הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול PRP לאחר השתלת שיער יתרונות טיפול PRP לאחר השתלת שיער

המדריך המקיף והמרכזיים המתקדמים לטיפול ב: 

ראשון לציון, רמת גן, אשדוד, אשקלון, תל אביב, ירושלים,
כפר סבא, קריית מוצקין, קריית ביאליק, באר שבע, גבעת שמואל 
טיפול PRP לאחר השתלת שיער:


מדוע ממליצים המומחים על טיפול PRP לאחר השתלת שיער? כיצד פועל השילוב בין טיפול PRP להשתלת שיער? היכן מומלץ לעבור טיפול PRP לאחר השתלת שיער?

אנשים רבים הסובלים מדלילות שיער והתקרחות, בוחרים לעבור הליך השתלת שיער. הטיפול משחזר את השיער שכבר נשר אך אינו מונע את המשך תהליך ההתקרחות בשיער שלא הושתל. טיפול PRP המבוסס על דם הנלקח מגופו של המטופל, מסייע להשיג תוצאות טובות יותר לאחר השתלת שיער ואף מעצים אותן. המומחים של רשת המרפאות האסתטיות אתר דוקטור חן, מבצעים טיפולי PRP לאחר השתלות שיער כשהם עומדים בקשר ישיר מול המומחים המבצעים את ההשתלות וזאת על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר.  

כיצד תורם טיפול PRP לצמיחת השיער שלאחר השתלה:

את הפלסמה המופרדת מדם המטופל, מזריקים המומחים של אתר דוקטור חן בפריסה ארצית ישירות אל הקרקפת של המטופל לאחר הליך ההשתלה. הזרקת הטסיות לקרקפת, מביאה לכך שגורמי הגדילה המצויים בפלסמה, מגרים את פעילותם ותפקודם של תאי הגזע המצויים בבסיס זקיקי השיער ותורמים לצמיחתו המחודשת של השיער. בנוסף, הטיפול בפלסמה העשירה בטסיות, תורם להמרצת זרימת הדם לאזור הקרקפת, עובדה המבטיחה אספקה טובה יותר של חמצן וחומרי הזנה חיוניים לזקיקים ותנאים טובים יותר נוצרים לשם צמיחה מהירה ומשופרת של השיער. 

יתרונות טיפול PRP לאחר השתלת שיער:

טיפול PRP (PLATELET RICH PLASMA), מבוסס על דם הנלקח מגופו של המטופל. הדם הנאסף, מועבר לצנטריפוגה מיוחדת המפרידה את תאי הדם האדומים ותאי הדם הלבנים מהפלסמה העשירה בחומרי גדילה החיוניים לשיקום הרקמות וכלי הדם שבקרקפת. הפלסמה מוזרקת אל הקרקפת במיוחד באזורים בהם קיימת דלילות שיער והתקרחות. הטיפול הוכח מחקרית כיעיל לחידוש צמיחת השיער ותורם למראה שיער בריא ומלא יותר. כמות הזקיקים גדלה משמעותית ובמקרים בהם קיים בקרקפת הליך דלקתי, הטיפול מרפא אותו.

יתרונות השילוב שבין השתלת שיער לבין טיפול PRP
  •  הוכח כי טיפולי PRP מסייעים לשתלים בקליטה טובה יותר בקרקפת
  •  טיפול PRP מבוצע בכל אזור הקרקפת ומונע נשירת שיער גם באזורים בהם לא התבצעה השתלה ובכך שומר על התוצאות לתקופת זמן ארוכה יותר.
  •  כחודשיים עד שלושה לאחר ההשתלה, גם הזקיקים החלשים והדלילים ביותר, מתחזקים ומושרשים בעור הקרקפת. 
  • מחקרים הוכיחו כי טיפולי PRP לאחר השתלה, הם משמעותיים ביותר ומסייעים לצמיחה מחודשת ותקינה ומונעים התקרחות באזורים בהם לא התבצעה ההשתלה. הטיפול הוכח כשומר על התוצאות ומעצימן לתוצאה מושלמת. 

טיפול PRP לאחר השתלה ברשת המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן:

המומחים של אתר דוקטור חן מביאים לכם את הטיפול היעיל, המוכח והבטוח ביותר לשיפור תוצאות השתלת השיער. הטיפול מתבצע בכל אחד מהמרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן בפריסה ארצית. המומחים של אתר דוקטור חן, משתפים פעולה עם משתילי השיער הבכירים בטורקיה ועורכים את טיפול PRP לאחר חזרת המטופל מטיפול השתלת השיער. רצוי לעבור שני טיפולי PRP נוספים במהלך השנה שלאחר ההשתלה וזאת, לצורך חיזוק ושימור התוצאות. קבעו פגישה ללא התחייבות וללא תשלום עם המומחים של אתר דוקטור חן וקבלו הסבר מפורט אודות כל היתרונות הטמונים בטיפול PRP לאחר השתלה. 
טיפול PRP לשיער לאחר השתלת שיער

סניפים ב:   ראשון לציון , תל אביב , כפר סבא , ירושלים ,
קריית מוצקין , באר שבע , רמת גן , אשדוד, אשקלון, גבעת שמואל

 לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו: 073-374-6633

 

 

טואול - בניית אתרים