הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

המנגיומה שרי
  המנגיומות שרי - המדריך המקיף והדרך הפשוטה ביותר להסרתן

במרכזי הטיפול ב: תל אביב, גבעתיים, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון, ירושלים, ראשון לציון, קריית ביאליק, קריית מוצקין, באר שבע, אריאל, חצור הגלילית
כל מה שרציתם לדעת אודות המנגיומות שרי: מהן המנגיומות שרי? מהי הסיבה להסרתן של המנגיומות שרי? מהו הטיפול היעיל והבטוח ביותר להסרת המנגיומות שרי? היכן ניתן לעבור טיפול הסרת המנגיומות שרי בלייזר בסניף הקרוב לביתכם? מהם יתרונותיו של הטיפול בלייזר? המנגיומות שרי (פפילות בשמם האחר) נקראות כך בשל צבען האדום והעז המזכיר את צבע הדובדבן. ההמנגיומות מורכבות מצברי נימים הממוקמים סמוך לפני העור. תחילה, המנגיומה מופיעה ככתם קטן אך עם הזמן היא גדלה ומתפשטת וכן עשויה להפוך לבולטת מעל פני העור. המנגיומות שרי אינן מהוות בעיה רפואית והסיבה הנפוצה ביותר להסרתן היא אסתטית, במיוחד במקרים בהם הנגעים  מופיעים על הפנים ובאזורים חשופים. הסיבה הנוספת להסרתן של המנגיומות שרי היא בשל נטייתן לגדול ולהתפשט והסרתן בזמן תעצור את ההתפשטות. המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן מסירים המנגיומות שרי בהצלחה באמצעות טכנולוגיות לייזר מתקדמות המביאות לתוצאות מהירות, מדויקות ומדהימות של עור חלק ואחיד. 

סרטון המציג את שיטת הטיפול המתקדמת להסרת המנגיומות ונגעי עור בלייזר


מהן המנגיומות שרי:

המנגיומות שרי בשמם השני המנגיומות סניליות הן צבר של נימי דם זעירים. חלקן מורכבות מכלי דם חדשים שנוצרו באופן ספונטני וחלקן האחר נוצר בשל שגשוג יתר של כלי דם שהיו קיימים. בתחילה, המנגיומת השרי היא קטנה מאוד (בקוטר של עשירית מילימטר). היא מופיעה כנקודה זעירה על פני העור אך להמנגיומות נטייה להתפתח ולצמוח בגודלן ובמספרן ואף להגיע לגודל של מספר מילימטרים. כיוון שמדובר על הצטברות של כלי דם קטנים, עלולים נגעים עוריים אלה לדמם. המנגיומות השרי אינן מהוות בעיה רפואית אך הצורך להסירן נובע הן מבחינה אסתטית והן בשל הנטייה שלהן לגדול ולהתרבות. כאשר המנגיומת שרי הופכת גדולה ובולטת היא עשויה לדמם בעת מגע עם בגד או כל שפשוף קל.    

סוגי המנגיומות שרי בעור:


המנגיומות שרי שטוחות

המנגיומות שרי שטוחות

המנגיומות שרי בולטות

המנגיומות שרי בולטות
טיפולים להסרת המנגיומות שרי:

הסרת המנגיומות שרי בסטרואידים- הטיפול מביא להתכווצותם של ההמנגיומות בתוך כמה ימים וכן מונע את גדילתן בהמשך אך  ישנם מקרים בהם ההמנגיומה אינה מגיבה כלל לטיפול. 
הסרת המנגיומות שרי בניתוח כירורגי- ההסרה נעשית באמצעות חיתוך בשכבות העליונות של העור והסרת ההמנגיומה מהשורש. הליך זה מלווה בכאבים ודימום ועלול להותיר צלקת. בנוסף, ההליך דורש זמן החלמה. 

הסרת המנגיומות שרי בחנקן נוזלי – ההליך מבוצע באמצעות התזת חנקן נוזלי המביא להקפאת הנגעים והריסתם אך לעיתים קרובות נותרת צלקת לבנה במקום הטיפול. 

הסרת המנגיומות שרי בטכנולוגית לייזר מתקדמת – טיפול הסרת המנגיומות שרי בלייזר מביא להעלמתם של הנגעים בתוך זמן קצר. קרני הלייזר המדויקות, גורמות לייבוש ולכיווץ של ההמנגיומות בתוך 30 שניות בלבד ולאחר מכן להתקלפות ספונטנית של שכבת העור העליונה בצורה טבעית. העור מתחדש ללא סימן או צלקת והתוצאות : מראה עור אחיד וחלק. 

יתרונות טיפול הסרת המנגיומות שרי בלייזר:

  •  דיוק – הטיפול בלייזר מאפשר התאמת סוג הטיפול לגודל וסוג ההמנגיומה. באמצעות שליטה על אורך הגל ומידת החום במכשיר היוצרת גלד שטחי שאינו פוגע בשכבת העור התחתונה וכך, בהליך ההחלמה של הגלד מתחדש העור עד למרקם אחיד וחלק. 
  • ללא צלקת, ניתוח או כאב- ההליך המבוקר של מכשיר הלייזר, מאפשר את קבלת התוצאה האסתטית הטובה ביותר בהליך פשוט, ידידותי ללא ניתוח או כאב. 
  • זמן החלמה – הטיפול בטכנולוגית הלייזר מאפשר חזרה מהירה לשגרה עוד ביום הטיפול .
  • תוצאה- ללא כל ספק, במבחן התוצאה, טיפול הסרת המנגיומה בלייזר נחשב לטוב ביותר בהשוואה לשיטות אחרות והוא מותיר את העור אחיד וחלק. 
  •  עלויות טיפול אטרקטיביות - מאות שקלים בלבד, תלוי במספר הנגעים וגודלם.
  •  במסגרת קליניקה -  ללא צורך בחדר ניתוח. 
  •  מתאים לכל סוג וצבע עור 
  •  מאושר על ידי משרד הבריאות ועל ידי ה-FDA

הטיפולים המתקדמים ביותר להסרת המנגיומה שרי במרכזים המובילים בפריסה ארצית:

המומחים של המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן מביאים לכם את הטיפולים המתקדמים ביותר בעולם בתחום הטיפוח והאסתטיקה. אם גם אתם סובלים מהמנגיומת שרי, אתם מוזמנים לקבוע פגישה עם המומחים של אתר דוקטור חן בסניף הקרוב לביתכם ולקבל את כל המידע אודות טיפול הסרת המנגיומות שרי בלייזר באמצעות טכנולוגיות הלייזר המתקדמות שהן המילה האחרונה בתחום הסרת נגעי עור. הטיפול מאפשר להגיע לתוצאות מהירות ללא כאב וללא סימן או צלקת. הטכנולוגיה החדשנית, מאפשרת טיפול מדויק גם באזור הפנים ואף באזור העפעפיים ללא חשש מפגיעה בעיניים. הטיפול בטוח ומאושר לשימוש הן על ידי ה-FDA והן על ידי משרד הבריאות. בנוסף, מחיר הטיפול הוא אטרקטיבי במיוחד.

בואו לפגוש את המומחים שלנו וליהנות מתוצאות מושלמות של מראה עור אחיד וחלק ללא המנגיומות שרי. 
הסרת המנגיומה שרי בלייזר
במרכזיים המובילים לטיפול ב: 
תל אביב, גבעתיים, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון, ירושלים, ראשון לציון, 
קריית ביאליק, קריית מוצקין, באר שבע, אריאל, חצור הגלילית

  לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן   
התקשרו: 
073-374-6633טואול - בניית אתרים