הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול בפטרת ציפורניים טיפות
טיפול בפטרת ציפורניים טיפות

סניפים:  קריית חיים, כרמיאל, כפר סבא, אשדוד, ראשון לציון  


טיפול בפטרת ציפורניים טיפות

אחד מהרעות החולות (אבל באמת רעות וחולות!) היא פטרת הציפורניים. בניגוד לקלות של ההדבקות בצרה הזו, דרך החתחתים אל ההחלמה היא הרבה יותר ארוכה, ממושכת ומסובכת. מאחר וכל אחד מאיתנו נדבק לפחות פעם אחת בחייו בפטרת (לרוב, באצבעות הרגליים), אחת המטרות המאחדות את כל סוגי הרפואה - הביתית, האלטרנטיבית והקונבנציונאלית כאחד, היא ריפוי מצבי פטרת ציפורניים. בתיאוריה - מדהים, זה אומר שמדענים ומומחים מכל התחומים עמלים ושוברים את הראש כדי למצוא פתרון לבעיה, בפועל? המבחר גדול ומבלבל, כל שיטה מכריזה על יעילות ומתחרה בשיטות האחרות, ואת ה"תוצאות" של מרביתן - עדיף שלא נזכיר! המגוון הרחב שעומד לרשותנו מצריך אותנו לבחור בין טיפול תרופתי, לקים ומשחות, טיפות והשמדת הפטרת באמצעות טכנולוגיות שונות (כשלייזר היא המובילה בהן).

טיפול בפטרת ציפורניים טיפות - במה מדובר?

אחדות משיטות הטיפול האלטרנטיביות בפטרת הציפורניים כוללות שילוב בין דיקור ולחיצות עיסוי לטיפות, חלק מהשיטות מסתפקות רק בטיפות, ואילו אחרות - רק בעיסוי או בדיקור. כאשר מדובר על טיפול בפטרת ציפורניים, טיפות יכולות לשמש למספר מטרות, כשהנפוצה בהן היא שילוב בין יצירת דם מוגברת לאזור שבו נמצאת הפטרת (יד או רגל) וחומרים טבעיים אשר משמידים פטריות וטפילים אחרים. הגישה, במקרים הללו היא הוליסטית וכוללנית יותר, ואיננה מתייחסת לפטרת כאלה תופעה בפני עצמה אותה יש לרפא, אלא עוסקת בסיבות להיווצרותה של הפטרייה, שיפור מערכת החיסון, הזרמת דם מוגברת וכד'. על הנייר ובעלונים הטיפות נשמעות נפלא - טבעיות 100%, ללא חומרים משמרים וכן הלאה, אבל במבחן התוצאה הם נכשלות לרוב.

האם טיפול בפטרת באמצעות טיפות מתאים לכולם?

חיסרון נוסף לטיפול בטיפות הוא שחדירתן של הטיפות לעריסת הציפורן וההשפעה על הפטרת מחייבות אתכם להשתעבדות ארוכת טווח, עם או בלי טיפולי העיסוי והדיקור הנלווים. כך שאם אתם שייכים לסוג האנשים שנוטה שלא להתחייב לטיפולים ולתהליכים ארוכים, כנראה שבנושא טיפול בפטרת ציפורניים, טיפות אינן מציעות לכם את הטיפול המתאים לכם!

הרפואה האלטרנטיבית כבודה במקומה מונח, אבל...
הטיפול בפטרת הציפורניים באמצעיים אלטרנטיביים (כטיפות, שמן עץ התה וכולי) מספק לכם חלופת טיפול אפשרית לטיפול, במיוחד במצבים בהם הפטרת נמצאת בתחילת דרכה ולא התפשטה על כל הציפורן. אבל, כאמור, מדובר בתהליך, בסדרת טיפולים, ולא בטיפול חד פעמי ומהיר. אין ספק, כי במקרים הללו, טיפול בפטרת ציפורניים באמצעות לייזר בקליניקה מקצועית מנוסה, יכול לספק לכם את הפתרון המתאים יותר עבורכם ועבור אורח חייכם!

מהלך הטיפול בפטרת ציפורניים בלייזר 

קרן הלייזר חודרת דרך הציפורן מבלי להסב לה נזק כלשהו ומביאה לחיסול הפטרת ונטרול מערכת ההגנה שגורמת לזיהום. עוצמת המכשיר מדודה, ולכן אין תחושת כאב, אלא הרגשה של "חימום/צריבה" בעוצמה חלשה מאד שכמעט איננה מורגשת.

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר לפני ואחרי

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר יתרונות: 

שיטה חדשנית בטכנולוגיית ליזר עם המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר לטיפול בפטרת ציפורניים בטכנולוגיית לייזר של חברת FOTONA QX MAX העולמית וחברת סינרון קנדלה המשלבת ידית באורך גל מדוייקת ומותאמת לאזור הציפורניים שילוב של עוצמה דיוק ומערכת קירור חדישה ומתקדמת שעובדת בתדרים מבוקרים ששומרים על הציפורניים ונותנים תוצאה מהירה יעילה ומקסימלית. מבין כל הטיפולים הקימים היום זהו הטיפול המתקדם היעיל והאפקטיבי ביותר שהוכח לפי מחקרים קלינים בתחום פטרת הציפורניים והוא מאושר FDA כטיפול הפופולרי 
והרישמי לטיפול היעיל ביותר לפטרת ציפורניים.
בתהליך הטיפולי אנרגיית הלייזר היא מבוקרת וממוקדת בדיוק אבסולוטי לטיפול בבעית פטרת הציפורניים יתרונות:  
  • טיפול ממוקד לאזור הפטרת בלבד ללא תופעות לוואי.
  • הקרניים של הלייזר מסוגלות לחדור את הציפורן ולהגיע ישירות לפטריה שגורמת לפטרת ולחסל אותה וזאת בניגוד לכל מיני תכשירים, כדורים, משחות וגימיקים למינהם.
  • תהליך הטיפולי: קרן הלייזר חודרת דרך הציפורן מבלי להסב לה נזק כלשהו ומביאה לחיסול הפטרת וניטרול מערכת ההגנה שגורמת לזיהום.
  • מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח.
  • ללא כאב תוצאות בזמן קצר.
  • ניתן לבצע בכל ימות השנה.
  • תוצאות מדהימות ואפקטיביות ביותר לטיפול בתופעת פטרת הציפורניים.
  • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש לטיפול בפטרת ציפורניים.
  • טיפול ייחודי עבור פטרת ציפורניים, לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות, מהירות, ותוצאה מושלמת ללא תופעות לוואי משמעותיות.

סרטון הממחיש את הטיפול בפטרת ציפורניים בלייזר 
בטכנולוגיית FOTONA   

 הטיפול בפטרת ציפורניים באמצעות הלייזר באחת ממרפאות אתר ד"ר חן, מבטיח לכם את הפתרון היעיל, המהיר והבטוח לטיפול בפטרת הציפורניים שלכם, באצבעות הידיים או הרגליים! 
בסניפינו שברחבי הארץ תוכלו לקבל בחינם את כל ההדרכה והמידע הנדרשים לכם על הטיפול בפטרת וללא התחייבותכם לביצוע הטיפול!טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר
בטכנולוגיה המתקדמת בעולם
סניפים: קריית חיים, כרמיאל, כפר סבא, אשדוד, ראשון לציון

לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן 

התקשרו:    073-374-6633


2all - בניית אתרי אינטרנט