הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת כתמי פיגמנטציה בפנים
הסרת כתמי פיגמנטציה בפנים - הדרכים המתקדמות להסרתם

בפריסה ארצית ב:  

רמת גן, ראשון לציון, באר שבע, אשדוד, רחובות, אשקלון, קריית מלאכי, תל אביב, הרצליה,  כפר סבא,
חיפה, קריית חיים, בני ברק, עפולה, קריית מוצקין, נתניה, קריית אתא, יוקנעם, כרמיאל 

מעוניינים להסיר כתמי פיגמנטציה בפנים? הכירו את כול שיטות הטיפול המתקדמות שיעזרו לכם להסיר פיגמנטציה בפנים בדרך הבטוחה והיעילה ביותר עם תוצאות כבר בטיפול הראשון בסניף הקרוב לביתכם.


על פניהם של אנשים רבים מופיעים כתמי פיגמנטציה (היפר פיגמנטציה) הגורמים לפגיעה בדימוי העצמי ובאיכות החיים. הסיבה העיקרית לפיגמנטציה היא ייצור עודף של מלנין שיוצר את הפיגמנט החום לרוב כתוצאה של יתר חשיפה לשמש ללא קרם או אמצעי הגנה, כתמים אלו מבגרים את העור וגורמים לנו להיראות מבוגרים בהרבה מגילנו. אלו עלולים להופיע בעקבות חשיפה מרובה לשמש, נטילת תרופות, טראומה הנוגעת לעור, הריון וגיל מתקדם. המומחים של  המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר ד"ר חן, מסירים בהצלחה כתמי פיגמנטציה בפנים ללא סימן או צלקת וזאת, הודות לטכנולוגיות מתקדמות בהן טכנולוגית לייזר המאפשרת להתאים את הטיפול לגודל כתם הפיגמנטציה ומיקומו ומאפשרת טיפול נקודתי ללא פגיעה בעור סביב הנגע לתוצאות אופטימליות של מראה עור אחיד, זוהר וצעיר. 

מהם כתמי פיגמנטציה בפנים: 

כתמי פיגמנטציה (היפר פיגמנטציה) מופיעים כתוצאה מעודף פיגמנטים בעור הפנים. כתמי פיגמנטציה יכולים להופיע ככתמים קטנים, כנמשים או כשטחים גדולים על עור הפנים. (על המצח, באזור השפם ועל הסנטר). כתמי הפיגמנטציה, נוצרים בשל ייצור עודף של מלנין (פיגמנט המעניק לעור את צבעו). המלנין מיוצר על ידי תאי עור הנקראים מלנוציטים.

מצבים שונים עשויים לשנות את ייצור המלנין ולגרום לפיגמנטציה בפנים בהם:
 • נטילת תרופות - ישנן תרופות שעלולות לגרום להיפר פיגמנטציה כתופעת לוואי, מומלץ להיוועץ עם רופא במידה ותופעות לוואי אילו מתרחשת אצלכם כתוצאה מנטילת תרופות.
 • הריון - בתקופת ההיריון ידוע שהגוף מייצר פיגמנטציה הורמונלית וכתוצאה יצור המלנין בגוף מוגבר מה שמביא עמו פיגמנטציה בפנים ובגוף.
 • מחלת אדיסון - מחלה נדירה שרגישה מאוד לחשיפה לשמש במיוחד באזורים חשופים כגון: פנים, צוואר וידיים.
 • חשיפה מרובה לשמש - במיוחד באזור הפנים שחשוף מאוד לשמש בכל שעות היממה, שימוש נכון בקרם הגנה, לבישת כובע או הקטנת החשיפה לשמש בשעות היום תעזור מאוד בקטנת תופעת פיגמנטציה בפנים.  

תופעות שונות לפיגמנטציה בפנים:

 • כתמי שמש – נקראים גם "כתמי גיל" והם נפוצים במיוחד. אלו מופיעים ככתמים חומים או נמשים על גבי עור הפנים והם נגרמים בשל חשיפה לשמש. 
 • היפר פיגמנטציה לאחר דלקת – אלו נוצרים לאחר פציעה או הימצאות דלקת בעור הפנים כאקנה. 
 • מלזמה ופיגמנטציה בתקופת ההיריון – נחשב כפיגמנטציה הורמונלית בשל העובדה כי מלזמה נגרמת כתוצאה משינויים הורמונליים הנוטים להתפתח בקרב נשים במהלך ההיריון וכן בקרב נשים הנוטלות גלולות למניעת היריון. 

הסיבות העיקריות להופעת פיגמנטציה בפנים:הסיבות העקריות להופעת פיגמנטציה בפנים


אך מקטינים, מונעים ומטפלים בתופעת פיגמנטציה בפנים:

 • אבחון מוקדם – רופא עור מאבחן את הגורמים לפיגמנטציה בפנים, אם זה כתוצאה מתרופות, יתר חשיפה לשמש, שינויים הורמונליים כתוצאה מהריון וממליץ על הדרך הטובה והמתקדמת ביותר לטיפול.
 • שימוש באמצעי הגנה לשמש– שימוש נכון בקרם הגנה עם לפחות 30 SPF, כובע ובגדים החוסמים קרני שמש או מניעה כמה שאפשר לחשיפה לשמש בשעות היום תקטין משמעותית את הפיגמנטציה בפנים.
 • קרמים להבהרת כתמי פיגמנטציה בפנים – במקרים הללו מומלץ להיוועץ עם רופא עור כי יש מספר גימיקים שלא עובדים ואפילו עלולים לפגוע במרקם העור העדין של הפנים, קרמים מומלצים לשימוש בהבהרת פיגמנטציה הינם קרמים המכילים הידרוקינון טיפול זה חייב להיות בהשגחת רופא מאחר ושימוש יתר יכול להכהות את העור וליצור פעולה הפוכה מהמבוקש, תכשיר נוסף שמומלץ הינו רטינואידים קרם טיפולי שעוזר להבהרת כתמי פיגמנטציה בפנים גם הוא דורש את המלצת והשגחת רופא העור, חסרון בקרמים הללו שנדרשת תקופת זמן ארוכה עד שהתוצאות נראות לעיין נדרש להקפיד על עקביות.
 • טיפול כימי בפילינג בפיגמנטציה בפנים - בטיפול זה מורחים חומר כימי על פני עור הפנים במטרה להשיג קילוף מבוקר, הפילינג הכימי מסווג לשלוש רמות: פילינג עומק, שטחי או בינוני תלוי בסוג הפיגמנטציה שאותה אנחנו מעוניינים להסיר, הטיפול מעודד צמיחה של עור חדש וחלק. לעיתים, עלול הטיפול לגרום לכוויות באזור המטופל. 
 • טיפול בפיגמנטציה בפנים בלייזר - הטיפול בלייזר מבוסס על צריבה בלייזר בעור הפנים באורך גל שנספג במלנין וכתוצאה מכך מבהיר ומסיר את הפיגמנטציה בפנים, תוצאות הטיפול תלויות בעומק המלנין ובגודל כתמי העור בפנים לרוב תוצאות יראו כבר בטיפול הראשון.

הסרת כתמי פיגמנטציה בפנים בלייזר:

מאחר וטיפול בפיגמנטציה בפנים בלייזר נחשב לטיפול המתקדם והיעיל ביותר להסרת כתמי פיגמנטציה בפנים, במרפאות אתר ד"ר חן בפריסה ארצית, עושים הרופאים והמטפלים המומחים שימוש בטכנולוגיות הלייזר המתקדמות בעולם לטיפול בפיגמנטציה בהן: פלומר, סינרון קנדלה ופוטונה לייזר, הנחשבים פסגת הטכנולוגיה והקדמה בתחום טיפולי פיגמנטציה ומאפשרים תוצאות מקסימליות במינימום טיפולים. לטיפולים אלו אישורי הבטיחות והבריאות המחמירים בעולם (FDA, CE ומשרד הבריאות הישראלי) טיפול בפיגמנטציה בלייזר מתאפשר באמצעות שחרור פולסי לייזר בעוצמה גבוהה אל תאי המלנין שבעור, המייצרים את ההיפר פיגמנטציה. אנרגיית הלייזר הורסת את הפיגמנט ומביאה ליציאתו מן העור בתוך ימים ספורים. לרוב, יש צורך ב-2-3 טיפולים במרווח של 3-4 שבועות בכדי להגיע לתוצאות אופטימליות של עור אחיד, חלק וזוהר. הסרת כתמי פיגמנטציה בפנים בלייזר, מתאימה לכל סוגי העור ומאפשרת חזרה מהירה לשגרה. 

טיפול בפיגמנטציה בפנים בלייזר


היתרונות הבולטים של הסרת כתמי פיגמנטציה בפנים בלייזר:

 • ללא כאבים – עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג כימי ולכן הטיפול אינו כואב. ישנה תחושת חימום או צריבה בעוצמה חלשה וכמעט לא מורגשת. 
 • תוצאות מהירות – לרוב די ב-2-3 טיפולים כדי לקבל תוצאות אופטימליות. התוצאות ניכרות כבר במהלך השבוע הראשון לטיפול. 
 • מחיר אטרקטיבי – עלות הטיפול זולה (מאות שקלים לטיפול תלוי בגודל אזור הפיגמנט). 
 • מבוצע בקליניקה ולא בחדר ניתוח 
 • ניתן לביצוע בכל ימות השנה 
 • תוצאות אופטימליות – מראה עור אחיד, צעיר, זוהר וחלק 
 • התאמת הטיפול למטופל - יש את היכולת להתאים את סוג הטיפול בדיוק מוחלט לסוג הפיגמנטציה של המטופל כגון פיגמנטציה: הורמונלית, חשיפה לשמש, כתמים כהים, נמשים, מלזמה ועוד...
 • טיפול ייחודי ומדויק – שלא פוגע בעור הבריא מסביב לפיגמנטציה (בניגוד לטיפול כימי).

טיפול בפיגמנטציה בפנים מחיר: 


טיפול בפיגמנטציה בפנים בלייזר תלוי בשטח הפיגמנטציה על העור ובסוג הפיגמנטציה, המחיר מתחיל מ 300-1500 ש"ח לטיפול (תלוי בשטח הפיגמנטציה להסרה) ובמידה ונדרש סדרת טיפולים המחיר הממוצע נע בין 1500-4000 ש"ח לסדרה.

העלמת כתמי פיגמנטציה בפנים בסניף הקרוב לביתך:
 

מהיום, אפשר להיפטר מכתמי פיגמנטציה בדרך היעילה, המהירה והבטוחה ביותר. המומחים של אתר ד"ר חן, רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים, מסירים פיגמנטציה עם טכנולוגית הלייזר המתקדמת ביותר בעולם, המביאות לתוצאות של מראה אחיד, עור צעיר, זוהר וחלק. הטיפול המסיר את כל סוגי כתמי הפיגמנטציה ללא תופעות לוואי וללא כאבים.


הסרת כתמי פיגמנטציה בפנים בלייזר לפני ואחרי

הסרת כתמי פיגמנטציה בפנים - לפני ואחרי  
הסרת כתמי פיגמנטציה בפנים - לפני ואחרי

הסרת כתמי פיגמנטציה בפנים - לפני ואחרי 
הסרת כתמי פיגמנטציה בפנים - לפני ואחרי    

הסרת כתמי פיגמנטציה בפנים - לפני ואחרי 
הסרת כתמי פיגמנטציה בפנים - לפני ואחרי  

הסרת כתמי פיגמנטציה בפנים - לפני ואחרי 
הסרת כתמי פיגמנטציה בפנים - לפני ואחרי      


מעוניינים בהסרת כתמי פיגמנטציה בפנים? קבעו פגישה עם המומחים של אתר ד"ר חן וקבלו את כל המידע וההדרכה אודות הסרת פיגמנטציה בפנים לתוצאות הטובות ביותר, בסניף הקרוב לביתכם. 


הסרת כתמי פיגמנטציה בפנים
עכשיו בכל הסניפים בארץ: 

רמת גן, ראשון לציון, באר שבע, אשדוד, רחובות, אשקלון, קריית מלאכי, תל אביב, הרצליה,  כפר סבא,
חיפה, קריית חיים, בני ברק, עפולה, קריית מוצקין, נתניה, יוקנעם, קריית אתא, כרמיאל

לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו:    
073-374-6633

logo בניית אתרים