מרכזים אסתטיים ורפואיים

להסרת נקודות חן/שומות נגעי עור וטיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, וניתוחים פלסטיים 
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

מתיחת בטן מחיר 3000 דולר
מתיחת בטן | ניתוח מתיחת בטן
 בבית חולים מדיסיו הגדול ביותר בטורקיה לניתוחים פלסטיים

למי ניתוח מתיחת בטן מתאים:


ניתוח מתיחת בטן מיועד לנשים וגברים המעונינים לחטב ולמצק את מראה בטנם. ניתוחי בטן מיועדים לאנשים הסובלים מעודפי שומן, לנשים שעברו הריונות
או למצבים של עודפי עור ורפיון הבטן. או מטופלים שעברו דיאטה קיצונית או ניתוח שגורם לירידה משמעותי במשקלם שמביא איתו תוצאות של עור רפוי.

ניתוח מתיחת בטן אחרי לידה וניתוח קיסרי


נשים שלאחר לידה או ניתוח קיסרי שכתוצאה מהלידה נוצר עור רפוי , לנשים המתכננות הריון נוסף בזמן הקרוב מומלץ לדחות את זה לאחר ההריון, או עד סיום תקופת 
הלידות בתיכנון המישפחה.

מתיחת בטן לאחר ירידה במשקל


מטופלים שעתידים לרדת באופן קיצוני במשקל וזאת עקב דיאטה קיצונית מומלץ להם לדחות את מתיחת הבטן עד שהם מגיעים למשקל יציב, במצבים של עור רפוי
עקב דיאטה קיצונית זה הטיפול המומלץ ביותר מתיחת בטן.

מה מתבצע בניתוח בטן:

ישנה התאמה מלאה בין המבנה האנטומי של המטופל לבין תיכנון ניתוח מתיחת הבטן . בניתוח בטן מתמקדים ב 4 הבטי טיפול:
  • מסולקים עודפי השומן  - עודפי השומן מומסי ונשאבים מאזור המותניים, בטן עליונה ובטן תחתונה.
  • סילוק ומתיחת עודפי העור - במסגרת סילוק העור העודף מסולק גם העור עם סימני המתיחה ובמקומו מתקבל עור חלק צעיר ורענן.
  • מיצוק וחיזוק דופן הבטן - מהדקים את מעטפת השרירית שהתרופפה ונותנים מראה מוצק וטבעי.
  • עיצוב וחיטוב הבטן - עיצוב אידיאלי למבנה האנטומי של המטופלת שיחמיא לה.

ניתוח מתיחת בטן


עליה או ירידה דרסטיות במשקל, וגם הריונות והלידה שאחריהם משנים את צורתה של הבטן שלנו. הם מותחים את השרירים והופכים אותם לרפויים, הם מותחים את העור ומותירים אותו מתדלדל, ובכלל, נדמה כי כל הבטן, העור, והשומן חוברים יחד כי ליצור מראה "נפול" ולא אסתטי. ניתוח מתיחת בטן מהווה כיום את הפתרון הטוב ביותר שמציעה הפלסטיקה עבור נשים וגם גברים, שסובלים מבעיה זו.

מתיחת בטן הצוות רפואי  

במרכזי דוקטור חן לכירורגיה פלסטית המורכב ממנתחים בעלי התמחויות ספציפיות. קימיים מנתחים פלסטים בתחום מתיחת הבטן הטובים והמנוסים במדינה, שילוו אותך לאורך כל הדרך, תוכלי להגיע לייעוץ חינם ששם יוסבר לך כל התהליך הניתוחי ביעילות ובפשטות, יוצג בפניך תוצאות צפויות לאחר הניתוח, ובמידה ויש תופעות לוואי הדרכים להתמודד, להתגבר ולהחלים. בניתוח מסוג זה חשוב הצוות הרפואי, הקירבה והנסיון את כל זאת תקבלי מצוות הרפואי של כירורגיה הפלסטית המלווים אותך כל הדרך עד התוצאה הרצויה! המרכז לכירורגיה פלסטית מקפיד שניתוחי מתיחת הבטן יבוצעו אך ורק על ידי מנתחים כירורגיים בעלי ניסיון עשיר, מוניטין מבוסס וכישורים המאפשרים להם להתאים לך את שיטת הניתוח לגוף שלך, שהוא ייחודי אך ורק לך. רק במרכז לכירורגיה פלסטית תוכלו להרגיש באמת בטוחים ברופאים שלכם. 
  

מתיחת בטן הצוות רפואי

בית החולים מדיסון בטורקיה נחשב לבית חולים הגדול והטוב ביותר בטורקיה לניתוחים פלסטיים. מורכב ממנתחים פלסטיים בעלי שם עולמי כמו דוקטור אורמן קגדס ודוקטור מייט שארפר (תוכלו לקבל את כל הפרטים עלהם ולשוחח ישירות עם הצוות הרפואי שיתן לכם את כל הפרטים לניתוח ויעמוד איתכם בקשר ישיר). הצוות הרפואי ילווה אותכם לאורך כל הדרך מהקשר הראשוני בארץ וימשיך בקשר וסיוע גם לאחר הניתוח. בקשר בארץ ישלח אלייך שאלון רפואי ויתבקש ממך להגדיר ציפיות ולשלוח תמונה על מנת לבחון את מצבך ולתת הערכת מחיר מדוייקת. אתם מקבלים הדרכה וליווי לכל אורך הדרך בתחילת התהליך וגם מעקב מהצוות הרפואי אחרי הניתוח. בית חולים מדיסון בטורקיה מקבל מטופלים מכל העולם, היתרונות שלו הם צוות רפואי
מומחה לניתוחים פלסטיים, בבית חולים עם פיקוח ממשלתי המספק את התוצאה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר. בית חולים מדיסון בטורקיה מקפיד שניתוחי מתיחת הבטן יבוצעו אך ורק על ידי מנתחים כירורגיים בעלי ניסיון עשיר, מוניטין מבוסס וכישורים המאפשרים להם להתאים לך את שיטת הניתוח לגוף שלך. 
שהוא ייחודי אך ורק לך.  
חשוב להדגיש שכל הנתונים ושיחות התאמה יבוצעו בוואטסאפ ע"י הצוות הרפואי של בית החולים כך שבמידה והחלטת לבצע את הניתוח את תהי שלמה עם עצמך ב 100% לפני תחילת התהליך. 
בית החולים מאורגן לתיירות מרפא ולכן עומדים לרשותו כל השירותים של איסוף משדה התעופה והסעה לבית חולים ואספקת מלון 5 כוכבים כך שכל מה שנותר לכם להנות מחופשה
מרגיע עם הגשמת חלום במחיר קטן.


מתיחת בטן בטורקיה

מתיחת בטן מחיר:

בית חולים מדיסון בטורקיה - בית חולים הגדול בטורקיה לניתוחים פלסטיים. 
צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם.
אופציה אירוח במלון 5 כוכבים בתוספת 80$ ללילה.
אירוח למלווה בחדר זוגי.
איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים.
המחיר הזול במדינה בדוק! רק 3000 דולר   סרטון הניתוחים הפלסטיים של בית החולים בטורקיהבית החולים והמכשור:


מאוד חשוב שניתוח מתיחת בטן תתבצע בבית חולים ולא בקליניקה פרטית ששם איין את התנאים הסטרילים המתאימים ואת הטכנולוגיה המתקדמת, ולכן אתם מקבלים את הטוב ביותר 

בית חולים מדיסין מהטובים בטורקיה שמתמחה במתיחת בטן. ובעל ניסיון של עשרות אלפי ניתוחים פלסטיים למתיחת בטן כך שאתם מקבלים את הצוות המנוסה ביותר עם המחיר הטוב ביותר בתוצאה ואיכות של ניתוח מתיחת בטן חסרת פשרות. 
חשוב מאוד להבין שהעלות הנמוכה של הניתוח נובעת מהשכר הממוצע של מנתח פלסטי בטורקיה שהוא חמישית מהשכר של מנתח פלסטי בארץ ולא מאיכות הניתוח, בהתחשב בעובדה שזה בית חולים שמבצע עשרות ניתוחים פלסטיים בחודש למטופלים מכל העולם מכאן נובע הנסיון הרב והמחיר התחרותי.

בית החולים למתיחת בטן בטורקיה

בית חולים מדיסין המרכזי והמודרני
למתיחת בטן בטורקיה

מתיחת בטן בטורקיה

המכשור המתקדם בעולם לניתוח מתיחת בטן

מתיחת בטן בטורקיה

תנאי ההחלמה הטובים ביותר לשקט הנפשי שלך

הכנה לניתוח מתיחת בטן


כמו לפני כל פרוצדורה כירורגית אסתטית, יתחיל התהליך בבדיקת הרופא המנתח ובשיחה בה תתבצע התאמת הציפיות עם המטופלת. במהלך השיחה, תוכל המטופלת לבדוק גם אפשרות תיקונן של בעיות נוספות המציקות לה, בין אם הן ממוקדות באזור הבטן (כמו בקע טבורי), באזור המפשעה (הרמת גבעת ונוס, אשר אף היא צונחת עם הגיל ועם השינויים הנוספים החלים בגופנו בעקבות השמנה או הרזיה), או שאיבת שומן כוללת (במקרים בהם הירכיים והמפשעה אף הם נפולים כתוצאה מהסיבה שגרמה לבטן להיות רפויה). הרופא המנתח יסביר למטופלת על טכניקות הניתוח השונות הקיימות ועל הדרך בה מתבצע כל ניתוח, יכלול הסברים מפורטים על מהלך הניתוח וכד'. אם ישנן שאלות המטרידות את המטופלת, זה הזמן לשאול אותן. יותר מכך, רצוי שהמטופלת תרכז אותן באופן מסודר לפני הפגישה, כך שתוכל לקבל מענה מקצועי עליהן.

מהלך ניתוח מתיחת בטן

בניתוח זה מוסרים עודפי העור והשומן ודופן הבטן מהודקת ומחוזקת על ידי המנתח, כדי להשיג בטן שטוחה, על ידי יצירת "חגורת בטן" פנימית. מומלץ לדחות את הניתוח למועד שלאחר סיום ההריונות, על מנת שלא לקלקל את תוצאות התהליך. במידה ואתם מצויים בעיצומה של דיאטה, חכו עד למועד הגעתכם למשקל הרצוי, על מנת להתמודד עם מצב "סופי". ניתוח מתיחת בטן, 
בדומה לפרוצדורות כירורגיות אסתטיות אחרות, אף הוא יבוצע בהרדמה כללית ובהשגחתו של רופא מרדים מומחה. השיטות לביצוע ניתוח מתיחת בטן מתחלקות לשלוש שיטות עיקריות, אשר הבחירה ביניהן תתבצע על פי כמות העור העודף והשומן שצריך הרופא המנתח לסלק:
מתיחת בטן חלקית -  אורך הניתוח הוא בין שעה לשעה וחצי, והוא כולל הוצאת עודפי עור ומתיחת שרירים קטנה בבטן התחתונה. ניתוח כזה מתאים לאנשים רזים, שלהם רפיון קל של דופן הבטן ומעט עודפי עור.
מתיחת בטן כוללת/גדולה -  הניתוח נמשך כשלוש שעות, והוא כולל את הוצאת כל עודפי העור מהבטן התחתונה, מתיחת כל השרירים המצויים בדפנות הבטן וקיבוע מיקום מחודש לטבור. מתיחה כזו מותירה צלקות בבטן התחתונה, מעל למפשעה ומסביב לטבור.
מתיחת בטן מורחבת -  אורכו של ניתוח כזה יכול להגיע גם עד לשמונה שעות, שבהן ישולבו מתיחת הבטן עם שאיבת השומן ומתיחת ירכיים ועכוז. פרוצדורה כירורגית כוללנית זו מיועדת לאנשים שאיבדו עשרות קילוגרמים ממשקלם בצורה דרסטית או מהירה, וכתוצאה מכך, נוצרו בעור העוטף את גופם עודפים גדולים שיש להסירם.

כמו אורך הניתוח, גם אורכם של החתכים תלוי בכמות העור העודף אותו יש להסיר. המיקום של החתכים גם הוא משתנה, אבל נעשים כל המאמצים מצד הרופא המנתח למקם אותו במקומות חבויים ככל האפשר (למשל, מתחת לקו הביקיני, בצמוד לאזור המפשעה).

החלמה לאחר ניתוח מתיחת בטן

בסיום כל אחד מסוגי הניתוחים, מועבר המטופל לחדר ההתאוששות, כשהוא חבוש, ישנם נקזים בבטן התחתונה שלו, הוא מקבל תרופות נגד הכאבים ומונחה לבצע תרגילי נשימה שמטרתם לשפר את פעולת הריאות. המטופל שוכב במיטתו עם רגליים כפופות חבוש בחגורת בטן, כאשר בכל פעם שהוא יורד מהמיטה הוא נעזר בטכניקה מיוחדת, שמטרתה לשמור על הכיפוף בבטן על מנת שלא ליצור מתח על התפרים העדינים הקיימים. החזרה לעבודה מתבצעת שבועיים לאחר הניתוח, בהתאם לקצב ההחלמה הפרטני של כל מטופל.

אין צורך להסביר, עד כמה חשובים בניתוחים כגון אלה מקצועיותו של הרופא המנתח, ניסיונו וצוות הקליניקה המלווה אותו. לצוות הרפואי במרכז לכירורגיה פלסטית, ניסיון רב, והחברים בו מנתחים מובילים בתחום, אחיות מוסמכות ורופאים, שלכולם ניסיון עשיר בניתוחי אסתטיקה, ביניהם גם ניתוחי מתיחת בטן. אנחנו כאן, תמיד, לרשותך!


 

מתיחת בטן | ניתוח מתיחת בטן   
בבית חולים הגדול והמתקדם ביותר לניתוחים פלסטיים בטורקיה 
נציגות רשמית מרפאות חן  
לפרטים וייעוץ התקשרו: 073-374-6633


2all - בניית אתרי אינטרנט