הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

עיצוב גבות בשיטת השערה

מיקרובליידינג: איפור קבוע בשיטת השערה /עיצוב ומילוי גבות בשיטת השערהמומחית לעיצוב גבות בשיטת השערה / איפור קבוע בשיטת השערה

בוגרות קורס בתחום המיקרופיגמנטציה, עברה הכשרות בתחום עיצוב גבות בשיטת השערה אצל מאסטרים מהשורה הראשונה, ושולטת בטכניקות MBS-שיטת
השערה המשוזרת.השיטה שלה היא שילוב טכניקה עם השיער שכבר קיים בגבות, על מנת ליצור שילוב ועיצוב במראה טבעי ואחיד.
שיטת השערה הינה שיטה למילוי גבות ע'י טכניקה חדשנית מיקרובליידינג של הדמיית שיער וזקיקי שיער,טכניקה זאת מאפשרת עיצוב גבות מושלם לפי העיצוב שהמטופלת מבקשת במראה אחיד, מעוצב, וטבעי שנשמר לטווח ארוך.
התהליך מורכב משני טיפולים בהפרש של חודש כאשר בטיפולים קובעים ומשרטטים את העיצוב ואת הפיגמנט הנבחר ומלווים אותך שלב שלב עד לתוצאה המדוייקת של עיצוב גבות במראה טבעי לפי בחירתך!


יתרונות טיפול איפור קבוע ועיצוב גבות בשיטת השערה 

  • טכנולוגיה המתקדמת ביותר הנקראת מיקובליידינג המאפשרת שילוב שיער קיים והדמיית שיער ליצירת מראה טבעי מלא ואחיד.
  • התוצאות מהירות כבר בטיפול הראשון מקבלים את העיצוב המבוקש,והטיפול השני הוא לצורך מעקב ויצירת מראה הגבות המושלם.
  • מבוצע במסגרת קליניקה עם ניסיון ומיומנות בחומרים הטובים ביותר וכל זאת על מנת לאפשר לך את הטיפול והתוצאות הטובות ביותר.
  • מתאים לכל סוג וצבע שיער מאפשר לבעלי גבות דלילות מראה של גבות מלאות, יפות, ומעוצבות.
  • שליטה מלאה בעיצוב הגבות והתאמה למראה הפנים.
  • הגבות הם למעשה המסגרת של הפנים יתרונות : מרימות עינים נפולות, מגביהות עיניים זעירות, קובעות את הבעת בפנים ונותנות להם מראה צעיר,יפה, ורענן יותר.
  • מראה גבות אחיד, מלא ומעוצב מאפשר לטשטש פגמי עור וצלקות באזור זה ומאפשר נוחות בכל מהלך היום ללא צורך בטיפוח גבות יום יומי.
  • השיטה החדשנית והמתקדמת ביותר לעיצוב גבות תוצאות מושלמות ובמקום!


מהלך הטיפול לאיפור קבוע ועיצוב גבות בשיטת השערה:

מילוי גבות בשיטת השערה/מיקרובליידינג הינה חלק מתחום האיפור הקבוע, ומבוצעת באמצעות מכשירים שונים, אשר מטרתם להחדיר פיגמנטים לשכבה שמתחת לעור וליצור הדמיית שיער בנוסף לשיער הקים ליצירת עיצוב במראה טבעי. בחירת צבע הפיגמנט המתאים נקבעת על ידי העדפת הלקוח לאחר ייעוץ ותיאום ציפיות. לאורך התהליך (אשר אורכו, בפעם הראשונה הוא עד לשלוש שעות), יוחדר הפיגמנט ע"י מכשיר שאליה מחוברת מחט בעדינות ובזהירות לחלקו העליון של העור השיטה הזאת מאפשרת שליטה מושלמת בכמות הפיגמנט ושליטה מושלמת על עיצוב הגבות,יתרונות הפיגמנט הם שהוא איננו נשטף במים, ואין לך צורך לחדש אותו בכל בוקר (כמו במקרים של שימוש בעיפרון לגבות או צלליות), הוא איננו נוזל כשאת מזיעה, איננו נמרח כשאת מורחת קרם פנים או נכנסת לים או לבריכה ובכך למעשה היתרונות שלו,שהוא מאפשר לך מראה גבות מושלם לטווח ארוך  ללא שום צורך בטיפוח יום יומי של אזור הגבות.

  
הצללת גבות השיטה המתקדמת ביותר לעיצוב גבות באמצעות איפור קבוע:

שיטת הצללת גבות היא שיטה לשחזור גבות ע"י איפור קבוע ושילובם עם השיער הקיים ליצרת מראה טבעי ומעוצב בטכנולוגיית מיקרו פיגמנטציה.בשיטה זאת מבצעים מילוי אחיד ומדויק לאורך הגבה ובהתאם לאיזור הצמיחה הטבעית של המטופלת לעיצוב המתאים למבנה הפנים היתרונות העיקריים בשיטה זאת שהיא קלה לתחזוקה,אפקטיבית לעור שדוחה את הפיגמנט בשיטת השערה,ועמידה לזמן ארוך.  
טיפול איפור קבוע, עיצוב ומילוי גבות בשיטת השערה, הצללת גבות 
בטכנולוגיה ובחומרים הטובים ביותר   
   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן
התקשרו: 
073-374-6633


logo בניית אתרים