הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      


הסרת נקודות חן  - כל השאלות והתשובות לפני התחלת טיפולאנחנו נענה על השאלות החשובות ביותר על מנת להבין מתי מומלץ להסיר נקודות חן, אלו סוגי נקודות חן ובאלו שיטות ולפני כל זאת נבין מהם נקודות חן, אך הם נוצרות, מתי מומלץ לגשת לרופא עור, אך לבדוק אותם ואך נראות נקודות חשודות כדי להכין את עצמנו להסרה בטוחה ונכונה מבחינה רפואית מצד אחד ומהצד השני לאפשר לנו את הטיפול המתקדם שייתן לנו את התוצאה האסתטית הטובה ביותר. 


אך נוצרות נקודות חן? 

נקודות חן נוצרות משני גורמים עיקריים: האחת תורשתית כאשר חלק מהנקודות חן מולדות ונוצרות בהמשך השנים לרוב עד גיל 40, וחלקם האחר הוא מגורמים סביבתיים לרוב כתוצאה מחשיפה לשמש.

איזה רופא מסיר נקודות חן? 


זה לרוב מחולק לשני סוגים של רופאים אבל בשניהם תהליך של אבחון נקודת החן לפני ההסרה הוא חובה, הסוג הראשון של רופאים הם רופאי עור שמאבחנים את נקודת החן ומטפלים בשיטות של ניתוח פלסטי, שיטה כירורגית או גילוח נקודת החן ושליחתה לבדיקת ביופסיה, הסוג השני של הרופאים הם רופאים שהתוצאה של נקודת החן ידועה מראש ואובחן שהנגע שפיר ותקין מבחינה בריאותית ואז הם מתבקשים על ידי המטופל לבצע הסרת נקודות חן בלייזר על מנת לקבל תוצאה אסתטית טובה.

מה חשוב לבדוק לפני הסרת נקודות חן? 


חשוב מאוד לבדוק שאין חשש למלנומה שיכול להביא לסרטן העור ולכן לפני ההסרה חובה עלינו לאבחן את נקודות החן על מנת להסיר כל חשש.

אך נראת מלנומה? 


נקודת חן תקינה מאובחנת בגבולות ברורים ובצבע אחיד, בעוד שנקודת חן עם חשד למלנומה מאופיינת: בחוסר סימטריה, גבולות לא ברורים, ריבוי גוונים, גירוד, דימום ושינוי צורה וגודל.
לפניכם תמונה המאפשרת לזהות מהי נקודת חן תקינה ומהן נקודת חן עם חשש למלנומה, סרטן העור.
נקודות חן עם חשש למלנומה סרטן העור


האם נקודת חן שמגרדת יכולה להיות עם חשש לסרטן העור? 


גרד של נקודת חן יכולה לרמוז לסרטן העור, עם זאת במרבית המקרים מדובר במחלת עור או דלקת עור אוטופית, ולכן במצבים של גרד מומלץ לבצע אבחון נקודת חן ולשלול כל חשש לסרטן העור.

אך למנוע ריבוי של נקודות חן ? 

הימנעו מחשיפה מיותרת לשמש, במיוחד בשעות היום בין 10:00-16:00 שיזוף לא בריא לעור, ולכן בזמן חשיפה לשמש השתמשו בקרם הגנה בעל מקדם הגנה גבוה, לבוש מתאים, כובע ומשקפי שמש כל מה שיעזור לכם להקטין את החשיפה לשמש.

אך מטפלים בהסרת נקודות חן? 


תלוי כמובן באבחון של נקודות החן: במידה והנקודות חן הן תקינות מבחינה בריאותית והנגעים הם שפירים מומלץ טיפול של הסרת נקודות חן בלייזר או בפלזמה וזאת על מנת לאפשר את התוצאה האסתטית הטובה ביותר מאחר ובטיפולים מהסוגים הללו התוצאה נקבעת לפי תהליך ההחלמה הטבעי של העור, במידה ונקודת החן בעל מאפיינים חשודים מומלץ לבצע הסרה כירורגית בגילוח ולשלוח את נקודת החן לאבחון.


האם שיטת הסרת נקודות חן בשיטת לייזר בטוחה? 

שיטת הטיפול להסרת נקודות חן בלייזר בטוחה ידידוית ולא כואבת. כמו כן יש להתיחס אם לנקודת חן יש חשש שהיא סרטנית במידה וכן יש לגשת קודם כל לרופא עור לפני הטיפול ולבדוק אותה סמנים מחשדים כגון: אסימטריות בנקודה (כשחצי אחד לא שווה לחצי השני), נקודות חן שהם בגוונים שונים, גבולוות לא ברורים (נקודות לא מעוגלות), אודם או גירוד בעור באזור נקודת החן במידה וישנו חשש מומלץ לערוך בדיקה פתולוגית של הנקודה.

האם ניתן להיתקלח או לעסוק בפעילות ספורטיבית אחרי הטיפול?

החזרה לשגרה מהירה מאוד יום אחד בלבד שמומלץ לא להרטיב את אזור הנגע. יש אפשרות לעסוק בפעילות ספורטיבית ולהמשיך בחיי היום יום שבשיגרה, מומלץ להשים קרם הגנה לאחר הטיפול ולהימנע כמה שיותר מחשיפה לשמש בימים שלאחר הטיפול.
 

האם נקודת חן שהוסרה עלולה לגדול מחדש? 

בשיטה של הסרת נקודות חן בלייזר הנקודה לא חוזרת היא הוסרה מהשורש כמו כן אנחנו מחויבים לכל התהליך עד שהנקודה מוסרת סופית ללא שום סימן או צלקת.
 

היכן נמצאים המרכזים האסתטיים והרפואיים של קליניקות אתר דוקטור חן בארץ?

סניפים להסרת נקודות חן בלייזר של מרכזי אתר דוקטור חן נמצאים ב:  גבעתיים, באר שבע, ירושלים, קריית חיים, כרמיאל, ראשון לציון, כפר סבא, נתניה, עפולה, חיפה, אשדוד, תל אביב, הרצליה, ראש העין, בני ברק, פתח תקווה, טבריה, אריאל, חצור הגלילית.   
לנוחיותכם יש לכם בד"כ סניף קרוב למקום מגורכם ואת הטלפון של השירות לקוחות (  073-374-6633 ) שיוכל לתת לכם פרטים על כל סניף ושיטת הטיפול שבוא.

 

מהו משך הטיפול עד להסרה הסופית של נקודת החן? 

נקודת החן / שומה עוברת תהליך של התקשות התייבשות (נוצר גלד חום) ולאחר מספר ימים נקודות החן נופלת באופן טבעי והעור מתחדש ללא שום סימן או צלקת תהילך שלרוב מסתיים תוך שבועיים ימים בלבד. (לעיתים רחוקות יש צורך בטיפול אחד נוסף על מנת לחזק את התוצאה).

מהי השיטה המומלצת ביותר להסרת נקודות חן מכל השיטות הקיימות היום? 

השיטה הטובה והמומלצת ביותר היא הסרת נקודות חן בלייזר!
מאחר והיא מתבססת על תהליך ההחלמה הטבעי של העור ( לאחר יצירת הגלד בצריבה בלייזר), בניגוד לשיטות אחרות כגון כירורגיות ( בסכין) או תמיסות כימיות למינהן (שאינן מאושרות משרד הבריאות) שיוצרות צלקת.
הסרת נקודות חן בלייזר היא היחידה בעלת מערכת קירור מבוקרת ששולטת על אורך גל הלייזר ועוצמת החום ולכן איין סיכוי שתפגע בעור בניגוד לשיטות כגון מחט חשמלית או גלי רדיו RF.
 

האם הסרת נקודות חן בלייזר מאושרת משרד הבריאות? 

הסרת נקודות חן בלייזר בטכנולוגיות המתקדמות בעולם יש תו תקן עולמי והיא מאושרת FDA ׁ(משרד הבריאות האמריקאי).
 

האם בהסרת נקודות חן בלייזר ניתן להסיר גם נקודות חן שטוחות וגם נקודות חן בולטות?

בהסרת נקודות חן בלייזר יתרונותיה הבולטים בזה שהיא מאפשרת להסיר את כל סוגי נקודות החן, הן אם הם שטוחות והן אם הן בולטות. בתחילת התהליך יהיה תחושה של עקצוץ קטן ולא מורגש לאחר מכן יווצר גלד חום  שהתקשה, התיבש והתקלף ואז העור התחדש ללא שום סימן או צלקת תהליך שנמשך שבועים ימים בלבד! 
 

האם השיטה בדוקה והאם השיטה הוכיחה את עצמה?

השיטה מבחינה רפואית נבדקה והוכיחה את עצמה כיעילה והטובה ביותר להסרת נקודות חן והיא שיטה המתקדמת ביותר הקיימת היום עם תו תקן FDA עולמי. כדי לראות השוואה בין שיטות הטיפול להסרת נקודות חן
 

מה היתרונות של השיטה להסרת נקודות חן בלייזר על פני שיטות אחרות?

* מאפשרת להסיר את כל סוגי נקודות החן: בולטות ושטוחות ללא שום סימן או צלקת.
* שיטה המתבססת על תהליך ההחלמה הטבעית של העור (לאחר יצירת הגלד בלייזר) ולכן נחשבת לשיטה הבטוחה והטובה ביותר.
* שיטה ללא תופעות לוואי, כאב או ניתוח.
* תוצאות שמתקבלות הם המהירות ביותר בהשוואה לשיטות החלופיות.
* מאושרת תקני בריאות העולמיים והמחמירים ביותר.
* מחירים נוחים ובהישג ידך בפריסה ארצית ובסניף הקרוב לביתך.

האם היעוץ הוא בתשלום?

הייעוץ ניתן בחינם! יתקבל אבחון והצעת מחיר במידה והלקוח/ה מעונינים התבצע טיפול עוד באותו יום, במידה ולא הלקוח/ה לא מחויבים.
 

לאן אני צריך / צריכה להיתקשר כדי לקבוע תור ליעוץ/טיפול?

למרכזי השירות לקוחות לקביעת תורים ויעוץ של מרכזי אתר דוקטור חן התקשרו   073-374-6633   


logo בניית אתרים