הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר    טיפול בפטרת ציפורניים - טיפול חדשני מסוגו בלייזר   
בפריסה ארצית ב: 

 קריית חיים, כרמיאל, כפר סבא, אשדוד, ראשון לציון


טיפול בפטרת ציפורניים


פטרת הציפורניים נחשבת למצב שקט, אשר, לכאורה, איננו מסכן חיים. אולם, בנוסף למקרים הרבים בהם המצב האסטטי מציק לאדם הלוקה בפטרת, עלולה הפטרת להתפתח ולגרום למצבים מסכני חיים, כדלקות שונות באזור כף הרגל וכן הלאה. הזיהום הפטרייתי הצומח מתחת לציפורן וגורם לפגיעה בה, בתחילה, איננו משבש את שגרת החיים של האדם, ורק צבעה של הציפורן משתנה. אולם, מאוחר יותר, כאשר הזיהום מתגבר, הוא הופך לגורם המשפיע על חוזקה של הציפורן והציפורן החדשה שתגדל לאחר ההדבקה בפטרת תהיה עכורה וחלשה יותר מציפורן בריאה. כמו במצבים בריאותיים רבים, טיפול בפטרת ציפורניים צריך להיעשות מוקדם ככל האפשר לגילוי קיומה, על מנת למקסם את הסיכויים ליעילותו של הטיפול ולקצר את אורכו.

גישות טיפול בפטרת ציפורניים

מכיוון שפטרת הציפורניים יוצרת בעיה אסטטית לא נעימה, היא גורמת למבוכה רבה ומשפיעה באופן ישיר על חיי האדם הסובל ממנה. טיפול בפטרת ציפורניים כולל גישות קונבנציונאליות יותר (ככדורים, תרופות, משחות, לקים למריחה, טיפות ואף המסת הציפורן או עקירתה), וגם שימוש בחומרים קצת פחות שגרתיים וקונבנציונאליים, כמו השריה היד/רגל באקונומיקה או בחומץ או טפטוף שמן עץ התה על הציפורן הנגועה. בשורה התחתונה, לאחר היכרות עם כל הגישות הללו, ניתן לומר שרובן אינן יעילות, והשיטות שכן עשויות להועיל, מגיעות עם מגוון תופעות לוואי (כמו נזקים לכבד, לדוגמה) שהופכים את השימוש בהן לבעייתי ולמסוכן. ואז, הופיע טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר.

יתרונות טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר

השפעתן של קרני הלייזר ממוקדת בציפורן המטופלת, ולכן, בניגוד לשיטות הטיפול האחרות, קרני הלייזר אינן גורמות נזקים לרקמות הסובבות או למערכות הגוף האחרות.
הטיפול נחשב ליעיל מאד יחסית לגישות הטיפול האחרות, זאת מאחר וקרני הלייזר חודרות את הציפורן ומגיעות ישירות לפטריה, שהיא מקור הבעיה, בניגוד לתכשירים המקומיים. הקרן החודרת דרך הציפורן מבלי להסב לה נזק, מנטרלת את הפטרייה מפעילותה ומחסלת אותה.
טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר המבוצע בקליניקה מנוסה ובאופן מקצועי, איננו יוצר תופעות לוואי או סיבוכים, בניגוד לטיפולים אחרים המוצעים כיום.
טיפול בפטרת ציפורניים באמצעות לייזר איננו כואב, והוא גם איננו מעורר בעיות כלשהן בעור העוטף את הציפורן או בציפורניים הסמוכות לה.
טיפולי לייזר מקצועיים מתבצעים בקליניקות המצויות תחת פיקוח רפואי קפדני. הקליניקות המקצועיות המוסמכות לטיפולים מסוג זה משתמשות בציוד המאושר לשימוש ועומד בתקנים מחמירים, כך שניתן לומר, כי טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר הוא גם הטיפול הבטוח ביותר.

                                                                סרטון הממחיש את טכנולוגיית הלייזר המתקדמת בעולם לטיפול בפטרת ציפורנייםטיפול בפטרת ציפורניים בלייזר 

טיפול בפטרת ציפורניים בקליניקות נעשה בשימוש בטכנולוגיית לייזר, הנחשבת לשיטה האפקטיבית ביותר לטיפול בפטרת הציפורניים על כל שלביה השונים, בידיים וברגליים. יכולות הוויסות של גלי הלייזר שאותם מפיק המכשיר, מאפשרת לקרניים לחדור את השכבה הקרנית של הציפורן מאחוריה מסתתרת הפטרייה, ולפרק את הפטרייה במקומה, וזאת, מבלי לפגוע בציפורן הנמצאת לפניה. גילה של הפטרת, כמו גם שלב התפתחותה ושטחה הם אלה שיקבעו את מספר הטיפולים ואת משכם. אבל, מובן למדי, כי מאחר ומדובר בשיטה מרוכזת, ממוקדת ויעילה, משך טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר קצר באופן ניכר ממשך הטיפול אותו מציעות שיטות אחרות הקיימות כיום בתחום. טכנולוגיית הלייזר בה אנחנו עושים שימוש לצורך כל טיפולינו נחשבת למתקדמת ביותר בעולם, והיא עומדת בכל תקני הבריאות העולמיים. כך שאנחנו מאפשרים להיפטר מהפטרת בשיטה המהירה, היעילה והבטיחותית ביותר הקיימת כיום. הטיפול מבוצע בכל אחד מסניפינו הרבים בהתאמה אישית לכל אחד מהמטופלים, בהתחשב במצב הציפורן.

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר

אצלנו, במרכזי אתר דוקטור חן הממוקמים בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה ו המידע על טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר .
הייעוץ ניתן בחינם וללא התחייבות המטופל/ת.טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר
סניפים ב:

קריית חיים, כרמיאל, כפר סבא, אשדוד, ראשון לציון

   לזימון תורים וייעוץ התקשרו:  073-3746633
2all - בניית אתרי אינטרנט