הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול PRF לשיער | טיפול IPRF לשיער

טיפול PRF ו IPRF לשיער -  טיפול חדשני  לעיבוי מילוי ועידוד צמיחת השיער 

סניפים ב:  ראשון לציון, רמת גן, אשדוד, אשקלון, תל אביב, ירושלים,
כפר סבא, קריית ביאליק, קריית מוצקין, באר שבע, גבעת שמואל סובלים מנשירת שיער או שעיר דליל? קבלו את הטיפול של הדור החדש טיפול PRF לשיער וטיפול IPRF לשיער הנותן תוצאות חסרות תקדים לעיבוי וחיזוק שורשי השיער בסניף הקרוב לביתכם ובמחיר הכי אטרקטיבי שיש.

אנשים הסובלים מנשירת שיער, מחפשים אחר הפתרון האידיאלי להפסקתה ולחידוש צמיחת השיער. השיער שלנו, משפיע גם על הביטחון העצמי ועל ההרגשה הפנימית. אם בעבר, עשו רבים שימוש בתרופות כגון ספריי מינוקסיל או תרופות בליעה כגון פרופסיה, הרי שהיום ידועות תופעות הלוואי וחסרונותיהם הבולטים (נשירה חוזרת עם הפסקת נטילתן). בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים הסובלים מנשירת שיער גילו את טיפול ה-PRP לשיער שהביא לתוצאות חסרות תקדים. טיפולי PRP הוכחו כיעילים לחיזוק שורשי השיער, עצירת נשירה וחידוש הצמיחה לזקיקים רדומים. יתרונו המרכזי של טיפול PRP לשיער הוא השימוש בדמו של המטופל. השימוש בחומר טבעי אינו מביא לתופעות לוואי או דחייה של הקרקפת והזקיקים לאחר טיפול השתלת שיער. לאחרונה, עושים המומחים שימוש בדור החדש של טיפולי PRP, טיפולי IPRF הם המתקדמים והיעילים ביותר לחיזוק שורשי השיער. המומחים של רשת אתר ד"ר חן המתמחה בטיפולים אסתטיים ורפואיים מתקדמים, מטפלים בהצלחה באמצעות IPRF ו-PRF המביאים לתוצאות מושלמות.

טיפול IPRF / PRF לשיער:

טיפולי IPRF (INJECTED PLATELET RICH FIBRIN) הם טיפולים חדשניים פורצי דרך בתחום חידוש, שימור ושיקום השיער. בטיפול, עושים שימוש במיצוי פלסמה המופק מדם המטופל במטרה למנוע נשירת שיער, לעודד צמיחה של זקיקי שיער חדשים, לחדש רקמות צלקתיות ועוד.  טיפולי PRF לשיער נחשבים לטיפולים המתקדמים ביותר בפזלמה "דור שני" לטיפולי PRP לשיער. בדומה ל-PRP, שלב הטיפול הראשוני כולל לקיחת דם מן המטופל אך הטיפול החדש שונה באופן הפרדת החומרים הפעילים. ההליך הצנטריפוגלי הייחודי של טיפולי IPRF מביא ליצירת ריכוז גבוה ואיכותי יותר של גורמי גדילה ותאי גזע וכך, יעיל יותר ומביא לתוצאות טובות בהרבה. 

מהו ההבדל בין טיפול PRP לטיפול PRF לשיער:

הן טיפול PRP לשיער והן טיפול PRF לנשירת שיער כוללים שימוש בדם המטופל ובהפרדת טסיות הדם המועשרות בפלסמה. בעוד שבטיפול PRP הליך ההפרדה של טסיות הדם המועשרות בפלזמה נעשה בצנטריפוגה הפועלת במהירות, הרי שבטיפול PRF הדם מסתובב במהירות נמוכה. מטרת הסיבוב האיטי הוא שמירה על שלמות טסיות הדם והוצאת לויקוציטים, ציטוקינים (סוגי תאי דם לבנים) ותאי גזע שהנם גורמים חיוניים המסייעים בתהליך התחדשות תאי הקרקפת. הרכב חומרים זה, מעודד לאחר ההזרקה יצירת קולגן, תאים פיברופלסטים ורקמות אלסטין המשפרות את מצב עור הקרקפת ובכך מאיצות את הליך ההחלמה וההתחדשות של רקמת הקרקפת וכתוצאה מכך, ניתן לראות צמיחה מוגברת של זקיקי שיער חדשים ושימור השיער הדליל המאיים לנשור. 

למי מתאימים טיפולי IPRF ו-PRF? 

הטיפולים מתאימים במקרים הבאים:
 •  אנשים הסובלים מנשירה ודלילות שיער
 •  אנשים בעלי מבנה שיער דק, חלש, שביר או עם צמיחה איטית.
 •  אנשים עם שיער המאופיין ביובש, שמנוניות, קשקשים או גרד הגורמים לנשירת שיער. 
 •  כטיפול תומך לפני ואחרי השתלת שיער, מאפשר גם לשיער המושתל וגם לשיער עם נטייה תורשתית לנשירה להיות חזקים ולמנוע נשירת שיער עתידית או השתלת שיער נוספת. 
 •  מתאים לגברים ונשים כאחד 
 • הטיפול אינו מתאים לאנשים קרחים שכן אין ברשותם זקיקי שיער אותם ניתן לשקם. על אנשים אלו, לפנות לטיפול השתלת שיער .

טיפול PRF וטיפול IPRF לשיער - ההליך הטיפולי:

הטיפול מבוצע כאשר דם מן המטופל, נלקח, מעובד במכשיר ייעודי המפריד בין תאי הדם האדומים לפלזמה ומוזרק ישירות אל הקרקפת. טיפול PRF לשיער הוכח מדעית כמסייע בעצירת תהליכי נשירת שיער, מעבה אותו ומעודד צמיחה מחודשת של שורשי השיער. הפלזמה העשירה בהורמונים, ויטמינים, אינזימים, חלבונים, מלחים, תאי דם לבנים חיוניים ותאי גזע, מוחדרת לאזורים הדלילים בשיער ויוצרת התחדשות של תאים המביאה לחיזוק וחידוש צמיחת השיער. טיפול IPRF לנשירת שיער, משפר את חילוף החומרים ברקמות על ידי זריקה תוך שרירית של פלסמת הדם המועשרת ויוצרת מצב של עיבוי זקיקי השיער ומראה מלא וצפוף יותר. הטיפול מייצר תוצאות חסרות תקדים והוא נטול תופעות לוואי שכן הוא נחשב לטיפול הטבעי והמתקדם ביותר כיום לטיפול בנשירת שיער.  

שלבי טיפול PRF לשיער

יתרונות טיפול PRF  ו- IPRF לשיער:

 •  מוכח מחקרית כמחזק ומעודד צמיחת שיער 
 •  ללא ניתוח, פולשנות נמוכה 
 •  הליך בטוח ללא תופעות לוואי 
 •  ללא סכנת אלרגיה או זיהומים (הנוזל מופק מדם המטופל)
 •  אינו מצריך התעסקות יומיומית 
 •  100% טבעי ללא שימוש בחומרים נוספים 
 •  מצריך טיפול אחד עד ארבע על מנת לראות תוצאות משמעותיות 
 •  משפר את מראה השיער ההופך עבה יותר, חזק, צפוף, דק ומבריק 
 •  טיפול קצר נע בין 40-60 דקות
 •  חזרה מהירה לשגרה כבר ביום הטיפול 
 •  תוצאות ניכרות לעין כבר בחודשים הראשונים מיום הטיפול 
 •  תוצאות מוכחות ואפקטיביות מדהימה בקרב מעל 90% מהמטופלים. 


טיפול IPRF I PRF טיפול חדשני לנשירת שיער במרכזים המובילים ליד ביתך:

השיער שעל ראשנו מעניק לנו ביטחון ומחזק את הדימוי העצמי. כאשר מופיעה נשירה המשפיעה על מראה השיער, היא עלולה לפגוע בדימוי העצמי שלנו ולהביא אותנו לחפש אחר הטיפול הטוב ביותר אשר ישיב לנו את מראה השיער הצפוף והחזק. המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, מביאים לכם את השיטה המוכחת, הטבעית והיעילה ביותר לטיפול בנשירת שיער. טיפולי IPRF  ו-PRF לשיער, הם הטיפולים המתקדמים ביותר בתחום. טיפולים אלו, הם הדור החדש של טיפולי PRP לשיער אשר הוכחו כיעילים בחיזוק זקיקי השיער ומניעת נשירה. הטיפולים החדשניים, עושים שימוש בדם הנלקח מן המטופל ומושם במכשיר מיוחד המסובב אותו באיטיות ומפריד את הרכיבים החיוניים ביותר לחידוש התאים. כך, מתקבלת תוצאה חסרת תקדים בקרב יותר מ-90% מהמטופלים המדווחים על חידוש צמיחת השיער וחיזוקו.


תוצאות טיפול PRF לשיער: 


לקבלת התוצאות הטובות ביותר עקביות היא המפתח. הטיפולים מתבצעים בדרך כלל אחת לחודש במשך שלושה עד ארבע חודשים, ולאחר מכן טיפול שימור אחת לשנה במידת הצורך.
תוצאות צפויות ניתן לראות לראשונה בתוך חודשיים עד שלושה חודשים של התחלת עצירת נשירת השיער ואחריו התעבות שיער קיים מה שמשפר את מראה השיער הדליל ובסוף עידוד והתחדשות שיער חדש.

  

טיפול PRF / IPRF / PRP לשיער - לפני אחרי:


טיפול PRF לשיער - לפני אחרי    


טיפול PRF לשיער - לפני אחרי  


טיפול PRF לשיער - לפני אחרי    


טיפול PRF לשיער - לפני אחרי    

טיפול IPRF לשיער - לפני אחרי    

טיפול IPRF לשיער - לפני אחרי  


טיפול IPRF לשיער - לפני אחרי

   
טיפול IPRF לשיער - לפני אחרי


סובלים מנשירת שיער ומשיער דליל? חולמים על מראה שיער מלא וחזק? קבעו פגישה עם המומחים של מרכזי אתר ד"ר חן ללא התחייבות וללא תשלום, וקבלו את כל המידע וההדרכה אודות טיפולי IPRF ו-PRF לנשירת שיער בסניף הקרוב לביתכם. 
טיפול IPRF I PRF  לשיער - הטיפול המתקדם ביותר לחיזוק וחידוש שורשי השיער 

סניפים ב: ראשון לציון , תל אביב , כפר סבא , ירושלים , קריית ביאליק 
קריית מוצקין , באר שבע , רמת גן , אשדוד , אשקלון , גבעת שמואל

 לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן
התקשרו: 073-374-6633

  

logo בניית אתרים