הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

מתיחת פנים עם חוטים ללא ניתוח

מתיחת פנים עם חוטים ללא ניתוח

מחקרים מוכיחים, כי נדירים האנשים המרוצים ממראם החיצוני. מחקרים אחרים קובעים, כי לולא החשש מהתערבות כירורגית (פרוצדורת ניתוח) והשלכותיה, הרבה יותר מטופלים היו עוברים ניתוחי מתיחת פנים, או, בכלל, ניתוחים קוסמטיים. אולם, השנים האחרונות וההתפתחויות החלות כל הזמן בתחום הקוסמטיקה הדרמטולוגית מאפשרים כיום, גם לחוששים מניתוחים, לזכות בעור פנים חלק, צעיר ומתוח.

 

למה, בעצם, נזקקים לניתוח מתיחת פנים?

אחת מהתופעות הנפוצות ביותר כאשר אנחנו מתבגרים היא הזדקנותו של העור. הוא הופך לרופס ורפוי, וכבר איננו מתוח, גמיש וחלק כשהיה בשנים עברו. במקביל לכוח המשיכה העובד על עור הפנים שלנו, חלה ירידה בייצור הקולגן (חלבון קשיח הנמצא בשכבה האמצעית של העור שלנו, הדרמיס, אשר בין היתר, תפקידו לשמור על נפח העור). כאשר הקולגן פוחת ויצירתו מואטת, העור שלנו מאבד את הנפח שלו, העפעפיים צונחים, צידי הפה מאבדים את צורתם, מסגרת הפנים מטשטשת וקו הלסת הופך ללא ברור מאחר ועודפי העור יורדים אליו ויוצרים את המראה המכונה "פני בולדוג".

 

מהי מתיחת פנים ללא ניתוח?

מתיחת פנים ללא ניתוח, מתבצעת באמצעות הזרקת חוטים דקים לאזור הזקוק למתיחה. החוטים המוזרקים הינם חוטים עשויים Polidioxanona , החומר המשמש לתפרים פנימיים בניתוחים כירורגיים. החומר הינו יציב בתפירה, סטרילי ואיננו גורם לאלרגיות או לתופעות לוואי אחרות באזור המטופל. ישנם ארבעה סוגי חוטים, אשר נבחרים לפי האזור בו עתיד להיעשות השימוש. לאחר מתיחת פנים ללא ניתוח, החוט נשאר ברקמה וגורם למיקרו-סירקולציה, מיצוק העור ובנייה חדשה של קולגן באזור בו הוא דרוש. שיטת טיפול זו מאפשרת ליצור מעין רשת גמישה של חוטים, אשר ניתן לשלוט בה באופן מושלם על רמת המתיחה ובכך ליצור את המראה הטבעי והנכון לעור פני המטופל/ת.

 

מהם יתרונותיה של שיטת טיפול זו?

אם עד לא מזמן, מתיחת פנים דרשה פרוצדורה כירורגית בהרדמה מלאה שלוותה בסיכונים הנובעים מהן, בהחלמה ממושכת, בכאבים ובצלקות, מתיחת פנים עם חוטים מאפשרת לכם לזכות בכל היתרונות של מתיחת פנים, אולם עם תהליך החלמה קצר ולא הסיכונים והכאבים. הטיפול נעשה בהרדמה מקומית בלבד, כך שגם הסיכונים הטמונים בהרדמה מלאה כבר אינם קיימים בעת הטיפול באמצעות חוטים.

 

האם הפנים הן האזור היחיד בו ניתן לטפל באמצעות מתיחה עם חוטים?

אמנם הפנים נחשבות לאזור הנפוץ ביותר המטופל כיום באמצעות הרפואה הקוסמטית, אבל הטיפול נותן תוצאות טובות גם כאשר הוא מבוצע בגוף, בצוואר, ברגליים, בידיים או במותניים.

גוף, ידיים, צוואר, רגליים ומותניים. ההחלמה לאחריו הינה קצרה וקלה, והוא יעיל במיוחד במצבים התחלתיים של תהליכי הזקנה וצניחת העור.

 

אין צורך יותר לחשוש מטיפולי מתיחת פנים. הטכנולוגיה הותירה את הסיכונים, הכאבים וההחלמה הממושכת מאחור, ומקדמת אתכם לעתיד עם עור פנים מוצק ומתוח.


תוצאות טיפול מתיחת פנים ללא ניתוח בשיטה המתקדמת ביותר תוצאות מוכחות!

תוצאות מתיחת פנים עם חוטים ללא ניתוח   
   

תוצאות מתיחת פנים עם חוטים ללא ניתוחמתיחת פנים ללא ניתוח    

תוצאות מתיחת פנים עם חוטים ללא ניתוח   

מתיחת פנים ללא ניתוח    

תוצאות מתיחת פנים עם חוטים ללא ניתוחמתיחת פנים ללא ניתוח    

תוצאות מתיחת פנים עם חוטים ללא ניתוח    מתיחת פנים ללא ניתוח    

תוצאות מתיחת פנים עם חוטים ללא ניתוחמתיחת פנים ללא ניתוח       לטיפול מתיחת פנים ללא ניתוח בשיטת סניפים
ראשון לציון, תל אביב, בני ברק, אשדוד, כפר סבא, באר שבע

   התקשרו לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן : 073-374-6633


.
2all - בניית אתרי אינטרנט