הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

קונדילומה - תמונות ותסמינים קונדילומה תמונות ותסמינים
טיפול בקונדילומה בלייזר
בפריסה ארצית ב: גבעתיים, כפר סבא, קריית חיים, כרמיאל, בני ברק,
תל אביב, באר שבע, אשדוד, אשקלון, ראשון לציון,  קריית מוצקין, קריית ביאליק 


קונדילומה תמונות


בעמוד זה נסקור תמונות של קונדילומה לגברים ונשים על מנת שיתן לכם אינדיקציה לתיאור ודמוי הנגעים.

תסמינים של קונדילומה

הופעתם של גידולי קונדילומה אצל גברים מתבטאת בגידולים עוריים דמויי יבלות בגדלים שונים (מגודל שידרוש מכשור מיוחד כדי לראות אותן ועד לגודל של מספר ס"מ), בצורה בודדת או במקבץ יבלות דמוי כרובית. היבלות הם בדרך כלל קטנות גבוהות וורודות במראה. לרוב, אל הופעתן לא יתלווה כאב כלשהו, אולם עשויה להתלוות אליהן תחושת גירוד מסוימת. לרוב, צורתן הייחודית הופכת אותן לקלות לזיהוי על ידי רופא העור, אולם, במקרים אחרים, תידרש בדיקה הכוללת מריחת חומר מיוחד על היבלת, על מנת לקבוע את מהותה. הבדיקה איננה כואבת, ומאפשרת לזהות בוודאות מצבים הדורשים טיפול בקונדילומה לגברים. במקרים נדירים יותר, לאחר אלחוש המקום, תבוצע ביופסיה מהיבלת, וזאת, מאחר ולווירוס המחולל את הקונדילימה, וירוס הפפילומה, ישנם סוגים שהינם בעלי פוטנציאל לממאירות, כלומר, הם עלולים להפוך לסרטניים.
לנשים יבלות הקונדילומה מופיעות כנגעים חיצונים או פנימיים בנרתיק, ישנה אפשרות לסבול מדימום בנרתיק במהלך קיום יחסי מין.

זיהוי קונדילומה

הבדיקה הראשונית לזיהו קונדילומה מתחיל בבדיקה גופנית: זה בדרך כלל מספיק כדי לחשוף יבלות באברי המין אצל גברים ונשים. אלו נגעים שטוחים או מורמים והם יכולים להופיע כנגע בודד או כמקבץ נגעים. ניתן להשוואות לתמונות שבעמוד זה כדי להעזר באבחון גופני של קונדילומה. 


קונדילומה – דרכי הדבקה:

נגיף הפפילומה עובר מאחד לשני באמצעות יחסי מין ואגינליים (חדירה לנרתיק), אוראליים (ליקוק או מציצה) או אנאליים (חדירה אל פי הטבעת). כמו כן, הדבקה יכולה להיעשות דרך חפצים נגועים כגון :תחתונים, צעצועי מין, מושבי אסלה ועוד. הגילאים השכיחים ביותר להידבקות בוירוס הם גילאי 17-33 כאשר הזנים 6 ו-11 מהווים כ-90% מהסיכון להידבקות. למרות שקונדום הוא אמצעי הגנה נפוץ, הוא אינו מונע באופן מוחלט את הסיכון להידבקות שכן במידה והתבצע חיכוך בעור נגוע מחוץ לקונדום, קיים סיכון גדול להידבקות. חשוב לדעת כי בקרב חלק מהנדבקים בוירוס הפפילומה האנושי, לא יופיעו סימני היכר של יבלות קונדילומה והם עלולים להמשיך ולהדביק את בני זוגם ללא ידיעה כי הם נושאים את הנגיף, עובדה העלולה להוביל לתחושת אשמה גדולה. הפתרון האידיאלי והיעיל ביותר להתמודדות עם נגיף הפפילומה הוא הסרת היבלות בלייזר. זהו טיפול מוכח המסיר את היבלות ביעילות ובמהירות וכן מחזק את המערכת החיסונית ומסייע לה בהתמודדות עם הנגיף. 

מה ההבדל בין קונדילומה לבין פפילומה ?


וירוס הפפילומה 
וירוס הפפילומה (HPV HUMAN PAPILOMA VIRUS) הוא זיהום ויראלי העובר בין אנשים על ידי מגע עורי. קיימים יותר מ-40 זנים העוברים מאדם לאדם בעת קיום יחסי מין ואגינליים, אוראליים או אנאליים. הווירוס, גורם להופעתן של קונדילומות, יבלות ויראליות המופיעות בעיקר באזור איברי המין והמפשעה. למרות שרוב האוכלוסייה תיחשף לווירוס הפפילומה במהלך חייה, ישנם גורמים נוספים המשפיעים על הסיכוי להידבק בווירוס. (קיום יחסי מין עם ריבוי בני זוג, מערכת חיסונית חלשה ו/או עור מרובה חתכים המסייע לווירוס לחדור או מגע ישיר עם יבלות הקונדילומה). ווירוס הפפילומה יכול לחיות בתאי העור במשך שנים ולא להראות סימנים, אך מערכת חיסונית חלשה, מחלות רקע, מחסור בוויטמינים כגון: חומצה פולית או ויטמין A עשויים לתרום להתפרצות הווירוס ולהופעת הקונדילומות. נערים ונערות בחטיבת הביניים, מקבלים כיום חיסון כנגד ווירוס הפפילומה המונע הידבקות. 

יבלות קונדילומה 
יבלות קונדילומה, מופיעות כתוצאה מהידבקות בזנים מסוימים של ווירוס הפפילומה האנושי (בעיקר זנים 6 ו-11). לרוב, מופיעות היבלות כשלושה חודשים לאחר החשיפה אך הן גם עשויות להופיע שנים לאחר מכן. יבלות הקונדילומה יכולות להופיע כבודדות או בקבוצות ולהיבדל בצבען, גודלן מרקמם (לרוב, מחוספס כשל כרובית קטנה) ומיקומם והטיפול המומלץ ביותר עבורן הוא הסרתן בטכנולוגית לייזר מתקדמת המאפשרת הן את הסרת היבלות בצורה בטוחה ויעילה והן את הסתלקות הווירוס מהגוף ובכך מחזקת את המערכת החיסונית. חשוב לדעת כי כאשר יבלות הקונדילומה מופיעות, יש צורך לטפל בהן במהירות שכן ללא טיפול נכון, הן עלולות להתפתח, להתפשט ולגרום לסרטן צוואר הרחם. 


סיבות לקונדילומה

קונדילומה יכולה להתקיים מכמה סיבות:
  • וירוס הפפילומה האנושי - HPV כאשר נדבקים הם משפעים על חלקים של שונים בגוף כגון: פין, פות, אזור השופכה, הגרון, ופי הטבעת/ אנאלי.
  • ריבוי בני זוג - אנשים שיש להם יותר מאשר שותף מיני אחד נמצאים בסיכון גבוה יותר להיחשף לנגיף.
  • תנאים אחרים - זיהומים ויראלים, תנאי חוץ לא סטרילים, אלכוהול או טבק.קונדילומה בפין / איבר במין

קונדילומה בפין

בתמונה זאת ניתן לזהות קונדילומה דמוי כרובית במצב מתקדם

קונדילומה בפין / איבר המין

קונדילומה בפין

              קונדילומה סביב ראש הפין שהולכת ומתפשטת

קונדילומה בפין / איבר המין

קונדילומה בפין

                       נגעי קונדילומה על אזור הפין

קונדילומה בפין / איבר המין

קונדילומה בפין

              מקבץ של נגעי קונדילומה שהולכים ומתרבים 

קונדילומה בפין / איבר המין

קונדילומה בפין

          נגעי קונדילומה על אזור הפין בתהליך התפתחות 

קונדילומה בפין / איבר המין

קונדילומה בפין

                  נגעי קונדילומה צפופים על אזור הפין

קונדילומה בפות - נגעים חיצוניים

קונדילומה בפות

                  נגעי קונדילומה חיצוניים באזור הפות

קונדילומה בפות - נגעים פנימיים

קונדילומה בפות

                   נגעי קונדילומה פנימיים באזור הפות

קונדילומה אנאלית

קונדילומה אנאלית

                  נגעי קונדילומה באזור האנאלי (ישבן)


טיפול בקונדילומה מחיר:


אנחנו מודעים לחשיבות גורם המחיר כחלק מתהליך הטיפול בקונדילומה, ולכן הייעוץ ניתן בחינם והמחיר נקבע לפי כמות הנגעים, מרכזי דוקטור חן בפריסה ארצית מעמידה בשבילכם את טובי המומחים בתחום בטכנולוגיית לייזר המתקדמת ביותר בעולם שמאפשרת להסיר את הנגעים במקום וכל זאת במחיר הכי אטרקטיבי שייש, שיאפשר לכם לטפל בתופעה זאת בזמן ולמנוע את היתפשטותם ולהתחיל תהליך החלמה מהיר ואפקטיבי.טיפול בקונדילומה לגברים ונשים בקליניקות של מרכזי ד"ר חן 

טיפול בקונדילומה לגברים ונשים בקליניקות של מרכזי ד"ר חן מתבצע בטכנולוגיית הלייזר אשר נחשבת לבטוחה, מהירה וליעילה. יכולת ויסות עוצמת גלי הלייזר מאפשרת הסרת היבלות בהתאמה למיקומן ולסוגן ומונעת כאבים בעת הטיפול או סימנים לאחריו. לרוב, נדרש רק טיפול אחד להסרה יעילה של הנגעים, ומאחר וטכנולוגיית הלייזר עומדת בכל תקני הבריאות העולמיים הנחשבים, היא מאפשרת לכם להיפטר מהיבלות באופן הבטוח ביותר. בקליניקות שלנו ברחבי הארץ נותנים עדיפות לטיפול בקונדילומה לגברים עם תורים מהיום להיום, על מנת לעצור את התפשטות הנגעים ולהסיר אותם במקום!

טיפול בקונדילומה
אצלנו, במרכזי אתר דוקטור חן הממוקמים בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על טיפול בקונדילומה לגברים. הייעוץ ניתן בחינם וללא התחייבות המטופל/ת. 


טיפול בקונדילומה לגברים ונשים
בטכנולוגיית לייזר המתקדמת בעולם 
סניפים ב: גבעתיים, כפר סבא, קריית חיים, כרמיאל, בני ברק, תל אביב, באר שבע,
אשדוד, אשקלון, ראשון לציון, קריית מוצקין, קריית ביאליק

   לזימון תורים וייעוץ
התקשרו: 
073-3746633
logo בניית אתרים