הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

פיסול אף ללא ניתוח

פיסול אף ללא ניתוח

המידע המקיף ומרפאות המומחים לטיפול ב: 
 אשדוד, רמת גן, בני ברק, תל אביב, כפר סבא, קריית ביאליק, באר שבע, 
בני ברק, אשקלון, חיפה, קריית אתא, עפולהכל מה שרציתם לדעת על פיסול אף ללא ניתוח: מהם חומרי המילוי הפופולריים לצורך פיסול אף? באילו מקרים מתאים טיפול פיסול אף ללא ניתוח? מהם היתרונות של פיסול אף ללא ניתוח באמצעות חומצה היאלרונית? היכן ניתן לעבור הליך פיסול אף ללא ניתוח על ידי מומחה בעל ניסיון ובמחירים אטרקטיביים?

אנשים רבים חשים כי האף שלהם אינו מושלם בשל פגמים שונים כגון: גבנון, חוסר סימטריה או גשר אף שקוע. אלו עלולים לפגוע בביטחון העצמי. הפיתוחים האחרונים בעולם האסתטיקה והיופי, מביאים עמם פתרונות חדשניים המאפשרים קבלת מראה אף מושלם ללא ניתוח וזאת באמצעות פיסול אף על ידי חומרי מילוי מתקדמים ובטוחים בהליך מהיר המביא לקבלת תוצאות מידיות. ההליך מאפשר תיקון פגמים של ניתוח אף לא מוצלח. מרפאת דוקטור אלכסנדר, מאפשרת לכם פיסול אף ללא ניתוח המתבצע על ידי רופא מומחה באמצעות חומרי המילוי הטובים ביותר בהתאמה אישית. לדוקטור אלכסנדר, ניסיון וידע רבים בטיפולים אסתטיים מתקדמים ומאחוריו אלפי מטופלים הנהנים מתוצאות מושלמות. 

פיסול אף ללא ניתוח:

ליקויים אסתטיים באף נוצרים ממגוון סיבות ביניהן: פגמים ועיוותים מולדים, חבלות, תאונות, פציעות, מחלות עור וניתוחי עבר לא מוצלחים. טיפול פיסול אף ללא ניתוח, הנו פרוצדורה אסתטית המאפשרת עיצוב אף ללא ניתוח על ידי הזרקת חומרי מילוי דוגמת חומצה היאלרונית לצורך שיפור ועיצוב מחדש של מבנה האף. טיפולי הזרקת חומרי מילוי לצורך עיצוב הפכו פופולריים בעשורים האחרונים ומשמשים בעיצוב ופיסול שפתיים, מילוי קמטים ועוד. פיסול אף באמצעות חומרי מילוי, מהווה אלטרנטיבה לאלו שאינם מעוניינים בתיקון אף באמצעות ניתוח. 

למי מיועד טיפול פיסול אף ללא ניתוח?

טיפול פיסול אף ללא ניתוח באמצעות הזרקת חומרי מילוי, מתאים למטופלים המעוניינים בעיצוב אף אך חוששים או מנועים מניתוח אף, ליקויים אסתטיים באף עלולים לפגום בדימוי העצמי ואיכות החיים. זהו לא הליך הנותר לצמיתות והוא אינו מתאים לצורך הצרה או הקטנת אף, לפיסול אף רחב או גדול מידי. 

חומרי מילוי נפוצים בטיפול פיסול אף ללא ניתוח:

חומצה היאלרונית – חומר מילוי פופולרי בתחום טיפולי היופי והאסתטיקה. קיימת בגוף האדם באופן טבעי ולכן אינה כרוכה בתופעות לוואי. החומצה ההיאלרונית מתמוססת עד להעלמה מוחלטת לכן יש צורך בטיפול חוזר. לחומצה ההיאלרונית בטיחות גבוהה. 
רדיאס – חומר המורכב מסידן ותאית המוזרק לרקמות העור ומעורר יצירת רקמות חיבור. החומר מתמוסס באופן מוחלט בתוך תקופה של עד שנה וחצי מרגע ההזרקה לכן על ההליך להתבצע שוב לאחר שנה. טיפול ברדיאס מאפשר הרמה משמעותית של רקמות העור ביחס לחומצה ההיאלרונית. 
אלנסה- חומר מילוי המבוסס על חומצת חלב ותאית. פועל בדומה לרדיאס. מחזיק עד ארבע שנים עד לספיגה מלאה בגוף. 
ההחלטה על סוג חומר המילוי, נעשית על ידי המטפל בשיתוף המטופל. השיקולים הנלקחים בחשבון הם מצבו הקליני של המטופל, היקף הטיפול הרצוי ומידת נכונות המטופל להכיל שינוי משמעותי במראה. 

דוקטור אלכסנדר - מנהל מרפאות ראשון לציון ואשדוד מדגיש את יתרונות הטיפול:

כולנו חולמים על מראה מושלם. במיוחד בעידן הרשתות החברתיות, הפכו טיפולי האסתטיקה והיופי לפופולריים ביותר. במרפאותיו בראשון לציון ובאשדוד, מטפל ד"ר אלכסנדר בהצלחה במגוון טיפולי אסתטיקה ויופי ביניהם עיבוי שפתיים ועיצובם ופיסול אף המתבצעים עם חומרי המילוי המתקדמים והאיכותיים בעולם. לדוקטור אלכסנדר, שיטות טיפול ייחודיות ההופכות את המרפאות שלו בראשון לציון ובאשדוד למקום עלייה לרגל למטופלים רבים החולמים לשדרג את המראה שלהם וביניהם סלבס ישראלים רבים. הקו הטיפולי המוביל את דוקטור אלכסנדר הוא הענקת מראה טבעי בהתאמה מושלמת למבנה ולסימטריה של הפנים. בטיפול פיסול אף ללא ניתוח, מעניק ד"ר אלכסנדר מראה טבעי ויפהפה לאף. כל מטופל המגיע למרפאתו של דוקטור אלכסנדר עובר אבחון מלא שמטרתו להתאים את פיסול האף לרצון המטופל/ת, אישיותו/ה ומבנה הפנים שלו/ה לתוצאות מושלמות.

דוקטור אלכסנדר - פיסול אף ללא ניתוח

יתרונות פיסול אף ללא ניתוח:

  •  פעולה פשוטה ומהירה 
  •  ללא צורך בהרדמה כללית (הרדמה מקומית על ידי אלחוש בלבד)
  •  אין צורך בגבס או תחבושות לאחר ההליך
  •  אין צורך בתקופת החלמה
  •  תוצאה נראית לעין באופן מידי 
  •  חומרי מילוי מתקדמים ובטוחים
  •  אין צורך בהכנה 
  •  טיפול במרפאה (לעומת חדר ניתוח)
  •  הטיפול אורך 15-30 דקות בלבד. 
  •  אין צורך בזמן החלמה ממושך (חזרה מהירה לשגרה)

מחיר פיסול אף ללא ניתוח במרפאות דוקטור אלכסנדר:

מחיר פיסול אף ללא ניתוח הוא פרמטר חשוב בהחלטה לעבור את הטיפול. המחירים במרפאותיו של דוקטור אלכסנדר הם אטרקטיביים במיוחד ונעים בין 800-1300 שקלים למזרק. (המחיר עשוי להשתנות בהתאם לכמות החומצה ההיאלרונית או חומרי המילוי הנדרשים לצורך הטיפול הנקבעים על ידי ד"ר אלכסנדר בהתאם לצרכי הטיפול). 


פיסול אף ללא ניתוח – טיפול מושלם על בטוח – ד"ר אלכסנדר:

בקליניקות שלו בראשון לציון ובאשדוד מגשים דוקטור אלכסנדר יופי של חלומות עבור מטופלים רבים. שיטות הטיפול הייחודיות שלו בטיפולי יופי ואסתטיקה ביניהם: עיצוב ועיבוי שפתיים וכן פיסול אף ללא ניתוח, מביאות לתוצאות מושלמות במראה טבעי פעם אחר פעם. כל החומרים בהם משתמשים במרפאות דוקטור אלכסנדר, מותאמים אישית לכל מטופל על פי מבנה הפנים ואופי הטיפול. החומרים מאושרים משרד הבריאות ומיוצרים על ידי החברות המובילות והאיכותיות ביותר בעולם. לדוקטור אלכסנדר ניסיון וידע רבים. בחירה בדוקטור אלכסנדר, מבטיחה טיפול בחומרים הטובים בעולם ותוצאות מושלמות ללא כאבים וללא תופעות לוואי. פיסול אף ללא ניתוח - לפני ואחרי
פיסול אף ללא ניתוח - לפני ואחרי


אצלנו, במרכזי דוקטור חן הממוקמים בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על פיסול אף ללא ניתוח בצפון, במרכז ובדרום.
הייעוץ ניתן ללא התחייבות המטופל.
טיפול פיסול אף בסניפינו מבוצע ע"י טובי הרופאים בארץ ובחומרי המילוי הטובים ביותר המבטיחים לכם תוצאה בטוחה ומושלמת לטווח ארוך. 
והכל בהתחשבות במחיר ו
בהתאמה אישית לכל מטופלת.


פיסול אף ללא ניתוח
בחומרי המילוי הטובים ביותר ע"י צוות רפואי מומחה עכשיו בכל הסניפים בארץ:

נתניה, אשדוד, רמת גן, בני ברק, תל אביב, כפר סבא, קריית ביאליק, באר שבע, 
בני ברק, ירושלים, אשקלון, חיפה, קריית אתא, עפולה

   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן
התקשרו:
 073-374-6633logo בניית אתרים