הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

 מדוע נשים נזקקות להצרת הנרתיק והדרך היעילה והמתקדמת ביותר לטיפול 


מדוע נשים נזקקות לטיפול הצרת הנרתיק בלייזר?

 

הגוף שלנו מתבלה אט-אט עם השנים. רמות הקולגן שבו פוחתות החל מהעשור השלישי לחיינו, רמות ההורמונים הנשיים שלנו משתנות במחזורים החודשיים, בהריונות, בלידות ובגיל המעבר. גם הנרתיק שלנו, אף הוא, איננו נשאר כפי שהיה כשהיינו בנות 20. הלידות מטביעות בו את חותמן, קירותיו צונחים, פתחו התרחב, ולעיתים, קרוב לגיל 40-50, השינויים ההורמונאליים גורמים לו ליובש. אנחנו מתביישות לדבר על זה, כי ברור שיש צרות גדולות יותר מזה, אבל זה מציק לנו, בעיקר, כי בעקבות כל השינויים האלה, גם הסקס הוא כבר לא מה שהיה פעם... כאן, מגיע לעזרתנו טיפול הצרת הנרתיק. המונח כולל תחתיו את הפעולות הכירורגיות והפעילויות שאינן כירורגיות, שנועדו להדק את חלקו הפנימי של הנרתיק ואת פתחו. לאחר שנים בהן נשים שמו נפשן בכפן ועברו הליכים כירורגיים שמטרתם הצרת הנרתיק, הגיעה שיטת הצרת הנרתיק בלייזר, ועד מהרה, הפכה לשיטה המועדפת על רוב הנשים הנזקקות לטיפול הצרת נרתיק.

 

כיצד מתבצע הליך כירורגי של הצרת הנרתיק?

הניתוח מבוצע על ידי רפא מנתח ותחת הרדמה (מקומית או כללית) בחדר ניתוח. במהלכו, מבצע המנתח הסרה של מעטה קיר נרתיק אחורי וחיתוך מקומי עדין של נרתיק, אשר לאחריו, יתפור המנתח את החתך, ויותיר נרתיק בגודלו הטבעי (לפני השינויים שחלו בו). עם סיום הניתוח מועברת המנותחת לחדר ההתאוששות, בו היא עתידה לבלות מספר שעות שלאחריהן תשוחרר להמשך החלמתה בביתה. תהליך החלמה מניתוח כזה אורך כשבעה ימים, שבהם על המטופלת לנוח, להימנע ממאמץ ולטבול באמבטיות פושרות. ליחסי המין ניתן לחזור רק לאחר פרק זמן של שבועיים - שלושה שבועות ממועד הניתוח.

 

כיצד מתבצע הליך הצרת הנרתיק בלייזר IntimaLase מבית Fotona?

התהליך מבוצע בקליניקה, אבל, כמובן, ע"י ידי רופא מומחה ברפואת נשים המתמחה בטכנולוגיית לייזר. בטיפול מוחדרת ידית לייזר אל תוך נרתיקה של המטופלת וקרני הלייזר הבוקעות מהידית מגבירות את ייצור הקולגן ויוצרות אפקט המיישר את פני הרקמה ומשיב אותה למקומה ולמצבה הקודם. אפקט המיצוק מיישר את הרקמות, ממצק אותן וגורם להצרת הנרתיק, הלחות והחיוניות שאבדו לרקמת הנרתיק שבות, וגם דליפת שתן במאמץ (ברמות של 1-3) מתוקנת. אין צורך באשפוז, שהות בחדר התאוששות או החלמה ממושכת.

 

גם אם אינך מוכנה להודות בכך (זה בסדר, את בחברה טובה, רובנו איננו מוכנות להודות בכך), הגוף שלך כבר איננו כמות שהיה, לכן, טיפול הצרת הנרתיק בלייזר IntimaLase מבית Fotona עשוי להיות המתנה הטובה ביותר שאת יכולה להעניק לעצמך, לבן זוגך וליחסים שביניכם.

הצרת הנרתיק הסיבות 


טיפול הצרת הנרתיק בלייזר נחשב לטיפול היעיל ביותר הקיים כיום למצבים של התרחבות הנרתיק וצניחת הנרתיק. לצורך קבלת מידע נוסף על הטיפול, התקשרי כבר עכשיו לשירות הלקוחות של אתר דוקטור חן .


טיפול הצרת הנרתיק
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ: 
גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל
   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן 
התקשרו: 
073-374-6633


2all - בניית אתרי אינטרנט