגעות בביטחון העצמי שלו במקרה זה מומלץ טיפול הסרת נקודות חן  בלייזר או בפלזמה שנותנים את התוצאות האסתטיות הטובות ביותר. 
 • סיבה תפקודית כגון - שומה בולטת בפנים שמפריע לגילוח, או שומה שמפריעה באזור סגירת החזיה, כל עוד הנגע שפיר ותקין מבחינה בריאות מומלץ לטפל בשיטת לייזר או פלזמה, שהם השיטות הטובות ביותר לנגעים אסתטיים.
 •  סיבה רפואית  - חשד שמדובר בנגע ממאיר או נגע העלול להיות ממאיר , שיטת הטיפול המומלצת היא כירורגית או גילוח כי כך ניתן לאבחן את הנגע ולשלוח לביופסיה.

אך לזהות סימנים מעוררי חשד לממאירות בנקודות חן:

נקודות חן הן לרוב הם נגעי עור שפירים אך לעיתים רחוקות הם עלולים להפוך לנגע ממאיר.
הסימנים אשר דורשים בדיקת רופא עור לצורך אבחון :

  •  גאומטריה - נקודות חן הן לרוב סימטריות ולכן, כאשר מופיע שינוי בצורתה של נקודת החן חשוב לבדוק אותו לעומק. 
  •  גבול - נקודת חן תחומות בגבול ברור. כאשר הגבול הופך לא ברור יש צורך בבדיקה מעמיקה. 
  •  גוון – כאשר נקודת החן משנה את צבעה או שהיא מרובת צבעים כגון : חום, שחור ורוד וכחול, יש צורך למהר ולאבחן. 
  •  גודל- כאשר קוטרה של נקודת החן עולה על 6 מ"מ חשוב לבדוק במהירות ולשלול כל חשד לממאירות. 
  נקודות חן חשודות


  סוגים שונים של נקודות חן:

  אנחנו לרוב מכירים נקודות חן בצבעים חומים אך לעיתים נקודות חן "לובשים" צבעים אחרים או אפיונים שונים, ככל שנכיר את סוגי נקודות החן הקיימות כך גם נידע אך להתמודד איתם, הכירו את סוגי נקודות החן השונים:


  נקודת חן אדומה
  נקודת חן אדומה:
  נקודות חן מופיעות על עורנו בגוונים שונים. לרוב, הן מופיעות בצבע חום כהה או שחור אך נקודות חן יכולות להופיע גם בצבעי וורוד כהה או אדום אך אל דאגה, נקודות אלו אינם מהוות סכנה בריאותית. חלקן של נקודות החן האדומות הן מולדות אך נקודות חן אדומות יכולות להיווצר במהלך החיים. נקודות אלו מכונות "המנגיומות שרי" והן נוצרות בעקבות ריבוי כלי דם באזור קטן. לנקודות חן אלו נטייה להופיע באזורים כגון החזה והגב. חשיפה מרובה לשמש עשויה להאיץ את הופעתן של נקודות החן האדומות. הטיפול המומלץ עבור הסרת נקודת חן אדומה הוא בלייזר.
  נקודת חן כחולה
  נקודת חן כחולה:
  נקודת חן כחולה (BLUE NEVOUS) היא נקודת חן הנמצאת לרוב בתוך הדרמיס, מקבלת את שמה בשל החזר העור המעניק לה את צבעה הכחלחל. ברוב המקרים מדובר בנגע עור שפיר שאינו מהווה כל סכנה לבריאות. 
  נקודת חן מגרדת
  נקודת חן מגרדת: 
  נקודות חן עלולות לעיתים לגרד. לרוב, אין כל סיבה לחשוש שכן מדובר בתופעה הנגרמת בשל חיכוך של נקודת החן עם בגד, חשיפה לא מבוקרת לשמש, עקיצה ועוד. גרד לבדו אינו סיבה לבהלה אלא אם כן הוא מלווה בתופעות נוספות כגון: דימום מנקודת החן, שינוי בגודלה או צבעה, כאב ועוד. במקרים אלו יש לגשת במהירות אל רופא עור לצורך שלילת התפתחות מלנומה .


  הסרת נקודות חן בלייזר - כל השאלות הנפוצות:

  צרפנו לכם את השאלות הפופולאריות שנשאלים על ידי המטופלים שלנו, על מנת שתקבלו רקע לטיפול ותדעו לקראת מה אתם הולכים.

  • מתי מומלץ להסיר נקודות חן בלייזר?
   טיפול בלייזר נחשב לטיפול האסתטי הטוב ביותר שקיים למראה עור אחיד וחלק, מומלץ להשתמש בוא כאשר נקודת החן שפירה (תקינה מבחינה בריאותית).
  • האם הטיפול בלייזר כואב?
   הטיפול בלייזר אינו כואב רק יוצר תחושת חימום ופולס רגעי שנמשך לשנייה אחת.
  • האם ניתן לסיר נקודות חן בפנים?
   מומלץ להסיר נקודת חן מהפנים רק בלייזר מאחר והתהליך ההחלמה בלייזר שמתבסס על תהליך הריפוי הטבעי של העור הוא הטוב ביותר באזור הפנים.
  • כיצד הלייזר מעלים את נקודת החן?
   בצריבה של נקודת החן קרני הלייזר יוצרים גלד שטחי שמאפשר לגוף לאותת לעור שנדרש תהליך החלמה טבעי של העור באזור הסרת נקודת החן.
  • מהם אמצעי הזהירות לאחר טיפול הסרת נקודת חן?
   אחרי טיפול של הסרת נקודת חן חשוב לשמור על העור ולהגן עליו באמצאות תכשיר הגנה מפני שמש עד ההחלמה הסופית של העור.
  • מתי מומלץ לבצע טיפול הסרת נקודות חן?
   טיפול הסרת נקודות חן אפשרי בכל ימות השנה ללא הגבלה של סוג עור כהה או בהיר.
  • מתי ניתן לחזור לשגרה?
   החזרה לשגרה אפשרית כבר באותו היום.
  • כמה טיפולים נדרשים להסרת נקודת חן?
   לרוב מספיק טיפול אחד, לעיתים נדרש טיפול נוסף או שניים לחיזוק התוצאה הסופית, התשלום הוא חד פעמי עד הסרה הסופית של נקודת החן.
  • מה משך הטיפול להסרת נקודת חן?
   משך זמן הטיפול תלוי בכמות נקודות החן וגודלן, במידה ומדובר בנקודת חן ממוצעת אחת משך הטיפול הוא מספר דקות בודדות.

  אבחון נקודות חן:

  רוב נקודות החן הם שפירות ותקינות מבחינה בריאותית, אבל כפי שהראנו בתמונה הנזכרת למעלה כאשר יש סימני אזהרה כגון נקודת חן: מגרדת, מדממת, גבול השומה לא ברור, לא סימטרית, מספר גוונים, גדלה פתאום, קוטרה גדול מ 6 מ"מ יש צורך באבחון נקודת החן על מנת לשלול חשש לממאירות או למלנומה.

  חשוב להכיר את שיטות האבחון לנקודות החן:
  • בדיקה דרמוסקופית - בדיקה לא פולשנית המבצעת הגדלה של השומה באור מקוטב על מנת לראות את המבנה הפיגמנטרי שלה ולקבל תוצאה של מיפוי נקודות החן.
  • מעקב נקודות חן - ההיסטוריה של השומה ואם חלו כל מיני שינוים מחשידים במשך הזמן.
  • בדיקת דגימה - אפשרות לקחת דגימה מנקודת החן ולשלוח אותה לבדיקת ביופסיה / אבחון ולבדוק בה תאים חשודים.

  ההכנות לקראת טיפול של הסרת נקודות חן:

  • יש להימנע מחשיפה לשמש בכל תקופת הטיפול ועד תהליך ההחלמה של העור,
  • יש להיוועץ עם הרופא במידה ולוקחים תרופות או תוספי מזון בדרך קבע אם נדרש להפסיק אותם לתקופת הטיפול מפאת נוגדי קרישה ודילול דם.
  • יש לדאוג לאבחון הנגע על מנת לדעת איזה שיטת טיפול מומלצת להסרה - במידה ונקודת החן שפירה (תקינה מבחינה בריאותית) ניתן להסירה בלייזר על מנת למקסם את התוצאה האסתטית, במידה ויש חשש לממאירות או סרטן העור מומלץ לעבור הסרה כירורגית ולשלוח את הנגע לאבחון.


  טיפולים להסרת נקודות חן:

  אנחנו נפרוש ליפנכם את כל שיטות הטיפול הקיימות להסרת נקודות חן וזאת על מנת שתוכלו להכיר את השיטות השונות ולדעת איזה שיטה מומלצת עבורכם:

  הסרת נקודות חן באמצעות גלי רדיו – טיפול המתאים להסרת נקודות חן מורמות מעל פני העור. טכנולוגית גלי הרדיו מאפשרת חימום אזור נקודת החן והחלקת נקודת החן ללא דימום אל גובה פני העור. מאחר ולא נעשה חיתוך לעומק, ההסרה מתבצעת בקלות והתוצאה האסתטית מתאפשרת הודות לתהליך ההחלמה הטבעי של העור המסתיים כעברו שבועות ספורים בתוצאה טובה מאוד. 

  הסרת נקודות חן באמצעות פלזמה –  טכנולוגיה שמקורה באיטליה הסרת נקודות חן בפלזמה יוצרת אפקט של אידוי העור העליון בלבד, ומתאימה להסרת נקודות חן שבולטות מהעור.

  הסרת נקודות חן באמצעות מחט חשמלית – טיפול המתאים להסרת נקודות חן בולטות, הליך הצריבה במחט החשמלית יוצר גלד ולאחריו מתחיל תהליך ההחלמה הטבעי של העור המותיר את העור חלק. (לעיתים נותרת אדמומיות החולפת עם הזמן).

  הסרת נקודות חן באמצעות חנקן נוזלי – נקודת החן מקבלת כוויה הממיתה את תאי העור שבנקודת החן. לאחר מכן מתחיל קילוף של נקודת החן ולאחריה החלמה של העור. לעיתים קרובות נוצרת במקום צלקת לבנה. 

  הסרת נקודות חן בבית –  לאחרונה מופיעים כל מיני גימיקים של מדבקות, משחות, תמיסות ועטי לייזר למינהם שמאפשרים להסיר נקודות חן בבית , גימקים אלה לרוב לא מבוקרים ולא מפוקחים וברוב המקרים משאירים סימנים קשיים של צלקות מומלץ לא להסתכן.

  הסרת נקודת חן בשיטה כירורגית – היתרון המרכזי בשיטה זו הוא הסרת נקודת החן בשלמותה כאשר כורתים אותה בשיטת ניתוח מוז . לרוב, משמשת שיטה זו במצבים בהם קיים חשד שנקודת החן ממאירה. כך, נשלחת נקודת החן בשלמותה לצורך אבחון. החיסרון בשיטה הכירורגית הוא הצורך לבצע חיתוך עמוק כדי להסיר את נקודת החן מהשורש וכך למעשה יש צורך בתפרים המותירים צלקות ואז למעשה נדרש טיפול הסרת צלקות בלייזר על מנת לשפר את התוצאה האסתטית, כמו כן בתהליך זה יש לשמור על האזור מחשש לזיהום ולכן לעיתים ישתמשו באנטיביוטיקה או חומר מחטא, תהליך ההחלמה הוא יותר איטי, ויש להימנע מפעילות ספורטיבית על מנת שהתפרים לא יפתחו ויגרמו לזיהום.
   
  הסרת נקודת חן באמצעות טכנולוגית לייזר – כאשר מדובר על נקודת חן שפירה, ניתן להסירה באמצעות קרני לייזר. זוהי שיטה חדשנית המתבצעת באמצעות מכשיר הבנוי ממספר ידיות טיפוליות בעלות אורכי גל שונים המאפשרים התאמה מדויקת לסוג נקודת החן אותה יש להסיר. זהו טיפול לא פולשני ולא כואב אשר אינו פוגע ברקמת העור הבריאה שסביב נקודת החן. נקודת החן נצרבת והגלד שנוצר מביא להתחלת הליך החלמה טבעי של העור שלאחריו מתקבלות תוצאות מושלמות של עור אחיד ללא סימנים או צלקות. 

  כיצד מתבצע טיפול הסרת נקודות חן בלייזר:

  מאחר ואחת השיטות המומלצות ביותר כיום להסרת נקודות חן מבחינה אסתטית היא לייזר, אנחנו נפרט יותר מה גורם לשיטה זאת להיות ייחודית ומובילה בתחום הסרת נקודות חן , היתרון בשיטת הלייזר שהיא מתבצעת באמצעות טכנולוגיה מוגנת פטנט בשם MOCRO NON ABLATIVE FRACTIONAL LASER TECHNOLOGY. המכשיר מייצר 300-600 חורים מיקרונים המחממים את הרקמה העליונה ומסירים את נקודות החן. הטיפול יוצר רקמה בריאה וחדשה המחליפה את אזורי הרקמה הפגועה. פעולה זו מביאה לתוצאות הטובות ביותר בהסרת נקודות חן והיא מותירה את העור ללא סימן או צלקת. טכנולוגית הלייזר מביאה לייבוש נקודת החן ולהתקלפות ספונטנית של השכבה העליונה בעור באופן טבעי. העור מתחדש ללא סימן או צלקת ומתקבלת תוצאה מדהימה. 

  יתרונות הסרת נקודות חן בלייזר:

  •   ללא כאב – עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג ולכן אין כאב אלא תחושת חימום או צריבה קלה וכמעט לא מורגשת. 
  •  טיפול ללא פולשנות – הטיפול אינו מצריך הרדמה או תפרים, זהו טיפול מדויק שאינו פוגע בעור בריא. 
  •   לרוב די בטיפול אחד – ברוב המקרים טיפול אחד מספיק לצורך קבלת תוצאות מושלמות. 
  •   מתאים לכל סוג וצבע עור 
  •  ניתן לביצוע בכל ימות השנה 
  •  תוצאה אסתטית מרשימה - המעניקה לעור מרקם אחיד וחלק ללא צלקת. 
  •  טיפול המעודד ייצור של קולגן ואלסטין -  המחדשים את תאי העור ומביאים להחלמה מהירה של הגלד.
  •   טיפול מתקדם - המאפשר וויסות עוצמת החום והתאמתו לכל נקודת חן על פי גודל, עומק ומיקום. 
  •   מחיר אטרקטיבי 
  •   זמן החלמה קצר – ניתן לחזור לשגרה כבר ביום הטיפול.

  הסרת נקודות חן בפנים:

  הפנים הוא האזור שהכי מייצג מי אנחנו ואך אנחנו מרגישים עם החיצוניות שלנו וככזה החשיבות לתוצאה אסתטית ושיטת הטיפול היא קריטית. לכולנו חשוב המראה החיצוני ובמיוחד כאשר מדובר בטיפול של הסרת נקודות חן בפנים שחייב לקחת בחשבון את התוצאה הרצויה, נכון להיום שיטות חדשניות של הסרת נקודות חן בלייזר או פלזמה מאפשרות תוצאות אסתטיות הכי טובות שניתן לקבל מאחר והם מבוצעות בתהליך מבוקר ומתבססות על תהליך ההחלמה הטבעי של העור.


  הליך ההחלמה והתוצאות לאחר טיפול הסרת נקודות חן:

  כאשר מדובר על נקודת חן שפירה, ניתן להסירה באמצעות טיפול לייזר או פלזמה. כבר ביום הטיפול ניתן לחזור לשגרה אך חשוב שלא להרטיב את המקום במים במשך 24 שעות וכן להימנע מרחצה בים או בבריכה בשבועיים שלאחר הטיפול. בנוסף, יש להימנע משיזוף באזור המטופל. במסגרת הליך ההחלמה של טיפול הסרת נקודות חן בלייזר או פלזמה נוצר גלד והגוף מקבל אות להתחיל בתהליך ההחלמה הטבעי של העור שלאחריו מתקשה הגלד, מתייבש, מתקלף ונופל. מתחת לנגע מופיע עור בצבע אדמדם אשר יחלוף במהלך שבועיים עד חודש אז, יחלים העור ויתחדש לתוצאה הסופית. 

  מחיר הסרת נקודות חן בלייזר:

  במרכזים האסתטיים והרפואיים של אתר דוקטור חן מבינים כי אחד השיקולים המובילים בהחלטה אם לעבור טיפול הסרת נקודות חן בלייזר הוא המחיר ולכן, קבענו מחיר אטרקטיבי ונגיש הנע בין 500-800 שקלים להסרת נקודת חן בודדה כאשר בהסרת נקודות חן רבות יותר יורד המחיר פר נקודת חן בצורה משמעותית, המחיר אטרקטיבי במיוחד בהשוואה של מחירים להסרת נקודות חן בשיטות אחרות


  המרכזיים המובילים של הסרת נקודות חן בלייזר בסניף הקרוב לביתך:

  המרכזים האסתטיים והרפואיים של אתר דוקטור חן מביאים אלכם את פסגת הטכנולוגיה בטיפול הסרת נקודות חן. שמנו לנו כמטרה לתת טיפולים נגישים וקרובים לביתכם בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם הכוללים את טובי הרופאים והמטפלים המתמחים בהסרת נקודות חן בטכנולוגיית לייזר של החברות המתקדמות בעולם כגון: סינרון קנדלה ופוטונה לייזר שאיתם ניתן להגיע לתוצאות האסתטיות הטובות ביותר ללא צלקות. 
  אנחנו כאן עבורכם לתת מענה לכל  השאלות והתשובות להסרת נקודות חן  שמעניינים אתכם על מנת שתכירו את התהליך, ותעברו אותו בבטיחות ובתוצאה לשביעות רצונכם! 


  המאמר נכתב ע"י הצוות הרפואי של אתר דוקטור חן - מומחים לרפואת העור


  תוצאות טיפול הסרת נקודות חן - לפני ואחרי 

  לפני

  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי


  אחרי

  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי  לפני

  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי


  אחרי

  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי  לפני

  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי  אחרי

  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי  לפני

  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי


  אחרי

  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי  לפני

  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי  אחרי

  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי  לפני

  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי  אחרי

  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי  לפני

  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי  אחרי

  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי  לפני

  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי  אחרי

  הסרת נקודות חן - לפני ואחרי


  קבעו פגישה ללא התחייבות וללא תשלום וקבלו את כל המידע וההדרכה אודות שיטת הטיפול המתקדמת והמומלצת ביותר עבורכם, לתוצאות מושלמות בסניף הקרוב לביתכם.   הסרת נקודות חן - במרכזיים המוביליים בלייזר
  סניפים ב: 

  גבעתיים, בני ברק, תל אביב, כפר סבא, באר שבע, נתניה, עפולה, חיפה, רחובות, חדרה
  קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי, ראשון לציון,
  קריית מוצקין, קריית ביאליק, אילת, ירושלים, גן יבנה

    לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו: 

  073-374-6633

  המדריך נכתב בתמיכה של:

  מעודכן: 07.07.2024

  רופאים מומחים לרפואה אסתטית ורפואת עור במרכזיים הרפואיים של אתר דוקטור חן בפריסה ארצית, המתמחים בהסרת נקודות חן בטכנולוגיות לייזר ופלזמה מתקדמות במרכזיים הרפואיים ליד ביתכם.

  *המידע המופיע במדריך הוא מידע כללי ולא מחליף ייעוץ רפואי מקצועי.

  * ניתן לקבל עוד מידע ודרכי התקשרות על מרכזי אתר דוקטור חן ברשתות החברתיות ובטלפון:

  logo בניית אתרים