הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

עיבוי שפתיים בתל אביב | עיצוב שפתיים בתל אביב | מילוי שפתיים בתל אביב
עיבוי שפתיים בתל אביב | עיצוב שפתיים בתל אביב | מילוי שפתיים בתל אביב
 ע" רופאים מומחים במראה טבעי


עיבוי שפתיים ועיצובן בתל אביב:  


כל אישה בכל גיל חולמת על שפתיים מושלמות במראה טבעי. הרופאים המומחים של רשת המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן מביאים לך את טיפול מילוי השפתיים המהיר, הבטוח והמבוקש ביותר בעולם ללא כאבים, ללא תופעות לוואי ועם תוצאות מושלמות של מראה שפתיים חושני, מלא וטבעי. 

שפתיים מלאות מחמאות:

רשת המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן בפריסה ארצית, מביאה אליכן את טיפולי היופי והאסתטיקה המתקדמים והפופולריים ביותר בעולם. מאחורי המומחים של אתר דוקטור חן עומדים ניסיון רב, ידע ואלפי לקוחות מרוצות הנהנות ממראה שפתיים חושני, מלא ומושלם. המומחים של אתר דוקטור חן משתמשים בחומרים הטבעיים והבטוחים ביותר ומותאמים על ידם באופן אישי לכל מטופלת ומטופלת בהתאם למבנה פניה. 

מי זקוקה לטיפול עיצוב שפתיים?

שפתיים הן חלק בולט ומשמעותי בפנינו. בעבר, על מנת להגדיל שפתיים, השתמשו המומחים בשיטות כירורגיות כגון השתלת שתלי סיליקון. בעשור האחרון התפתחו חומרי מילוי יעילים וטבעיים המביאים לתוצאות מושלמות תוך זמן קצר ומותאמים לכל מטופלת באופן אישי בהתאם לצורך תוך התחשבות במבנה פניה והפרופורציות בהם. נשים רבות פונות אל מומחי האסתטיקה של רשת המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן על מנת לטפל במקרים של א סימטריה בשפתיים, שפתיים דקות, ארוכות או קטנות מידי, גבול שפתיים מטושטש הנגרם מקמטי עישון, שפתיים יבשות או חסרות צבע וגם במקרים של קמטים בצדי הפה. החומרים המתקדמים בהם משתמשים מומחי אתר דוקטור חן מביאים לתוצאות מושלמות תוך זמן קצר בטיפול ללא כאבים וללא צורך בזמן החלמה ממושך. 

עיבוי שפתיים בטבעיות:

רשת המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן מביאה אליכם טיפול עיבוי שפתיים ועיצובן בתל אביב עם החומרים הטבעיים והבטוחים ביותר לשימוש המבוססים על חומצה היאלרונית אשר נוצרו במיוחד עבור אזור השפתיים הרגיש והעדין. חומרי המילוי הטבעיים מעניקים לשפתיים מראה רך, מלא ועשיר בלחות. החומרים המוזרקים משלבים חומרי אלחוש והטיפול אינו מותיר שטפי דם או סימני הזרקה. הליך הטיפול אורך 15 דקות ולאחריו מתקבל מראה חושני של שפתיים מלאות במראה טבעי ויפה.

חומרים מתקדמים למראה מושלם:

טיפול מילוי שפתיים כולל חומרים שונים המיועדים לפיסולן. חומרים זמניים לצורך עיבוי שפתיים, נעלמים בתוך שלושה עד ששה חודשים מגופנו והם עשויים קולגן וסוגי חומצה היאלרונית. חומרים קבועים הנשארים זמן רב יותר מכילים סיליקון. המומחים של אתר דוקטור חן, מעניקים לך טיפול עיצוב שפתיים מבוקר ואחראי המתאים לפנייך באופן מושלם ומתבצע בצורה הדרגתית עד לקבלת התוצאה הרצויה. ההחלמה לאחר טיפול מילוי שפתיים תלויה בסוג המילוי כאשר לאחר מילוי שפתיים זמני ניתן לחזור לשגרה ואילו מילוי לזמן ארוך דורש זמן החלמה של כמה ימים.   עיבוי שפתיים במראה טבעי או חושני


עיבוי שפתיים במראה טבעי או חושני עיצוב שפתיים עושים אצל מומחים 
רשת המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן מזמינה אותך לפגישת ייעוץ עם המומחים הטובים ביותר בתחום האסתטיקה. בואי לגלות כיצד תוכלי ליהנות ממראה שפתיים חושני ומלא עם טיפול בהתאמה אישית במחירים אטרקטיביים במיוחד. (מחיר הטיפול תלוי בחומרי המילוי).  
עיבוי שפתיים | עיצוב שפתיים | מילוי שפתיים

 בסניף ראשי בתל אביב

    התקשרו לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן : 073-374-66332all - בניית אתרי אינטרנט