הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול הסרת יבלות ברגליים הסרת יבלות ברגליים

המדריך המקיף והמרכזיים המתקדמים לטיפול ב: 
בני ברק, תל אביב, באר שבע, ראשון לציון, חיפה, קריית חיים, כרמיאל,
ירושלים, עפולה, כפר סבא, אשדוד, אשקלון, קריית ביאליק, קריית מוצקין
מעוניינים בהסרת יבלות ברגליים? המאמר הזה בשבילכם! המדריך המקיף מתחילתו ועד סופו של: כל סוגי יבלות ברגליים להסרה בליווי תמונות, הגורמים להופעתן, שיטות הטיפול הקיימות והשיטה המומלצת בלייזר שמסירה את היבלת מהשורש והכל במרכזיים המובילים הקרובים לביתכם.


יבלות ברגליים הן מטרד אסתטי אך גם כזה העלול להכאיב ולפגום באיכות החיים. היבלות עלולות להפריע בעת נעילת נעליים סגורות, ואף בעת הליכה ועמידה. על מנת לטפל ביעילות ביבלת, יש להתאים את הטיפול ביבלת לגודלה, מיקומה ועומקה. רק כך תתקבל תוצאה מיטבית ללא פגיעה בעור סביבה. הטיפול המתקדם והיעיל ביותר ביבלות ברגליים הוא טיפול בלייזר המביא לתוצאות תוך זמן קצר. רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן מביאה אליכם את הפתרונות היעילים ביותר לבעיית היבלות ברגליים לתוצאות מושלמות ללא סימן או צלקת. 

סוגי יבלות ברגליים להסרה?

יבלות הן נגע עור המהווה פגיעה אסתטית ולעיתים קרובות מלווה נוכחותן בכאב. קיימים סוגים שונים של יבלות ברגליים:

 •  יבלת קשה- יבלת זו עלולה להתפתח בשל לחץ וחיכוך המופעלים על כפות הרגליים. כאשר נוצר לחץ על כף הרגל, מייצר הגוף עודפי עור במטרה להגן על עצמות כף הרגל ולמנוע חיכוך. יבלות קשות הן הסוג השכיח ביותר המופיע על כף הרגל והן גורמות לכאבים ונפיחות באזור כף הרגל ועלולות להפריע בהליכה ונעילת נעליים. 
 •  יבלת רכה – ממוקמת לרוב בין אצבעות כף הרגל. אזור זה נוטה להיות לח יותר. יבלות אלו נוטות להיות לבנות ולהן מרקם רך וצמיגי. יבלות מסוג זה גורמות לכאבים. 
 •  יבלות ויראליות – יבלת זו נוצרת בשל הידבקות בווירוס הפפילומה האנושי העובר במגע מאדם אחד לאחר. יבלות ויראליות גומרות לכאבים. 
 • - יבלת קורן (CORN) – צורתה כשל גרגר תירס קטן והיא נוצרת באזורים בהן הרגל נוטה להתחכך עם הנעל. יבלת קורן ממוקמת לרוב על הבוהן. יבלת זו נפוצה יותר בקרב נשים הנועלות נעליים צרות עם עקבים גבוהים, מבנה המגביר את החיכוך עם הבהונות. 


תמונות של סוגי יבלות ברגליים:
   

יבלת קשה בכף הרגל

יבלת קשה בכף הרגליבלת רכה בכף הרגל


יבלת רכה בכף הרגליבלת קורן בכף הרגל


יבלת קורן בכף הרגל
הגורמים להופעת יבלות ברגליים:

היעדר היגיינה – אחד הגורמים המרכזיים להופעת  יבלות ברגליים היא אי הקפדה בכל הנוגע להיגיינה (לדוגמא: הליכה ברגליים יחפות באזורים מועדים לפורענות כגון מלתחות ציבוריות, החלפת נעליים עם אנשים אחרים ואי הקפדה על החלפת גרביים יומיומית). 
 
הזעה מוגברת בכף הרגל – יבלות ברגליים עלולות להופיע בשל הזעה מוגברת בכף הרגל. רצוי להימנע מנעילת נעליים סגורות לזמן ארוך ובכך למנוע הזעה בתוך הנעל העלולה להביא ליצירת יבלות. מומלץ לתת עדיפות לנעליים פתוחות כגון סנדלים או כפכפים ולאוורר את הרגליים לעיתים קרובות. 

יבלות ברגליים מריצה – לעיתים משחיקה באזור כף הרגל כתוצאה מריצה מאומצת ונעליים שלא מתאימים לפעילות הספורטיבית נוצרים יבלות טורדניות.
 
יבלות ברגליים מנעליים – גורם עיקרי להפעת יבלות בכף הרגל הם נעליים לוחצות ולא אורטופדיות, במידה והופעת היבלות הם מסיבה זאת מומלץ ללכת לאורטופד שיתאים עבורכם את הנעל הנכונה, ואת המשטח האורטופדי המתאים לכף רגלכם בהתאמה אישית.


שיטות טיפול הסרת יבלות ברגליים:

טיפול ביבלות ברגליים באמצעות משחה ייעודית– סוגי יבלות מסוימים יגיבו טוב לטיפול בעזרת משחות שונות (משחות קרטוליויות ) זהו טיפול מקומי שתפקידו המסת הקרטין המכיל את שכבת התאים הנוקשה של העור העליון כתוצאה מחדירת נגיף הפיפלומה לחלקו הפנימי של העור. ניתן להשתמש בתכשיר וורומל המורכב מנוזל אותו מורחים על פני היבלות שלוש פעמים ביום למשך חודש עד שלושה חודשים. 

טיפול ביבלות ברגליים באמצעות חנקן נוזלי – טיפול בחנקן נוזלי מקובל מאוד בטיפול ביבלות והוא מתבצע על ידי ריסוס חנקן נוזלי ישירות על פני היבלת. הטיפול עלול לגרום להיווצרות שלפוחיות, לכוויות קור וצלקות. 

טיפול ביבלות ברגליים באמצעות טכנולוגיית לייזר – טכנולוגיית הלייזר הוכחה כטיפול היעיל, האסתטי והמהיר ביותר לטיפול ביבלות ברגליים והוא מתבצע כאשר טיפולים שמרניים יותר כגון משחות וחנקן נוזלי אינן מניבות תוצאות. הטיפול בלייזר מאפשר הסרת היבלות מהשורש ללא צלקות וללא תופעות לוואי.  


כיצד מתבצע טיפול הסרת יבלות ברגליים בטכנולוגיית הלייזר?

הטיפול בלייזר הוא הטיפול האופטימלי ביותר הן מהבחינה האסתטית והן מהבחינה האפקטיבית. המכשיר בנוי ממספר ידיות טיפול להן אורכי גל שונים המותאמות בדיוק  לסוג היבלת אותה יש להסיר. זהו טיפול לא פולשני שאינו פוגע ברקמת העור העליונה. המכשיר פועל בטכנולוגיה מוגנת פטנט :MICRO NON ABLATIVE FRACTIONAL LASER TECHNOLOGY. המכשיר מייצר 300-600 חורים מיקרונים לצורך חימום הרקמה העליונה והסרת היבלת. במהלך הטיפול היבלת מתייבשת כשהשכבה העליונה של העור מתקלפת ספונטנית בצורה טבעית ומתחדשת כשהיא מותירה את העור ללא סימן או צלקת. לרוב, די בטיפול אחד בלבד. 


יתרונות טיפול הסרת יבלות ברגליים בטכנולוגית לייזר:

 •  נחשב לטיפול האסתטי הטוב ביותר להסרת יבלות ברגליים

 • הטיפול בלייזר מאפשר הסרת היבלת מהשורש.
 •  למכשיר הלייזר יכולת מקסימלית לווסת את העוצמה ולהתאים את אופן הסרת היבלות על פי המיקום וסוג היבלת ובכך למנוע כאבים או סימנים. 
 •  הטיפול בלייזר הוכח לפי מחקרים קליניים כטיפול המתקדם והטוב ביותר בהשוואה לכל סוגי הטיפולים האחרים. 
 •  הטיפול מאפשר חזרה לשגרה ללא תופעות לוואי או סיבוכים
 •  הטיפול מאושר בכל תקני הבריאות העולמיים והישראלים : CE וה-FDA כטיפול המוכח והטוב ביותר לטיפול ביבלות. 
 •  עוצמת מכשיר הלייזר מווסתת לפי סוג ומיקום היבלת ולכן אין כאב אלא רק תחושת צריבה קלה בעוצמה חלשה וכמעט שאינה מורגשת
 •  הטיפול מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח 
 •  מתאים לכל סוג וצבע עור

המרכזיים האסתטיים והרפואיים להסרת יבלות ברגליים:

כשמאחוריה אלפי מטופלים מרוצים, רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן בפריסה ארצית, מביאה אליכם את הטיפולים המתקדמים והיעילים ביותר בעולם לטיפול הסרת יבלות  בלייזר ברגליים באמצעות טכנולוגית הלייזר. הטיפול בלייזר הוכח מחקרית כטיפול היעיל, הבטוח והמהיר ביותר להסרת יבלות ברגליים, המביא לתוצאות האסתטיות הטובות ביותר ללא סימן או צלקת ומסיר את היבלת מהשורש! קבעו עכשיו פגישה ללא התחייבות וללא תשלום עם המומחים של אתר דוקטור חן וקבלו את כל המידע וההדרכה אודות טיפול הסרת יבלות ברגליים בטכנולוגיית הלייזר בהתאמה מדויקת לסוג היבלת, גודלה ועומקה וזאת על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר. 

טיפול ביבלות ברגליים בלייזר ב: 

בני ברק, תל אביב, באר שבע, ראשון לציון, חיפה, קריית חיים, כרמיאל,
ירושלים, עפולה, כפר סבא, אשדוד, אשקלון, קריית ביאליק, קריית מוצקין

    לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן
התקשרו:
 073-374-6633

 
logo בניית אתרים