מרכזים אסתטיים ורפואיים

להסרת נקודות חן/שומות נגעי עור וטיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, וניתוחים פלסטיים 
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

ניתוח אף בגאורגיה מחיר רק 1850 דולר
ניתוח אף בגאורגיה כולל מלון רק 1850 דולר 
  בקליניקת קוזנוב בגאורגיה ובבית חולים מדיסין הגדול ביותר בטורקיה לניתוחים פלסטיים


ניתוח אף

ניתוח פלסטי באף מטרתו להתאים מראה אסתטי ורפואי למטופל. ניתוח אף הוא הניתוח הפפולארי והנוח ביותר לטיפול. בהליך קל ולא מורכב במיוחד תקבלו את האף שתמיד חלמתם עליו. בחלק מהמקרים נולדנו עם אף שצורתו איננה מוצאת חן בעינינו, במקרים אחרים, תאונה או מכה שברו לנו אותו והקנו לו מראה מעוקם או נשרי. זה בסדר, להבדיל מבעבר, כיום, קל הרבה יותר לקבל בדיוק את הלוק שאתם רוצים לעצמכם, אם אתם מוצאים מנתח אף מקצועי, מנוסה וקשוב. ניתוח אף, כאמור, הוא אחד מהניתוחים הנפוצים ביותר, והוא מאפשר לכם לקבל את האף שחלמתם עליו. אז למה לא? בהחלט מגיע לכם להיות מרוצים ממה שנשקף אליכם מהמראה! 

הקליניקה קוזנוב בגאורגיה לניתוחים פלסטים שאנחנו מיצגים בערוץ 13 אם לא הצלחתם לראות את הסרטון הקליקו כאן
תיקון מחיצת האף בניתוח אף


ניתוח אף יכול להיתבצע גם מסיבות רפואיות, כאשר ישנה סטייה במחיצת האף הגורמת לבעיות נשימה אפשר לעצב אותה מחדש בצורה אסתטית ולאפשר מעבר נשימה נוח וקל.


למי מתאים ניתוח אף?

ניתוח אף מתבצע החל מגיל 16 בשלב שהאף קיבל את עיצובו וצורתו הסופית. מתבצע תיאום ציפיות מושלם של הדגמה לפני ואחרי עם הצוות הרפואי וכל זאת על מנת שיתבצע תיאום ציפיות מושלם עם המטופל שיביא לשביעות רצון מלאה. הניתוח לרוב מתבצע מסיבות אסתטיות או רפואיות, ובמקרים רבין יבוצע ניתוח משולב העונה על שני הצרכים.


ניתוח אף הצוות רפואי בגאורגיה ובטורקיה:    

קליניקה קוזנוב בגאורגיה ובית החולים מדיסון בטורקיה נחשבים לקליניקות הגדולות הטובות והמפורסמות ביותר ביותר בגאורגיה ובטורקיה לניתוחים פלסטיים. מורכבים ממנתחים פלסטיים בעלי שמות עולמים (תוכלו לקבל את כל הפרטים עלהם ולשוחח ישירות עם הצוות הרפואי שיתן לכם את כל הפרטים לניתוח ויעמוד איתכם בקשר ישיר). הצוות הרפואי ילווה אותכם לאורך כל הדרך מהקשר הראשוני בארץ וימשיך בקשר וסיוע גם לאחר הניתוח. בקשר בארץ ישלח אלייך שאלון רפואי ויתבקש ממך להגדיר ציפיות ולשלוח תמונה על מנת לבחון את מצבך ולתת הערכת מחיר מדוייקת. אתם מקבלים הדרכה וליווי לכל אורך הדרך בתחילת התהליך וגם מעקב מהצוות הרפואי אחרי הניתוח. קליניקת קוזנוב בגאורגיה ובית חולים מדיסון בטורקיה מקבל מטופלים מכל העולם, היתרונות שלו הם צוות רפואי מומחה לניתוחים פלסטיים, בבית חולים וקליניקה עם פיקוח ממשלתי המספק את התוצאה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר. קליניקת קוזנוב בגאורגיה ובית חולים מדיסון בטורקיה מקפיד שניתוחי האף יבוצעו אך ורק על ידי מנתחים כירורגיים בעלי ניסיון עשיר, מוניטין מבוסס וכישורים המאפשרים להם להתאים לך את שיטת הניתוח לגוף ולפנים שלך.  
שהוא ייחודי אך ורק לך.   
חשוב להדגיש שכל הנתונים ושיחות התאמה יבוצעו בוואטסאפ ע"י הנציגים בארץ והצוות הרפואי של בית החולים כך שבמידה והחלטת לבצע את הניתוח את תהי שלמה עם עצמך ב 100% לפני תחילת התהליך.  
הקליניקה בגאורגיה ובית החולים בטורקיה מאורגן לתיירות מרפא ולכן עומדים לרשותו כל השירותים של איסוף משדה התעופה והסעה לבית חולים ואספקת מלון כך שכל מה שנותר לכם להנות מחופשה מרגיעה עם הגשמת חלום במחיר קטן. 


ניתוח אף בגאורגיה

ניתוח אף בגאורגיה מחיר:

קליניקת קוזנוב בגאורגיה - הקליניקה המתקדמת ביותר לניתוחים פלסטיים. 
צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם.
 שימו לב!!! המחיר כולל מלון.
אירוח למלווה בחדר זוגי.
איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים.
המחיר הזול במדינה בדוק! רק 1850 דולר.
 (אופציה לניתוח אף רפואי עקב בעיות נשימה רק 2200 דולר או שיחזור אף רק 2500 דולר)

ניתוח אף בטורקיה

ניתוח אף בטורקיה מחיר:

בית חולים מדיסון בטורקיה - בית חולים הגדול בטורקיה לניתוחים פלסטיים. 
צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם.
אופציה אירוח במלון 5 כוכבים בתוספת 80$ ללילה .
אירוח למלווה בחדר זוגי.
איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים.
המחיר הזול במדינה בדוק! רק 2000 דולר.סרטון הניתוחים הפלסטיים של בית החולים בטורקיהבית החולים בטורקיה, הקליניקה קוזנוב בגאורגיה והמכשור:


מאוד חשוב שניתוח אף תתבצע בבית חולים ובקליניקה עם התנאים הסטרילים המתאימים ועם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר וכל זאת על מנת לתת את התוצאה הטובה ביותר למנותח/ת, ולכן אנחנו משתדלים לספק לכם לא רק את המחיר האטרקטיבי ביותר אלה גם בתי חולים, קליניקות, צוות רופאים ומכשור מתקדם על מנת להגיע לתוצאה הכי משביע רצון.
בית חולים מדיסין בטורקיה וקליניקת קוזנוב בגאורגיה שמתמחה בניתוח אף. ובעלות ניסיון של עשרות אלפי ניתוחים פלסטיים להגדלת חזה כך שאתם מקבלים את הצוות המנוסה ביותר עם המחיר הטוב ביותר בתוצאה ואיכות של הגדלת חזה חסרת פשרות.  
חשוב מאוד להבין שהעלות הנמוכה של הניתוח נובעת מהשכר הממוצע של מנתח פלסטי בטורקיה ובגאורגיה שהיא חמישית מהשכר של מנתח פלסטי בארץ ולא מאיכות הניתוח, בהתחשב בעובדה שזה בית חולים וקליניקה פרטית שמבצעות עשרות ניתוחים פלסטיים בחודש למטופלים מכל העולם מכאן נובע הנסיון הרב והמחיר התחרותי. 


בית החולים לניתוח אף בטורקיה

בית חולים מדיסין המרכזי והמודרני
לניתוח אף בטורקיה

ניתוח אף בטורקיה

המכשור המתקדם בעולם לניתוח אף

ניתוח אף בטורקיה

תנאי ההחלמה הטובים ביותר לשקט הנפשי שלך

הכנה לניתוח אף: 


כמו בניתוחים אסטטיים רבים נוספים, לפגישת ההכנה המתבצע בין המטופל/ת לרופא המנתח ישנה חשיבות מרובה. במהלך פגישה כזו, יציג המטופל בפני המנתח את הציפיות ואת רצונו, ואילו הרופא, מצידו, יתכנן את צורת האף הרצויה על פי מבנה האף הקיים, העור ועוביו והפרופורציות הכוללות של פני המטופל, על מנת להשיג את התוצאה האסטטית ביותר. בחלק מהקליניקות עשויה להתבצע הדמיה המבוססת על שילוב בין תמונת המטופל/ת לאף רצוי, אולם הדמיה מסוג זה עלולה להטעות, מאחר והיא מתייחסת למצב האופטימלי, ואיננה מתחשבת בגורמים נוספים שאינם בהכרח בשליטת המנתח, כמו הליך ההחלמה הספציפי למטופל וכד'.מהלך ניתוח אף:


במהלך ניתוח כזה, ייחשף השלד על מנת לאפשר את עיצובו מחדש. ניתוח אף מתחלקים לשתי דרכים לחשיפת השלד. הדרך השכיחה יותר, היא ה-Closed Rhinoplasty, במהלכה מבוצעים חתכים בחלקו הפנימי של האף, אשר דרכם יכול המנתח להגיע לכל חלקי השלד. הגישה הנוספת היא Open Rhinoplasty (הצורה הפתוחה) הכרוכה בביצוע חתך בקולומלה (Columella), מבנה הנמצא לפני מחיצת האף. שיטה זו ניתן מאפשרת חשיפת השלד בדרך המבטיחה עבודה מדויקת יותר עליו. גישה זו מועדפת בשימוש בעת תיקון עיוותים קשים באף (מנותחים שעברו ניתוח אף שלא נצליח או כאלה שנולדו עם שפה שסועה). חסרון שיטה זו היא בצלקת הקטנה שהיא מותירה, למרות שבמרבית המקרים, מדובר בצלקת זעירה ובלתי נראית.


ניתוח אף, לרוב, מבוצע תחת שילוב של הרדמה מקומית וטשטוש, אם כי, ישנם מקרים בהם המטופל/ת או הרופא המנתח יעדיפו הרדמה מלאה. אורכו של הניתוח עד כשעתיים, במהלכן, ינשום המטופל דרך הפה, כמו במצבים של גודש באף או הצטננות.החלמה לאחר ניתוח אף :


לאחר סיומו של הניתוח, יתעורר המטופל מהטשטוש כשאת אפו מעטרת תחבושת גבס קלה. הוא יוכל לנשום אך ורק דרך הפה, וסביב עיניו יופיעו "פנסים" כחולים (תוצאה של שטפי דם מקומיים). במקרה של כאבים, יטופל המנותח במשככי כאבים רגילים, אבל גם זה, רק לפרק זמן קצר ובאופן נקודתי. בסוף היום, ישוחרר המנותח (כשהגבס על אפו) לביתו, כשבימים הראשונים לאחר הניתוח, תופענה מספר תופעות שתחלופנה תוך פרקי זמן משתנים. למשל, ביומיים שלאחר הניתוח, הנפיחות בפנים תלך ותגדל, אולם מדובר בתופעה צפויה לחלוטין, תופענה הפרעות נשימה, נזלת (שתעלמנה תוך מספר שבועות), וכמובן, אותם סימנים כחולים (שיחלפו תוך פרק זמן של עד לשלושה שבועות לאחר הניתוח). את התוצאה הסופית של הניתוח, האף החדש, ייראה המנותח תוך תשעה עד 12 שבועות לאחר הניתוח.


כיצד לנהוג לאחר ניתוח אף :


מספר טיפים שיעזרו לכם לעבור את השבועות הראשונים לאחר הניתוח עד לתוצאה הסופית:

  • ביומיים הראשונים שלאחר הניתוח מומלץ לאכול אוכל נוזלי.
  • למרכיבי משקפיים מומלץ להדביק את גשר המשקפיים למצח ולא להניח על עצם האף.
  • יש להימנע מחשיפה לשמש בחודש הראשון על מנת למנוע דימומים.
  • בשבוע הראשון מומלץ לישון על הגב או על הצד.
  • ניתן לטפטף לאף מי מלח פיזיולוגים סיילין או תרסיס מלח 3-5 פעמיים ביום.


כמובן שהידע, הניסיון המקצועי והגישה האסתטית של מנתח אף הם אלה המבטיחים את תוצאותיו של ניתוח האף, אבל חשובים לא פחות מהם הם אנשי הצוות המקצועי של המרפאה, שלהם תפקיד משמעותי בהחלמת המטופל/ת. הצוות הרפואי של המרכז לכירורגיה פלסטית בגאורגיה ובטורקיה, מורכב ממנתחים, מאחיות מוסמכות ורופאים, אשר כולם בעלי ניסיון מקצועי רב בניתוחים פלסטיים מסוגים שונים. חבל על כל דקה שאתם נמצאים עם האף שאתם אינכם אוהבים!
ניתוח אף
בקלינקת קוזנוב בגאורגיה ובבית חולים הגדול ביותר בטורקיה
נציגות רשמית דוקטור חן
   לשירות וייעוץ התקשרו:  073-374-6633תוצאות ניתוח אף לפני ואחרי

ניתוח אף לפני ואחרי    
ניתוח אף | מנתח אף    

ניתוח אף לפני ואחרי   ניתוח אף | מנתח אף    

ניתוח אף לפני ואחרי      ניתוח אף | מנתח אף    

ניתוח אף לפני ואחרי   ניתוח אף | מנתח אף    

ניתוח אף לפני ואחרי       ניתוח אף | מנתח אף    

ניתוח אף לפני ואחרי   ניתוח אף | מנתח אף    

                                                                                                       


2all - בניית אתרי אינטרנט