הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הקטנת חזה לגברים | עיצוב חזה לגברים - גניקומסטיה מחיר רק 2500 דולר
בבית החולים קליניק אקספרט הגדול בטורקיה לניתוחים פלסטיים
הגשמת חלום גדול במחיר קטןהקטנת חזה לגברים - גניקומסטיה 

מדובר בניתוח פלסטי אשר מטרתו להקטין ולעצב חזה מלא לגבר ע"י השטחתו והשוואתו למראה הגברי. בהליך קל של ניתוח גניקומסטיה התקבל חזה גברי חלק ושטוח ללא בליטות שומן תת עוריות, התוצאות בניתוח זה הם מצוינות וכמו כן נשמרות גם אם ישנו תהליך של השמנה לאחר מכן. למרות שהאנושות שלנו מתקדמת בצעדי ענק לקראת שוויון בין גברים לנשים, עדיין ישנם דברים אשר, במוצהר, נחשבים לנחלתם של בני אחד המינים, ולא של אחר. כך, לדוגמה, ניתוחים פלסטיים קוסמטיים, משויכים, בחוסר נאורות, דווקא לנשים, למרות שבני שני המינים נזקקים להם בצורה זהה. בעייתיים עוד יותר הם הניתוחים המהווים פתרון לגניקומסטיה, מכיוון שכאן גם מדובר בבעיה, שלכאורה נחשבת לנשית (חזה מוגדל) וגם בניתוח פלסטי, שהוא, כאמור, משויך בחוסר נאורות לנשים. גניקומסטיה והפתרון לה, תיקון חזה מוגדל לגבר נחשבים לאחד מהמקרים בהם סטיגמות וחשיבה לא מתקדמת עלולים למרר את חייו של האדם.   
                                        

ניתוח הקטנת חזה לגברים הצוות רפואי בטורקיה:     

בית החולים קליניק אקספרט בטורקיה נחשב לבית החולים המרכזי לניתוחים פלסטיים באיסטנבול. המורכב ממנתחים פלסטיים בעלי שמות עולמים (תוכלו לקבל את כל הפרטים עלהם ולשוחח ישירות עם הצוות הרפואי שיתן לכם את כל הפרטים לניתוח ויעמוד איתכם בקשר ישיר). תקבלו הסבר והדרכה מהקשר הראשוני בארץ שבוא תקבלו את כל הפרטים הנדרשים לגבי התהליך. בקשר בארץ ישלח אלייך שאלון רפואי ויתבקש ממך להגדיר ציפיות ולשלוח תמונה על מנת לבחון את מצבך ולתת הערכת מחיר מדוייקת. אתם מקבלים הדרכה וליווי לכל אורך הדרך כך שהיה לכם את כל המידע לפני הגעה לטורקיה. בית חולים קליניק אקספרט בטורקיה מקבל מטופלים מכל העולם, היתרונות שלו הם צוות רפואי מומחה לניתוחים פלסטיים, בבית חולים וקליניקה עם פיקוח ממשלתי המספק את התוצאה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר. בית חולים קליניק אקספרט בטורקיה מקפיד שניתוחי גניקומסטיה יבוצעו אך ורק על ידי מנתחים כירורגיים בעלי ניסיון עשיר, מוניטין מבוסס וכישורים המאפשרים להם להתאים לך את שיטת הניתוח לגוף שלך.  
שהוא ייחודי אך ורק לך.   
חשוב להדגיש שכל הנתונים ושיחות התאמה יבוצעו בוואטסאפ ע"י הנציגים בארץ והצוות הרפואי של בית החולים כך שבמידה והחלטת לבצע את הניתוח את תהי שלמה עם עצמך ב 100% לפני תחילת התהליך.  
בית החולים בטורקיה מאורגן לתיירות מרפא ולכן עומדים לרשותו כל השירותים של איסוף משדה התעופה והסעה לבית חולים ואספקת מלון כך שכל מה שנותר לכם להנות מחופשה מרגיעה עם הגשמת חלום במחיר קטן. 


גניקומסטיה

הקטנת חזה לגברים / גניקומסטיה בטורקיה מחיר:

  בית חולים קליניק אקספרט בטורקיה - בית חולים הגדול בטורקיה לניתוחים פלסטיים.  
  צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם. 
  אופציה אירוח במלון 5 כוכבים בתוספת 100$ ללילה 
  אירוח למלווה בחדר זוגי (ללא תוספת תשלום). 
  שהיה ממוצעת 5 לילות 6 ימים (שמתוכם לילה אחד החלמה בבית החולים).
  איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים. 
  המחיר הזול במדינה בדוק! רק 2500 דולר 


בית החולים קליניק אקספרט בטורקיה והמכשור:


מאוד חשוב שניתוח הקטנת חזה לגברים תתבצע בבית חולים עם התנאים הסטרילים המתאימים ועם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר וכל זאת על מנת לתת את התוצאה הטובה ביותר למנותח/ת, ולכן אנחנו משתדלים לספק לכם לא רק את המחיר האטרקטיבי ביותר אלה גם בתי חולים, קליניקות, צוות רופאים ומכשור מתקדם על מנת להגיע לתוצאה הכי משביע רצון.
בית חולים קליניק אקספרט בטורקיה שמתמחה בהקטנת חזה לגברים ובעלות ניסיון של עשרות אלפי ניתוחים פלסטיים להקטנת חזה לגברים כך שאתם מקבלים את הצוות המנוסה ביותר עם המחיר הטוב ביותר בתוצאה ואיכות של הגדלת חזה חסרת פשרות.  
חשוב מאוד להבין שהעלות הנמוכה של הניתוח נובעת מהשכר הממוצע של מנתח פלסטי בטורקיה שהיא חמישית מהשכר של מנתח פלסטי בארץ ולא מאיכות הניתוח, בהתחשב בעובדה שזה בית חולים שמבצעות עשרות ניתוחים פלסטיים בחודש למטופלים מכל העולם מכאן נובע הנסיון הרב והמחיר התחרותי. 
חשוב לציין שבית החולים קליניק אקספרט בטורקיה הוא זה שנותן את האחריות לתהליך הרפואי ותוצאותיו. ואתר דוקטור חן הוא רק גורם מקשר ומתווך שדואג לתיאום ואין לא שום אחריות רפואית לגבי הניתוח או תוצאותיו. 

גניקומסטיה -הקטנת חזה לגברים בבית חולים קליניק אקספרט בטורקיה

בית החולים לגניקומסטיה בטורקיה קליניק אקספרט

בית חולים קליניק אקספרט המרכזי והמודרני
להקטנת חזה לגברים בטורקיה

הקטנת חזה לגברים בטורקיה

המכשור המתקדם בעולם לניתוח הקטנת חזה לגברים / גניקומסטיה

הקטנת חזה לגברים בטורקיה

תנאי ההחלמה הטובים ביותר לשקט הנפשי שלך


מהי גניקומסטיה ומהן הסיבות לה? 


גניקומסטיה, או מצב של צמיחה עודפת של רקמת השד הגברי, עלולה להתרחש ממגוון רחב של סיבות: סרטן השד, אשר מופיע בשכיחות גבוהה יותר אצל נושאי הגן Brca2, גידול שפיר המופיע בשד, עודף באסטרוגן, עודף רקמת שד בשל מבנה אידיופתי, והסיבה הנפוצה ביותר - עודף שומן כחלק מהשמנה כוללת או כתופעה נקודתית המתייחסת לחזה הגברי. ניתוחי עיצוב חזה לגבר יתאימו בעיקר למקרים של עודף השומן, ויגיעו לאחר שלילת מרבית הסיבות האחרות על ידי רופאים מומחים בתחום. פניה למנתח פלסטי בעניין ממוקדת סביב שתי תקופות חיים עיקריות בחיי הגבר: גיל ההתבגרות - בעיקר בתקופת המקדימה שלפני שירות צבאי, בשל תחושת מבוכה הנגרמת מחשיפת גופו של הסובל מגניקומסטיה ברבים, ובסביבות תחילת גיל המעבר, כאשר רמות ההורמונים בגוף משתנות והשינוי בא לידי ביטוי גם בהצמחת רקמת שומן עודפת באזור החזה.


מהלך הטיפול ב: עיצוב חזה לגבר/ הקטנת חזה לגבר

ניתוח התיקון חזה מוגדל לגבר נחשב לפרוצדורה כירורגית קלה יחסית, אשר יכול להתבצע בהרדמה כללית, או בטשטוש והרדמה מקומית, לפי החלטת המטופל והמנתח יחד. הניתוח כולל שאיבת שומן מאזור החזה והוצאת רקמת שד, אשר נשלחת לבדיקה, על מנת לשלול אופציית ממאירות.

החלמה לאחר הקטנת חזה לגבר - גניקומסטיה

לאחר סיום הניתוח, ייחבש המנותח בחבישה לוחצת, הפעילה לחץ על האזור לצורך הורדת נפיחות ולשם מניעת הצטברות הנוזלים. בתקופה שלאחר הניתוח, תוגבל פעילותו הספורטיבית של המנותח (בעיקר, שימת דגש על הימנעות מפעילויות הכוללות את הפעלת הזרועות באופן מאומץ). ובמתן אנטיביוטיקה למטרת מניעת התפתחות זיהומים.

מרבית הניתוחים המטפלים בגניקומסטיה פוגשים את המטופלים במצב בו יש להם בעיה בביטחונם העצמי, וקושי להתגבר על הסטיגמות השונות המלוות את המצב. הצורך בגישה אנושית מבינה, חמה ומכילה הוא בסיסי, מה שמחייב את הרופא המנתח ואת הצוות המטפל לא רק לניסיון ולמקצועיות, אלא גם ליכולת תקשורת יוצאת דופן עם אנשים במצב משבר. לצוות הרפואי של המרכז לכירורגיה בטורקיה מנתחים, אחיות מוסמכות ורופאים, אשר בצד הניסיון המקצועי הרב שלהם בניתוחים הפלסטיים השונים, הם ניחנו בגישה אישית ויוצאת דופן לכל אחד ממטופלי הקליניקה.


 

הקטנת חזה לגברים |  עיצוב חזה לגברים - גניקומסטיה

בבית החולים קליניק אקספרט בטורקיה
מרפאות חן הנציג הרשמי בארץ
   לייעוץ ופרטים התקשרו:  073-374-6622


  

הקטנת חזה לגבר | עיצוב ותיקון חזה לגבר - גניקומסטיה לפני ואחרי

הקטנת חזה לגבר לפני ואחרי    
הקטנת חזה לגבר | עיצוב ותיקון חזה לגבר - גניקומסטיה    

הקטנת חזה לגבר לפני ואחרי הקטנת חזה לגבר | עיצוב ותיקון חזה לגבר - גניקומסטיה    

הקטנת חזה לגבר לפני ואחרי   הקטנת חזה לגבר | עיצוב ותיקון חזה לגבר - גניקומסטיה    

הקטנת חזה לגבר לפני ואחרי הקטנת חזה לגבר | עיצוב ותיקון חזה לגבר - גניקומסטיה    

הקטנת חזה לגבר לפני ואחרי     הקטנת חזה לגבר | עיצוב ותיקון חזה לגבר - גניקומסטיה    

הקטנת חזה לגבר לפני ואחרי הקטנת חזה לגבר | עיצוב ותיקון חזה לגבר - גניקומסטיה    

                                                                                                              


logo בניית אתרים