הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

ניתוח מתיחת בטן בטורקיה
  ניתוח מתיחת בטן בטורקיה רק 3400 דולר

בבית חולים המתקדם קליניק אקספרט 
עור רפוי באזור הבטן מציק לכם? הכירו את הפיתרון המושלם של ניתוח מתיחת בטן? בבית החולים המתקדם באיסטנבול קליניק אקספרט שבטורקיה.גברים ונשים המעוניינים להיפטר מעודפי עור מדולדלים המצויים בשיפולי הבטן, בצדי האגן, בירכיים הצדדיות ובישבן, בוחרים לעבור ניתוח מתיחת בטן בשיטת VASER בטורקיה. זהו טיפול משלים לתהליך ירידה במשקל, המתאים לאנשים שעברו ירידה דרסטית במשקל לאחר ניתוח קיצור קיבה, לידה או סיבות של גיל או גנטיקה. ניתוח מתיחת בטן, מעניק מראה אסתטי ומעוצב ומאפשר לחטב את הגוף בצורה היקפית בשלושה ממדים. הניתוח כולל שאיבת שומן היקפית, המעצבת את הגוף ומחטבת אותו. רוב המטופלים אשר ירדו משמעותית במשקל, שמים לב כי רוב משקלם התרכז סביב אזור הבטן ומרכז הגוף וכשהשומן העודף נעלם, הם מגלים כי הבטן שלהם לא רק הופכת רפויה אלא גם העור באזור הירכיים והישבן הופך רפוי ותלוי. מטרת ניתוח מתיחת בטן , Tummy tuck הנה להעניק לגוף מראה פרופורציונלי בעל מידות נכונות ולעצב אותו כך שיקבל צורה יפה ואסתטית וזאת, על ידי צמצום העור והשומן העודפים באזורים אלו, מתיחת השרירים ויצירת מראה אסתטי ופרופורציונלי לגוף. 
 

ניתוח מתיחת בטן בטורקיה – איכות חדשה לחיים:

מטופלים רבים השבים מטורקיה לאחר שעברו ניתוח מתיחת בטן בשיטת VASER על ידי הרופאים הטובים ביותר, טוענים כי הם מרגישים בריאים יותר, בטוחים יותר בעצמם ובעלי ביטחון עצמי עצום לגבי הופעתם החיצונית. המטופלים מאבדים כמות מסוימת של שומן אך המטרה העיקרית של ניתוח מתיחת בטן בטורקיה, הנה לתקן את עיצוב הגוף וצורתו. זהו הפתרון האידיאלי עבור אנשים הסובלים מהיווצרות עודפי עור לאחר ירידה משמעותית במשקל ולידות. 

שלבי ניתוח מתיחת בטן בטורקיה BODY LIFT: 

  • פגישת ייעוץ עם הרופא המנתח - המפגש מתקיים לצורך היכרות, תיאום ציפיות וקבלת מידע לגבי מאפייניו הפיזיים של המטופל וחזונו, חששותיו, מצבו הרפואי (מחלות רקע, אלרגיות, שימוש קבוע בתרופות ועוד) זוהי הזדמנות טובה עבור המטופל/ת להתרשם מהאישיות והמיומנות של הרופא המנתח ולהחליט בצורה שכלתנית האם לבחור בו ובקליניקה לצורך הגשמת החלום של גוף חטוב, עור מהודק ומראה אסתטי ומרשים. 
  • הכנות לניתוח - ההכנות כוללות בדיקות דם ולעיתים גם א. ק. ג. ופגישה עם הרופא המרדים. חשוב לציין כי אנשים מעשנים המעומדים לניתוח מתיחת בטן בטורקיה, חייבים בהפסקת העישון לפחות שלושה שבועות לפני הניתוח (שכן העישון עלול לפגוע משמעותית ביכולת הגוף להתאושש). 
  • הניתוח - במהלך הניתוח מתבצעים: שאיבת שומן, הסרת רקמות עודפות והידוק שרירים על מנת לעצב את הגוף לחזונו של המטופל. מתיחה של פלג הגוף העליון עשויה לארוך כ-7 שעות. לרוב, יתחיל הניתוח בשאיבת שומן ובהמשך, מעוצבים האזורים השונים על ידי הסרת עודפי עור. 
  • שאיבת שומן – צינורית דקה וחלולה, מוחדרת אל רקמת השומן באזור המטופל באמצעותה נשאב השומן החוצה. 
  •  הסרת עודפי עור – העודפים יוסרו בהתאם לסימונים אותם ביצע המנתח על גוף המטופל טרם התחלת הניתוח. 
  •  מתיחת אזור הבטן – מוסרים עודפי עור גם באזור הגב העליון ובהמשך, מהדק המנתח את השרירים שנותרו מתחת לעור ומותח את רקמות העור והשומן מעל האזור המטופל. במתיחה של הבטן, יימשך העור לאזור הגב. 
  •  שלב סופי של הניתוח – לפני התפירה הסופית מוודא המנתח את מיקום הטבור ומבצע תיקונים בהתאם למבנה הגוף החדש של המטופל/ת. 
  • תפירת החתכים- לבסוף, יבוצעו תפרים עדינים באזורי החתך. לרוב, יהיו אלו תפרים נספגים שאינם דורשים הסרה. בחלק מהניתוחים, יהיה צורך בהשארת נקזים לפינוי הפרשות דם ונוזלים מאזורי הניתוח. 
  •  חבישת האזור המנותח – עם סיום הניתוח, נחבשים האזורים המטופלים בתחבושות אלסטיות שתפקידן למנוע נפיחות ולספק תמיכה במהלך ההחלמה. 

התאוששות מניתוח מתיחת בטן בטורקיה:


לאחר הניתוח, מועבר/ת המטופל/ת למחלקת התאוששות ולאחר מכן לחדר פרטי בבית החולים לצורך השגחה למשך מספר ימים. בימים הראשונים שלאחר הניתוח, צפויים כאבים אשר מטופלים באמצעות תרופות לשיכוך כאבים דוגמת אופטלגין ואיברופן. תקופת ההחלמה משתנה בהתאם להיקף הניתוח. ככל שמבוצעים יותר הליכים בניתוח, אחד כך יארך זמן ההתאוששות בהתאם. זמן ההתאוששות הממוצע מניתוח מתיחת בטן בטורקיה הנו עשרה ימים עד שבועיים ובמהלכם, ייתכן קושי בביצוע פעילות יומיומיות. בנוסף, יש צורך בחבישת אזור הניתוח באמצעות תחבושת אלסטית או מחוך אלסטי. כיום או יומיים לאחר הניתוח, תוסר החבישה הראשונית והמטופל/ת יוכלו להתקלח. חזרה לשגרת החיים הרגילה, צפויה בחלוף חודש מהניתוח. במהלך תקופה זו, יהיה על המטופל/ת להימנע מפעילות גופנית מאומצת. בצקת, האופיינית לאזור הניתוח תחלוף גם היא באופן הדרגתי ותיעלם בשבועות שלאחר הניתוח וכמותן גם הצלקות אשר ילכו ויטשטשו. ניתוח מתיחת בטן בטורקיה

ניתוח מתיחת בטן מחיר:

בית חולים קליניק אקספרט בטורקיה - בית חולים הגדול בטורקיה לטיפולים אסתטיים. 
צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם.
אופציה אירוח במלון 5 כוכבים בתוספת 100-160$ ללילה (תלוי בעונה) 
אירוח למלווה בחדר זוגי. 

איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים.
מחיר ניתוח מתיחת בטן (כולל צידי הבטן המותניים) רק 3400 דולר.


בית החולים קליניק אקספרט והמכשור:


מאוד חשוב שניתוח מתיחת בטן תתבצע בבית חולים ולא בקליניקה פרטית ששם איHן את התנאים הסטרילים המתאימים ואת הטכנולוגיה המתקדמת, ולכן אתם מקבלים את הטוב ביותר בית חולים קליניק אקספרט מהטובים בטורקיה שמתמחה במתיחת בטן. אתם מקבלים את הצוות המנוסה ביותר עם המחיר הטוב ביותר בתוצאה ואיכות של ניתוח מתיחת בטן. 
חשוב מאוד להבין שהעלות הנמוכה של הטיפול נובעת מהשכר הממוצע של הרופאים בטורקיה שהיא חמישית מהשכר של הרופאים בארץ ולא מאיכות הניתוח, בהתחשב בעובדה שזה בית חולים שמבצע עשרות ניתוח מתיחת בטן בחודש למטופלים מכל העולם מכאן נובע הנסיון הרב והמחיר התחרותי.

חשוב לציין שבית החולים קליניק אקספרט בטורקיה הוא זה שנותן את האחריות לתהליך הרפואי ותוצאותיו. ואתר דוקטור חן הוא רק גורם מקשר ומתווך שדואג לתיאום ואין לא שום אחריות רפואית לגבי הניתוח או תוצאותיו. 

ניתוח המתיחת בטן בבית החולים קליניק אקספרט בטורקיה

בית החולים בטורקיה לניתוח הרמת עפעפיים

בית חולים קליניק אקספרט המרכזי והמודרני
לניתוח מתיחת בטן בטורקיה

המסת שומן בטורקיה

המכשור המתקדם בעולם לניתוח מתיחת בטן

בית החולים בטורקיה לניתוח מתיחת בטן

תנאי ההחלמה הטובים ביותר לשקט הנפשי שלך


 סרטון מודרך של בית החולים קליניק אקספרט המתקדם ביותר לניתוחים פלסטיים


החלמה מניתוח מתיחת בטן בטורקיה:

משך ההחלמה תלוי בהליך הניתוחי ובהיקף השינויים שבוצעו. לרוב, יש צורך בשבועיים עד שלושה שבועות של מנוחה מוחלטת עד לחזרה לשגרה מלאה. התוצאות, ניכרות בתוך פרק זמן קצר והשינוי הגדול מושלם כעבור מספר חודשים. ניתוח מתיחת בטן במרכז קליניק אקספרט באיסטנבול, הנו אחד הניתוחים המוצלחים והמבוקשים ביותר והמטופלים מגלים שביעות רצון גדולה. הוא מבוצע על ידי המנתחים הפלסטיים המומחים והמנוסים ביותר המטפלים בסטנדרטים אירופאיים בבית החולים הגדול והמתקדם באיסטנבול המתמחה בכל סוגי הניתוחים הפלסטיים לרבות, ניתוח מתיחת מתיחת פנים, השתלות שיער, הרמות חזה, הקטנות חזה, ניתוחי אף, ניתוחי מתיחת בטן, מאמי מייקאובר ועוד. חדרי הניתוח של קליניק אקספרט מצוידים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם והתוצאות בהתאם. 

מותחים את ההצלחה לשיאים חדשים: 

בעשור האחרון, הפכה טורקיה לאחד מהיעדים המועדפים לניתוחים פלסטיים. עשרות אלפי מטופלים מכל רחבי העולם מגיעים מידי שנה למרכז הרפואי קליניק אקספרט הגדול והמפואר באיסטנבול, על מנת לעבור ניתוחים פלסטיים מתקדמים וזאת, הודות לרופאים הפלסטיים המיומנים והמנוסים, המבצעים ניתוחים פלסטיים בסטנדרטים אירופאיים ומתחייבים לשביעות רצון מלאה של המטופלים עם התנאים הטובים ביותר, השיטות המתקדמות, חדרי הניתוח המתקדמים ביותר וחדרי האשפוז המפוארים ביותר בטורקיה והצוותים הרפואיים המנוסים והקשובים ביותר. בקליניק אקספרט יוצרים את ההבדל עם חבילת VIP ייחודית המתאימה למידותיכם וכוללת את הניתוח, הסעות משדה התעופה למרכז הרפואי, שהות במלון ברמת חמישה כוכבים במהלך ההחלמה, מתורגמן צמוד וליווי של איש קשר ישראלי המטפל 24/7 בכל בקשה ובעיה. חולמים על גוף מעוצב ומחוטב? זה הזמן להצטרף לאלפי ישראלים וישראליות שכבר נראים מדהים לאחר שעברו ניתוח מתיחת בטן BODY LIFT במרכז קליניק אקספרט בטורקיה. צרו קשר עם נציג קליניק אקספרט בישראל ועשו את הצעד הראשון לאיכות חיים, בטחון עצמי גבוה ובואו להתאהב בעצמכם במראה. 


 

ניתוח מתיחת בטן
בבית חולים הגדול והמתקדם ביותר בטורקיה קליניק אקספרט   
מרפאות חן הנציג הרשמי
    לפרטים וייעוץ
התקשרו: 
073-374-6622 logo בניית אתרים