מרכזים אסתטיים ורפואיים

להסרת נקודות חן/שומות נגעי עור וטיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, וניתוחים פלסטיים 
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת נקודות חן / הסרת נקודת חן / הסרת שומות / הסרת שומה בלייזר כל השאלות והתשובות על שיטת הטיפול
של דפנה ברנר-קוסמטיקאית קלינית מומחית במקום אחד

האם הסרת נקודות חן/שומות בשיטת לייזר של דפנה ברנר מותירה צלקת? 

לדפנה ברנר שיטה חדשנית בטכנולוגיית לייזר קרן אור של אייקון פלומר העולמית בשיטה:הגורמת ליבוש נקודת החן/שומה והתקלפות ספונטנית של השכבה העליונה של העור באופן טבעי מהעור,והתחדשות העור ללא שום סימן או צלקת,תוצאות מדהימות ומהירות ללא כאב לרוב בטיפול אחד בלבד! לשיטה עצמה ולתוצאות הטיפול הקלק כאן


האם שיטת הסרת נקודות חן בשיטת לייזר של דפנה ברנר בטוחה? 

שיטת הטיפול של דפנה ברנר בטוחה ידידוית ולא כואבת.כמו כן יש להתיחס אם לנקודת חן יש חשש שהיא סרטנית דפנה ברנר בודקת ויזואלית אם ישנם סימנים לנקודת חן בעיתית כגון: אסימטריות בנקודה (כשחצי אחד לא שווה לחצי השני),נקודות חן שהם בגוונים שונים,גבולוות לא ברורים (נקודות לא מעוגלות),אודם או גירוד בעור באזור נקודת החן במידה וישנו חשש מומלץ לערוך בדיקה פתולוגית של הנקודה. הקלק כאן לצפיה במידע ונקודות חשודות וסוגי נגעי עור הקלק כאן

האם ניתן להיתקלח או לעסוק בפעילות ספורטיבית אחרי הטיפול?

החזרה לשגרה מהירה מאוד יום אחד בלבד שמומלץ לא להרטיב את אזור הנגע.יש אפשרות לעסוק בפעילות ספורטיבית ולהמשיך בחיי היום יום שבשיגרה.
 

האם נקודת חן שהוסרה עלולה לגדול מחדש? 

בשיטה של דפנה ברנר הנקודה לא חוזרת היא הוסרה מהשורש כמו כן דפנה ברנר מחויבת לכל התהליך עד שהנקודה מוסרת סופית ללא שום סימן או צלקת.
 

היכן דפנה ברנר מקבלת לטיפול של הסרת נקודות חן ונגעי עור ומה אפשר לעשות אם אני מגיע מרחוק?

דפנה ברנר מקבלת בגבעתיים,ישנם עוד מספר סניפים בארץ של אתר דוקטור חן  ב: ראשון לציון,אשדוד,אשקלון,הרצליה,אילת,ראש העין,נתיבות,קריית חיים,פתח תקווה,טבריה,מודיעין,עפולה,צפת,כרמיאל,באר שבע שגם מתמחים בטיפול של הסרת נקודות חן ונגעי עור ללא שום סימן או צלקת לרוב התוצאות הם בטיפול אחד בלבד!
ולכן לנוחיותכם יש לכם בד"כ סניף קרוב למקום מגורכם ואת הטלפון של השירות לקוחות ( 073-374-6633) שיוכל לתת לכם פרטים על כל סניף ושיטת הטיפול שבוא.

 

מהו משך הטיפול עד להסרה הסופית של נקודת החן? 

נקודת החן/שומה עוברת תהליך של התקשות התייבשות (נוצר גלד חום) ולאחר מספר ימים נקודות החן נופלת באופן טבעי והעור מתחדש ללא שום סימן או צלקת תהילך שלרוב מסתיים תוך שבועיים ימים בלבד.(לעיתים רחוקות יש צורך בטיפול אחד נוסף על מנת לחזק את התוצאה).
 

האם השיטה של דפנה ברנר מאושרת משרד הבריאות? 

לשיטה של דפנה ברנר יש תו תקן עולמי והיא מאושרת FDA ׁ(משרד הבריאות האמריקאי).
 

האם בשיטה של דפנה ברנר ניתן להסיר גם נקודות חן שטוחות וגם נקודות חן בולטות?

שיטה של דפנה ברנר היא שיטה יחודית יתרונה בזה שהיא מאפשרת להסיר את כל סוגי נקודות החן,הן אם הם שטוחות והן אם הן בולטות. בתחילת התהליך יהיה תחושה של עקצוץ קטן ולא מורגש לאחר מכן יווצר גלד חום  שהתקשה,התיבש והתקלף ואז העור התחדש ללא שום סימן או צלקת תהליך שנמשך שבועים ימים בלבד! 
 

האם השיטה בדוקה והאם השיטה הוכיחה את עצמה?

השיטה מבחינה רפואית נבדקה והוכיחה את עצמה כיעילה והטובה ביותר להסרת נקודות חן והיא שיטה המתקדמת ביותר הקיימת היום עם תו תקן FDA עולמי. כדי לראות השוואה בין שיטת דפנה ברנר לשיטות האחרות יתרונות וחסרונות 
 

מה היתרונות של השיטה של דפנה ברנר על פני שיטות אחרות?

זוהי השיטה היחידה שיכולה לתת תוצאה מושלמת של הסרת נקודת החן ללא שום סימן וצלקת.זוהי השיטה היחידה שלא מצריכה ניתוח או כאב.זוהי השיטה שנבדקה במשך שנים שהטיפול בה הוא מושלם והנקודה לא חוזרת.זוהי השיטה שעלויות הטיפול בה היא בהשג ידך ולא יקרות כמו בשיטות האחרות.
 

האם היעוץ הוא בתשלום?

דפנה ברנר לא גובה תשלום עבור היעוץ כמו כן לנוחות המטופל אחרי היעוץ ורק אם הוא מעוניין מתחיל את הטיפול עוד באותו יום של היעוץ.
 

לאן אני צריך/צריכה להיתקשר כדי לקבוע תור ליעוץ/טיפול?

הפלאפון של השירות לקוחות לקביעת תורים ויעוץ הוא 073-374-6633  


2all - בניית אתרי אינטרנט