הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול מזותרפיה להצערת עור הפנים למראה רענן וזוהר סניפים
ב: תל אביב, ראשון לציון, בני ברק, גבעתיים, קריית מוצקין


טיפול מזותרפיה - טיפול האנטי אייג'ינג המתקדם ביותר

טיפול מזותרפיה הטיפול המתקדם והיעיל ביותר להסרת כל הקמטים מעור הפנים בתוצאות מידיות! תהליך טיפול המזותרפיה הוא תהליך קוסמטי, לא ניתוחי ולא פולשני,בתהליך זה מחדירים דרך זריקות בכמויות קטנות תרכובות המורכבות מתמציות צמחים,מינרלים,
אנזימים וויטמינים, אשר נותנות הזנה וחיוניות לעור הפנים ושוברות את תאי השומן ומאפשרות טיפול רחב של בעיות רפואיות באופן טבעי עם מראה צעיר, מבריק, ורענן.

 
אזורי הטיפול במזותרפיה
אזורי הטיפולים היעילים ביותר הם:קמטי צוואר ופנים, צלוליטיס, אזורי שומן יתר מקומיים, אקנה, סימני מתיחה.

מזותרפיה מדוע? ומה, בעצם קורה לעור שלנו, כאשר אנחנו מזקינים?

עור הפנים שלנו, מזקין עם השנים, כמו כל רקמה אחרת בגופנו. אבל, בניגוד לעור הגוף, המכוסה כמעט בכל ימות השנה, עור הפנים חשוף לשמש, לרוח, לקור, לחום, לפיח, לזיהום האוויר, לגילוח (אצל גברים), לאיפור ומייק אפ אצל נשים, ולעוד גורמים רבים, אשר אינם בהכרח תורמים לבריאותו של העור. הוסיפו לכך את המזון התעשייתי והמעובד שאנחנו רובנו צורכים (כי למי יש זמן לאכול באופן מסודר, כשהחיים שלנו מתזזים אותנו בין המטלות השונות), ובהחלט ניתן להבין למה העור שלנו, כאשר אנחנו מזקינים, הופך לדק יותר, סיבי הקולגן והאלסטין שלו מצטמצמים באופן ניכר (וכך, העור מאבד את הנפח שנותן לו הקולגן ואת הגמישות שמעניק לו האלסטין), חלה ירידה בפעילות האנטי אוקסידנטית שלו, קמטים עדינים וקמטי הבעה עמוקים יותר נחרצים בו וכוח המשיכה מוכיח את נוכחותו ביצירת מה שמכונה "פני בולדוג" (כאשר עור הפנים מתדלדל ועודפיו "נוזלים" כלפי מטה). בקיצור - לא כיף כאשר העור מזקין!

 

מהי מזותרפיה?

כפי שניתן להבין, תהליך ההזדקנות של העור איננו מתרחש רק על פני השטח-העור באובדן הלקוח, אלא קורה עמוק יותר, במקומות, אליהם קרם הפנים העשיר והיקר ביותר בעולם איננו יכול להגיע. כאן, באים לידי ביטוי יתרונות הטיפול במזותרפיה. ישנם סוגי טיפול שונים במזותרפיה, אבל הנפוץ ביניהם, הוא הטיפול בגלגלת המזו רולר, שעליה מורכבות עשרות מחטים זעירות ועדינות, המחדירות את החומרים הפעילים לעומק העור. אפקט נוסף שנותנת הגלגלת, היא פעולת הדיקור הממריצה את העור העייף והאיטי בייצור קולגן ואלסטין (זוכרים? ייצור איטי שלהם הוא אחד מסימני הזדקנות העור) ומנתבת אותו לייצור מחודש שלהם, אשר, עד מהרה משלים את הפערים שנוצרו מתחילת תהליך הזדקנותו של העור ועד לקבלת טיפול המזותרפיה.

 

מהם יתרונות הטיפול במזותרפיה?

ראשית, יתרונותיה של שיטת טיפול זו מתחילים בטווח הרחב של בעיות בהן היא מטפלת ולקוחות אליהם היא פונה: הצערת העור/אנטי אייג'ינג, קמטים מכל הסוגים, צלקות ישנות, סימני מתיחה מהרזיה, השמנה או היריון, עור רפוי ומדולדל וכן הלאה. הטיפול מתאים לנשים ולגברים, בכל הגילאים והוא, בניגוד לגישות טיפול אחרות, ניתן לביצוע בכל ימות השנה. היתרון השני הוא, כי המזותרפיה "כופה" על העור לייצר בעצמו את הקולגן הנדרש, ואיננו מספקת לו אותו מבחוץ. היתרון השלישי הוא, כי הטיפול איננו פולשני, איננו דורש הרדמה ולכן, רמות הסיכון הטמונות בו נמוכות באופן ניכר מטיפולי אנטי אייג'ינג אחרים. היתרון הרביעי הוא, כי היות ומדובר במהירות גבוהה של דיקורים, הכאב ותחושת אי הנוחות מופחתות למינימום, מה שמאפשר למטופל/ת לזכות בעור בריא וצעיר - תוצאות מזותרפיה וללא סבל.

 

הטיפול באמצעות מזותרפיה בסניפינו מבוצע במכשיר מזו-רולר מהפכני מבית מעבדות היקארי, ויצירת תרכובת החומרים הפעילים נעשית בהתאמה אישית לכל מטופל/ת. בנוסף, מוצע ללקוחותינו טיפול ג'ט פיל (Jet Peel) - מזותרפיה ללא מחטים, המחדיר לעורכם חומרים פעילים ללא חירור העור.

 

אצלנו, במרכזי אתר דוקטור חן הממוקמים בכל רחבי הארץ תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע

על טיפול אנטי אייג'ינג במזותרפיה בצפון, במרכז ובדרום. הייעוץ ניתן בחינם וללא התחייבות המטופל.

 


       

 טיפול מזותרפיה לפני ואחרי תוצאות מוכחות סניפים ב: ראשון לציון,תל אביב,בני ברק 

טיפולי מזותרפיה לעור הפנים  
טיפול מזותרפיה לפני ואחרי    

טיפולי מזותרפיה לעור הפנים   
טיפול מזותרפיה לפני ואחרי    

טיפולי מזותרפיה לצוואר    טיפול מזותרפיה לפני ואחרי    

טיפולי מזותרפיה לצוואר טיפול מזותרפיה לפני ואחרי    

טיפולי מזותרפיה אקנה     טיפול מזותרפיה לפני ואחרי    

טיפולי מזותרפיה טיפול מזותרפיה לפני ואחרי    
טיפול מזותרפיה לעור פנים
בטכנולוגיה הכי מתקדמת עכשיו בכל הסניפים בארץ: 
ראשון לציון, תל אביב, בני ברק, גבעתיים, כפר סבא, קריית מוצקין
   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו: 073-374-6633


2all - בניית אתרי אינטרנט