הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

קונדילומה מהי? ושיטת הטיפול היעילה ביותר בלייזר


קונדילומה

 

הפיפילומה נחשבת למחלת המין הנפוצה ביותר בעולם, אולם, על פי הערכת מומחים, רק כעשרה אחוזים מהנושאים אותה יפתחו את הקונדילומות שמאפיינות אותה. אותם גידולים קטנים דמויי כרובית, המופיעים באזורי איברי המין הגבריים והנשיים, שייכים למשפחת ה- Papillomaviridae הכוללת למעלה מ-200 זנים ומוטציות, חלקם, עלולים להתפתח למצבים טרום-ממאירים או ממאירים. אמנם, לא כל אישה הנגועה בווירוס הפפילומה (HPV - Human Papiloma Virus) עתידה בוודאות לפתח מצב טרום-ממאיר בצוואר הרחם, אולם, הסיכון היחסי שלה למצב זה, מוערך בפי ארבעה מזה של אישה ללא זיהום. זוהי הסיבה לכך שווירוס הפפילומה והקונדילומות שמלוות אותו נמצאים במוקד תשומת הלב הציבורית. וטיפולי הסרת קונדילומה בלייזר הפכו לנפוצים ושגורים כל כך.

 

למה צריך לבחור בקפידה את שיטת הטיפול בקונדילומה?

היות וקונדילומה נוצרת מהכפלה בלתי מבוקרת של תאי העור, והסביבה הטבעית שלה היא אזורים לחים למחצה, ניתן למצוא את יבלות הקונדילומה באזורים שסובבים את הנרתיק, על שפתי אברי המין ובפי הטבעת אצל נשים. אצל גברים, הקונדילומות החיצוניות תופענה באזור פי הטבעת ועל הפין. כפי שניתן להבין מהמיקום, מדובר באזורים אשר חשוב מאד לברור בקפדנות את שיטת הטיפול בהם, מאחר וטיפול אגרסיבי מידי או מטפל (רופא) רשלן, עלולים להסב למטופל/ת נזקים חמורים ובלתי הפיכים.

 

מהם יתרונותיו של טיפול קונדילומה בלייזר על פני שיטות הטיפול האחרות?

טיפול הסרת קונדילומה בלייזר מאפשר למטופלים לקבל טיפול גם במקרים בהם השיטות האחרות אינן ניתנות לביצוע מסיבות שונות, כמו הריונה של המטופלת או נגישות האזור המטופל (בתוך השופכה או ברקטום). קרן הלייזר הממוקדת צורבת אך ורק את הקונדילומה והיעלמותה כמעט תמיד היא מיידית. הטיפול מבוצע באלחוש מקומי, שאחריו לא נותרות צלקות או סימנים, בניגוד לשיטות הטיפול האחרות. יתרון נוסף של הסרת קונדילומה בלייזר הוא זמן ההחלמה הקצר יחסית שנדרש למטופל, אשר במהלכו (גם כאן, בניגוד לחלק מהשיטות האחרות) למטופל אין פצע פתוח או תפרים, המחייבים חבישה או התייחסות מיוחדת. הטיפול הינו מהיר, איננו מבוצע בחדר ניתוח תחת הרדמה מקומית או הרדמה מלאה, ולכן, בין השאר, איננו חושף את המטופלים לסכנות הכרוכות בהליכים כירורגיים המבוצעים בהרדמה.

 

מה יש לאתר דוקטור חן להציע?

מרכזי הטיפול של אתר דוקטור חן, אשר ממוקמים בכל רחבי הארץ, מציעים לכם את כל ההדרכה והמידע על הסרת קונדילומה בלייזר בכל מקום ועיר בארץ. הייעוץ ניתן בחינם וללא התחייבות המטופל.

טיפול קונדילומה בלייזר בסניפינו השונים מבוצע על ידי התאמה אישית של הטיפול לכל מטופל/ת, בהתחשב בכמות הקונדילומות המוסרות, גודלן, מיקומן ונתוניו/ה האישיים של המטופל/ת.

 


לקבלת מידע נוסף על הסרת קונדילומה בלייזר, התקשרו כבר עכשיו לשירות הלקוחות של אתר דוקטור חן (ישנה עדיפות לתורים מידיים לטיפול זה) .
לטיפול קונדילומה בלייזר
סניפים: גבעתיים, תל אביב, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, באר שבע


  התקשרו לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן :    073-374-6633

2all - בניית אתרי אינטרנט