הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

ניתוח הרמת עפעפיים בטורקיה - בבית החולים קליניק אקספרט
  ניתוח הרמת עפעפיים בטורקיה 2200 דולר

בבית חולים המתקדם קליניק אקספרט 
יש לכם עפעפיים נפולות? רוצים שינוי שיחדד לכם את מראה העיניים ויתן לכם מראה צעיר? הכירו את בית החולים המתקדם באיסטנבול קליניק אקספרט וצוות הרופאים המומחים שלו, והגשימו חלום במחיר משתלם.


העיניים שלנו אומרות עלינו הכל. עפעפיים נפולים ,מקנים מראה מבוגר ועייף ואף עלולים לפגום באיכות הראייה. התפתחות הידע והטכנולוגיה בתחום האסתטיקה והיופי, מאפשרת כיום לבצע הרמת עפעפיים בניתוח המשקם הן את אזור העפעפיים העליונים והן את אזור העפעפיים התחתונים וזאת על ידי הסרת שומן ורקמות עור בעפעפיים וסביבם והסרת "שקיות מתחת לעיניים" וקמטים. ניתוח הרמת עפעפיים בטורקיה, נחשב לפשוט יחסית והוא משמש ככלי יעיל לתיקון צניחת עפעפיים המתרחשת עם השנים. במרכז קליניק אקספרט באיסטנבול, תמצאו מנתחים פלסטיים בעלי שם עולמי המבצעים ניתוחי הרמת עפעפיים באופן המקצועי, האיכותי והמתקדם ביותר לתוצאות אסתטיות ויפות במיוחד המסייעות לשיפור הביטחון העצמי ואיכות החיים. 

מהי צניחת עפעפיים:

עם השנים, מאבד עורנו מגמישותו והופך לרפוי יותר. לצד זאת, גם השרירים נחלשים ומובילים לצניחת העפעף. צניחה של העפעפיים התחתונים, עלולה להיגרם גם בעקבות הצטברות של שומן באזור. צניחת עפעפיים מופיעה לרוב החל מגיל 45 כאשר מעל 80% מבניה החמישים ומעלה, חווים צניחת עפעפיים. מלבד הגיל, גם הגנטיקה והתזונה עשויות להשפיע על מצב העפעפיים. ניתוח צניחת עפעפיים, מיועד לכל איש ואישה בעלי בריאות תקינה. המעוניינים להצעיר את מראה פניהם ולהשיב את ביטחונם העצמי שאבד. 

מי אינו יכול לעבור ניתוח הרמת עפעפיים:

 • אנשים בעלי מחלות רקע בהן מחלות עיניים (גלוקומה), עיניים יבשות או רגישויות אחרות בעיניים. מחלות לב לכלי דם. 
 •  אנשים עם מחלות לב וכלי דם 
 • אנשים עם מחלת סכרת 
 •  אנשים עם מחלות נוירולוגיות 
 •  אנשים עם חוסר איזון בפעילות בלוטת התריס

שלבי ניתוח הרמת עפעפיים בטורקיה:


שלב א 
זוהי פגישת היכרות בה מכירים המנתחים את המטופל/ת ושומעים מהם על הציפיות שלהם מהניתוח בהמשך, נערך תשאול ההיסטוריה הרפואית, מחלות רקע, מחלות עיניים ועוד, מצב בריאותי קיים ותרופות קבועות. 
שלב ב 
תשאול ההיסטוריה הרפואית, מחלות רקע, מחלות עיניים ועוד, מצב בריאותי קיים ותרופות קבועות. בדיקת עיניים לאבחון מצב העיניים ותפקודן. בחינת שדה הראייה, תנועות עיניים ובלוטת דמעות, היפוך גלגל העין יחסית ללחי ומיקום זוויות עיניים פנימיות אל מול חיצוניות. בבדיקה, יבחן הרופא את מידת צניחת העפעפיים והגבות. במקרים מסוימים ימליץ המנתח על הרמת גבות שתספק פתרון יעיל בצניחת עפעפיים. סימון אזורים בעפעפיים המיועדים לניתוח. 
שלב ג 
מהלך הניתוח: הניתוח יכול להיות מבוצע בעפעפיים העליונים, התחתונים או שניהם וזאת, לפי הצורך ובהתאם להחלטת הרופא המנתח. משך הניתוח עשוי לארוך בין שעה לשעתיים. 
ניתוח עפעפיים עליונים – ניתוח זה מבוצע תחת הרדמה מקומית ותחת טשטוש. ההליך מתחיל בסימון עודפי העור הקיימים. החתך מבוצע לאורך קפל העפעף העליון, קמטי העפעפיים ומתחת לריסים בעפעפיים התחתונים. במהלך הניתוח, מוסרים עודפי עור ובמידת הצורך, מעט מהשריר. כן מתבצעת הסרת שקיקי שומן הנמצאים מתחת לעור. לאחר מכן, מתבצעת סגירה של החתך באמצעות תפרים עדינים. במידה ויש צורך בהרמת גבות, היא תשולב בניתוח זה.
ניתוח עפעפיים תחתונים – הניתוח מבוצע תחת הרדמה מקומית וטשטוש או תחת הרדמה כללית. (תלוי בהליכים הצפויים בו ובהעדפת המטופל/ת ). בשלב הראשון, מבצע המנתח חיתוך של העפעף התחתון. לרוב, ממש מתחת לקו הריסים ולאחר מכן מוסרים עודפי העור שהצטברו בעפעף. 

החלמה מניתוח הרמת עפעפיים:

ההתאוששות מניתוח הרמת עפעפיים בטורקיה נחשבת למהירה שכן זהו הליך הנחשב לפשוט ובטוח. אין צורך בהשגחה רפואית ארוכה. לרוב, מתבצע הניתוח באשפוז יום ולאחר מכן מועברים המטופלים לחדר התאוששות ולחדר במרכז הרפואי קליניק אקספרט לצורך השגחה במהלך הלילה. למחרת הניתוח, משוחררים המטופלים לבית המלון לצורך החלמה. במהלך הימים הקרובים, (עד שבועיים מיום הניתוח) צפויים להופיע שטפי דם ובצקות (יש להניח קומפרסים קרים על העפעפיים מיד לאחר הניתוח על מנת למנוע התפתחות של נפיחות נוספת). היעלמותם של שטפי הדם והצלקות עשויה לארוך מעבר לתקופת ההחלמה הראשונית. (משך ההחלמה משתנה ממטופל למטופל). בימים שלאחר הניתוח, תיתכן סגירת עפעף חלקית בלבד עם או ללא תחושה זמנית באזור העפעף. לאחר הניתוח, צפוי להופיע יובש בעיניים. הסרת התפרים, תתבצע כשבוע עד עשרה ימים לאחר הניתוח במקום בו בוצע החתך הניתוחי. בתחילה, ייתכנו צלקות עדינות אשר יטשטשו וייעלמו כמעט לחלוטין בחודשים שלאחר הניתוח לבסוף, ייעלמו כל סימני הניתוח ויוותר מראה רענן וצעיר. 


ניתוח הרמת עפעפיים בטורקיה

ניתוח הרמת עפעפיים מחיר:

בית חולים קליניק אקספרט בטורקיה - בית חולים הגדול בטורקיה לטיפולים אסתטיים. 
צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם.
אופציה אירוח במלון 5 כוכבים בתוספת 100-160$ ללילה (תלוי בעונה) 
אירוח למלווה בחדר זוגי. 

איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים.
ניתוח הרמת עפעפיים בטורקיה 2200 דולר.


בית החולים קליניק אקספרט והמכשור:


מאוד חשוב שניתוח ברמת עפעפיים תתבצע בבית חולים ולא בקליניקה פרטית ששם איין את התנאים הסטרילים המתאימים ואת הטכנולוגיה המתקדמת, ולכן אתם מקבלים את הטוב ביותר בית חולים קליניק אקספרט מהטובים בטורקיה שמתמחה בניתוח הרמת עפעפיים. אתם מקבלים את הצוות המנוסה ביותר עם המחיר הטוב ביותר בתוצאה ואיכות של ניתוח הרמת עפעפיים. 
חשוב מאוד להבין שהעלות הנמוכה של הטיפול נובעת מהשכר הממוצע של הרופאים בטורקיה שהיא חמישית מהשכר של הרופאים בארץ ולא מאיכות הניתוח, בהתחשב בעובדה שזה בית חולים שמבצע עשרות ניתוחי הרמת עפעפיים בחודש למטופלים מכל העולם מכאן נובע הנסיון הרב והמחיר התחרותי.

חשוב לציין שבית החולים קליניק אקספרט בטורקיה הוא זה שנותן את האחריות לתהליך הרפואי ותוצאותיו. ואתר דוקטור חן הוא רק גורם מקשר ומתווך שדואג לתיאום ואין לא שום אחריות רפואית לגבי הניתוח או תוצאותיו. 

ניתוח הרמת עפעפיים בזול בבית החולים קליניק אקספרט בטורקיה

בית החולים בטורקיה לניתוח הרמת עפעפיים

בית חולים קליניק אקספרט המרכזי והמודרני
לניתוח הרמת עפעפיים בטורקיה

המסת שומן בטורקיה

המכשור המתקדם בעולם לניתוח הרמת עפעפיים

בית החולים בטורקיה לניתוח הרמת עפעפיים

תנאי ההחלמה הטובים ביותר לשקט הנפשי שלך


 סרטון מודרך של בית החולים קליניק אקספרט המתקדם ביותר לניתוחים פלסטייםניתוח הרמת עפעפיים בקליניק אקספרט בטורקיה:

טורקיה, נחשבת ליעד פופולרי ומועדף ביותר על מטופלים המגיעים מכל רחבי העולם על מנת לעבור בה ניתוחים קוסמטיים. רבים מהם, בוחרים לעבור ניתוח הרמת עפעפיים במרכז הרפואי קליניק אקספרט באיסטנבול וזאת, הודות לחבילות אטרקטיביות המציעות מנתחים פלסטיים מומחים ומנוסים, מרפאות מפוארות המצוידות בפסגת הטכנולוגיה, חדרי אשפוז מפוארים וצוותים רפואיים מנוסים ומקצועיים במיוחד וכל זאת, במחירים האטרקטיביים ביותר בעולם. 

החבילה הניתוחית של קליניק אקספרט כוללת :

 •  ניתוח הרמת עפעפיים בסטנדרטים אירופאיים עם הטכנולוגיה והשיטות המתקדמות ביותר בעולם לתוצאות אופטימליות. 
 •  אשפוז לילה בחדרי המרכז המפוארים ברמת VIP.
 •  סידורי לינה במלונות ברמה של 5 כוכבים.
 •  הסעות צמודות משדה התעופה למרכז הרפואי ולבית המלון. 
 •  ליווי מתורגמן בשפה העברית.
 •  ליווי של איש קשר בוואטס אפ לאורך כל השהות לפתרון כל בעיה ולמענה על כל שאלה. 
וכל זאת תוך במחירים האטרקטיביים ביותר בעולםחולמים על ניתוח הרמת עפעפיים שישיב לכם את המראה הצעיר והזוהר ועל הדרך גם את הביטחון העצמי ואיכות החיים? זה הזמן להצטרף לאלפי ישראלים שכבר נהנים ממראה צעיר ומתוח לאחר שעברו ניתוח הרמת עפעפיים במרכז הרפואי קליניק אקספרט בטורקיה. צרו קשר עם נציג קליניק אקספרט בישראל ועשו את הצעד הראשון למראה צעיר ומתוח.  

ניתוח הרמת עפעפיים
בבית חולים הגדול והמתקדם ביותר בטורקיה קליניק אקספרט   
מרפאות חן הנציג הרשמי
    לפרטים וייעוץ
התקשרו: 
073-374-6622 logo בניית אתרים