הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

ניתוח אף בזול בטורקיה מחיר רק 2500 דולר
ניתוח אף בטורקיה רק 2500 דולר 
   בבית חולים קליניק אקספרט הגדול ביותר בטורקיה לניתוחים פלסטיים
הגשמת חלום גדול במחיר קטן


ניתוח אף:

ניתוח פלסטי באף מטרתו להתאים מראה אסתטי ורפואי למטופל. ניתוח אף הוא הניתוח הפפולארי והנוח ביותר לטיפול. בהליך קל ולא מורכב במיוחד תקבלו את האף שתמיד חלמתם עליו. בחלק מהמקרים נולדנו עם אף שצורתו איננה מוצאת חן בעינינו, במקרים אחרים, תאונה או מכה שברו לנו אותו והקנו לו מראה מעוקם או נשרי. זה בסדר, להבדיל מבעבר, כיום, קל הרבה יותר לקבל בדיוק את הלוק שאתם רוצים לעצמכם, אם אתם מוצאים מנתח אף מקצועי, מנוסה וקשוב. ניתוח אף, כאמור, הוא אחד מהניתוחים הנפוצים ביותר, והוא מאפשר לכם לקבל את האף שחלמתם עליו. אז למה לא? בהחלט מגיע לכם להיות מרוצים ממה שנשקף אליכם מהמראה! תיקון מחיצת האף בניתוח אף:


ניתוח אף יכול להיתבצע גם מסיבות רפואיות, כאשר ישנה סטייה במחיצת האף הגורמת לבעיות נשימה אפשר לעצב אותה מחדש בצורה אסתטית ולאפשר מעבר נשימה נוח וקל.


למי מתאים ניתוח אף?

ניתוח אף מתבצע החל מגיל 16 בשלב שהאף קיבל את עיצובו וצורתו הסופית. מתבצע תיאום ציפיות מושלם של הדגמה לפני ואחרי עם הצוות הרפואי וכל זאת על מנת שיתבצע תיאום ציפיות מושלם עם המטופל שיביא לשביעות רצון מלאה. הניתוח לרוב מתבצע מסיבות אסתטיות או רפואיות, ובמקרים רבין יבוצע ניתוח משולב העונה על שני הצרכים.

ניתוח אף הצוות הרפואי בטורקיה:     


בית החולים קליניק אקספרט בטורקיה נחשב לבית החולים המרכזי לניתוחים פלסטיים באיסטנבול. המורכב ממנתחים פלסטיים בעלי שמות עולמים (תוכלו לקבל את כל הפרטים עלהם ולשוחח ישירות עם הצוות הרפואי שיתן לכם את כל הפרטים לניתוח ויעמוד איתכם בקשר ישיר). תקבלו הסבר והדרכה מהקשר הראשוני בארץ שבוא תקבלו את כל הפרטים הנדרשים לגבי התהליך. בקשר בארץ ישלח אלייך שאלון רפואי ויתבקש ממך להגדיר ציפיות ולשלוח תמונה על מנת לבחון את מצבך ולתת הערכת מחיר מדוייקת. אתם מקבלים הדרכה וליווי לכל אורך הדרך כך שהיה לכם את כל המידע לפני הגעה לטורקיה. בית חולים קליניק אקספרט בטורקיה מקבל מטופלים מכל העולם, היתרונות שלו הם צוות רפואי מומחה לניתוחים פלסטיים, בבית חולים וקליניקה עם פיקוח ממשלתי המספק את התוצאה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר. בית חולים קליניק אקספרט בטורקיה מקפיד שניתוחי אף יבוצעו אך ורק על ידי מנתחים כירורגיים בעלי ניסיון עשיר, מוניטין מבוסס וכישורים המאפשרים להם להתאים לך את שיטת הניתוח לגוף שלך.  
שהוא ייחודי אך ורק לך.   
חשוב להדגיש שכל הנתונים ושיחות התאמה יבוצעו בוואטסאפ ע"י הנציגים בארץ והצוות הרפואי של בית החולים כך שבמידה והחלטת לבצע את הניתוח את תהי שלמה עם עצמך ב 100% לפני תחילת התהליך.  
בית החולים בטורקיה מאורגן לתיירות מרפא ולכן עומדים לרשותו כל השירותים של איסוף משדה התעופה והסעה לבית חולים ואספקת מלון כך שכל מה שנותר לכם להנות מחופשה מרגיעה עם הגשמת חלום במחיר קטן. 


ניתוח אף בגאורגיה

ניתוח אף בטורקיה מחיר:

  בית חולים קליניק אקספרט בטורקיה - בית חולים הגדול בטורקיה לניתוחים פלסטיים.  
  צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם. 
  אופציה אירוח במלון 5 כוכבים בתוספת 70-100 דולר ללילה (תלוי בעונה ובמלון) 
  אירוח למלווה בחדר זוגי (ללא תוספת תשלום). 
  שהיה ממוצעת 5 לילות 6 ימים (שמתוכם לילה אחד החלמה בבית החולים).
  איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים. 
  המחיר הזול במדינה בדוק! רק 2500 דולר בית החולים בטורקיה קליניק אקספרט והמכשור:מאוד חשוב שניתוח אף תתבצע בבית חולים עם התנאים הסטרילים המתאימים ועם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר וכל זאת על מנת לתת את התוצאה הטובה ביותר למנותח/ת, ולכן אנחנו משתדלים לספק לכם לא רק את המחיר האטרקטיבי ביותר אלה גם בתי חולים, קליניקות, צוות רופאים ומכשור מתקדם על מנת להגיע לתוצאה הכי משביע רצון.
בית חולים קליניק אקספרט בטורקיה שמתמחה בניתוח אף. ובעלות ניסיון של עשרות אלפי ניתוחים פלסטיים לניתוח אף כך שאתם מקבלים את הצוות המנוסה ביותר עם המחיר הטוב ביותר בתוצאה ואיכות של ניתוח אף חסרת פשרות.  
חשוב מאוד להבין שהעלות הנמוכה של הניתוח נובעת מהשכר הממוצע של מנתח פלסטי בטורקיה שהיא חמישית מהשכר של מנתח פלסטי בארץ ולא מאיכות הניתוח, בהתחשב בעובדה שזה בית חולים וקליניקה פרטית שמבצעות עשרות ניתוחים פלסטיים בחודש למטופלים מכל העולם מכאן נובע הנסיון הרב והמחיר התחרותי. 
חשוב לציין שבית החולים קליניק אקספרט בטורקיה הוא זה שנותן את האחריות לתהליך הרפואי ותוצאותיו. ואתר דוקטור חן הוא רק גורם מקשר ומתווך שדואג לתיאום ואין לא שום אחריות רפואית לגבי הניתוח או תוצאותיו. 

ניתוח אף בטורקיה - בית החולים קליניק אקספרט

בית החולים לניתוח אף בטורקיה קליניק אקספרט

בית חולים קליניק אקספרט המרכזי והמודרני
לניתוח אף בטורקיה

ניתוח אף בטורקיה

המכשור המתקדם בעולם לניתוח אף

ניתוח אף בטורקיה

תנאי ההחלמה הטובים ביותר לשקט הנפשי שלךהכנה לניתוח אף: 


כמו בניתוחים אסטטיים רבים נוספים, לפגישת ההכנה המתבצע בין המטופל/ת לרופא המנתח ישנה חשיבות מרובה. במהלך פגישה כזו, יציג המטופל בפני המנתח את הציפיות ואת רצונו, ואילו הרופא, מצידו, יתכנן את צורת האף הרצויה על פי מבנה האף הקיים, העור ועוביו והפרופורציות הכוללות של פני המטופל, על מנת להשיג את התוצאה האסטטית ביותר. בחלק מהקליניקות עשויה להתבצע הדמיה המבוססת על שילוב בין תמונת המטופל/ת לאף רצוי, אולם הדמיה מסוג זה עלולה להטעות, מאחר והיא מתייחסת למצב האופטימלי, ואיננה מתחשבת בגורמים נוספים שאינם בהכרח בשליטת המנתח, כמו הליך ההחלמה הספציפי למטופל וכד'.מהלך ניתוח אף:במהלך ניתוח כזה, ייחשף השלד על מנת לאפשר את עיצובו מחדש. ניתוח אף מתחלקים לשתי דרכים לחשיפת השלד. הדרך השכיחה יותר, היא ה-Closed Rhinoplasty, במהלכה מבוצעים חתכים בחלקו הפנימי של האף, אשר דרכם יכול המנתח להגיע לכל חלקי השלד. הגישה הנוספת היא Open Rhinoplasty (הצורה הפתוחה) הכרוכה בביצוע חתך בקולומלה (Columella), מבנה הנמצא לפני מחיצת האף. שיטה זו ניתן מאפשרת חשיפת השלד בדרך המבטיחה עבודה מדויקת יותר עליו. גישה זו מועדפת בשימוש בעת תיקון עיוותים קשים באף (מנותחים שעברו ניתוח אף שלא נצליח או כאלה שנולדו עם שפה שסועה). חסרון שיטה זו היא בצלקת הקטנה שהיא מותירה, למרות שבמרבית המקרים, מדובר בצלקת זעירה ובלתי נראית.

ניתוח אף, לרוב, מבוצע תחת שילוב של הרדמה מקומית וטשטוש, אם כי, ישנם מקרים בהם המטופל/ת או הרופא המנתח יעדיפו הרדמה מלאה. אורכו של הניתוח עד כשעתיים, במהלכן, ינשום המטופל דרך הפה, כמו במצבים של גודש באף או הצטננות.
החלמה לאחר ניתוח אף :לאחר סיומו של הניתוח, יתעורר המטופל מהטשטוש כשאת אפו מעטרת תחבושת גבס קלה. הוא יוכל לנשום אך ורק דרך הפה, וסביב עיניו יופיעו "פנסים" כחולים (תוצאה של שטפי דם מקומיים). במקרה של כאבים, יטופל המנותח במשככי כאבים רגילים, אבל גם זה, רק לפרק זמן קצר ובאופן נקודתי. בסוף היום, ישוחרר המנותח (כשהגבס על אפו) לביתו, כשבימים הראשונים לאחר הניתוח, תופענה מספר תופעות שתחלופנה תוך פרקי זמן משתנים. למשל, ביומיים שלאחר הניתוח, הנפיחות בפנים תלך ותגדל, אולם מדובר בתופעה צפויה לחלוטין, תופענה הפרעות נשימה, נזלת (שתעלמנה תוך מספר שבועות), וכמובן, אותם סימנים כחולים (שיחלפו תוך פרק זמן של עד לשלושה שבועות לאחר הניתוח). את התוצאה הסופית של הניתוח, האף החדש, ייראה המנותח תוך תשעה עד 12 שבועות לאחר הניתוח.כיצד לנהוג לאחר ניתוח אף :מספר טיפים שיעזרו לכם לעבור את השבועות הראשונים לאחר הניתוח עד לתוצאה הסופית:

  • ביומיים הראשונים שלאחר הניתוח מומלץ לאכול אוכל נוזלי.
  • למרכיבי משקפיים מומלץ להדביק את גשר המשקפיים למצח ולא להניח על עצם האף.
  • יש להימנע מחשיפה לשמש בחודש הראשון על מנת למנוע דימומים.
  • בשבוע הראשון מומלץ לישון על הגב או על הצד.
  • ניתן לטפטף לאף מי מלח פיזיולוגים סיילין או תרסיס מלח 3-5 פעמיים ביום.


כמובן שהידע, הניסיון המקצועי והגישה האסתטית של מנתח אף הם אלה המבטיחים את תוצאותיו של ניתוח האף, אבל חשובים לא פחות מהם הם אנשי הצוות המקצועי של המרפאה, שלהם תפקיד משמעותי בהחלמת המטופל/ת. הצוות הרפואי של המרכז לכירורגיה פלסטית בטורקיה, מורכב ממנתחים, מאחיות מוסמכות ורופאים, אשר כולם בעלי ניסיון מקצועי רב בניתוחים פלסטיים מסוגים שונים. חבל על כל דקה שאתם נמצאים עם האף שאתם אינכם אוהבים!ניתוח אף
בבית חולים הגדול ביותר בטורקיה
נציגות רשמית דוקטור חן
   לשירות וייעוץ התקשרו:  073-374-6622 
תוצאות ניתוח אף לפני ואחרי

ניתוח אף לפני ואחרי    
ניתוח אף | מנתח אף    

ניתוח אף לפני ואחרי   ניתוח אף | מנתח אף    

ניתוח אף לפני ואחרי      ניתוח אף | מנתח אף    

ניתוח אף לפני ואחרי   ניתוח אף | מנתח אף    

ניתוח אף לפני ואחרי       ניתוח אף | מנתח אף    

ניתוח אף לפני ואחרי   ניתוח אף | מנתח אף    

                                                                                                       


logo בניית אתרים