הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר 

סניפים:  קריית חיים, רחובות, כרמיאל, כפר סבא, אשדוד, ראשון לציון, באר שבע
פטרת ציפורניים מהם הגורמים לתופעה: 

פטרת הציפורניים הינה זיהום של ציפורני הרגליים או הידיים, אשר נגרם ע"י פטריות. מדובר בתופעה נפוצה למדי, אשר שכיחותה עולה עם הגיל. כידוע, פטריות (גם אלו של הפטרת) הינן חובבות מקומות לחים שאינם חשופים לאור השמש, ולכן, מקלחות ציבוריות או נעליים סגורות הן מקומות אידיאליים להתפתחות פטרת ציפורניים ברגליים, בעוד בניית ציפורניים שאיננה "סוגרת" את המרווח שבין הציפורן הקיימת לזו הבנויה - אידיאלית להתפתחות פטרת ציפורניים בציפורני הידיים. לאחר ההידבקות, חלים עיבוי ושינויי צורה בציפורניים, הן משנות את גוונן השקוף הבריא והופכות ללבנות, צהובות או חומות, ובמידה ולא תטופלנה, המצב עלול להגיע גם להתנתקות של הציפורן מעריסתה. אמנם, פטרת ציפורניים, לכשעצמה, איננה נחשבת ל"מחלה", אולם הזנחתה עלולה להביא לפטרת של כפות הרגליים ולגרום, באופן משני ועקיף, גם לזיהום חיידקי של העור.
פטרת ציפורניים נגרמת כתוצאה מפטריה החודרת למצע הציפורן וגורמת לזיהום. היא מתבטאת בנקודה צהובה או לבנה המופיעה מתחת לציפורן ולאט לאט מתפשטת ולכן ישנה חשיבות לטפל בפטרת ציפורניים בזמן על מנת לעצור את התופעה לפני שהיא מחמירה ומידרדרת. מדובר בזיהום שכיח ובמראה לא אסתטי של ציפורניים: כהות, עבות, בעלות מספר שכבות, מעוותות, צהובות, מתפוררות, שינויים בצבע ובברק של הציפורן.
פטרת ציפורניים מופיעה לרוב כתוצאה של חוסר היגנה או כאשר הרגליים או הידיים מצויים בתנאי לחות ואינם מאווררים, כמו כן אנשים בעלי מערכת חיסון נמוכה או כאלה שסובלים מפטרת העור נמצאים כפגיעים יותר.

האם ציפורן נגועה יכולה להדביק ציפורניים נוספות?

פטרת ציפורניים היא מחלה מדבקת ביותר ולכן אם יש ציפורן שיש בה פטרת ציפורניים שאר הציפורניים עלולות להידבק ובנוסף לזאת יש חשש להידבק בפטרת העור לכן יש חשיבות עליונה לטפל בפטרת ציפורניים בזמן! טיפול שיעצור את התפתחות ההידבקות ויתן מענה אפקטיבי מהיר ויעיל שישים סוף אחת ולתמיד לפטרת בציפורניים וזהו היתרונות של טיפול פטרת ציפורניים בלייזר.

סוגי טיפולים בפטרת ציפורניים:

טיפול מקומי בלקים - נעשה ע"י סוגים שונים של לק "אנטי פטרייתי" לציפורניים. קיים מספר רב של לקים אבל אחוז ההצלחה שלהם קטן מאוד עד 10% בלבד!
טיפול תרופתי - ישנם ארבע סוגי תרופות עיקריים לטיפול בפטרת ציפורניים: טרבינאפין, איטראקונאזול, דיפולקן וגריסופלארי. אחוז ההצלחה בתרופות אלו מגיע עד 40% אבל נושאות עימם תופעות לוואי קשות כמו פגיעה בכבד ולכן מצריכה בדיקות דם ובדיקת תיפקוד כבד.
טיפול בלייזר - הטיפול המתקדם מסוגו בעל הצלחה של עד 95% ללא תופעות לוואי, קרן הלייזר מצליחה לחדור לשיכבה התחתונה של הציפורן ולחסל את הפטרת מבפנים לעיתים מספיק טיפול אחד בלבד ולפעמים נדרש עוד שניים עד שלושה טיפולים נוספים לחיזוק התוצאות.

מהלך הטיפול בפטרת ציפורניים בלייזר

קרן הלייזר חודרת דרך הציפורן מבלי להסב לה נזק כלשהו ומביאה לחיסול הפטרת ונטרול מערכת ההגנה שגורמת לזיהום. עוצמת המכשיר מדודה, ולכן אין תחושת כאב, אלא הרגשה של "חימום/צריבה" בעוצמה חלשה מאד שכמעט איננה מורגשת.

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר לפני ואחרי

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר יתרונות:

שיטה חדשנית בטכנולוגיית ליזר עם המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר לטיפול בפטרת ציפורניים בטכנולוגיית לייזר של חברת FOTONA QX MAX העולמית וחברת סינרון קנדלה המשלבת ידית באורך גל מדוייקת ומותאמת לאזור הציפורניים שילוב של עוצמה דיוק ומערכת קירור חדישה ומתקדמת שעובדת בתדרים מבוקרים ששומרים על הציפורניים ונותנים תוצאה מהירה יעילה ומקסימלית. מבין כל הטיפולים הקימים היום זהו הטיפול המתקדם היעיל והאפקטיבי ביותר שהוכח לפי מחקרים קלינים בתחום פטרת הציפורניים והוא מאושר FDA כטיפול הפופולרי והרישמי לטיפול היעיל ביותר לפטרת ציפורניים.
בתהליך הטיפולי אנרגיית הלייזר היא מבוקרת וממוקדת בדיוק אבסולוטי לטיפול בבעית פטרת הציפורניים יתרונות: 
  • טיפול ממוקד לאזור הפטרת בלבד ללא תופעות לוואי.
  • הקרניים של הלייזר מסוגלות לחדור את הציפורן ולהגיע ישירות לפטריה שגורמת לפטרת ולחסל אותה וזאת בניגוד לכל מיני תכשירים, כדורים, משחות וגימיקים למינהם.
  • תהליך הטיפולי: קרן הלייזר חודרת דרך הציפורן מבלי להסב לה נזק כלשהו ומביאה לחיסול הפטרת וניטרול מערכת ההגנה שגורמת לזיהום.
  • מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח.
  • ללא כאב תוצאות בזמן קצר.
  • ניתן לבצע בכל ימות השנה.
  • תוצאות מדהימות ואפקטיביות ביותר לטיפול בתופעת פטרת הציפורניים.
  • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש לטיפול בפטרת ציפורניים.
  • טיפול ייחודי עבור פטרת ציפורניים, לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות, מהירות, ותוצאה מושלמת ללא תופעות לוואי משמעותיות.

סרטון הממחיש את הטיפול בפטרת ציפורניים בלייזר
בטכנולוגיית FOTONA  
קרני מכשיר הלייזר מסוגלות לחדור את הציפורן ולהגיע ישירות לפטרייה ולחסל אותה, בניגוד לכל מיני תכשירים וגימיקים נוספים למיניהם, הטיפול נעשה ללא תופעות לוואי או כאב ואיננו מותיר סימן. 
טיפול פטרת ציפורניים בלייזר נחשב לשיטה המתקדמת והיעילה ביותר שישנה כיום לטיפול בפטרת ציפורניים.

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר מחיר:

אנחנו מודעים לחשיבות גורם המחיר כחלק מתהליך הטיפול בפטרת ציפורניים בלייזר, ולכן הייעוץ ניתן בחינם והמחיר נקבע לפי מצב המטופל בהיתחשבות מלאה, מרכזי דוקטור חן בפריסה ארצית מעמידה בשבילכם את טובי הרופאים בתחום טכנולוגיית הלייזר המתקדמת ביותר בעולם שמאפשרת לטפל בפטרת ציפורניים להסרה תמידית!
וכל זאת במחיר הכי אטרקטיבי שייש, שיאפשר לכם לטפל בתופעה זאת בזמן 
ולמנוע את היתפשטות הפטרת לאצבעות נוספות ברגליים ולהתחיל תהליך החלמה מהיר והאפקטיבי ביותר.

בטיפול פטרת ציפורניים בלייזר במרפאת ד"ר חן, תוכלו ליהנות מהשיטה המשוכללת ביותר, המבוצעת בציוד החדשני ביותר, בטכנולוגיית לייזר של חברת FOTONA QX MAX העולמית  וחברת סינרון קנדלה שפותחה במיוחד לטיפול זה, ובהתאמה אישית לכל מטופל/ת, בהתחשב במצב הפטרייה, גילה, מספר האצבעות הנגועות ובנתוניו/ה האישיים של המטופל/ת.

בטיפול יעיל והמתקדם ביותר, תוכלו להיפטר מפטריות באצבעות הרגליים או הידיים שהפריעו לכם במשך שנים! ללא כאב, ללא סיכון, ללא צורך באשפוז וללא שום תופעות לוואי נוספות!
טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר
בטכנולוגיה המתקדמת בעולם
סניפים:  קריית חיים, רחובות, כרמיאל, כפר סבא, אשדוד, ראשון לציון, באר שבע    
 

לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן 

התקשרו: 073-374-6633

טיפול בפטרת ציפורניים ברגליים

טיפול בפטרת ציפורניים ברגליים בלייזר

טיפול בפטרת ציפורניים כל הדרכים הטבעיות, האלטרנטיביות והמתקדמות ביותר לטיפול בתופעה.

לפרטים נוספים

טיפול בפטרת ציפורניים טיפות

טיפול בפטרת ציפורניים טיפות

 הדרך הטבעית ביותר לטיפול בפטרת ציפורניים יתרונות, חסרונות וטיפולים מתקדמים נוספים.

לפרטים נוספים

טיפול בפטרת ציפורניים עם חומץ

טיפול בפטרת ציפורניים עם חומץ

טיפול בפטרת ציפורניים בחומץ כל היתרונות והחסרונות וצורת הטיפול.

לפרטים נוספים
logo בניית אתרים