הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול ביבלות באברי המין בלייזר  טיפול ביבלות באברי המין - טיפול חדשני מסוגו בלייזר   
בפריסה ארצית ב: 

גבעתיים, בני ברק, כפר סבא, קריית חיים, כרמיאל


טיפול ביבלות באברי המין


יש סיבה לכך כי הרופא המומחה למחלות עור הוא גם המומחה למחלות מין (ולהיפך), מאחר וישנו קשר הדוק בין שני אלה. הדוגמה הבולט לכך ביותר הוא וירוס הפפילומה, מחלת המין הנפוצה ביותר, אשר גוררת איתה הופעתן של קונדילומות - יבלות באיברי המין. הבעיה הגדולה עם וירוס הפפילומה היא, שעד להתפרצות אותן יבלות באברי המין, אין לנשא הווירוס דרך לדעת כי הוא לוקה במחלה, ומשכך, הוא איננו טורח לקבל טיפול ביבלות באברי המין או טיפול בקונדילומה, ועלול להמשיך ולהדביק את הפרטנרים שאיתם הוא מקיים יחסי מין. אבל, הבעייתיות איננה נגמרת בכך, מאחר ווירוס הפפילומה איננו נזקק ליחסי מין מכל סוג שהוא (אוראליים, וגינאליים או אנאליים), מספיק עבורו חיכוך של עור בריא בעור החולה והווירוס בדרכו אל תוך הגוף, בשחיקת שכבת העור החיצונית או דרך חתך/קרע מזערי הקיים בעור (זוכרים? הקשר בין עור למין?). הווירוס עלול לגרום לתופעות חיצוניות (כיבלות קונדילומה) ואף לסוגים מסוימים של סרטן כ-Oropharyngeal cancer, סרטן צוואר הרחם וכד'. טיפול ביבלות באברי המין, חייב להיעשות מוקדם ככל האפשר, על מנת למנוע הדבקה מיותרת.


טיפול בקונדילומה

ישנן גישות שונות לטיפול ביבלות באיברי המין. חלקן מעוגנות בגישות האלטרנטיביות והטבעיות יותר, כמו איזון הצ'אקרות בגוף או תזונה בריאה יותר, אחרות, עכשוויות ומודרניות יותר וכוללות טיפולים המתייחסים לקונדילומה באופן מקומי. גישות טיפול ביבלות באברי המין מתקדמות יותר מציעות מגוון אפשרויות רחב מתרופות, משחות ותמיסות, ועד לטיפול פיזי ביבלות עצמן כפרוצדורה כירורגית, הקפאתן של היבלות בחנקן נוזלי, צריבתן במחט חשמלית או הסרתן באמצעות קרני לייזר. חלק מהשיטות יעילות יותר, אחרות - יעילות פחות, אולם פרט לגישת טיפול בקונדילומה, אין ולו גישת טיפול אחת שמלווה רק ביתרונות ללא חסרונות!


יתרונות טיפול ביבלות באברי המין בלייזר

טיפול בקונדילומה בלייזר איננו מצריך חזרה על הטיפולים לצורך השגת התוצאות המצופות (וזאת בניגוד לטיפולי ההקפאה בחנקן נוזלי, למשל)
הטיפול בלייזר איננו מותיר סימני פיגמנטציה או צלקות על העור המטופל (זאת, בניגוד לטיפול במחט החשמלית או לפרוצדורה כירורגית)
טיפול ביבלות באברי המין באמצעות לייזר הוא נקודתי ובטוח ואיננו מעמיד את שאר גופכם בסכנת פגיעות לאיברים הפנימיים (בניגוד לטיפולים כימיים כתמיסות, תרופות או משחות). למעשה, הוא כ"כ ממוקד, שאפילו העור שסביבו איננו מושפע מקרן הלייזר המוקרנת על היבלת.
טיפול בלייזר, כאשר הוא מבוצע באופן מקצועי בקליניקה בעלת ניסיון, איננו גורם לתופעות לוואי או לסיבוכים, בניגוד לטיפולים האחרים שמוצעים כיום על ידי כאלה שאינם אנשים מקצוע בתחום.
הטיפולים המקצועיים מבוצעים בקליניקות ע"י צוות מומחים בטיפולי לייזר. הקליניקות המוסמכות לטיפולים בקונדילומה עושות שימוש בציוד העומד בתקנים בינלאומיים מחמירים, כך שללא ספק, ניתן לומר, כי טיפול ביבלות באברי המין באמצעות לייזר נחשב גם לטיפול הבטוח והאמין ביותר.

טיפול בקונדילומה בקליניקות של אתר ד"ר חן

הטיפול בקונדילומה בקליניקות של אתר ד"ר חן מבוצע באמצעות טכנולוגיית הלייזר, שנחשבת לשיטה האפקטיבית ביותר לטיפול ביבלות באברי המין ובנגעי עור נוספים. ויסות גלי הלייזר אותם מפיק מכשיר הלייזר שבקליניקה מאפשר לאיש המקצוע המטפל התייחסות פרטנית לכל יבלת באברי המין והתאמת הטיפול על פי מיקומה או סוגה. שיטת טיפול זו חוסכת מהמטופל/ת את הכאבים שעלולים להתלוות לשיטות הטיפול האחרות בעת הטיפול עצמו, וגם מותירה אותו ללא סימני פיגמנטציה או צלקות שנשארים לאחר חלק מגישות הטיפול. במרבית הטיפולים, הסרה יעילה של היבלת תתבצע תוך טיפול בודד, ומאחר ולטכנולוגיית הלייזר בה אנחנו משתמשים עונה על כל תקני הבריאות הקיימים, השיטה איננה רק מהירה ומשתלמת יותר מהשיטות האחרות, אלא אף בטוחה בהרבה יותר מהן. טיפול ביבלות באברי המין בלייזר מבוצע בכל אחד מסניפינו תוך התאמה אישית לכל מטופל/ת, בהתחשב בגודל היבלות, מורכבותן ומיקומן באיברי המין של המטופל/ת.

אצלנו, במרכזי אתר דוקטור חן הממוקמים בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על טיפול בקונדילומה בלייזר.
הייעוץ ניתן בחינם וללא התחייבות המטופל/ת.


טיפול ביבלות באברי המין בלייזר
סניפים ב:

גבעתיים, בני ברק, כפר סבא, קריית חיים, כרמיאל

   לזימון תורים וייעוץ התקשרו:  073-3746633
2all - בניית אתרי אינטרנט