הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

עיצוב עצמות לחיים ופיסול פנים
עיצוב עצמות לחיים

מרפאות מומחים ב: ראשון לציון, בני ברק, אשדוד, אשקלון, תל אביב, חיפה, גבעתיים, רחובות, כפר סבא, קריית ביאליק, קריית אתא, עפולה, באר שבע, ירושלים   

בטכנולוגיה עיצוב ופיסול בחומרי מילוי על בסיס טבעי

אם תמיד חלמת על עצמות לחיים גבוהות ומודגשות, אם את מרגישה כי סימני הגיל ניכרים על פנייך וגורמים למראה נפול ולשקעים באזור הלחיים, המומחים של מרפאות ד"ר חן מביאים לך את הפתרון המתקדם ביותר בתחום פיסול פנים ללא צורך בהתערבות כירורגית המביא לתוצאות מושלמות ולמראה צעיר וזוהר. 
קליניקת דוקטור חן היא הקלינקה המקצועית ביותר בתחום עיצוב עצמות לחיים בארץ, הטיפול מתבצע ע"י טובי המומחים בתחום, בטכנולוגיה של הזרקת חומרי מילוי, טכנולוגיה זאת מאפשרת לקבל את התוצאות הטובות ביותר בתחום עיצוב עצמות הלחיים.  

שיטת עיצוב עצמות לחיים בקליניקות של מרכזי דוקטור חן היא הבטוחה והמקצועית ביותר, טיפול אחד הנע בין 20-30 דקות הנעשה על ידי הזרקת חומרים טבעיים. תוצאה מרשימה וקבלת עור טבעי וצעיר.  

  

למה דווקא עיצוב עצמות לחיים בהזרקה ?

עיצוב עצמות לחיים בשיטת ההזרקה מקנה לך עצמות לחיים גבוהות ומודגשות, סימן נעורים ויופי רב! 
עיצוב עצמות לחיים עוזר להסתיר שקעים באזור הלחיים, קמטים באזור האף ונותן מראה סקסי וצעיר. עיצוב הלחיים כולל הרמה והחזרת הנפח המסתיר קמטוטים מתחת לעיניים בעזרת מתיחת העור.
הליך מהיר שאורכו בממוצע כ-20 דקות, בעל תוצאות טבעיות ויפות, ללא כאבים או צלקות וניתן לחזור מיד לשגרה היום יומית.


עיצוב עצמות לחיים התהליך הטיפולי: 
 

הטיפול בהזרקה הוא טיפול ללא זמן החלמה וללא ניתוח. 
ראשית, הרופא יבחר את החומרים הטבעיים שיעשה בהם את פעולת המילוי והעיצוב, בניהם חומצה הילארונית- חומצה טבעית בגופנו, קולגן וחומרים נוספים... 
הזרקת חומרי המילוי לאזור עצמות הלחיים מעניקה נפח באופן פרופורציונלי המחמיא לאיברי פניו של המטופל. בעזרת ידיו, הרופא יעצב את החומרים וימקם אותם בדיוק. 
באמצעות טיפול זה יכול הרופא לבצע בנוסף גם הליך שנקרא "הרמת לחיים", הממלא שקעים באזור צידי האף ובאזורים שונים. הזרקה באזור זה מעלים את המראה העייף והמבוגר.
פניו של המטופל יהפכו תוך כמה שעות לבעלות מראה מלא, עצמות הלחיים המודגשות יעניקו מסגרת נכונה לפנים וכך הפנים יקבלו מראה סימטרי ומהודק יותר. 
לאחר מספר ימים, הנפיחות תרד ושטפי הדם יעלמו, ויהיה ניתן לראות עור פנים חלק, טבעי ובריא! 
על הליך זה יש לחזור שנית לאחר שנה עד שנה וחצי. 


עיצוב עצמות לחיים בשיטה החדשנית בעולם:

עצמות לחיים גבוהות מעניקות לפנים שלך מראה סימטרי צעיר וזוהר יותר. כשעצמות הלחיים שטוחות או שקועות, הפנים נראות עייפות ונפולות. צעירות ומבוגרות בוחרות לעבור טיפול עיצוב עצמות לחיים ובשנים האחרונות אף מתבצעים יותר ויותר טיפולים של עיצוב עצמות לחיים לגברים. עיצוב עצמות לחיים לנשים יכול לעצור את מראה נסיגת עצמות הפנים ואת הירידה בגמישותו של העור הנגרמת בשל הפחתה בקצב ייצור הקולגן. פיסול פנים, ניפוח לחיים ועיצוב עצמות לחיים יכול להסתיר שקעים ולטשטש קמטים והופך פנים עייפות ומבוגרות לפנים צעירות, זוהרות וסקסיות מחדש. 

עם הפנים ליופי עיצוב עצמות לחיים:

יותר ויותר נשים צעירות בוחרות לעבור כיום פיסול פנים. זאת הודות למראה הרזה יותר שהוא מעניק לפניהן. טיפול עיצוב פנים בהזרקות מתאים לנשים בעלות מבנה פנים עגולות או ארוכות ומלבניות. עיצוב עצמות לחיים וכן עיצוב פנים בהזרקות, מחזיר את הגיל לאחור ומאפשר לך להיראות צעירה יותר בשנים רבות. המומחים של מרפאות ד"ר חן מאפשרים לך ליהנות מתוצאות מושלמות בטיפול קצר ללא תופעות לוואי וכאבים ועם זמן התאוששות קצר יחסית. 

העור חוזר לאחור:

עם השנים, משתנה מבנה הפנים שלנו. עצמות הלחיים שוקעות וצונחות וייצור הקולגן הולך ופוחת. הליך זה מתחיל כבר בשנות השלושים לחיינו כשהקולגן אשר לו תרומה ממשית למיצוק וגמישות העור שלנו הולך ופוחת, הרקמות בעור פנינו נסוגות, עובדה הגורמת להיווצרותם של שקעים באזור הלחיים ולמראה מבוגר ורפוי. הזרקת חומרי מילוי מתקדמים ביניהם חומצה היאלרונית, ממלאת את השקעים שנוצרו ומחזירה את המראה המוצק והיפה אל העור. הרופאים המומחים של מרפאות ד"ר חן מאפשרים לך טיפולי עיצוב פנים בהזרקות בשיטות המתקדמות והבטוחות ביותר לתוצאות מדהימות תוך זמן קצר. 

עיצוב עצמות לחיים בצורה הקלה והבטוחה ביותר:

עד לפני שנים ספורות, פיסול פנים וכן עיצוב עצמות לחיים, התאפשרו רק באמצעות ניתוח במהלכו הוחדר שתל סיליקון אל אזור הלחיים. ההליך דרש זמן התאוששות והחלמה ארוך משמעותית ודרש מהמטופלת לקחת הפסקה מחיי היומיום שלה לצורך הטיפול. בשנים האחרונות, תפסו את מקומם של הניתוחים הפולשניים, חומרי הזרקה ומילוי מתקדמים וחדשניים הבטוחים ביותר לשימוש ומאפשרים להגיע לתוצאות מושלמות בהליך פשוט יחסית ובזמן התאוששות קצר. ההליך כולל הזרקה של החומר תוך אלחוש המקום קודם לכן למינימום תחושת כאב למטופל. 
 

עיצוב עצמות לחיים עניין למומחים - מרכזי אתר דוקטור חן:

פיסול פנים, ניפוח לחיים לנשים או עיצוב פנים בהזרקות הוא טיפול ייחודי הדורש מקצוענות וידע רבים וכן ניסיון רב בתחום. מאחורי מרכזי מרפאות ד"ר חן עומדים רופאים מומחים בתחום היופי והאסתטיקה המעניקים מגוון טיפולים מתקדמים לתוצאות מדהימות תוך זמן קצר. אם יש גם לך יש חלום על עיצוב עצמות לחיים, צרי קשר עם המומחים של רשת מרפאות ד"ר חן עוד היום וקבלי ייעוץ מקיף להתאמת הטיפול הטוב ביותר עבורך לתוצאות מושלמות ולמראה זוהר וצעיר. 

  

תוצאות עיצוב עצמות לחיים ופיסול פנים לפני ואחרי

עיצוב עצמות לחיים ופיסול פנים לפני ואחרי   
עיצוב עצמות לחיים לפני ואחרי    

עיצוב עצמות לחיים ופיסול פנים לפני ואחריעיצוב עצמות לחיים לפני ואחרי     

עיצוב עצמות לחיים ופיסול פנים לפני ואחריעיצוב עצמות לחיים לפני ואחרי    

עיצוב עצמות לחיים ופיסול פנים לפני ואחריעיצוב עצמות לחיים לפני ואחרי     

עיצוב עצמות לחיים לפני ואחריעיצוב עצמות לחיים לפני ואחרי     


עיצוב עצמות לחיים לפני ואחריעיצוב עצמות לחיים לפני ואחריי    

עיצוב עצמות לחיים לפני אחריעיצוב עצמות לחיים לפני ואחרי    

עיצוב עצמות לחיים לפני אחריעיצוב עצמות לחיים לפני ואחרי    
לטיפול עיצוב עצמות לחיים ופיסול פנים   

סניפים: ראשון לציון, בני ברק, אשדוד, אשקלון, תל אביב, חיפה, גבעתיים, רחובות, כפר סבא,
קריית מוצקין, קריית אתא, עפולה, באר שבע, קריית ביאליק

   התקשרו לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן :  

073-374-6633logo בניית אתרים