הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

שיקום מרקם עור הפנים שיקום מרקם עור הפנים

בטכנולוגיית המתקדמת בעולם במרכזיים המובילים ב: 
בני ברק, תל אביב, באר שבע, ראשון לציון, חיפה, קריית חיים, נתניה
כפר סבא, אשדוד, קריית מלאכי, רחובות, גן יבנה, חיפה, עפולה, חדרה, כרמיאל, אשקלוןמעוניינות להצעיר את עור הפנים? ולהחזיר את מרקם העור האחיד החלק וללא כתמים הכירו את הטכנולוגיות שיחזירו את הזמן לאחור ויהפכו את עורך לצעיר יותר, מוצק יותר וללא קמטים במרכזיים המובילים ליד ביתך


השנים החולפות, מותירות על פנינו סימנים. העור מאבד מגמישותו, הנפח ברקמות השומן הולך ומדלדל ועור הפנים הופך עייף ומאבד מהזוהר שלו. בעבר, היה צורך בטיפולים פולשניים כגון ניתוחים למתיחת פנים והזרקות של חומרי מילוי שונים לצורך שיקום מרקם עור הפנים, העשור האחרון, הביא עמו טכנולוגיות חדישות ומתקדמות המאפשרות לטפל בפגמי העור, לשקם ולהצעיר את עור הפנים. טכנולוגית מורפיוס 8, טכנולוגית פוטונה 4D, טכנולוגית PICOWAY וטיפול פרקטורה, מאפשרות להשיב לעור הפנים את המראה מתוח, הצעיר והזוהר, להסיר כתמי פיגמנטציה, קמטים וקמטוטים ואף לחדש ולהאיץ את תהליכי התחדשות ובניית העור. המומחים של רשת המרכזים לטיפולים אסתטיים ורפואיים מתקדמים, אתר ד"ר חן, מטפלים בהצלחה בעור הפנים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם המביאות לתוצאות מושלמות של מראה עור אחיד, מתוח ומלא ברק ללא פולשנות וללא כאבים. 


הטכנולוגיות המובילות לשיקום מרקם עור הפנים:שיקום מרקם עור הפנים בטכנולוגיות מורפיוס 8:

המילה האחרונה בטיפולי שיקום והצערת עור הפנים, הרמת עפעפיים, העלמת סימני מתיחה, הסרת צלקות ועוד. טכנולוגית מורפיוס 8 מביאה לתוצאות חסרות תקדים במרקם העור ומשיבה את המראה האחיד והזוהר. הטכנולוגיה מבוססת על גלי רדיוRF  המסייעים לחידוש העור בשכבות העמוקות ביותר שלו ומעניקה מראה טבעי ורענן ללא תופעות לוואי, במהירות וביעילות. לטכנולוגיה המתקדמת, תקני האיכות המחמירים בעולם והיא מטפלת בהצלחה במגוון רחב של בעיות אסתטיות בעור. לרוב, די בטיפול אחד כדי לקבל תוצאות אופטימליות. 

שיקום מרקם עור הפנים - מורפיוס 8


הליך שיקום מרקם העור בטכנולוגיות מורפיוס 8:

הטכנולוגיה החכמה, מבוססת על גלי רדיו (RF) ובה ידית המשלבת מיקרו מחטים ייחודית המאפשרת חדירה מינימלית אל העור בנקודות רבות בו זמנית, מחממות אותן ומביאות לפגיעה מבוקרת המעודדת ייצור קולגן ואלסטין ומחדשת את העור בשכבות העמוקות ביותר. הטכנולוגיה המתקדמת, מאפשרת טיפול מדויק גם באזורים רגישים כגון העפעפיים. גלי הרדיו, עוברים בין המחטים, פוגעים ברקמת העור שבאזור המטופל, מפרקים את הקולגן והאלסטין הישנים ומעודדים בניה מחודשת לאורך כל שכבות העור עד ליצירת רקמה מהודקת בעלת מרקם עור אחיד וזוהר בטיפול הזוהר ביותר לשיקום מרקם עור הפנים ללא ניתוח או כאב. 

יתרונות טיפול שיקום מרקם עור הפנים בטכנולוגית מורפיוס 8:

 • תוצאות מושלמות של עור חלק, צעיר ומתוח 
 • מבוסס על גלי רדיו בתדר גבוה החודרים אל שכבות העור בעומקים שונים ומעודדים ייצור קולגן ואלסטין המעניקים מראה גמיש, רענן וצעיר יותר לעור הפנים. 
 • הטכנולוגיה החדשנית, מטפלת בהצלחה בקמטים וקמטוטים ומשפרת את מרקם העור בצורה דרמטית. 
 •  תוצאה כמעט מידית ההולכת ומתעצמת במהלך שלושה חודשים לאחר הטיפול. 

שיקום מרקם עור הפנים בטכנולוגית לייזר פוטונה 4D:

טכנולוגיה חדשנית המחליפה את כל הפעולות הפולשניות שנעשו בעבר כגון ניתוחים למתיחת פנים והזרקות. תוצאות של פנים חלקות ללא קמטים עם מרקם עור מוצק ורענן. היתרון הבולט בטכנולוגית פוטונה D4 הוא השימוש בארבע טכניקות לייזר להצערת עור הפנים המביאות לתוצאה מושלמת. זהו הטיפול הייחודי והמתקדם בעולם לחידוש, ריענון, הצערה והחלקת קמטים לתוצאות מושלמות בזמן קצר. הטיפול מעניק לעור מראה חלק, אחיד, צעיר, מתוח וזוהר ללא זמן החלמה, ללא ניתוח וללא כאב.

שיקום מרקם עור הפנים - פוטונה 4D

הליך טיפול שיקום עור הפנים בטכנולוגית לייזר פוטונה 4D:

במהלך הטיפול מתבצעת צריבה מבוקרת של נקודות מיקרוסקופיות על העור עד לשכבת הדרמיס. הטיפול מביא לקילוף עדין של עור הפנים ולהתחדשות שכבת העור התחתונה המייצרת תאי עור וקולגן חדשים. הטיפול "מכריח" את העור לחדש את עצמו ולמלא קמטים וקמטוטים. זהו סוג הטיפול המתקדם ביותר בעולם המבוצע בשיטת פוטו רג'וביניישן (אנרגית IPL) המביאה לחימום עמוק של שכבת הדרמיס והקולגן המביא לחידוש העור בצורה טבעית ולשיפור דרמטי במראה העור. הטכנולוגיה עובדת בתדרים מבוקרים השומרים על העור ומרעננים אותו ובכך מביאים להסרת קמטוטים ולעור זוהר וצעיר יותר. מבין כל הטיפולים הקיימים, זהו הטיפול היעיל והאפקטיבי ביותר אשר הוכח במחקרים קליניים בתחום הצערת העור. 

כל היתרונות בטיפול שיקום עור הפנים בטכנולוגית לייזר פוטונה 4D:

 •  הטיפול מאפשר שליטה מדויקת בעומק החדירה לשכבות העמוקות של העור חוסך תהליך ניתוחי ומספק לנו תוצאות מושלמות וזאת, בעקבות שילוב של 4 אפקטים בטיפול אחד: SUPERFICIAL, PIANO, SMOOTH, FRAC3. 
 •  שילוב של ארבעת השיטות, נחשב לפריצת דרך טכנולוגית בהליך חידוש והצערת העור ומלחמה בסימני הגיל
 •  תוצאות בזמן קצר. אחרי טיפול אחד או שניים, הודות לטכנולוגיתD 4 העובדת על העור בארבעה אפקטים בו זמנית 
 •  טיפול במקטעים הממוקד בכל פעם באזור ספציפי אחר ומשאיר מקטעי עור מסביב המסייעים בתהליכי הריפוי וההתחדשות של העור. 
 •  ללא פולשנות וללא כאבים 
 •  מתבצע על ידי צוות  מיומן המתמחה בטיפול בשיקום והצערת העור.
 •  הטיפול בפוטונה 4D מחדש וממריץ את ייצור הקולגן באופן טבעי ועי כך מביא למיצוק, החלקה, הצערה ואלסטיות בו זמנית. 

שיקום עור הפנים בטכנולוגית PICOWAY:

הטכנולוגיה פועלת באמצעות לייזר מהיר (לייזר קר) שאינו מגיע לדרגות חום גבוהות כבמכשירי לייזר אחרים. המכשיר מטפל בצורה אפקטיבית יותר בשכבת העור התחתונה. הטכנולוגיה המתקדמת בעולם למתיחה, הצערה, מיצוק והחלקת קמטים. טכנולוגית PICOWAY היא המילה האחרונה בתחום שיקום והצערת עור הפנים. הטכנולוגיה המתקדמת בעולם, מאפשרת טיפול לא פולשני בעור הפנים, ללא כאבים וללא זמן החלמה. המכשיר מביא למראה פנים צעיר, חלק, מתוח ורענן. טכנולוגיות PICOWAY מטפלת בהצלחה ומעלימה כתמי פיגמנטציה, קמטים וקמטוטים וזאת בכל סוג וגוון עור. הטכנולוגיה יוצרת הבדל אמיתי ומביאה לתוצאות אופטימליות המשפרות משמעותית את מראה הפנים ומחזירה אותו לאחור. 


 PICOWAY - הטכנולוגיה המתקדמת בלייזר לשיקום מרקם עור הפנים


הליך טיפול שיקום והצערת עור הפנים בטכנולוגית PICOWAY:

קרן הלייזר במכשיר, פועלת בעוצמה גבוהה פי 1,000 מטכנולוגית לייזר רגילה ומעניקה לעור פילינג עמוק המסיר תאי עור מתים. המכשיר משלב מספר ידיות טיפוליות אשר לכל אחת מהן אורך גל שונה, עובדה המאפשרת התאמת הטיפול לסוג עורו של המטופל ולמצב עורו. טכנולוגית PICOWAY משלבת עוצמה, דיוק ומערכת קירור חדשנית ומתקדמת הפועלת בתדרים מבוקרים השומרים ומחדשים את תאי העור וסיבי הקולגן והאלסטין ובכך מביאים להתחדשות העור ולמראה זוהר וצעיר ללא קמטוטים וקמטים. הטיפול הוכח במחקרים קליניים רבים בתחום הצערת העור. המכשיר בטוח ומאושר בכל תקני האיכות המחמירים לרבות FDA, CE ומשרד הבריאות הישראלי. 

יתרונות טיפול שיקום עור הפנים בטכנולוגית PICOWAY:

 •  הצערת עור הפנים, מתיחה ומיצוק של אזור הפנים, הצוואר והמחשוף
 •  טיפול בטוח ומאושר על ידי FDA, CE ומשרד הבריאות הישראלי 
 •  טיפול מותאם אישית ומתבצע לאחר ייעוץ ואבחון 
 •  ללא תופעות לוואי 
 •  מבהיר כהויות ושקעים מתחת לעיניים 
 •  אפקט הרמה, החלקה ומתיחה במשולש התחתון של הפנים 
 •  אפקט מילוי קמטי הבעה וקמטים סביב העיניים 
 •  אפקט החלקה, פילינג ומתיחת שכבת העור העליונה
 •  תוצאות מושלמות, עור צעיר, מוצק בעל מרקם אחיד ונעים למגע. 
 •  מאפשר שליטה מדויקת בעומק החדירה לשכבות העור העמוקות ללא פולשנות, ללא ניתוח וללא הזרקות 
 •  טיפול מבוצע על ידי המומחים של אתר ד"ר חן להם ניסיון רב בטיפולי שיקום והצערת עור בטכנולוגית PICOWAY 

שיקום מרקם עור הפנים בטכנולוגית פרקטורה:
 

הטיפול החדשני מתבצע על ידי טכנולוגית גלי רדיו המועברים לעור באמצעות מחטים זעירות הנמצאות בידית הטיפולית. אנרגית החום החודרת אל מתחת לעור, מסייעת ליצירת קולגן המביאה למתיחה, מיצוק והחלקת העור. הטיפול בפרקטורה, מבוצע במערכת אולטרה מתקדמת עם ידית FRACTORA מבית INMODE. זוהי למעשה הגרסה המודרנית של טכנולוגית גלי רדיו פורצת דרך של ליפטינג פראקציונלי להצערה, הרמה והידוק רקמת העור. 
בתמונה ניתן לראות אזורי טיפול שטכנולוגיית פרקטורה משקמת באזור הפנים.

שיקום מרקם העור - בפרקטורה


הליך טיפול שיקום מרקם עור הפנים בטכנולוגית פרקטורה:

אנרגית גלי הרדיו (RF) מעודדת את התגובה הטבעית של הגוף לייצר קולגן חדש, מחזקת את הקולגן המוחלש ומחדירה את האנרגיה לעומק האופטימלי על העור תוך שמירה על טמפרטורה מיטבית ודיוק הנדרשים לבנית קולגן. לאורך כל התהליך, צופה המטפל במסך הדמיה המציגה את שכבות העור ואת המיקום בו נמצא המכשיר. עובדה המאפשרת למטפל לכוון את האנרגיה אל נקודת המטרה המדויקת כולל ברקמות עמוקות כמו מעטפת השריר ומאפשרת שליטה מוחלטת ומבוקרת על אזור הטיפול. הטיפול מבוצע על ידי המומחים של אתר ד"ר חן בקליניקה ואורך בין דקות ספורות לשעה (תלוי באזור המטופל). 

יתרונות טיפול שיקום עור הפנים בטכנולוגית פרקטורה:

 •  טיפול לא פולשני ללא כאבים 
 •  אפקט משולש של הרמה, מתיחה ומיצוק 
 •  תוצאות זהות לניתוח בעקבות עומק החדירה לעור 
 •  השפעה מידית המתחזקת במהלך החודשים הקרובים 
 •  מתאים לכל סוג וגוון עור 
 •  זמן החלמה מהיר 
 •  ללא חתכים או צלקות 
 •  תוצאות מהירות, יעילות ובטוחות לטווח ארוך. 
 •  הטיפול מבוצע על ידי המומחים של אתר ד"ר חן בעלי ניסיון רב בטיפולי שיקום עור הפנים בפרקטורה. 
 •  טיפול בטוח המאושר על ידי FDA, CE ומשרד הבריאות הישראלי 

הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם  במרכזי הטיפול המובילים ליד ביתך:

השנים החולפות, מותירות על עור פנינו סימנים המסגירים את הגיל. כתמי פיגמנטציה, קמטים, קמטוטים ועוד. מהיום, כבר אין צורך בפעולות פולשניות דוגמת ניתוח או זריקות. טכנולוגיות מתקדמות, מאפשרות לקבל תוצאות מושלמות של עור אחיד, מתוח ומוצק ללא כתמים, קמטים או קמטוטים. המומחים של מרכזי אתר ד"ר חן, משקמים בהצלחה את עור הפנים באמצעות הטכנולוגיות הטובות בעולם. כל טיפול מתבצע לאחר ייעוץ והתאמה לסוג עורו של המטופל ומצבו במטרה לדייק את הטיפול ולמקסם את התוצאות. הטכנולוגיות המתקדמות: מורפיוס 8, PICOWAY, פוטונה D4 ופרקטורה, הן בטוחות ביותר ולהן תקני האיכות המחמירים בעולם.

חולמים על מראה עור פנים חלק, אחיד , צעיר וזוהר? קבעו פגישה עם המומחים של ד"ר חן ללא התחייבות וללא תשלום וקבלו את כל המידע וההדרכה אודות טיפולי שיקום עור הפנים בטכנולוגיות המתקדמות בעולם בהתאמה אישית לתוצאות מושלמות. 

 

שיקום מרקם עור הפנים
בטכנולוגיות המתקדמת בעולם עכשיו בכל הסניפים בארץ:
תל אביב , ראשון לציון , חיפה , בני ברק , קריית חיים , עפולה , נתניה , חדרה ,  
אשדוד , כפר סבא , קריית מוצקין , באר שבע , קריית אתא , יוקנעם , נהריה, אשקלון
   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו: 073-374-6633

שיקום מרקם עור הפנים - לפני אחרי

שיקום מרקם עור הפנים - לפני ואחרי
שיקום מרקם עור הפנים - לפני ואחרי    

 שיקום מרקם עור הפנים - לפני ואחרי שיקום מרקם עור הפנים - לפני ואחרי    

שיקום מרקם עור הפנים - לפני ואחרי   שיקום מרקם עור הפנים - לפני ואחרי    

שיקום מרקם עור הפנים - לפני ואחרישיקום מרקם עור הפנים - לפני ואחרי    

שיקום מרקם עור הפנים - לפני ואחרישיקום מרקם עור הפנים - לפני ואחרי    

שיקום מרקם עור הפנים - לפני ואחרישיקום מרקם עור הפנים - לפני ואחרי    


logo בניית אתרים