הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

מתיחת פנים ללא ניתוח - אנרג'ט
מתיחת פנים ללא ניתוח - אנרג'ט
הכירו את  Enerjet הטכנולוגיה המתקדמת בעולם המבוססת על אנרגיה קנטית לטיפולי: מתיחת פנים, מתיחת צוואר ללא ניתוח בטכנולוגיה חדשנית אם תוצאות מהירות למראה עור אחיד, צעיר ורענן.השנים החולפות, ניכרות על עורנו. עם הזמן, מאבד עור הפנים שלנו את נפחו וגמישותו ועל פנינו מופיעים קמטים וקמטוטים המסגירים את גילנו. כיום, כבר אין צורך להשלים עם סימני הזמן. פריצת דרך טכנולוגית בעולם האסתטיקה והיופי, מאפשרת את הצערת עור הפנים על ידי מיצוק העור והשבת גמישותו בטיפול ייחודי המהווה את המילה האחרונה בתחום האנטי אייג'ינג וזאת, בהליך טיפולי ללא פולשנות וללא כאבים. הכירו את ENERJET, טיפול מתיחת פנים ללא ניתוח המביא לתוצאות טובות במיוחד. המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן בפריסה ארצית, מטפלים בהצלחה בטכנולוגית ENERJET. אלפי מטופלים/ות מרוצים כבר נהנים ממראה עור מוצק, צעיר וזוהר ללא קמטים וקמטוטים. 

מדוע העור שלנו מזדקן:

התבגרות העור שלנו נוצרת בעקבות שילוב של גורמים פנימיים וחיצוניים:  

גורמים פנימיים להזדקנות העור – תהליכים ביולוגיים, גנטיקה, תזונה( תפריט עשיר בפחמימות ריקות ודל בפירות ובירקות), לחץ, מתח, מחסור בשעות שינה, צריכת אלכוהול, עישון, הורמונים ותהליכים מטבוליים. 
גורמים חיצוניים להזדקנות העור – חשיפה מרובה לשמש, זיהום אוויר, השפעת כוח המשיכה. 
שילוב של הגורמים הפנימיים והחיצוניים, מביא לשינוי מתקדם בכל שכבות העור הניכר בעיקר באזורים חשופים לשמש כגון הפנים, הצוואר ואזור המחשוף. העור מאבד מגמישותו והופך מקומט יותר עם התרופפות הקשרים בין הדרמיס לאפידרמיס. הזדקנות עור הפנים, קשורה בשילוב של גורמים כגון: השפעת כוח המשיכה, היחלשות של שרירי הפנים, איבוד נפח של תאי השומן בפנים וכן הידלדלות הסידן בעצמות הפנים. כל אלו מביאים למראה פנים נפול ומבוגר. כולנו רוצים מראה עור פנים צעיר ורענן ללא קמטים וקמטוטים.  ENERJET הנה טכנולוגיה חדשנית, המאפשרת קבלת תוצאות מושלמות של מתיחת פנים ללא ניתוח. 

מתיחת פנים ללא ניתוח עם Enerjet: 

כאשר עור הפנים מתבגר, הוא נוטה להיראות גס ומקומט וזאת, בשל שכבת הדרמיס הדקה הנוצרת עם הידלדלות ייצורם של סיבי הקולגן והאלסטין.  מכשיר ה-ENERJET מהווה פריצת דרך של ממש בתחום הצערת העור והוא מביא לתוצאות חסרות תקדים ללא צורך בניתוח. הטיפול במכשיר ה- ENERJET מאפשר החדרתם של חומרים ייחודיים ובהם חומצה היאלרונית עמוק אל תוך הקמטים והקמטוטים וזאת, באמצעות לחץ אוויר סילוני מהיר, המפזר באופן אחיד ונרחב את החומרים המניעים תהליכי חידוש ותיקון רקמת העור, והמעלים את לחות העור ומביאים לחידוש פנימי עמוק של העור. התהליך מביא למילוי ולהגבהה של שכבת העור ולנפח מחודש של העור. השימוש בזרם הסילון ללא מחטים ( JVR- JET VOLUMETIC MODELING) יוצר טראומה מבוקרת בעור, המאותת לגוף להתחיל בהליך החלמה ולייצר סיבי קולגן חדשים במהירות. התוצאה המתקבלת היא מראה עור חלק, מתוח, צעיר ובריא, בעל מבנה פנימי תקין ומוצק ללא קמטים וקמטוטים. 

יתרונות "מתיחת פנים" ללא ניתוח עם Enerjet:  

  •  משפר מרקם העור ומטשטש קמטים וקמטוטים באזורים נרחבים ועדינים כגון מחשוף, צוואר, סנטר, אזור השפתיים, סביב העיניים והמצח. 
  •  יעיל בטיפול בצלקות אקנה ומאפשר העלמה וטשטוש של צלקות עמוקות.. 
  •  מאושר בתקנים המחמירים ביותר FDA, CE ומשרד הבריאות הישראלי 
  •  תוצאות ארוכות טווח המחזיקות מעמד בין 12-18 חודשים (מומלץ לעבור טיפול שימור בחלוף פרק זמן זה)
  •  שיפור משמעותי בעובי, מוצקות ונפח העור לאחר 2-3 ימים מיום הטיפול
  •  ללא צורך בזמן החלמה – החזרה לשגרה אפשרית כבר ביום הטיפול 
  •  ללא כאבים, ללא פולשנות, ללא צורך בהליך הרדמה.  


הצערת עור  הפנים ללא ניתוח במרכזים המובילים ליד ביתך:

השנים, הולכות וניכרות על עור הפנים שלנו ככל שאנחנו מתבגרים וחורשות בו קמטים וקמטוטים. בעבר, השבת המראה הצעיר והזוהר היתה כרוכה בניתוחים, כאבים וזמן החלמה ממושך, כיום, טכנולוגיה פורצת דרך מאפשרת הצערת עור הפנים בטיפול ENERJET המשלב אנרגיה קינטית עם חומרים מתקדמים כגון חומצה היאלרונית. השילוב בין הטכנולוגיה החדישה לחומרים היעילים מביא לחידוש מרקם העור, השבת הנפח והגמישות והתוצאה? מראה עור צעיר ללא קמטוטים וקמטים.הרופאים והמטפלים המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, מביאים אליכם את המילה האחרונה בטיפולי אנטיאייג'ינג והצערת העור המביאה לתוצאות יוצאות דופן ללא פולשנות וללא כאבים. קבעו פגישה ללא התחייבות וללא תשלום עם המומחים של אתר ד"ר חן וקבלו את כל המידע וההדרכה אודות מתיחת פנים ללא ניתוח באנרגיה קינטית ENERJET.  


 

מתיחת פנים ללא ניתוח - אנרג'ט
סניף ראשי ברחובות
   לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן 
התקשרו: 
073-374-6633
 
logo בניית אתרים