הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

יובש בנרתיק - מתי כדאי? ואיך?


טיפול נכון לבעיות של יובש בנרתיק בגיל המעבר

מצבים של יובש בנרתיק הופכים נפוצים בגיל המעבר, מדובר בתופעה מוכרת המופיעה עם הפסקת הווסת. הירידה ברמת האסטרוגן בגוף האישה היא שמייבשת את רירית הנרתיק, וגורמת לאזור כולו לאבד מתחושת האלסטיות שלו. מדובר במצב נורמלי לחלוטין המהווה חלק מתופעות גיל המעבר. 
התופעה באה לידי ביטוי בחוסר נוחות משמעותי בעבור האישה וניתנת לטיפול. הרפואה המודרנית יודעת להציע טיפולים הורמונליים וטיפולים מקומיים. בבואנו לבחור בשיטת טיפול זו או אחרת עלינו לקחת בחשבון את גורמי הסיכון ותופעות הלוואי הצפויות. שיטת טיפול יש לבחור בהתאם לנתונים אישיים, היסטוריה רפואית והמלצת רופא מטפל. נציין כי קיימים גם תכשירי סיכה מקומיים המשמשים פתרון מספק בעבור נשים הסובלות מתסמינים קלים ביותר. אותן תחושות של יובש וגירוי בנרתיק באות לידי ביטוי גם בכאב בעת קיום יחסי מין ועלולות לגרום לזיהומים בנרתיק. 

מדוע מופיע תחושת יובש וגרד בנרתיק דווקא בגיל המעבר?

כבר מספר שנים לפני הכניסה אל גיל המעבר רמת האסטרוגן בגוף האישה יורדת. הדבר משפיע על מערכת הרבייה וסממנים של נשיות כמו שדיים, שיער גוף וצורת הגוף. באופן הדרגתי מרגישה האישה בשינויים פיזיים המובילים אותה אל גיל המעבר. הגיל הממוצע בו נשים נכנסות לגיל המעבר הוא גיל 51, כאשר התסמינים מופיעים בדרגת חומרה משתנה.
האבחון מתבצע בהתאם לתלונה של האישה על כאבים במהלך קיום יחסי מין. יש לבצע בדיקה של אגן הירכיים על מנת לשלול גורמים אחרים לכאב וזיהומים בנרתיק. הטיפול הניתן הוא טיפול הורמונלי להפחתת היובש, הקלה על גלי חום ושאר תופעות לא נעימות בגיל המעבר. חשוב לדעת כי הטיפול ההורמונלי מעמיד את האישה בסיכון לשבץ, התקפי לב וסרטן השד. רגע לפני שמתחילים בטיפול ההורמונלי כדאי לבחון שיטות טיפול נוספות. 
קיימת שיטת טיפול חדישה המתבצעת ללא כאבים וללא תרופות. מדובר בטיפול ייחודי המתבסס על שימוש בלייזר.  הטיפול ניתן בקליניקות נבחרות בארץ ובארצות הברית עם אישור של משרד הבריאות האמריקאי FDA. תוצאות הטיפול מהירות ואפשר לחזור לשגרה כבר באותו היום. אין ספק כי מדובר בבשורה טובה בעבור כלל הנשים הסובלות מבעיית יובש בנרתיק וחוששות מפני הטיפול ההורמונלי. 
טיפול יובש בנרתיק בלייזר

טיפול יובש בנרתיק בלייזר יתרונות:

שיטה חדשנית בטכנולוגיית ליזר עם המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר לטיפול אטרופיה נרתיקית / יובש בנרתיק בטכנולוגיית לייזר של חברת FOTONA העולמית המאפשרת לטפל בבעיה בצורה לא פולשנית. שיטה זאת נחשבת להישג המתקדם ביותר בתחום. נדרשים כשניים עד שלוש מפגשים לטיפול בתופעה. זהו טיפול מחליף ניתוח שחוסך את הכאב החתכים וזמן ההחלמה הממושך שמצריך ניתוח. מבין כל הטיפולים הקימים היום זהו הטיפול המתקדם היעיל והאפקטיבי ביותר שהוכח לפי מחקרים קלינים בתחום אטרופיה נרתיקית / יובש בנרתיק והוא מאושר FDA כטיפול הפופולרי והרישמי לטיפול היעיל ביותר ליובש בנרתיק.
בתהליך הטיפולי אנרגיית הלייזר מבצעת תהליך להצערה תפקודית המבוסס על לייזר CO2 פראקציונאלי שפותח במיוחד לטיפול ביובש בנרתיק. התערבות המשפרת את יכולת ההתכווצות והידוק רקמות רירית ומעודדת ייצור קולוגן ברקמות הנרתיק דבר המביא ליצוב משקל בין מרכיבי רקמת הרירית בווגינה ולפתרון הבעיה ביובש בנרתיק יתרונות:
  • הלייזר מטפל בנזק שנוצר לרקמות הרירית התומכים בנרתיק מחזק וממצק אותם ובכך ניתן האות לתחילתו של תהליך היווצרות מחדש של רקמת הרירית שאת תוצאותיו ניתן לראות כבר בטיפול הראשון!
  • טיפול הלייזר מהווה תחליף לניתוח ובכך חוסך: כאבים, חתכים, זמן החלמה...
  • ניתן לבצע את הטיפול בלייזר בכל שלבי תופעת ביובש בנרתיק, ללא צורך בחדר ניתוח.
  • טיפול לא פולשני ללא תופעות לוואי, סיבוכים, זמן החלמה, כאב או סימן, תוצאות מידיות!
  • תהליך טיפולי נמשך לערך 20 דקות לטיפול לרוב נדרש 2 עד 3 טיפולים להבטיח תוצאות רצויות.
  • החזרת הלחות והחיוניות של רקמת הנרתיק, העלמות היובש והאלסטיות משתפרת ללא הכר מה שמשפירים את התחושה בזמן קיום יחסים.
  • הטיפול מבוצע ע'י רופא מומחה ברפואת נשים בטכנולוגיית לייזר.
  • טיפול ייחודי עבור אטורפיה נרתיקית/יובש בנרתיק, לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות,מהירות,ותוצאה מושלמת ללא תופעות לוואי משמעותיות.טיפול יובש בנרתיק/אטרופיה נרתיקית
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ: 
גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל
   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן 
התקשרו: 052-6511664

2all - בניית אתרי אינטרנט