הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הקטנת שפתי הפות | עיצוב שפתי הפות | אסתטיקה וגינלית - בלייזר ללא ניתוח

הקטנת שפתי הפות | עיצוב שפתי הפות | אסתטיקה וגינאלית - בליזר ללא ניתוח

המדריך המקיף ומרפאות המומחים לטיפול ב: 
גבעתיים, תל אביב, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, רחובות, באר שבעהסיבות להקטנת שפתי הפות  

ההליך מבוצע לנשים שלא אוהבות את גודל שפתי הפות והצורה שלהם ולעיתים אי האסימטריות בניהן, תופעה שגורמת להם מבוכה עם בן הזוג ביחסי המין או לאי נוחות במצבים של לבישת בגד ים או בגדים צמודים. תסמינים נוספים היא ירידה בחשק המיני.

באיזה גיל ניתן לבצע את הקטנת שפתי הפות

הטיפול מתאים לנשים החל מגיל 18 ולנשים שאחרי לידה שהם חשות בשינוי והתארכות של השפתיים, וכלה בנשים לאחר תקופת ההריונות שמעונינות לבצע את ההליך במטרה שהתוצאות נשמרות לרוב אחרי סטטוס זה לכל החיים.
גוף האישה עובר שינויים פיזיולוגים שונים במרוצת השנים. אחד מהם הוא הרחבת הנרתיק. מדובר בתופעה שמתרחשת לרוב לאחר לידה טבעית, אבל יכולה להופיע גם אצל כל אישה בעקבת תהליך הזדקנות הטבעי. נשים מתארות את ההשלכות לתופעה כירידה בהנאה בזמן קיום יחסי המין, ומדווחות שאינן מרגישות את איבר המין של בן זוגן. חלקן מציינות שהתופעה פוגעת ביכולתן להגיע לאורגזמה וחלקן מדווחות על מתח שנוצר בעקבות זאת ביחסים עם בן זוגן. במקרים כאלה הפעולה המתבקשת עבורן היא הקטנת שפתי הפות.

איך אפשר לטפל?

הצרת נרתיק נעשתה בעבר באמצעות ניתוח שהינו תהליך גינקולוגי-קוסמטי על כל הכרוך בכך, כלומר מדובר בתהליך פולשני, שמלווה בכאבים ובהחלמה איטית. אבל כיום בשיטה טכנולוגית מתקדמת בלייזר אפשר לעבור תהליך להקטנת ועיצוב שפתי הפות ללא ניתוח, תהליך שחוסך מהמטופלות את החתכים ואת משך ההחלמה הארוך.
זוהי השיטה המקובלת והרווחת היום לטיפול ללא כאבים, חתכים, תופעות לואי או זמן החלמה.


מה כולל תהליך טיפול הקטנת ועיצוב שפתי הפות?


הטיפול נעשה באחד מהמכונים שלנו הפזורים ברחבי הארץ, ונעשה באמצעות מכשור הלייזר ה INTIMALASE מבית חברת FOTONA העולמית או במכשיר לייזר סינרון המתמחה בדיוק בטיפול זה. ממחקרים קליניים בתחום הקטנת שפתי הפות הוכח כי מדובר באחד הטיפולים האפקטיביים ביותר בתחום.
הטיפול מבוצע על ידי טובי המומחים בטכנולוגיית הלייזר, ואינו מצריך הכנות חריגות ומסובכות מקדימות. חשוב לדעת שעל מנת להגיע לתוצאות המבוקשות יש לבצע טיפול אחד עד שני טיפולים קצרים שאורכים מספר דקות.

מהו ההליך הטיפולי?


באמצעות מכשור הלייזר להקטנת ועיצוב שפתי הפות ללא ניתוח נעשית התערבות, אשר משפרת את יכולת ההתכווצות והידוק הרקמות הריריות,  ומעודד ייצור קולגון ברקמות הנרתיק. תהליך ההתערבות הטיפולי מעורר פעילות טבעית של הגוף המביאה למיצוק ולעיבוי הרקמות ומובילה לההקטנת ועצוב הפות.

האם לאחר טיפול הצרת נרתיק נדרשת תקופת החלמה?


טיפול הקטנת ועיצוה הפות בלייזר אינו תהליך פולשני ואינו כורך בהתערבות כירורגית, ולכן כבר באותו יום אפשר לחזור לשגרת פעילות רגילה.

 


יתרונות הטיפול בלייזר lntimalase להקטנת ועיצוב שפתי הפות 

שיטה חדשנית בטכנולוגיית לייזר עם המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר לטיפול בהקטנת ועיצוב שפתי הפות בטכנולוגיית לייזר של חברת FOTONA  או סינרון העולמיות המאפשרת לטפל בבעיה בצורה לא פולשנית. שיטה זאת נחשבת להישג המתקדם ביותר בתחום. זהו טיפול מחליף ניתוח שחוסך את הכאב החתכים וזמן ההחלמה הממושך שמצריך ניתוח. מבין כל הטיפולים הקימים היום זהו הטיפול המתקדם היעיל והאפקטיבי ביותר שהוכח לפי מחקרים קלינים בתחום הקטנת ועיצוב שפתי הפות והוא מאושר FDA כטיפול הפופולרי והרישמי לטיפול היעיל ביותר להקטנת ועיצוב שפתי הפות.
בתהליך הטיפולי אנרגיית הלייזר מבצעת התערבות המשפרת את יכולת ההתכווצות והידוק רקמות רירית ומעודדת ייצור קולוגן ברקמות הנרתיק דבר המביא למיצוק והקטנת שפתי הפות והצרתו של הנרתיק יתרונות: 
  • הלייזר מטפל בנזק שנוצר לרקמות השרירים התומכים בנרתיק מחזק וממצק אותם.
  • טיפול הלייזר מהווה תחליף לניתוח ובכך חוסך: כאבים, חתכים, זמן החלמה...
  • ניתן לבצע את הטיפול בלייזר בכל שלב החל מגיל 18, ללא צורך בחדר ניתוח.
  • טיפול לא פולשני ללא תופעות לוואי, סיבוכים, כאב או סימן, תוצאות מידיות!
  • תהליך טיפולי נמשך לערך 20 דקות לטיפול על מנת להבטיח תוצאות רצויות.
  • החזרת הלחות והחיוניות של רקמת הנרתיק, העלמות היובש והצרת הנרתיק משפירים את התחושה בזמן קיום יחסים.
  • טיפול ייחודי עבור הקטנת ועיצוב שפתי הפות, לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות, מהירות, ותוצאה מושלמת ללא תופעות לוואי משמעותיות.


הקטנת שפתי הפות | עיצוב שפתי הפות | אסתטיקה וגינאלית - בלייזר ללא ניתוח
בטכנולוגיה הכי מתקדמת עכשיו בכל הסניפים בארץ: 

גבעתיים, תל אביב, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, רחובות, באר שבע

      לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן
התקשרו: 
073-374-6633logo בניית אתרים