הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

ניתוח נתיחת פנים בזול בטורקיה מחיר רק 4200 דולר
 מתיחת פנים | ניתוח מתיחת פנים רק 4200 דולר
בבית החולים קליניק אקספרט הגדול והמרכזי לניתוחים פלסטיים בטורקיה
חלום גדול במחיר קטן


ניתוח מתיחת פנים:

מתיחת פנים היא שם כולל לכמות רבה של ניתוחים שמטרתם לספק פתרון מענה לצניחת העור ולעודפיו, המהווים שלב בתהליך ההזדקנות של עורנו המתבטא בכל הגוף, אבל ניכר בעיקר בפנים. ישנן הרבה סיבות לכך כי העור נובל והופך לנפול ולעודפי העור, שהינם חלק מתהליך ההזדקנות, התדלדלות הקולגן שמתחת לעור, אובדן מסת השרירים שמותחת את העור, שינויים שונים בעור עצמו - אין ספור סיבות לכך שהשאלה "מדוע נפלו פניך?" מקבלת משמעות שונה לגמרי עבורנו, כאשר אנחנו עוברים את גיל ה-30 לחיינו. עם הזמן, המצב אף הולך ומחמיר, ואיננו רק גורם לבעיה אסטטית, אלא גם הופך למטרד ממשי, למשל, בעת שהעפעפיים הצונחים מכסים את העיניים, או שהעור המתקמט ונחרץ בקמטים עמוקים מקשה על גברים להתגלח. ניתוח מתיחת פנים מציע כיום, לגברים ונשים, את הפתרון הפלסטי הטוב ביותר לסובלים מבעיה מסוג זה. 


יתרונות הטיפול:

  • מתיחת פנים למראה טבעי ללא "סימני ניתוח"
  • החזרה מדויקת של העור לפי תמונות מגיל צעיר
  • ניתוח בהרדמה מקומית וטשטוש ללא אשפוז
  • חזרה מהירה לתפקוד

להשלמת הפיסול ובהתאם לרצון המנותחת, ניתן לתקן/לשפר אזורים נוספים במסגרת הניתוח:

  • תיקון תנוכי אוזניים
  • הרמת קצה האף
  • שיוף קמטים מעל לשפה
  • הגדלת השפתיים
  • הזרקות של חומרי מילוי או שומן
  • הדגשת העצם על ידי משתלים לסנטר ולעצמות הלחיים

אין חובה לבצע ניתוח הכולל את כל המרכיבים. הנטייה היא לבצע ניתוח מינימאלי, אשר תוצאותיו מרביות. טעמה האישי ורצונותיה של המטופלת לגבי היקף הניתוח והאזורים המטופלים הם מרכיב חשוב בתכנון ובהחלטה. 

מתיחת פנים והצוות הרפואי בטורקיה:     

בית החולים קליניק אקספרט בטורקיה נחשב לבית החולים המרכזי לניתוחים פלסטיים באיסטנבול. המורכב ממנתחים פלסטיים בעלי שמות עולמים (תוכלו לקבל את כל הפרטים עלהם ולשוחח ישירות עם הצוות הרפואי שיתן לכם את כל הפרטים לניתוח ויעמוד איתכם בקשר ישיר). תקבלו הסבר והדרכה מהקשר הראשוני בארץ שבוא תקבלו את כל הפרטים הנדרשים לגבי התהליך. בקשר בארץ ישלח אלייך שאלון רפואי ויתבקש ממך להגדיר ציפיות ולשלוח תמונה על מנת לבחון את מצבך ולתת הערכת מחיר מדוייקת. אתם מקבלים הדרכה וליווי לכל אורך הדרך כך שהיה לכם את כל המידע לפני הגעה לטורקיה. בית חולים קליניק אקספרט בטורקיה מקבל מטופלים מכל העולם, היתרונות שלו הם צוות רפואי מומחה לניתוחים פלסטיים, בבית חולים וקליניקה עם פיקוח ממשלתי המספק את התוצאה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר. בית חולים קליניק אקספרט בטורקיה מקפיד שניתוחי מתיחת פנים יבוצעו אך ורק על ידי מנתחים כירורגיים בעלי ניסיון עשיר, מוניטין מבוסס וכישורים המאפשרים להם להתאים לך את שיטת הניתוח לגוף שלך.  
שהוא ייחודי אך ורק לך.   
חשוב להדגיש שכל הנתונים ושיחות התאמה יבוצעו בוואטסאפ ע"י הנציגים בארץ והצוות הרפואי של בית החולים כך שבמידה והחלטת לבצע את הניתוח את תהי שלמה עם עצמך ב 100% לפני תחילת התהליך.  
בית החולים בטורקיה מאורגן לתיירות מרפא ולכן עומדים לרשותו כל השירותים של איסוף משדה התעופה והסעה לבית חולים ואספקת מלון כך שכל מה שנותר לכם להנות מחופשה מרגיעה עם הגשמת חלום במחיר קטן. 


מתיחת פנים בגאורגיה

מתיחת פנים בטורקיה מחיר:

  בית חולים קליניק אקספרט בטורקיה - בית חולים הגדול בטורקיה לניתוחים פלסטיים.  
  צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם. 
  אופציה אירוח במלון 5 כוכבים בתוספת 100$ ללילה 
  אירוח למלווה בחדר זוגי (ללא תוספת תשלום). 
  שהיה ממוצעת 5 לילות 6 ימים (שמתוכם לילה אחד החלמה בבית החולים).
  איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים. 
  ניתוח מתיחת פנים רק 4200 דולר.
   ניתוח מתיחת פנים + מתיחת צוואר רק 4700 דולר.


בית החולים בטורקיה קליניק אקספרט והמכשור:


מאוד חשוב שמתיחת פנים תתבצע בבית חולים ובקליניקה עם התנאים הסטרילים המתאימים ועם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר וכל זאת על מנת לתת את התוצאה הטובה ביותר למנותח/ת, ולכן אנחנו משתדלים לספק לכם לא רק את המחיר האטרקטיבי ביותר אלה גם בתי חולים, קליניקות, צוות רופאים ומכשור מתקדם על מנת להגיע לתוצאה הכי משביעה רצון.
בית חולים קליניק אקספרט בטורקיה שמתמחה במתיחת פנים ובעלות ניסיון של עשרות אלפי ניתוחים פלסטיים למתיחת פנים כך שאתם מקבלים את הצוות המנוסה ביותר עם המחיר הטוב ביותר בתוצאה ואיכות של מתיחת פנים חסרת פשרות.  
חשוב מאוד להבין שהעלות הנמוכה של הניתוח נובעת מהשכר הממוצע של מנתח פלסטי בטורקיה שהיא חמישית מהשכר של מנתח פלסטי בארץ ולא מאיכות הניתוח, בהתחשב בעובדה שזה בית חולים וקליניקה פרטית שמבצעות עשרות ניתוחים פלסטיים בחודש למטופלים מכל העולם מכאן נובע הנסיון הרב והמחיר התחרותי. 
חשוב לציין שבית החולים קליניק אקספרט בטורקיה הוא זה שנותן את האחריות לתהליך הרפואי ותוצאותיו. ואתר דוקטור חן הוא רק גורם מקשר ומתווך שדואג לתיאום ואין לא שום אחריות רפואית לגבי הניתוח או תוצאותיו. 


ניתוח מתיחת פנים בזול בבית החולים קליניק אקספרט בטורקיה

בית החולים למתיחת פנים בטורקיה

בית חולים קליניק אקספרט המרכזי והמודרני
למתיחת פנים בטורקיה

מתיחת פנים בטורקיה

המכשור המתקדם בעולם למתיחת פנים

מתיחת פנים בטורקיה

תנאי ההחלמה הטובים ביותר לשקט הנפשי שלך
ההכנה לניתוח מתיחת פנים


לפני כל פרוצדורה כירורגית אסתטית, חשוב מאד לתאם ציפיות עם הרופא. אם אתם חושבים שבאמצעות ניתוחים פלסטיים תחזרו להיות בני עשר, כדאי מאד שתכירו במציאות. מה שניתוחים פלסטיים בכלל, וניתוחי מתיחת פנים במיוחד, יכולים לעשות עבורכם, זה להוריד עשרות שנים מגילכם, אבל הם לא ישיבו אתכם לילדות. לכן, בשלב הראשון, הדבר החשוב ביותר, הוא לשבת לשיחה אמיתית עם הרופא, להסביר לו מה אתם רוצים ולבחון יחד, כיצד אתם יכולים להגיע לתוצאות הטובות ביותר. זהו גם הזמן לשאול את כל השאלות שמציקות לכם, וגם, אולי, לנצל את ההזדמנות ולשקול ניתוחים ותיקונים נוספים, כמו הגדלת השפתיים, שיוף קמטי השפה העליונה, פיסול פנים באמצעות חומרי מילוי וכד'.

מהלך ניתוח מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים מבוצע בהרדמה מקומית המלווה בטשטוש. אורך הניתוח תלוי בסוג הניתוח שנבחר, אבל הוא יכול לנוע בין פרק זמן של שעתיים לעד כחמש שעות, במהלכן, יוסרו עודפי עור ועודפי שומן והעור ימוקם מחדש, בדרך מתוחה ואסטטית יותר.
אורכם של החתכים ומיקומם, אף הוא תלוי בסוג הניתוח ובכמות העור והשומן שיוסרו, אבל המטרה היא לצמצם את מספרם ככל האפשר ולמקם אותם באזורים מוסווים (למשל, בקו השיער), בהם הצלקות שתחלמנה לא תהיינה מורגשות כמעט לגמרי. חשוב לציין, כי בשלב השיחה שלפני הניתוח, לאחר ההחלטה על הניתוחים הנדרשים והרצויים, יש לשאול את המנתח על מספרם ומיקומם של החתכים שיבוצעו במהלך הניתוח. זהו חלק חשוב בתיאום הציפיות ביניכם לבינו.

החלמה לאחר ניתוח מתיחת פנים

לאחר היציאה מחדר הניתוח, המנותחים מועברים למחלקה עם פנים חבושות למספר שעות של התאוששות, שבסיומן, יישלחו לביתם, כשהם מצוידים בהוראות הרופא להמשך טיפול. במקרה של ניתוח הרמת עפעפיים יוסרו התפרים כשבוע לאחר הניתוח, בעוד ניתוחים אחרים דורשים זמן החלמה מעט ארוך יותר, כשבועיים. בעת השחרור מבית החולים, מראה הפנים עלול להבהיל מעט - נפיחות וא-סימטריה הן תופעות נפוצות בשלב זה, אולם, לאחר כ-48 שעות, הנפיחות תתחיל לרדת, ולאט לאט יתגלו תווי הפנים החדשים. בשלב זה, יש להימנע מפעילויות אינטנסיביות, אך יחד עם זאת, יש להקפיד על תנועה חופשית של הצוואר, כדי למנוע כאבי צוואר, וכתוצאה מהם, גם כאבי ראש. אורך שלב ההחלמה נע בין ארבעה עשר יום לשלושה שבועות, שבמהלכם, לא נדיר ללקות במעט דיכאון קל, שחולף במהירות.

מיותר לציין, עד כמה, בעת ביצוע ניתוחים לתיקון מצבים המשפיעים על בטחונו העצמי של המטופל, יש מקום למקצועיות, ניסיון ולרגישות של המנתח והצוות בקליניקה. הצוות הרפואי במרכז לכירורגיה פלסטית בטורקיה, מצוידים בניסיון רב, כולם בעלי ניסיון עשיר בניתוחים פלסטיים אסתטיים, ביניהם גם ניתוחי מתיחת פנים. התקשרו אלינו כבר היום, ותוכלו ליהנות מכל זאת!
 

מתיחת פנים | ניתוח מתיחת פנים
בית חולים קליניק אקספרט בטורקיה לניתוחים פלסטיים  
נציגות בלעדית בארץ מרפאות חן 

  לשירות וייעוץ
התקשרו:
 073-374-6622logo בניית אתרים