הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

ניתוח מתיחת צוואר בטורקיה
  ניתוח מתיחת צוואר בטורקיה ב 3000$ 

בבית חולים המתקדם קליניק אקספרט 
הקמטים בצוואר מסגירים את הגיל שלכם? רוצים מהפך שיצעיר אתכם? הכירו את בית החולים המתקדם באיסטנבול קליניק אקספרט וצוות הרופאים המומחים שלו, והגשימו חלום במחיר משתלם.


במהלך העשור האחרון, הפכה טורקיה ליעד המוביל בעולם לתיירות מרפא. מטופלים מכל רחבי העולם מגיעים מידי שנה לטורקיה, על מנת לעבור בה ניתוח מתיחת צוואר אותם מבצעים המנתחים הפלסטיים הטובים והמנוסים ביותר ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. בשנים האחרונות, הפך ניתוח מתיחת צוואר למבוקש ולפופולרי במיוחד ואלפי מטופלים מגיעים מידי שנה מכל רחבי העולם, על מנת לעבור ניתוח מתיחת צוואר בטורקיה ולהשיב לעצמם את המראה הצעיר והזוהר.
רוב המטופלים שמגעים לקליניק אקספרט משלבים מתיחת צוואר עם מתיחת פנים לקבלת תוצאה מושלמת במחיר מיוחד עבור שני הפרוצדורות הניתוחיות רק ב 4700 דולר. 
הצוואר שלנו, הוא הראשון להראות סימני התבגרות ולהסגיר את גילנו. לעיתים, עורנו יכול להיראות מתוח וצעיר באזור הפנים אך נפול ומקומט באזור הצוואר. ניתוח מתיחת צוואר הנו טיפול המסייע למטופלים הסובלים מסימני הזדקנות בקו הלסת ובצוואר. הניתוח הפופולרי, מטפל בעור רפוי בצוואר וכן בשומן ובעור מיותרים בקו הלסת. צניחת עור באזור הצוואר, נגרמת לרוב כתוצאה מתורשה, תנאים סביבתיים וכן סטרס מוגבר. ניתוח הרמת צוואר, הוא אפקטיבי במיוחד עבור אנשים הסובלים ממראה של "סנטר כפול" או צוואר "תרנגול הודו". ישנם מטופלים החווים מראה זה למראות שהעור באזורים אחרים בגופם ובפניהם מוצק ובריא. במקרים אלו, מתיחת צוואר בלבד, תסייע להם להיפטר מבעיה זו אך ברוב המקרים, מעדיפים המטופלים לעבור פרוצדורות נוספות לצד ניתוח מתיחת צוואר בטורקיה, כגון ניתוח הרמת גבות, הזרקת שומן וניתוח הרמת עפעפיים. כך, יוכלו המטופלים לחדש את מראה הפנים כולו ולהשיג מראה צעיר, רענן ומתוח. מתיחת צוואר בטורקיה, במרכזים הרפואיים המובילים, על ידי מנתחים פלסטיים מן השורה הראשונה המביאים לתוצאות הטובות ביותר. 

ניתוחים פופולריים נוספים לצד מתיחת צוואר בטורקיה:

 •  ניתוח הרמת גבות – ניתוח זה כולל החדרת שומן מאזור אחד בפנים ללחיים ולשפתיים וזאת, לצורך מילוין ולהפחתת מראה הקמטים. 
 •   ניתוח הרמת עפעפיים – מעצב מחדש מראה של עיניים עייפות ומעניק מראה צעיר ורענן לניתוח הרמת עפעפיים הקלק כאן
כאשר ניתוח מתיחת צוואר בטורקיה, משולב עם ניתוחים אלו, מקבלים המטופלים מראה צעיר בעשור !!!
   

שלבי ניתוח מתיחת צוואר בטורקיה:

 • פגישה עם המנתח – הפגישה נערכת לצורך תיאום ציפיות כאשר המטופל מתאר למנתח מהן התוצאות להן הוא מצפה לאחר הניתוח ולקבלת מידע רפואי אודות המועמד לניתוח לרבות היסטוריה רפואית, נטילת תרופות קבועות, הרגלי עישון ועוד.  לאחר מכן, מחליט הרופא באילו שיטות ניתוחיות לנקוט בהתאמה מלאה ואישית למטופל. 
 • הרדמה מקומית – הניתוח מתבצע תחת הרדמה מקומית אשר מפחיתה את הסיכוי להרגיש כל כאב.
 • הליך ניתוחי – ניתוח מתיחת צוואר מתחיל בשאיבת שומן לצורך סילוק שומן עודף בצוואר ובאזור קו הלסת. בהמשך, על מנת לטפל בעור הרפוי שבצוואר המקנה מראה מבוגר ועייף, מבצע המנתח חתך קטן תחת הסנטר, מרים את העור שבצוואר ומותח אותו בזהירות ולאחר מכן, מסיר את עודפי העור. לאחר מכן, נתפרים החתכים והמטופל/ת מועבר לחדר התאוששות. 

התאוששות לאחר ניתוח מתיחת צוואר בטורקיה:

עם סיום הניתוח, מועברים המטופלים לחדר התאוששות. כאשר מדובר על ניתוח מתיחת צוואר הכרוך בפרוצדורות נוספות, נשארים המטופלים בבית החולים לצורך השגחה במהלך הלילה. לאחר הניתוח, יתכן שיופיעו כאבים, נפיחות וסימנים כחולים. המטופלים יקבלו תרופות מרשם כגון אופטלגין ואיברופן. בנוסף, יתכן שהאזור ייחבש על מנת להגן על אזור הניתוח. 

תקופת ההחלמה לאחר ניתוח מתיחת צוואר בטורקיה:
 

תקופת ההחלמה מניתוח מתיחת צוואר בטורקיה, עשויה להשתנות ממטופל למטופל ותלויה בהליך הניתוחי ובפרוצדורות השונות שננקטו, מצבו הרפואי של המטופל, גילו והרגליו. ברוב המקרים,  נמשך הליך ההחלמה שבועות ספורים עד להופעת התוצאות המושלמות בהן נראה צוואר מתוח וצעיר ללא קמטים וללא עור רפוי. 
 •  נפיחות וסימנים כחולים עלולים להחמיר במהלך היום השני לניתוח. 
 •  הפצעים יחלימו בשבוע השני לניתוח אך עדיין לא ניתן לעשות כל פעולה פיזית משמעותית עד לשבוע הרביעי
 •  יש להימנע ממגע עם מים לפחות עד הסרת התחבושות 
 •  יתכן והמטופלים יחוו תחושת קשיות באזור הצוואר במהלך תקופת ההחלמה. תחושה זו נחשבת נורמלית לחלוטין לאחר ניתוח מסוג זה. 
 •  מומלץ להימנע משתית אלכוהול ועישון וכן להפחית ככל הניתן את רמות הלחץ והחשיפה לשמש. 
 •  מומלץ לפעול על פי המלצות הרופא המנתח ובכך, להימנע מסיבוכים. 


ניתוח מתיחת צוואר בטורקיה

ניתוח מתיחת צוואר מחיר:

בית חולים קליניק אקספרט בטורקיה - בית חולים הגדול בטורקיה לטיפולים אסתטיים. 
צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם.
אופציה אירוח במלון 5 כוכבים בתוספת 100-160$ ללילה (תלוי בעונה) 
אירוח למלווה בחדר זוגי. 

איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים.
ניתוח מתיחת צוואר מחיר 3000$.
 ניתן לשלב מתיחת צוואר + מתיחת פנים ב 4700$ לתוצאה מושלמת.


בית החולים קליניק אקספרט והמכשור:


מאוד חשוב שניתוח מתיחת צוואר תתבצע בבית חולים ולא בקליניקה פרטית ששם איין את התנאים הסטרילים המתאימים ואת הטכנולוגיה המתקדמת, ולכן אתם מקבלים את הטוב ביותר בית חולים קליניק אקספרט מהטובים בטורקיה שמתמחה במתיחת צוואר. אתם מקבלים את הצוות המנוסה ביותר עם המחיר הטוב ביותר בתוצאה ואיכות של ניתוח מתיחת צוואר. 
חשוב מאוד להבין שהעלות הנמוכה של הטיפול נובעת מהשכר הממוצע של הרופאים בטורקיה שהיא חמישית מהשכר של הרופאים בארץ ולא מאיכות הניתוח, בהתחשב בעובדה שזה בית חולים שמבצע עשרות ניתוחי מתיחת צוואר בחודש למטופלים מכל העולם מכאן נובע הנסיון הרב והמחיר התחרותי.

חשוב לציין שבית החולים קליניק אקספרט בטורקיה הוא זה שנותן את האחריות לתהליך הרפואי ותוצאותיו. ואתר דוקטור חן הוא רק גורם מקשר ומתווך שדואג לתיאום ואין לא שום אחריות רפואית לגבי הניתוח או תוצאותיו. 

בית החולים קליניק אקספרט בטורקיה לניתוח מתיחת צוואר

בית החולים קליניק אקספרט בטורקיה לניתוח מתיחת צוואר

בית חולים קליניק אקספרט המרכזי והמודרני
לניתוח מתיחת צוואר בטורקיה

מכשור בית החולים קליניק אקספרט בטורקיה לניתוח מתיחת צוואר

המכשור המתקדם בעולם לניתוח מתיחת צוואר

ניתוח מתיחת צווארבטורקיה בבית החולים קליניק אקספרט

תנאי ההחלמה הטובים ביותר לשקט הנפשי שלך


 סרטון מודרך של בית החולים קליניק אקספרט המתקדם ביותר לניתוחים פלסטיים


המומחים של קליניק אקספרט עושים אתכם צעירים יותר:
 

למנתחים הפלסטיים של מרכז קליניק אקספרט באיסטנבול, ניסיון ומוניטין רבים בתחום ניתוח מתיחת צוואר בטורקיה. אלפי מטופלים, מגיעים מידי שנה לקליניק אקספרט מכל רחבי העולם, על מנת לעבור ניתוח מתיחת צוואר המביא לתוצאות הטובות ביותר ולמראה צעיר ורענן במיוחד. ניתוח מתיחת צוואר בטורקיה, מתבצע על ידי המומחים של קליניק אקספרט, כולם בעלי שם עולמי בתחום הניתוחים הפלסטיים ומאחוריהם אלפי מטופלים המגיעים מידי שנה לקליניק אקספרט על מנת לעבור ניתוחים קוסמטיים מתקדמים לרבות מתיחת צוואר, הרמת עפעפיים והרמת גבות. הניתוח הפופולרי,  מקנה למטופלים מראה צוואר מוצק ומתוח בהליך פשוט ויעיל במיוחד, הנעשה תחת הרדמה מקומית ובסטנדרטים אירופאיים. חדרי הניתוח של מרכז קליניק אקספרט, מצוידים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם, המאפשרת התאמת טכניקות ניתוחיות שונות  לכל מטופל ומטופל לצורך קבלת התוצאות הטובות ביותר. 

ניתוח מתיחת צוואר בקליניק אקספרט– מראה צעיר בחבילה אטרקטיבית:
  

חולמים על צוואר מתוח וצעיר? לקליניק אקספרט יש חבילה אטרקטיבית בשבילכם: ניתוח מתיחת צוואר המבוצע בחדרי הניתוח המתקדמים של מרכז קליניק אקספרט, על ידי המנתחים הפלסטיים המובילים בטורקיה אשר להם ידע וניסיון רבים בניתוח מתיחת צוואר, טיפול והשגחה על ידי צוותים רפואיים בכירים ומנוסים, חדרי אשפוז מפוארים, שהות במלון ברמת חמישה כוכבים, הסעות משדה התעופה למרכז הרפואי ולמלון, מתורגמן צמוד המתרגם לכם את הרופאים והצוות הרפואי לעברית, נציג קשרי לקוחות ישראלי הזמין עבורכם 24/7 בוואטס אפ לכל בעיה ובקשה וכל זאת, במחירים האטרקטיביים ביותר. חולמים על מראה צוואר צעיר ומתוח? צרו קשר עם נציג קליניק אקספרט בישראל ועשו את הצעד הראשון למראה צעיר ולאינספור מחמאות.  

ניתוח מתיחת צוואר
בבית חולים הגדול והמתקדם ביותר בטורקיה קליניק אקספרט   
מרפאות חן הנציג הרשמי
    לפרטים וייעוץ
התקשרו: 
073-374-6622 logo בניית אתרים