הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול בוירוס הפפילומה טיפול בוירוס הפפילומה - טיפול חדשני מסוגו בלייזר   
בפריסה ארצית ב: 

גבעתיים, בני ברק, כפר סבא, קריית חיים, כרמיאל


טיפול בוירוס הפפילומה


אנחנו מדברים הרבה על הקונדילומה, אותן יבלות המופיעות באזור איברי המין ופי הטבעת של גברים ונשים, אבל, הפעם, בואו נדבר על הגורם לצרה הזו - וירוס הפפילומה, Human Papillomavirus (או HPV, לשם קיצור). וירוס הפפילומה איננו מחייב קיום יחסי מין אוראליים, וגינאליים או אנאליים על מנת לעבור מאדם אחד למשנהו, מספיק חיכוך של עור בריא בעור חולה והווירוס חודר לגוף, ע"י שחיקת שכבת האפידרמיס החיצונית או אפילו דרך חתך/קרע מזערי הקיים בו. בחלק מהמקרים, לא נדרש טיפול בוירוס הפפילומה והוא יכול לעזוב את גופו של החולה בו אפילו ללא שירגיש שהיה חולה בכלל, אולם, במרבית המקרים, כאשר הוא איננו חולף מעצמו, הוא עלול לגרום לבעיות בריאותיות כיבלות הקונדילומה וסוגים מסוימים של סרטן כ-Oropharyngeal cancer (סרטן המופיע בחלל הפה ובשקדים), סרטן צוואר הרחם וכן הלאה.


טיפול בפפילומה אצל גברים - מהם המצבים המחייבים טיפול?

כאשר וירוס הפפילומה יוצר את הופעתם של גידולי הקונדילומה אצל גברים, התפרצותו מתבטאת בגידולים דמויי יבלות, המגיעים בגדלים שונים (מיבלות בגודל הדורש מכשור מיוחד כדי לראותן ועד ליבלות בגודל של מספר ס"מ). היבלות עלולות להגיע כיבלת בודדת או כמקבץ יבלות הצמודות זו לזו. לרוב, את הופעתן לא מלווה כאב, אולם האזור עשוי לגרום לתחושת גירוד. לעיתים קרובות, הצורה הייחודית של היבלות "מסגירה" את מהותן והופכת את זיהוין לקל, במיוחד על ידי רופא עור. אבל, מקרים אחרים ידרשו את מריחת חומר מסוים על היבלות, כדי לזהותן באופן מוחלט. בדיקה זו איננה כואבת, ומאפשרת לרופא המאבחן זיהוי ודאי של מצב המצריך טיפול בפפילומה. במקרים נדירים הרבה יותר, יילקח חלק מהיבלת לצורך ביופסיה במעבדה (לאחר אלחוש המקום, כמובן). ביופסיה זו תבוצע, מאחר וכפי שכתבנו בתחילה, ישנו קשר ישיר בין וירוס הפפילומה לסרטן.


גישות טיפול בוירוס הפפילומה

במקרים בהם וירוס הפפילומה פעיל ובא לידי ביטוי בנגעי הקונדילומה, או שידוע על קיומו בגוף הגבר, קיימת מספר גישות טיפול. חלקן, עוסקות בחיזוק המערכת החיסונית של האדם (כתרכובות צמחים על בסיס הרפואה הסינית), ואילו האחרות, מטפלות ביבלות הקיימות באזור איבר המין ופי הטבעת.

טיפול בפפילומה אצל גברים על ידי הסרת יבלות הקונדילומה מתבצעת במבחר מגוון של שיטות:

פרוצדורה כירורגית - חיתוך יבלות הקונדילומה והסרתן על ידי סכין מנתחים

צריבת היבלות בתמיסות כימיות (תמיסות כפודופילין, קונדילוקס או טרי-כלורו-אצטיק-אסיד)

תרופה בשם אינטרפרון

מריחת היבלות באופן מקומי במשחות כאפודיקס, FLUOROURACIL - 5 או אלדרה

הקפאת היבלות בחנקן נוזלי (Cryosurgery)

צריבה במחט חשמלית

הסרה באמצעות לייזר


כבר ממבט חטוף, ניתן להבין, כי מבין כל השיטות, טיפול בלייזר נחשב לחדשני, לבטוח וליעיל ביותר. זאת, מכיוון שהוא איננו מצריך חזרתיות של הטיפולים (בניגוד לטיפולים בחנקן נוזלי, לדוגמה) איננו משאיר סימנים או צלקות על העור המטופל (בניגוד למחט החשמלית או לפרוצדורות כירורגיות), וחשוב לא פחות, הטיפול איננו מסכן את גופכם בפגיעות לאיברים פנימיים (בניגוד לטיפולים החודרים למחזור הדם, כמשחות, תרופות וכד').


טיפול בוירוס הפפילומה בקליניקות של אתר ד"ר חן

טיפול בפפילומה בקליניקות של אתר ד"ר חן נעשה באמצעות השימוש בטכנולוגיית לייזר, אשר נחשבת לשיטה האפקטיבית ביותר לטיפול ביבלות. יכולות ויסות של גלי הלייזר שמפיק המכשיר מאפשרת התייחסות ליבלות על פי מיקומן וסוגן, ומונעת את הכאבים העלולים להיגרם בשיטות האחרות בעת הטיפול או הסימנים הנותרים לאחריו. במרבית המקרים, יידרש רק טיפול בודד להסרה יעילה, ומכיוון וטכנולוגיית הלייזר בה אנחנו עושים שימוש עומדת בכל תקני הבריאות העולמיים הקיימים, אנחנו מספקים לכם את השיטה הבטיחותית ביותר הקיימת כיום להיפטר מהיבלות. הטיפול מבוצע בכל אחד מסניפינו הרבים בהתאמה אישית לכל אחד מהמטופלים, בהתחשב בגודלן של היבלות, מורכבותן ומיקומן בגוף המטופלים.


אצלנו, במרכזי אתר דוקטור חן הממוקמים בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על טיפול בוירוס הפפילומה. הייעוץ ניתן בחינם וללא התחייבות המטופל/ת.
טיפול בוירוס הפפילומה בלייזר
סניפים ב:

גבעתיים, בני ברק, כפר סבא, קריית חיים, כרמיאל

   לזימון תורים וייעוץ התקשרו:  073-3746633
טואול - בניית אתרים