הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

העלמת צלקות באשקלון | הסרת צלקות באשקלון
העלמת צלקות באשקלון | הסרת צלקות באשקלון
טיפול העלמת צלקות באשקלון בטכנולוגית לייזר ופלזמה המתקדמות בעולם:

אנשים רבים סובלים מצלקות מסוגים שונים הנגרמות כתוצאה מתהליכים טראומטיים כגון חתכים, כוויות, נשיכות, הליכים רפואיים כגון ניתוחים, מחלות כגון אבעבועות רוח ואקנה וסימני מתיחה לאחר הריון או ירידה דרסטית במשקל. צלקות המופיעות באזורים חשופים כגון זרועות או פנים, עלולות להביא לפגיעה בדימוי העצמי ובביטחון. היום, כבר לא צריך להשלים עם נוכחותן של צלקות. טיפול בטכנולוגית לייזר מתקדמת, מאפשר התאמת סוג הטיפול לסוג הצלקת ובכך מביא לתוצאות מדהימות של הסרה וטשטוש הצלקת. המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן מביאים לכם את הטיפולים המתקדמים והמוכחים בעולם. 

מהן צלקות וכיצד הן נוצרות?

העור, האיבר הגדול ביותר בגופנו, חשוף לפגעי מזג אוויר, יובש, לחות, תנאי קור או חום קיצוניים וגם לצלקות והצטלקויות שונות הנגרמות כתוצאה מניתוחים יזומים או חירום, כוויות, פגיעות מחפצים חדים או מחלה כגון אקנה או אבעבועות. בעורנו, שלוש שכבות נפרדות: האפידרמיס (שכבת העור העליונה), הדרמיס והשומן התת עורי. הצלקת היא דרכו של הגוף לתקן פגיעה, דלקת או פציעה בשכבת הדרמיס. פגיעה בסיבי הקולגן בדרמיס, מביאה לחידוש תאי הקולגן באזור הצלקת באחת מ-3 סוגי צלקות: אטרופית, שהיא צלקת שקועה ונגרמת לרוב כתוצאה מאקנה וחטטי אקנה, היפרטרופית, שהיא מורמת מעל קו העור וקלואידית, צלקת הדומה להיפרטרופית אך חמורה ממנה, בולטת ובעלת צבע אדום –ורוד ולא נוחה. 

טיפול העלמת צלקות באשקלון בטכנולוגית לייזר :

דוקטור אלכסנדר שמנהל את מרפאת אשקלון משתמש בלייזר CO2 מתקדם שמעודד את חידוש תאי העור ומייצר קולגן שעוזר לטשטש את הצלקת לשפר את מראה העור, טיפול העלמת צלקות באשקלון בטכנולוגית לייזר המתקדמת בעולם, מתבצעת על ידי ד"ר אלכסנדר באמצעות טכנולוגיית לייזר המתקדמת של סינרון קנדלה. החימום העדין בלייזר, גורם ליצירת תאי קולגן חדשים ויוצר התכווצות והתחדשות של העור באזור הצלקת באופן בו האזור נראה יותר עדין וחלק ומשולב עם המרקם והגוון של העור סביבו. הליך זה מבוצע בלייזר על ידי צריבת נקודות מיקרוסקופיות המגיעות עד לשכבתו האמצעית של העור, הדרמיס. פעולה זו מגרה את ייצור הקולגן וממריצה אותו ליצירת קולגן חדש ותאים מחודשים תוך כדי החלקת העור. הטיפול אינו כואב ולכן, אין כל צורך בהרדמה. במהלך הטיפול, מכשיר קירור מיוחד מבטל את תחושת אי הנוחות. טיפול טשטוש צלקות בלייזר יכול להיות מבוצע בכל אחד מאיברי הגוף ובכל גוון עור. הטיפול המתקדם בעולם, משלב מספר אלמנטים לטיפול בצלקות ביניהם: החלקת העור, שילוב אזור הצלקת עם גוון העור סביבה, שיפור צפיפות העור ושיפור כללי של מצב העור והצלקת. 

טכנולוגיות לייזר מתקדמות לטיפול הסרת צלקות באשקלון:

בנוסף לטכנולוגית סינרון קנדלה המתקדמת, מטפלים במרכזיים האסתטיים בסוגי צלקות שונים באמצעות טכנולוגיות לייזר מתקדמות נוספות שלכל אחת מהן יתרון בולט בתוצאות הטיפול בלייזר:
PICO WAY   - מבית סינרון קנדלה. המכשיר מזרז את תהליך שיקום העור על ידי יצירת קולגן ואלסטין מוגברת המביאה לשיקום ושיפור מרקם הצלקת. זוהי טכנולוגיה מצוינת לטיפול בצלקות אקנה וסימני מתיחה. 
CO2 CORE LASER - מכשיר מבית סינרון קנדלה. עוצמתי ומאפשר טיפול יעיל בחתכים עמוקים, צלקות טראומטיות וניתוחיות. אפקטיבי ביותר בטיפולי אקנה וחטטי אקנה. מחקרים מוכיחים כי הוא מביא לתוצאות של שיפור מרקם הצלקת, החלקת העור ושיפור המראה. 
ICON PALOMAR - מבית CYNOSURE. משקם ומשפר את מראה הצלקת. טכנולוגיה זו יעילה בצלקות וחטטי אקנה ויוצרת גמישות של מרקם העור. 
VBEAM - של סינרון קנדלה. מטפל בעיקר בצלקות עם נטייה לאדמומיות. 

כל היתרונות של טיפול הסרת צלקות בלייזר: 

  • מצמצם גודל הצלקות עד 80%
  •  פעולה חיצונית הניתנת להתאמה לצלקת ואינה כרוכה בכאב או תופעות לוואי
  • לא דורש זמן החלמה 
  • טיפול צלקת בלייזר "מכריח" את העור לייצר קולגן חדש המחליף את תאי העור המתים באופן טבעי 
  •  נעשה ללא הרדמה מלאה
  • חזרה לשגרה מיד לאחר הטיפול 
  • מחליק צלקות קלואידיות וצלקות היפרטרופיות ומסייע להן להפוך הומוגניות יותר עם העור שסביבן. 

שיטת הטיפול המתקדמת ביותר בלייזר בסניף אשקלון

 
במרכזיים של אתר דוקטור חן, ידע וניסיון רבים בטיפולי העלמת צלקות מכל סוג באמצעות טכנולוגית הלייזר.

אם יש לכם צורך בהעלמת צלקת, זה הזמן לקבוע פגישה ללא התחייבות וללא תשלום עם המומחים של אתר דוקטור חן בסניף אשקלון הקרוב אליכם ולגלות כיצד מחוללת טכנולוגיית הלייזר מהפיכה של ממש בתחום ריפוי העור והסרת צלקות עם טיפול בהתאמה אישית לתוצאות מושלמות. העלמת צלקות | הסרת צלקות 
סניף ראשי באשקלון  
   לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן 
התקשרו:
  073-374-6633


טואול - בניית אתרים