הינו מרכזים אסתטיים קוסמטיים ורפואיים לטיפול:

בהסרת נקודות חן / שומות נגעי עור, קעקועים,  וטיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וניתוחים פלסטיים 
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

מוצרים משקמים ומטפחים לאחר השתלת שיערהשיער והקרקפת שלנו עוברים תהליך אגרסיבי בטיפול של השתלת שיער ולכן יש צורך לשקם אותו על מנת לעודד החלמה מהירה וצמיחה תקינה.
אנחנו ממליצים על חבילת השמפו לשנה מאחר וזה שמפו משקם מלא בויטמינים ומינרלים ללא אלכוהול ופרבנים או חומרים שעלולים לפגוע בטיב השיער
ומאפשר לכם תוצאות ותהליך החלמה מהיר בהנחת כמות משמעותית (המחיר ליחידה אחת 50 דולר אתם מקבלים 12 יחידות במחיר של 350$ במקום 600$
זה כמעט חצי מחיר). וזהו המוצר הכי חשוב ויעיל שיש וניתן לרכוש שמפו מיוחד זה רק בטורקיה אז נצלו את ההזדמנות ואת ההנחת כמות שאתם שם.
ניתן לרכוש מולטי ויטמין או סרום בבודדת אולי לחודשים הראשונים בלבד אבל לא מומלץ לרכוש יותר מזה כי יש גם תחליפים שונים לזה גם בארץ. 

על מנת לשריין לכם את אחד החבילות תדאגו לעדכן את רפי מנהל קשרי הלקוחות שלנו ביום של הטיסה באיזה חבילה אתם מעונינים על מנת
שישריין לכם את אחד החבילות ש
לא יהיה מצב שנגמר במלאי.מוצרי טיפוח לאחר השתלת שיער

 חבילת 3 חודשים:

3 שמפו לשיקום הקרקפת והשיער. 
3 חבילות מולטי ויטמין לשיער. 
3 חבילות סירום לשיקום השיער. 
כל חבילה מספיקה לחודש ימים.
מחיר מיוחד אחרי הנחת כמות
                  רק רק 480 דולר 

מוצרי טיפוח לאחר השתלת שיער

 חבילת 6 חודשים:

 6 שמפו לשיקום הקרקפת והשיער. 
 6 חבילות מולטי ויטמין לשיער. 
6 חבילות סירום לשיקום השיער. 
כל חבילה מספיקה לחודש ימים.
מחיר מיוחד אחרי הנחת כמות
                  רק רק 920 דולר 

מוצרי טיפוח לאחר השתלת שיער

 החבילה המומלצת ביותר!!! חבילת שמפו למשך שנה:

 12 שמפו לשיקום הקרקפת והשיער. 
כל שמפו מספיק לחודש ימים סה"כ שנה שלמה.  
הנחת כמות ענקית והמשתלמת ביותר! רק 260 דולר 


 

שימו לב לכל מי שמבצע השתלה אתם מקבלים ערכה בסיסית חינם לאחר ההשתלה:

  •  שמפו אחד שמספיק לחודש לשיקום הקרקפת והשיער.
  • קצף הקצפה לקרקפת.
  • כובע מיוחד נגד השמש שמאפשר מגע רופף עם הקרקפת.
  • כרית לשינה על מנת להגביה את הראש בזמן השינה.
  • סרט סביב הראש (חובה ללבוש למשך היומיים הראשונים על מנת שחומר ההרדמה לא ירד לאזור העיניים ויגרום לנפיחויות).
  • אנטביוטיקה וכדורים משככי כאבים מיד לאחר תום ההשתלה ( אנה לדרוש אותם תמיד).

כמה טיפים והנחיות לאחר השתלת השיער:


ברוכים הבאים למועדון השיער השופע!
סביר להניח, שאחרי שעברתם את הדרך הארוכה (אבל המשתלמת) שהשיבה לכם את שערכם השופע, כרגע, אתם נחים על זרי הדפנה, לגמרי מגיע לכם!
יחד עם זאת, כשהאדרנלין מעט שכך וההתרגשות מהשיער החדש קצת נרגעה, עולה שאלת טיפוח לאחר השתלת שיער. מה מותר? מה אסור? מה מומלץ? איזה מוצרים להשתלת שיער מתאימים לכם? לנוחותכם, ריכזנו מעט מידע שיעזור לכם בהתנהלות עם השיער שלכם ויסייעו לכם לשמור עליו חזק, מבהיק ובריא לאורך זמן.

חפיפת השיער:

חפיפת השיער המושתל אינה מומלצת בדרך כלל מיד לאחר הניתוח. יתכן כי הצוות שטיפל בך בקליניקה נתן לך הוראות מפורטות יותר, אולם, ככלל, ברוב המקרים, המנתחים ממליצים שלא לחפוף את השיער החדש במשך יומיים לפחות לאחר ההשתלה. הסיבה לכך היא כי שמפו, אפילו מסוג עדין ורגיש, עלול לגרות את הקרקפת ואת האזורים המושתלים. לאחר שניתן לכם האוקיי לחפיפת השיער, השתמשו בשמפו צמחי טבעי לפחות במשך השבועיים הראשונים, גם שמפו לתינוקות ללא תוספים וללא דטרגנטים קשים יכול להיות נהדר לצורך כך. התייעצו עם הצוות המטפל בכם בנוגע לשמפו נגד קשקשים, במידה שאתם זקוקים לו, מכיוון וישנם סוגים שהם חריפים וכימיים יותר מהאחרים.

הברישו (או סרקו) את שיערכם בזהירות!

לאחר השתלת השיער אזור הקרקפת התורם עלול להיות רגיש במקצת, וכל מגע שאינו רך, עדין וזהיר עלול לגרות את האזור ולהחמיר את המצב. מסרק שיניים גדול עם רווחים גדולים יכול לעזור לכם להסתרק מבלי למשוך יותר מדי את השיער. בדרך כלל, רגישות זו תימשך קרוב לשבועיים, כך שהיזהרו במיוחד בפרק זמן זה שלא לגרות לא את האזור הנתרם בקרקפת וגם לא את האזור התורם.


מוצרים להשתלת שיער - ג'ל, מוס, ותכשירי סטיילינג אחרים:

גם לשיער שאינו מושתל מומלץ בדרך כלל להתרחק ממוצרי סטיילינג, מאחר שהם יכולים להכיל כימיקלים מזיקים. תוכלו גם לגלות כי מוצרים מסוימים מכילים אלכוהול, אשר עלול לגרות את הקרקפת הרגישה ממילא. כאשר מנסים להגדיר אפיון לתכשירי טיפוח לאחר השתלת שיער, הצורך העיקרי הוא לבחון את רשימת הרכיבים על האריזות. התרחקו מכל תכשיר הכולל רשימת רכיבים ארוכה או מכיל אלכוהול. גם אם שבתם לחייכם הרגילים, מומלץ להמתין לפחות ארבעה שבועות לפני השימוש בשמפו רגיל או במוצרים סטיילינג העלולים לגרום לרגישות באזור התורם.

ייבוש השיער:

בשבוע הראשון לאחר הטיפול, הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות עבור שיערכם הוא לתת לשיער להתייבש באופן טבעי. האזור המושתל נוטה להיות קהה ביכולתו לחוש, כלומר אתם עלולים שלא לחוש כשהמים חמים מדי על הקרקפת או שמייבש השיער חורך אותה. הדבר עלול לגרום נזק לזקיקי השיער שתהליך ההחלמה שלהם. גם כאשר תחזרו להשתמש במייבש שיער, השתמש בו על חום נמוכה 

צביעת שיער:

תמיד התייעצו עם הצוות המטפל בכם, אבל רוב המנתחים ממליצים לחכות שלושה שבועות או יותר לפני צביעת השיער. זקיקי השיער המושתלים רגישים יותר ועלולים להגיב בדרכים בלתי צפויות לכימיקלים הנמצאים בצבעים ובמוצרי העיצוב השונים.

עיצוב השיער:

לשיער החדש שלך ייקח מעט זמן כדי להתרגל. יחלפו מספר חודשים לפני שהשיער יפגין נוכחות, אבל, בזמן שהשיער גדל, אתם עלולים למצוא את עצמכם מתפשרים על סגנון עיצוב שיער פחות אהוד בעיניכם. תוכל, ברגע שהצוות מאשר לכם זאת, להשתמש בתכשירי טיפוח שיחזיקו את המצב בדרגת הנסבל.

תספורות:

המתינו שבועיים עד שלושה שבועות לפני שאתם ניגשים לקצץ את השיער, אבל המתינו זמן ארוך יותר לפני שאתם בוחרים לוק השונה באופן קיצוני מהלוק הקודם שלכם. כשהשיער שלכם יתארך, תוכלו לקצץ  מעט מפה, מעט משם ונסו שינויים וסגנונות כדי לראות ולהחליט מה הכי מתאים לך לכם.
תתחדשו))

למוצרים לשיקום וטיפוח השיער לאחר השתלה  
לפרטים וייעוץ התקשרו:  
   073-3746622 

2all - בניית אתרי אינטרנט