מרכזים אסתטיים ורפואיים

להסרת נקודות חן/שומות נגעי עור וטיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, וניתוחים פלסטיים 
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הקטנת חזה לגברים | עיצוב חזה לגברים - גניקומסטיה
בית החולים מדיסון הגדול בטורקיה לניתוחים פלסטיים

הקטנת חזה לגברים - גניקומסטיה 

מדובר בניתוח פלסטי אשר מטרתו להקטין ולעצב חזה מלא לגבר ע"י השטחתו והשוואתו למראה הגברי. בהליך קל של ניתוח גניקומסטיה התקבל חזה גברי חלק ושטוח ללא בליטות שומן תת עוריות, התוצאות בניתוח זה הם מצוינות וכמו כן נשמרות גם אם ישנו תהליך של השמנה לאחר מכן. למרות שהאנושות שלנו מתקדמת בצעדי ענק לקראת שוויון בין גברים לנשים, עדיין ישנם דברים אשר, במוצהר, נחשבים לנחלתם של בני אחד המינים, ולא של אחר. כך, לדוגמה, ניתוחים פלסטיים קוסמטיים, משויכים, בחוסר נאורות, דווקא לנשים, למרות שבני שני המינים נזקקים להם בצורה זהה. בעייתיים עוד יותר הם הניתוחים המהווים פתרון לגניקומסטיה, מכיוון שכאן גם מדובר בבעיה, שלכאורה נחשבת לנשית (חזה מוגדל) וגם בניתוח פלסטי, שהוא, כאמור, משויך בחוסר נאורות לנשים. גניקומסטיה והפתרון לה, תיקון חזה מוגדל לגבר נחשבים לאחד מהמקרים בהם סטיגמות וחשיבה לא מתקדמת עלולים למרר את חייו של האדם.הקטנת חזה לגברים הצוות רפואי  


בית החולים מדיסון בטורקיה נחשב לבית חולים הגדול והטוב ביותר בטורקיה לניתוחים פלסטיים. מורכב ממנתחים פלסטיים בעלי שם עולמי כמו דוקטור אורמן קגדס ודוקטור מייט שארפר (תוכלו לקבל את כל הפרטים עלהם ולשוחח ישירות עם הצוות הרפואי שיתן לכם את כל הפרטים לניתוח ויעמוד איתכם בקשר ישיר). הצוות הרפואי ילווה אותכם לאורך כל הדרך מהקשר הראשוני בארץ וימשיך בקשר וסיוע גם לאחר הניתוח. בקשר בארץ ישלח אלייך שאלון רפואי ויתבקש ממך להגדיר ציפיות ולשלוח תמונה על מנת לבחון את מצבך ולתת הערכת מחיר מדוייקת. בניתוח מסוג זה חשוב הצוות הרפואי, והנסיון את כל זאת תקבלי מצוות הרפואי של בית החולים מדיסון בטורקיה המלווים אותך כל הדרך עד התוצאה הרצויה! בית חולים מדיסון בטורקיה מקפיד שניתוחי הקטנת חזה לגברים יבוצעו אך ורק על ידי מנתחים כירורגיים בעלי ניסיון עשיר, מוניטין מבוסס וכישורים המאפשרים להם להתאים לך את שיטת הניתוח לגוף שלך.
שהוא ייחודי אך ורק לך. 
חשוב להדגיש שכל הנתונים והשיחות התאמה יבוצעו בוואטסאפ ע"י הצוות הרפואי של בית החולים כך שבמידה והחלטת לבצע את הניתוח את תהי שלמה עם עצמך כי יענו לך לכל השאלות.
מארגנים לך איסוף מסודר משדה התעופה  ושינוע לבית החולים כולל מלון 5 כוכבים כך שייש לך את השקט הנפשי והתנאים הכי נוחים לניתוח, חופשה על הדרך, ומנוחה ורגיעה
במלון 5 כוכבים.


גניקומסטיה

הקטנת חזה גברים / גניקומסטיה מחיר:

בית חולים מדיסון בטורקיה - בית חולים הגדול בטורקיה לניתוחים פלסטיים. 
צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם.
אופציה אירוח במלון 5 כוכבים בתוספת 80$ ללילה   .
אירוח למלווה בחדר זוגי.
איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים.
המחיר הזול במדינה בדוק! רק 2800 דולר 


סרטון הניתוחים הפלסטיים של בית החולים בטורקיה

  בית החולים והמכשור:


מאוד חשוב שניתוח הקטנת חזה לגברים תתבצע בבית חולים ולא בקליניקה פרטית ששם איין את התנאים הסטרילים המתאימים ואת הטכנולוגיה המתקדמת, ולכן אתם מקבלים את הטוב ביותר בבית חולים מדיסין מהטובים בטורקיה שמתמחה בתיקון חזה לגברים. ובעל ניסיון של עשרות אלפי ניתוחים פלסטיים להקטנת חזה לגברים / גניקומסטיה כך שאתם מקבלים את הצוות המנוסה ביותר עם המחיר הטוב ביותר בתוצאה ואיכות של הקטנת חזה לגברים חסרת פשרות. 
חשוב מאוד להבין שהעלות הנמוכה של הניתוח נובעת מהשכר הממוצע של מנתח פלסטי בטורקיה שהיא חמישית מהשכר של מנתח פלסטי בארץ ולא מאיכות הניתוח, בהתחשב בעובדה שזה בית חולים שמבצע עשרות ניתוחים פלסטיים בחודש למטופלים מכל העולם מכאן נובע הנסיון הרב והמחיר התחרותי.

בית החולים לגניקומסטיה בטורקיה

בית חולים מדיסין המרכזי והמודרני
להקטנת חזה לגברים בטורקיה

הקטנת חזה לגברים בטורקיה

המכשור המתקדם בעולם לניתוח הקטנת חזה לגברים / גניקומסטיה

הקטנת חזה לגברים בטורקיה

תנאי ההחלמה הטובים ביותר לשקט הנפשי שלך
מהי גניקומסטיה ומהן הסיבות לה?

גניקומסטיה, או מצב של צמיחה עודפת של רקמת השד הגברי, עלולה להתרחש ממגוון רחב של סיבות: סרטן השד, אשר מופיע בשכיחות גבוהה יותר אצל נושאי הגן Brca2, גידול שפיר המופיע בשד, עודף באסטרוגן, עודף רקמת שד בשל מבנה אידיופתי, והסיבה הנפוצה ביותר - עודף שומן כחלק מהשמנה כוללת או כתופעה נקודתית המתייחסת לחזה הגברי. ניתוחי עיצוב חזה לגבר יתאימו בעיקר למקרים של עודף השומן, ויגיעו לאחר שלילת מרבית הסיבות האחרות על ידי רופאים מומחים בתחום. פניה למנתח פלסטי בעניין ממוקדת סביב שתי תקופות חיים עיקריות בחיי הגבר: גיל ההתבגרות - בעיקר בתקופת המקדימה שלפני שירות צבאי, בשל תחושת מבוכה הנגרמת מחשיפת גופו של הסובל מגניקומסטיה ברבים, ובסביבות תחילת גיל המעבר, כאשר רמות ההורמונים בגוף משתנות והשינוי בא לידי ביטוי גם בהצמחת רקמת שומן עודפת באזור החזה.


מהלך הטיפול ב: עיצוב חזה לגבר/ הקטנת חזה לגבר

ניתוח התיקון חזה מוגדל לגבר נחשב לפרוצדורה כירורגית קלה יחסית, אשר יכול להתבצע בהרדמה כללית, או בטשטוש והרדמה מקומית, לפי החלטת המטופל והמנתח יחד. הניתוח כולל שאיבת שומן מאזור החזה והוצאת רקמת שד, אשר נשלחת לבדיקה, על מנת לשלול אופציית ממאירות.

החלמה לאחר הקטנת חזה לגבר - גניקומסטיה

לאחר סיום הניתוח, ייחבש המנותח בחבישה לוחצת, הפעילה לחץ על האזור לצורך הורדת נפיחות ולשם מניעת הצטברות הנוזלים. בתקופה שלאחר הניתוח, תוגבל פעילותו הספורטיבית של המנותח (בעיקר, שימת דגש על הימנעות מפעילויות הכוללות את הפעלת הזרועות באופן מאומץ). ובמתן אנטיביוטיקה למטרת מניעת התפתחות זיהומים.

מרבית הניתוחים המטפלים בגניקומסטיה פוגשים את המטופלים במצב בו יש להם בעיה בביטחונם העצמי, וקושי להתגבר על הסטיגמות השונות המלוות את המצב. הצורך בגישה אנושית מבינה, חמה ומכילה הוא בסיסי, מה שמחייב את הרופא המנתח ואת הצוות המטפל לא רק לניסיון ולמקצועיות, אלא גם ליכולת תקשורת יוצאת דופן עם אנשים במצב משבר. לצוות הרפואי של המרכז לכירורגיה פלסטית מנתחים, אחיות מוסמכות ורופאים, אשר בצד הניסיון המקצועי הרב שלהם בניתוחים הפלסטיים השונים, הם ניחנו בגישה אישית ויוצאת דופן לכל אחד ממטופלי הקליניקה.


 

הקטנת חזה לגברים |  עיצוב חזה לגברים - גניקומסטיה

בית חולים מדיסון בטורקיה
מרפאות חן הנציג הרשמי בארץ
   לייעוץ ופרטים התקשרו:  073-374-6633


  

הקטנת חזה לגבר | עיצוב ותיקון חזה לגבר - גניקומסטיה לפני ואחרי

הקטנת חזה לגבר לפני ואחרי    
הקטנת חזה לגבר | עיצוב ותיקון חזה לגבר - גניקומסטיה    

הקטנת חזה לגבר לפני ואחרי הקטנת חזה לגבר | עיצוב ותיקון חזה לגבר - גניקומסטיה    

הקטנת חזה לגבר לפני ואחרי   הקטנת חזה לגבר | עיצוב ותיקון חזה לגבר - גניקומסטיה    

הקטנת חזה לגבר לפני ואחרי הקטנת חזה לגבר | עיצוב ותיקון חזה לגבר - גניקומסטיה    

הקטנת חזה לגבר לפני ואחרי     הקטנת חזה לגבר | עיצוב ותיקון חזה לגבר - גניקומסטיה    

הקטנת חזה לגבר לפני ואחרי הקטנת חזה לגבר | עיצוב ותיקון חזה לגבר - גניקומסטיה    

                                                                                                              


2all - בניית אתרי אינטרנט