הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

קונדילומה

קונדילומה 

המדריך המקיף - כול המידע הרפואי כולל תמונות, תסמינים ושיטות טיפול מומלצות
בפריסה ארצית ב: גבעתיים, רחובות, כפר סבא, קריית חיים, כרמיאל, בני ברק,
תל אביב, באר שבע, אשדוד, אשקלון, ראשון לציון,  קריית מוצקין, קריית ביאליק 
נשים וגברים רבים סובלים מיבלות קונדילומה. למעשה, זוהי מחלת המין הנפוצה ביותר בעולם. שאלנו את הרופאים והמטפלים המומחים והמנוסים של המרכזיים הרפואיים של אתר דוקטור חן את כל השאלות החשובות אודות הטיפול המתקדם ומצאנו שיש פתרון יעיל ומהיר! יצאנו לבדוק עם הרופאים והמטפלים של אתר דוקטור חן, את השיטה היעילה והמתקדמת ביותר לטיפול ביבלות קונדילומה (נגעי עור המופיעים כיבלות בגודל קטן בן מספר מילימטרים, הנוצר כתוצאה משינוי גנטי אותו מחולל וירוס הפפילומה האנושי בתאי העור, הגורם להכפלתם בצורה בלתי מבוקרת.) נגיף זה מתפתח באופן האופטימלי באזורים לחים או לחים למחצה ולכן, יבלות קונדילומה יופיעו בקרב נשים על גבי הפות, שפתי איבר המין, פי הטבעת ובאזור החיצוני של הנרתיק ואצל גברים, יופיעו יבלות הקונדילומה על גבי הפין, שק האשכים ובאזור פי הטבעת. ישנם מקרים בהם מופיעות יבלות הקודילומה באזור הפה. יבלות הקודילומה אינן כואבות אך הן נוטות לגרד וללא טיפול מהיר ובזמן הם נוטות להתרבות ולהתפשט.

קונדילומה הגורמים להופעתן:

יבלות הקונדילומה נוצרות כתוצאה מחשיפה לנגיף הפפילומה האנושי (HPV) הנגיף מתביית על השכבה העורית באזור אברי המין ומייצר את יבלות הקונדילומה
הנראות כגרעין תירס או דמוי כרובית, נגיפי הפפילומה כולל כ 100 זנים שונים, כאשר 90% מהזנים הגורמים ליבלות באברי המין הם זנים מספר 6 ו- 11.

כיצד נדבקים בקונדילומה?

ד"ר לאוניד, ממרפאות אתר דוקטור חן, מונה את הדרכים השונות בהן ניתן להידבק בווירוס ה-HPV המביא להתפתחות יבלות הקונדילומה:
 •  קיום יחסי מין לא מוגנים וריבוי בני זוג.
 •  קיום יחסי מין אוראליים (ליקוק או מציצה), וגינטליים (נרתיקיים) או אנאליים (חדירה לפי הטבעת).
 •  מגע עם חפצים נגועים כגון : תחתונים, וויברטורים, מושבי אסלה ועוד. 
 •  שימוש בקונדום יכול לסייע במניעת הדבקה אם כי לא באופן מוחלט מסביר ד"ר לאוניד. במידה והתבצע חיכוך בעור נגוע באזור שמחוץ לקונדום, עלולה להתרחש הדבקה.
 •  חשוב לדעת כי בקרב חלק מהאנשים נשאי HPV לא יופיעו יבלות הקונדילומה והם עלולים להדביק את בני זוגם מבלי לדעת כי הם נשאי הווירוס. 
 •  הגילאים השכיחים ביותר להידבקות הנם גילאי 17-33. הזנים 6 ו-11 מהווים כ-90% מהסיכון להידבקות. 


קונדילומה - שלבי האבחון והטיפול:

נחשפתם לקונדילומה? אלו השלבים בתהליך הטיפולי שתצטרכו לעבור עד הריפוי המושלם:
 •  בדיקת רופא - קבעו תור בקופה לרופא עור ומין לביצוע אבחון קונדילומה, לגברים הרופא יוכל לזהות פיזית את נגעי הקונדילומה, לנשים מומלץ לעשות בדיקת פאפ .
 •  שיטת הטיפול - יש מספר שיטות טיפול שנרחיב עליהם בהמשך, חשוב לבחור את השיטה היעילה והמהירה על מנת להיפטר מהתופעה במהרה ולא לתת זמן לנגעי הקונדילומה להיתפשט.
 •   אלחוש האזור הטיפולי - בחרתם שיטת טיפול? הרופא יאלחש את האזור על מנת למנוע אי נעימות וכאב באזור המטופל, האלחוש מתבצע על ידי משחה או זריקת הרדמה לפי עדיפות המטופל.
 •   אופן הטיפול - על מנת למנוע טיפולים חוזרים ונשנים, ולהתמודד עם התופעה בצורה היעילה והטובה ביותר מומלץ לטפל בלייזר או פלזמה היתרון המרכזי של הטיפולים הללו שהם מאפשרות להסיר את היבלות מהשורש בלי לפגוע בעור הבריא מסביב במספר הכי מצומצם של טיפולים.
 •  כמות הטיפולים - כאשר אנחנו מדברים על טיפולים אפקטייבים כמו לייזר ופלזמה נדרש בין טיפול אחד עד שלושה טיפולים בלבד כדי להיפטר מיבלות הקונדילמה.
 •  הסבר והדרכה - בתום הטיפול הדוקטור ידריך ויסביר אך לשמור על המקום, ומהם השלבים העתידיים שנדרש לעשות על מנת שקונדילומה לא תחזור בשנית.

קונדילומה מחיר:

אנחנו מודעים לחשיבות הקריטית של המחיר וזאת במיוחד כאשר אנחנו שומעים מטופלים שעברו טיפול של חנקן נוזלי בקופות והרבה פעמיים נוצרו להם כוויות לבנות וטיפולים חוזרים ונשנים שלא צלחו, במרפאות אתר דוקטור חן הנמצאות בפריסה ארצית מטפלים בטכנולוגיות מתקדמות של לייזר ופלזמה וזאת על מנת לטפל בהסרת יבלות הקונדילומה בצורה היעילה והמהירה ביותר, העלות של הטיפול נקבעת לפי כמות הנגעים שנדרשים להסרה, אנחנו משתדלים לתת מחירים נגישים ואטרקטיביים היתרון הבולט במרכזיים הרפואיים הינם: שיטת הטיפול, היעילות והמהירות שניתן להיפטר מהקונדילומה.

קונדילומה תסימנים:

יבלות באברי המין יופיעו בדרך כלל כעבור חודשיים או שלושה חודשיים לאחר החשיפה לזיהום בנגיף הפפילומה.
אצל נשים - יבלות באברי המין מתחילות להופיע כגושים, עיגולים קטנים בעלי מרקם גרגירי שגודלים ומתפשטים בהמשך.
אצל גברים -  מופיעים כנגעי כרובית מוגבהים ומחוספסים, מתפתחים כיבלות בודדות או כמקבץ יבלות צפופות ומחוברות.
מרבית היבלות אינן גורמות לכאב אבל תיתכן תחושת גירו או גרד במיוחד אם היבלות מתפתחות סביב פי הטבעת.
מומלץ להימנע מקיום יחסי מין על מנת למנוע הדבקה של בן הזוג וגם שבזמן קיום יחסי מין יבלות הללו יכולות לדמם,
כמו כן יבלות שמתפתחות באזור השופכה עלולות להפריע לזירימת השתן התקינה.

קונדילומה - מיקום היבלות אצל גברים ונשים:

הופעות היבלות אצל גברים:
 • שטח הפין - יבלות על איבר המין בגברים שלא נומלו היבלות יופיעו בעיקר באזור העורלה. 
 • סביב פי הטבעת.
 • על פני כובע הפין.
 • בתוך אזור השופכה.
 • בין אזור פי הטבעת לשק האשכים.
 • על שק האשכים.
הופעות היבלות אצל נשים:
 • סביב הפות
 • בין הנרתיק ופי הטבעת
 • בתוך הנרתיק
 • סביב פי הטבעת.
 • על צוואר ברחם.
 • בפתח השופכה.

קונדילומה תמונות:

כדי שתוכלו לזהות כבר בשלב הראשוני בביתכם את יבלות הקונדילומה צרפנו לכם תמונות קונדילומה לגברים ונשים:


קונדילומה בפין / איבר במין

קונדילומה בפין

בתמונה זאת ניתן לזהות קונדילומה דמוי כרובית במצב מתקדם

קונדילומה בפין / איבר המין

קונדילומה בפין

              קונדילומה סביב ראש הפין שהולכת ומתפשטת

קונדילומה בפין / איבר המין

קונדילומה בפין

                       נגעי קונדילומה על אזור הפין

קונדילומה בפין / איבר המין

קונדילומה בפין

              מקבץ של נגעי קונדילומה שהולכים ומתרבים 

קונדילומה בפין / איבר המין

קונדילומה בפין

          נגעי קונדילומה על אזור הפין בתהליך התפתחות 

קונדילומה בפין / איבר המין

קונדילומה בפין

                  נגעי קונדילומה צפופים על אזור הפין

קונדילומה בפות - נגעים חיצוניים

קונדילומה בפות

                  נגעי קונדילומה חיצוניים באזור הפות

קונדילומה בפות - נגעים פנימיים

קונדילומה בפות

                   נגעי קונדילומה פנימיים באזור הפות

קונדילומה אנאלית

קונדילומה אנאלית

                  נגעי קונדילומה באזור האנאלי (ישבן)


קונדילומה - סוגי הטיפולים הקיימים:

טיפולים בתיים לקונדילומה - בדרך כלל במשחות ותמיסות:
 •  קונדילוקס -  מבוסס על תמיסת פודופילוקס זוהי תמיסה הנמכרת בבית מרקחת עם מרשם רופא, מורחים כמות קטנה של המשחה פעמיים ביום על אזור היבלת, לאחר מספר ימים לפי הייעוץ של הרופא בודקים אם המשחה שרפה את היבלת. יתרונות הטיפול לא יקר, חסרונות הטיפול דורש טיפולים חוזרים ונישנים ועלול להשאיר אדמומיות וסימנים בעור ולא תמיד אפקטיבי.
 • קרם אימיקווימוד (ALDARA) -  קרם שנמכר עם מרשם רופא בבית המרקחת, מורחים על אזור היבלת הטיפול כשלעצמו בעיתי מאחר שהוא גורם לתגובה דלקתית באזור שמורחים. הטיפול מגרה את המערכת החיסונית לתקוף את הנגיף, הטיפול הוא מחזורי משתמשים במשך שלושה ימים פעמים ביום, לאחר מכן הפוגה של ארבע ימים בלי למרוח את המשחה, הטיפול הזה עלול ללוות עם תופעות לוואי של: התקשות של העור וקשקשת, בצקת עורית ותחושת גרד.
 • חומצה טריכלורואציטית -  מתאים לשימוש ביבלות קטנות וקשות, היא פועלת על ידי הרס החלבונית בתוך תאי היבלת, חסרון עלול לפגוע בתאי העור הבריאים מסביב לנגע מאחר ומדובר בחומצה בלי יכולת דיוק.


טיפולי קונדילומה שמתבצעים במרפאה:

 •  חנקן נוזלי - הטיפול בחנקן נוזלי מבוצע בעיקר בקופות החולים בעיקר ביבלות קטנות ורבות ובייחוד על אלה שמתפתחות על הפין, הפות ומסביבן, החנקן הנוזלי משמש להקפאת היבלות, תהליך של ההקפאה מפצלת את הקרום החיצוני של תאי היבלת ובכך מסייעת לחיסולן, חסרונות הטיפול דורש טיפולים חוזרים ונשנים, מייצר כוויות קור, לא תמיד אפקטיבי, במרבית הטיפולים יהיה גירוי ושלפוחיות בעור וכאב באזור המטופל. 
 •  הסרה ניתוחית -  הטיפול בשיטה זאת בדרך כלל תבוצע בהסרת יבלות קטנות ונוקשות ויבלות שנמצאות בתוך אזור השופכה ופי הטבעת שאין גישה אליהם בשיטות טיפול אחרות, ההליך כרוך בכריתת היבלות, מבוצע בהרדמה מקומית כאשר בסופו ייתפר החתך. חסרון הטיפול טיפול כואב ועלול להשאיר צלקת ואין אפשרות לקים יחסי מין עד שהעור סביב היבלת נרפא לחלוטין.
 • טיפול במחט חשמלית  -   צריבה של היבלת עם מחט חשמלית מעבירה זרם בתדירות גבוהה ששורפת את היבלת,  חסרון אין יכולת להשתלט על מידת החום ולכן יתכן והתהליך הטיפולי ילווה בכאב ובהשארת סימנים, לאחר הטיפול תיתכן תחושת כאב וגרד באזור המטופל.
 • טיפול בלייזר -  צריבה של היבלת באנרגיית לייזר, הטיפול טומן בתוכו יתרונות רבים מאחר והוא מבוצע בתהליך מבוקר, יש יכולת להשתלט על מידת החום, ולדייק בצורה גבוה את הסרת היבלת בלי לפגוע בעור מסביב, טיפול בלייזר מאפשר להסיר את היבלת מהשורש ונחשב לטיפול האפקטיבי והמתקדם ביותר הקיים להסרת קונדילומה.
 • טיפול בפלזמה - מבוצע על ידי תהליך של צריבה ואידוי של הנגע, הנגע מוסר על ידי יצירת גלד באזור המטופל ותהליך התחדשות של העור באזור.


קונדילומה האצת תהליך ההחלמה אחרי הטיפול:

 • מומלץ להימנע מקיום יחסי מין - מבחינת הימנעות הדבקה של בני הזוג, וההיבט השני אי קיום יחסי מין מונע את תהליך החיכוך של אזור אברי המין שעלול לגרום להדלקה של אזור המטופל ולהאט את תהליך ההחלמה.
 •   הפסקת עישון - סיבה זאת לא מוכחת מדעית אבל עם זאת נראה שתהליך ההחלמה בקרב כאלה שלא מעשנים היא  הרבה יותר מהירה מאלה שמעשנים, על מנת לקצר את תהליך ההחלמה מומלץ להפסיק לעשן עד הריפוי המושלם.


מה מייחד את מרכזי ד"ר חן בתחום הסרת קונדילומה?

לרופאים והמטפלים המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, ניסיון רב בטיפול בקונדילומה והם עושים שימוש בטכנולוגית הלייזר, השיטה אשר הוכחה כיעילה, המהירה והבטוחה ביותר להסרת יבלות קונדילומה ולעצירת התפשטות הנגעים ומניעת הדבקה. טיפול הסרת יבלות קונדילומה בלייזר, הוכח במחקרים קליניים כטיפול המתקדם והטוב ביותר, המסייע למערכת החיסונית להתגבר על הנגיף. הטיפול בקונדילומה בטכנולוגית לייזר מתקדמת, מאפשר התאמת אורך הגל ועוצמת המכשיר לגודל היבלת, מיקומה ועומקה ומביא לצריבה מדויקת ללא פגיעה בעור הבריא סביב היבלת. 

טיפול בקונדילומה

קונדילומה - יתרונות הטיפול בלייזר:

 •  הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת הסרת יבלות קונדילומה מן השורש ללא כאבים, הטיפול מסיר ועוצר את התפשטות הנגעים בדרך המהירה והיעילה ביותר. 
 •  יכולת מקסימלית לווסת את עוצמת הטיפול והתאמתה לגודל היבלת, מיקומה ועומקה, עובדה המונעת כאבים או סימנים. 
 •  הוכח במחקרים קליניים כטיפול המתקדם והטוב ביותר, המסייע למערכת החיסונית בהתגברות על הנגיף. 
 •  הטיפול מאפשר חזרה מהירה לשגרה ללא תופעות לוואי או סיבוכים.
 •  הטיפול בלייזר מהווה פתרון מהיר ויעיל ביבלות הקונדילומה המביא לתוצאות המהירות ביותר במספר טיפולים קטן. 
 • הטיפול בטכנולוגית לייזר בטוח ומאושר בכל תקני הבריאות העולמיים והישראלים (FDA, CE ומשרד הבריאות הישראלי).
 • הטיפול בטכנולוגית לייזר אינו כרוך בכאבים – היכולת להתאים את עוצמת המכשיר לגודל היבלת, גודלה ומיקומה, מונע כאבים: ישנה תחושת חימום / צריבה. בעוצמה חלשה וכמעט שלא מורגשת. 
 • זהו הטיפול הנחשב בעל התוצאות המהירות ביותר להסרת יבלות קונדילומה, העוצר את התפשטות הנגעים ואת ההדבקה. 
 • מתאים לכל סוג וצבע עור.

קונדילומה - כל השאלות הפופולאריות:


 • מהי חשיבות הטיפול המהיר בקונדילומה ?
 • חשוב לטפל מהר ככל שניתן ביבלות הקונדילומה וזאת, בשל נטייתן להתפשט ולהתרבות. ללא טיפול, עלולות היבלות להיות מדבקות ובקרב נשים, קיים סיכוי להתפתחות סרטן צוואר הרחם.

 • מדוע מומלץ לטפל בקונדילומה בטכנולוגית לייזר מתקדמת?
 • הטיפול בלייזר הנו היחיד המעודד את המערכת החיסונית לסלק נגיפים מן הגוף במהירות ולמניעת התפשטות היבלות. הטכנולוגיה מאפשרת להסיר את היבלות מן השורש בשיטה המהירה והאפקטיבית ביותר. 

 • האם הטיפול בלייזר כואב?
 • מכשיר הלייזר מאפשר וויסות החום על פי מיקום, גודל וסוג היבלת ולכן, אינו כרוך בכאבים. תיתכן תחושת חימום קלה או פולס רגעי החולף במהירות. במידה וקיימת רגישות לכאב, ניתן להשתמש בקרם אלחוש.

 • האם טיפול הסרת קונדילומה בלייזר בטוח?
 • הטיפול בלייזר מאושר בתקנים המחמירים ביותר  (FDA, CE) והן משרד הבריאות הישראלי ונחשב לטיפול הטוב והמוכח ביותר להסרת קונדילומה. 

 • מהם הסיבוכים האפשריים לנשים בהימצאות קונדילומה ללא טיפול ?
 • התפתחות סרטן צוואר הרחם, הקשור לזיהום נגיף הפפילומה ולכן, חשיבות גבוהה לטיפול מהיר בהסרת נגעים למניעת זיהומים.

 • כיצד מסירה טכנולוגית הלייזר את יבלות הקודילומה ?
 • הטיפול בלייזר מאפשר התאמת אורך הגל ועוצמת החימום בצורה מדויקת לגודל היבלת ומיקומה ובכך, מסיר את יבלות הקונדילומה מן השורש ללא גרימת נזק לאזור הבריא סביב היבלת.

 • מתי ניתן לחזור לשגרה לאחר טיפול הסרת קונדילומה בלייזר?
 • חזרה לשגרה אפשרית כבר ביום הטיפול וזאת, הודות לעובדה כי הטיפול אינו מצריך הרדמה או תפרים. 
 • האם חיסון קונדילומה עוזר ?
 • יש שני חיסונים שונים לטיפול בנגיף הפפילומה: סרווריקס וגרדסיל החיסונים יעילים רק אם חוסנת לפני קבלת הנגיף ולא אחריו ולכן מומלץ להתחסן בגיל צעיר.

 • מה ההבדל בין קונדילומה ל HPV?
 • HPV הוא למעשה הווירוס בגוף, קונדילומה היא אותה יבלת על איבר המין שנוצר כתוצאה לחשיפה לוירוס ה HPV בגוף.

קונדילומה - הכירו את מרכזי הטיפול המתקדמים ליד ביתכם:
 

מרכזי אתר דוקטור חן נמצאים בפריסה ארצית ומאפשרים לכם לטפל בקונדילומה בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בלייזר שיאפשרו לכם להיפטר מהקונדילומה בצורה יעילה ומהירה,  במרכזי אתר דוקטור חן יש את הרופאים והמטפלים המנוסים והטכנולוגיות המתקדמות בעולם וכן סניפים הקרובים לביתכם.
מעוניינים בטיפול בקונדילומה? יש פתרון! והוא מהיר ויעיל, התקשרו אלינו וקבלו את כול המידע וייעוץ חינם אודות הטיפול המתקדם ביותר והסניף הקרוב לביתכם. טיפול בקונדילומה לגברים ונשים
בטכנולוגיית לייזר המתקדמת בעולם 
סניפים ב:  גבעתיים, רחובות, כפר סבא, קריית חיים, כרמיאל, בני ברק, תל אביב, באר שבע,
אשדוד, אשקלון, ראשון לציון, קריית מוצקין, קריית ביאליק

   לזימון תורים וייעוץ
התקשרו: 
073-374-6633


logo בניית אתרים