הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

בריחת שתן - סיבות


 

בריחת שתן אינה נחשבת למחלה, אלא לסימפטום אשר יכול להיגרם על ידי הרגלים יומיומיים ושגרתיים, מצבים רפואיים שלהם הסובל מבריחת שתן איננו מודע או בעיות פיזיות שונות. בדיקת רופא יסודית יכולה לסייע לקבוע מה עומד מאחורי בריחת שתן של אדם ספציפי.

 

סיבות לבריחת שתן זמנית כתוצאה ממצבים פיזיים

בריחת שתן עלולה להיגרם על ידי מצבים רפואיים שניתן לטפל ולפתור אותם בקלות, כמו:

דלקות בדרכי השתן - זיהומים עלולים לגרות את שלפוחית ​​השתן, לגרום לתחושה כי אתם צריכים לתת שתן בתכיפות גבוהה, ולפעמים גם בריחת שתן. סימנים ותסמינים נוספים של דלקת בדרכי השתן כוללים תחושת צריבה בעת ההשתנה ושתן שריחו שונה מריחו הרגיל.

עצירות - פי הטבעת ממוקם ליד שלפוחית ​​השתן ומשתף איתה עצבים רבים. צואה קשה ודחוסה, כאשר היא נמצאת באזור פי הטבעת, גורמת לעצבים אלה להיות פעילים יתר על המידה ולהגדיל את תדירות הטלת השתן.
שכיבה ממושכת לאחר ניתוח - אי תפקוד פיזי שיוצר מתן שתן בלתי רצוני בעקבות חוסר האפשרות להגיע לשירותים בזמן.

 

סיבות לבריחת שתן מתמשכת

בריחת שתן יכולה להיות גם מצב מתמשך, הנגרם על ידי בעיות פיזיות או שינויים בסיסיים בבריאות האדם, כולל:

היריון - שינויים הורמונליים ומשקלו המוגבר של הרחם עלולים להוביל ללחץ על שלפוחית השתן ולבריחת שתן.

לידה נרתיקית - לידה עלולה להחליש את השרירים הדרושים לשליטה בשלפוחית ​​השתן וגם לפגוע בעצב שלפוחית ​​השתן וברקמות התומכות, מה שמוביל לצניחת רצפת האגן . עם הצניחה, שלפוחית ​​השתן, הרחם, פי הטבעת או המעי הדק יכולים לצנוח למטה מן המיקום הרגיל שלהם, להילחץ לתוך הנרתיק. הבליטות הנוצרות כתוצאה מכך, עלולות לגרום לבריחת שתן.

שינויים הנגרמים בשל הגיל - הזדקנות שריר שלפוחית ​​השתן עלולה להקטין את יכולתה שלפוחית ​​השתן לאחסן שתן בכמות איתה התמודדה בהצלחה בעבר.

גיל המעבר והפסקת המחזור החודשי - לאחר גיל המעבר גופן של נשים מייצר פחות אסטרוגן (הורמון המסייע לשמור על שלפוחית ​​שתן ושופכה בריאה). התדרדרות מצבן של רקמות אלה עלולה להחריף מצבי בריחת שתן.

כריתת רחם - אצל נשים, שלפוחית ​​השתן והרחם נתמכים שרירים ורצועות משותפים, לכן, כל ניתוח הנוגע למערכת הרבייה של האישה, כולל הסרת הרחם, עלול להזיק לשרירי רצפת האגן התומכים, לאי שליטה בשלפוחית השתן.

בלוטת ערמונית מוגדלת - במיוחד אצל גברים מבוגרים, בריחת שתן נובעת לעיתים קרובות מהגדלת בלוטת הערמונית, מצב המכונה הגדלה שפירה של הערמונית (Benign prostatic hyperplasia או Benign enlargement of the prostate).

סרטן הערמונית - אצל גברים, דליפת שתן במאמץ או שליפת שתן מדחיפות עלולה להיות קשורה לסרטן הערמונית שלא זוהה או שלא טופל. אבל, לעתים קרובות עוד יותר, בריחת שתן היא תופעת הלוואי של טיפולים בסרטן הערמונית.
מחלות וגידולים - מחלות המתרחשות במערכת העצבים כגון: פרקינסון, טרשת נפוצה, סוכרת לא מאוזנת, בלבול מחשבתי, דיכאון, צניחת ריצפת האגן, נפילת שלפוחית השתן, או חבלה בעמוד השידרה כתוצאה מיניתוחים, עלולים לשבש את הבקרה העיצבית ולמוע מתן שתן בזמן.

הפרעות נוירולוגיות - טרשת נפוצה, מחלת הפרקינסון, שבץ, גידול במוח או פגיעה בעמוד השדרה עלולים להפריע לאותות העצביים המעורבים בשליטה על שלפוחית ​​השתן.
תרופות - נטילת תרופות המשפיעות על תפקוד השופכה בעיקר תרופות כנגד אי ספיקת לב ויתר לחץ דם.
תזונה לא נכונה - אוכל ושתיה העלולים לגרות את שלפוחית השתן כגון: אלכוהול, קפאין, משקאות מוגזים, מיצים חמוצים, מאכלים חריפים במיוחד.

 סיבות הגורמים לבריחת שתן

טיפול בבריחת שתן בלייזר נחשב לטיפול היעיל ביותר הקיים כיום למצבים קבועים ומתמשכים של בריחת שתן.
לצורך קבלת מידע נוסף על טיפול בבריחת שתן בלייזר הקליקו

טיפול בבריחת שתן בלייזר לנשים 
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ: 
גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל
   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן 
התקשרו: 
073-374-6633

2all - בניית אתרי אינטרנט