אתר דוקטור חן 

הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול:

בהסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

ניתוח מתיחת בטן בזול בטורקיה רק 3000 דולר מתיחת בטן | ניתוח מתיחת בטן רק 3000 דולר
בבית חולים מדיסין בטורקיה לניתוחים פלסטיים
הגשמת חלום גדול במחיר קטן

למי ניתוח מתיחת בטן מתאים:


ניתוח מתיחת בטן מיועד לנשים וגברים המעונינים לחטב ולמצק את מראה בטנם. ניתוחי בטן מיועדים לאנשים הסובלים מעודפי שומן, לנשים שעברו הריונות
או למצבים של עודפי עור ורפיון הבטן. או מטופלים שעברו דיאטה קיצונית או ניתוח שגורם לירידה משמעותי במשקלם שמביא איתו תוצאות של עור רפוי.

ניתוח מתיחת בטן אחרי לידה וניתוח קיסרי


נשים שלאחר לידה או ניתוח קיסרי שכתוצאה מהלידה נוצר עור רפוי , לנשים המתכננות הריון נוסף בזמן הקרוב מומלץ לדחות את זה לאחר ההריון, או עד סיום תקופת 
הלידות בתיכנון המישפחה.

מתיחת בטן לאחר ירידה במשקל:

מטופלים שעתידים לרדת באופן קיצוני במשקל וזאת עקב דיאטה קיצונית מומלץ להם לדחות את מתיחת הבטן עד שהם מגיעים למשקל יציב, במצבים של עור רפוי 
עקב דיאטה קיצונית זה הטיפול המומלץ ביותר מתיחת בטן. 

מה מתבצע בניתוח בטן: 


ישנה התאמה מלאה בין המבנה האנטומי של המטופל לבין תיכנון ניתוח מתיחת הבטן . בניתוח בטן מתמקדים ב 4 הבטי טיפול:
  • מסולקים עודפי השומן  - עודפי השומן מומסי ונשאבים מאזור המותניים, בטן עליונה ובטן תחתונה.
  • סילוק ומתיחת עודפי העור - במסגרת סילוק העור העודף מסולק גם העור עם סימני המתיחה ובמקומו מתקבל עור חלק צעיר ורענן.
  • מיצוק וחיזוק דופן הבטן - מהדקים את מעטפת השרירית שהתרופפה ונותנים מראה מוצק וטבעי.
  • עיצוב וחיטוב הבטן - עיצוב אידיאלי למבנה האנטומי של המטופלת שיחמיא לה.

ניתוח מתיחת בטן: 


עליה או ירידה דרסטיות במשקל, וגם הריונות והלידה שאחריהם משנים את צורתה של הבטן שלנו. הם מותחים את השרירים והופכים אותם לרפויים, הם מותחים את העור ומותירים אותו מתדלדל, ובכלל, נדמה כי כל הבטן, העור, והשומן חוברים יחד כי ליצור מראה "נפול" ולא אסתטי. ניתוח מתיחת בטן מהווה כיום את הפתרון הטוב ביותר שמציעה הפלסטיקה עבור נשים וגם גברים, שסובלים מבעיה זו.


  

מתיחת בטן הצוות רפואי בטורקיה:    

בית החולים מדיסין בטורקיה נחשב לבית החולים המרכזי לניתוחים פלסטיים באיסטנבול. המורכב ממנתחים פלסטיים בעלי שמות עולמים (תוכלו לקבל את כל הפרטים עלהם ולשוחח ישירות עם הצוות הרפואי שיתן לכם את כל הפרטים לניתוח ויעמוד איתכם בקשר ישיר). תקבלו הסבר והדרכה מהקשר הראשוני בארץ שבוא תקבלו את כל הפרטים הנדרשים לגבי התהליך. בקשר בארץ ישלח אלייך שאלון רפואי ויתבקש ממך להגדיר ציפיות ולשלוח תמונה על מנת לבחון את מצבך ולתת הערכת מחיר מדוייקת. אתם מקבלים הדרכה וליווי לכל אורך הדרך כך שהיה לכם את כל המידע לפני הגעה לטורקיה. בית חולים מדיסין בטורקיה מקבל מטופלים מכל העולם, היתרונות שלו הם צוות רפואי מומחה לניתוחים פלסטיים, בבית חולים וקליניקה עם פיקוח ממשלתי המספק את התוצאה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר. בית חולים מדיסון בטורקיה מקפיד שניתוחי מתיחת הבטן יבוצעו אך ורק על ידי מנתחים כירורגיים בעלי ניסיון עשיר, מוניטין מבוסס וכישורים המאפשרים להם להתאים לך את שיטת הניתוח לגוף שלך.  
שהוא ייחודי אך ורק לך.   
חשוב להדגיש שכל הנתונים ושיחות התאמה יבוצעו בוואטסאפ ע"י הנציגים בארץ והצוות הרפואי של בית החולים כך שבמידה והחלטת לבצע את הניתוח את תהי שלמה עם עצמך ב 100% לפני תחילת התהליך.  
בית החולים בטורקיה מאורגן לתיירות מרפא ולכן עומדים לרשותו כל השירותים של איסוף משדה התעופה והסעה לבית חולים ואספקת מלון כך שכל מה שנותר לכם להנות מחופשה מרגיעה עם הגשמת חלום במחיר קטן. 


מתיחת בטן בגאורגיה

מתיחת בטן בטורקיה מחיר:

 בית חולים מדיסון בטורקיה - בית חולים הגדול בטורקיה לניתוחים פלסטיים.  
 צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם. 
 אופציה אירוח במלון 5 כוכבים בתוספת 100$ ללילה 
 אירוח למלווה בחדר זוגי (ללא תוספת תשלום). 
 שהיה ממוצעת 5 לילות 6 ימים (שמתוכם לילה אחד החלמה בבית החולים).
 איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים. 
 המחיר הזול במדינה בדוק! רק 3000 דולר סרטון הניתוחים הפלסטיים של בית החולים בטורקיהבית החולים בטורקיה והמכשור:


מאוד חשוב שמתיחת בטן תתבצע בבית חולים עם התנאים הסטרילים המתאימים ועם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר וכל זאת על מנת לתת את התוצאה הטובה ביותר למנותח/ת, ולכן אנחנו משתדלים לספק לכם לא רק את המחיר האטרקטיבי ביותר אלה גם בתי חולים, קליניקות, צוות רופאים ומכשור מתקדם על מנת להגיע לתוצאה הכי משביעה רצון.
בית חולים מדיסין בטורקיה שמתמחה במתיחת בטן ובעלות ניסיון של עשרות אלפי ניתוחים פלסטיים להגדלת חזה כך שאתם מקבלים את הצוות המנוסה ביותר עם המחיר הטוב ביותר בתוצאה ואיכות של מתיחת בטן חסרת פשרות.  
חשוב מאוד להבין שהעלות הנמוכה של הניתוח נובעת מהשכר הממוצע של מנתח פלסטי בטורקיה שהיא חמישית מהשכר של מנתח פלסטי בארץ ולא מאיכות הניתוח, בהתחשב בעובדה שזה בית חולים שמבצעות עשרות ניתוחים פלסטיים בחודש למטופלים מכל העולם מכאן נובע הנסיון הרב והמחיר התחרותי. 
חשוב לציין שבית החולים מדיסין בטורקיה הוא זה שנותן את האחריות לתהליך הרפואי ותוצאותי. ואתר דוקטור חן הוא רק גורם מקשר ומתווך שדואג לתיאום ואיין לא שום אחריות רפואית לגבי הניתוח או תוצאותיו. 

ניתוח מתיחת בטן  בזול בבית החולים מדיסין בטורקיה

בית החולים למתיחת בטן בטורקיה

בית חולים מדיסין המרכזי והמודרני
למתיחת בטן בטורקיה

מתיחת בטן בטורקיה

המכשור המתקדם בעולם לניתוח מתיחת בטן

מתיחת בטן בטורקיה

תנאי ההחלמה הטובים ביותר לשקט הנפשי שלך

הכנה לניתוח מתיחת בטן


כמו לפני כל פרוצדורה כירורגית אסתטית, יתחיל התהליך בבדיקת הרופא המנתח ובשיחה בה תתבצע התאמת הציפיות עם המטופלת. במהלך השיחה, תוכל המטופלת לבדוק גם אפשרות תיקונן של בעיות נוספות המציקות לה, בין אם הן ממוקדות באזור הבטן (כמו בקע טבורי), באזור המפשעה (הרמת גבעת ונוס, אשר אף היא צונחת עם הגיל ועם השינויים הנוספים החלים בגופנו בעקבות השמנה או הרזיה), או שאיבת שומן כוללת (במקרים בהם הירכיים והמפשעה אף הם נפולים כתוצאה מהסיבה שגרמה לבטן להיות רפויה). הרופא המנתח יסביר למטופלת על טכניקות הניתוח השונות הקיימות ועל הדרך בה מתבצע כל ניתוח, יכלול הסברים מפורטים על מהלך הניתוח וכד'. אם ישנן שאלות המטרידות את המטופלת, זה הזמן לשאול אותן. יותר מכך, רצוי שהמטופלת תרכז אותן באופן מסודר לפני הפגישה, כך שתוכל לקבל מענה מקצועי עליהן.

מהלך ניתוח מתיחת בטן

בניתוח זה מוסרים עודפי העור והשומן ודופן הבטן מהודקת ומחוזקת על ידי המנתח, כדי להשיג בטן שטוחה, על ידי יצירת "חגורת בטן" פנימית. מומלץ לדחות את הניתוח למועד שלאחר סיום ההריונות, על מנת שלא לקלקל את תוצאות התהליך. במידה ואתם מצויים בעיצומה של דיאטה, חכו עד למועד הגעתכם למשקל הרצוי, על מנת להתמודד עם מצב "סופי". ניתוח מתיחת בטן, 
בדומה לפרוצדורות כירורגיות אסתטיות אחרות, אף הוא יבוצע בהרדמה כללית ובהשגחתו של רופא מרדים מומחה. השיטות לביצוע ניתוח מתיחת בטן מתחלקות לשלוש שיטות עיקריות, אשר הבחירה ביניהן תתבצע על פי כמות העור העודף והשומן שצריך הרופא המנתח לסלק:
מתיחת בטן חלקית -  אורך הניתוח הוא בין שעה לשעה וחצי, והוא כולל הוצאת עודפי עור ומתיחת שרירים קטנה בבטן התחתונה. ניתוח כזה מתאים לאנשים רזים, שלהם רפיון קל של דופן הבטן ומעט עודפי עור.
מתיחת בטן כוללת/גדולה -  הניתוח נמשך כשלוש שעות, והוא כולל את הוצאת כל עודפי העור מהבטן התחתונה, מתיחת כל השרירים המצויים בדפנות הבטן וקיבוע מיקום מחודש לטבור. מתיחה כזו מותירה צלקות בבטן התחתונה, מעל למפשעה ומסביב לטבור.
מתיחת בטן מורחבת -  אורכו של ניתוח כזה יכול להגיע גם עד לשמונה שעות, שבהן ישולבו מתיחת הבטן עם שאיבת השומן ומתיחת ירכיים ועכוז. פרוצדורה כירורגית כוללנית זו מיועדת לאנשים שאיבדו עשרות קילוגרמים ממשקלם בצורה דרסטית או מהירה, וכתוצאה מכך, נוצרו בעור העוטף את גופם עודפים גדולים שיש להסירם.

כמו אורך הניתוח, גם אורכם של החתכים תלוי בכמות העור העודף אותו יש להסיר. המיקום של החתכים גם הוא משתנה, אבל נעשים כל המאמצים מצד הרופא המנתח למקם אותו במקומות חבויים ככל האפשר (למשל, מתחת לקו הביקיני, בצמוד לאזור המפשעה).

החלמה לאחר ניתוח מתיחת בטן

בסיום כל אחד מסוגי הניתוחים, מועבר המטופל לחדר ההתאוששות, כשהוא חבוש, ישנם נקזים בבטן התחתונה שלו, הוא מקבל תרופות נגד הכאבים ומונחה לבצע תרגילי נשימה שמטרתם לשפר את פעולת הריאות. המטופל שוכב במיטתו עם רגליים כפופות חבוש בחגורת בטן, כאשר בכל פעם שהוא יורד מהמיטה הוא נעזר בטכניקה מיוחדת, שמטרתה לשמור על הכיפוף בבטן על מנת שלא ליצור מתח על התפרים העדינים הקיימים. החזרה לעבודה מתבצעת שבועיים לאחר הניתוח, בהתאם לקצב ההחלמה הפרטני של כל מטופל.

אין צורך להסביר, עד כמה חשובים בניתוחים כגון אלה מקצועיותו של הרופא המנתח, ניסיונו וצוות הקליניקה המלווה אותו. לצוות הרפואי במרכז לכירורגיה פלסטית בטורקיה ניסיון רב, והחברים בו מנתחים מובילים בתחום, אחיות מוסמכות ורופאים, שלכולם ניסיון עשיר בניתוחי אסתטיקה, ביניהם גם ניתוחי מתיחת בטן. אנחנו כאן, תמיד, לרשותך! 

מתיחת בטן | ניתוח מתיחת בטן   
בית החולים בטורקיה לניתוחים פלסטיים   
נציגות רשמית מרפאות חן  
לפרטים וייעוץ התקשרו:  073-374-6633


2all - בניית אתרי אינטרנט