הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול יובש בנרתיק | אטרופיה נרתיקית - בלייזר ללא ניתוח

המדריך המקיף ומרפאות המומחים לטיפול ב: 
גבעתיים, תל אביב, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, באר שבע
טיפול ביובש / אטרופיה נרתיקית בלייזר הסיבות לטיפול:  

גיל מעבר מביא אתו לא מעט שינויים, אחד מהם הוא הירידה בהורמון האסטורגן המטרה של ההורמון היא לשמור על בריאות ותפקוד הנרתיק. עם חדלון הוסת מתרחשת ירידה ברמות האסטרוגן דבר המביא אתו שינויים ברקמת הנרתיק ותופעה שנקראת אטרופיה נרתיקית/יובש בנרתיק. 
חלק מהנשים לא מעוניינות לטפל בבעיה כתוצאה "מסרבול" בתהליך ניתוח שכרוך בחתכים וכאבים. 
נכון לטכנולוגיה המתקדמת של היום יש טיפול יעיל מהיר וידידותי בלייזר מאושר FDA ונחשב לטיפול הפופולארי והיעיל ביותר לטיפול אטרופיה נרתיקית/ יובש בנרתיק ללא כאב וללא חתכים ותופעות לוואי ועוד באותו יום ניתן לחזור לשגרת היומיום. מה שגורם לאלפי נשים לטפל ביובש הנרתיק בלייזר כי הוא לא מצריך מהן מאמצים מיוחדים או טיפול ניתוחי שכרוך בכאב. 
הטיפול מתבצע בטכנולוגיות לייזר המתקדמות בעולם של סינרון קנדלה CO2RE INTIMA ושל FOTONA שנחשבות לקדמת הטכנולוגיה בעולם.

טיפול נכון לבעיות של יובש בנרתיק בגיל המעבר 

מצבים של יובש בנרתיק הופכים נפוצים בגיל המעבר, מדובר בתופעה מוכרת המופיעה יחד עם הפסקת הווסת. הירידה ברמת האסטרוגן בגוף האישה היא שמייבשת את רירית הנרתיק, וגורמת לאזור כולו לאבד מתחושת האלסטיות שלו. הרפואה המודרנית יודעת להציע טיפולים הורמונליים וטיפולים מקומיים להקלה על התופעה. בבואנו לבחור בשיטת טיפול זו או אחרת עלינו לקחת בחשבון את גורמי הסיכון ותופעות הלוואי הצפויות. את שיטת הטיפול נבחר בהתאם לנתונים אישיים, היסטוריה רפואית והמלצת רופא מטפל.  

מהי הדרך הטובה ביותר לטיפול בבעיה? 

אבחון של יובש וגרד בנרתיק מתבצע בעקבות תלונה של האישה על כאבים במהלך קיום יחסי מין. הטיפול השגרתי הוא טיפול הורמונלי להפחתת היובש, הקלה על גלי חום ושאר תופעות גיל המעבר. היעילות של הטיפול ההורמונלי עומדת בסימן שאלה אל מול סיכון לשבץ, התקפי לב וסרטן השד. הנשים בחלקן בוחרות שלא לטפל בבעיה, הן חוששות מפני תופעות הלוואי של ההורמונים, צורך בניתוח ושאר פעולות פולשניות. 
בעזרת טכנולוגיה מתקדמת חדישה נוכל להציע טיפול יעיל ומהיר ללא כאבים, טיפול באמצעות מכשיר לייזר (מאושר FDA). נשים רבות בכל רחבי העולם המערבי כבר מטפלות בבעיית היובש בנרתיק ללא צורך בטיפולים כואבים, ללא צורך בתרופות וללא תופעות לוואי. 
טכנולוגיית הלייזר של חברת FOTONA העולמית או של סינרון קנדלה היא שמאפשרת את הטיפול בבעיה בהליך לא פולשני. השלמת הטיפול דורשת 2-3 מפגשי טיפול עד להשגת תוצאות (כל טיפול נמשך כ-20 דקות). בהעדר כל תופעות לוואי לטיפול ניתן לחזור לשגרה מיד לאחר סיום הטיפול בקליניקה. בבחינה השוואתית של כלל אפשרויות הטיפול הקיימות לבעיות של יובש וגירוי בנרתיק בגיל העמידה, טכנולוגיית הלייזר מתגלה כטיפול היעיל ביותר. 


כיצד פועלת השיטה לטיפול ביובש בנרתיק בלייזר? 

קרני הלייזר משקמות את רקמות רירית הנרתיק, מחזקות ומעודדות את מיצוק האזור. כך מתחיל הליך שיקום האזור עד לפתרון של בעיית היובש. תוצאות ראשונות מופיעות כבר לאחר השלמת הטיפול הראשון. תחושת הלחות והחיוניות חוזרת אל רקמת הנרתיק, האלסטיות משתפרת וכך גם התחושה במהלך קיום יחסי מין. אין ספק כי מדובר בבשורה טובה בעבור כלל הנשים הסובלות מבעיית יובש בנרתיק וחוששות מפני טיפול הורמונלי וניתוחים. 

יתרונות הטיפול בלייזר FOTONA ולייזר CO2RE INTIMA לטיפול יובש בנרתיק/אטרופיה נרתיקית 

שיטה חדשנית בטכנולוגיית לייזר עם המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר לטיפול אטרופיה נרתיקית/יובש בנרתיק בטכנולוגיית לייזר של חברת FOTONA העולמית או של סינרון קנדלה המאפשרת לטפל בבעיה בצורה לא פולשנית. שיטה זאת נחשבת להישג המתקדם ביותר בתחום. נדרשים כשניים עד שלוש מפגשים לטיפול בתופעה. זהו טיפול מחליף ניתוח שחוסך את הכאב החתכים וזמן ההחלמה הממושך שמצריך ניתוח. מבין כל הטיפולים הקיימים היום זהו הטיפול המתקדם היעיל והאפקטיבי ביותר שהוכח לפי מחקרים קליניים בתחום אטרופיה נרתיקית/יובש בנרתיק והוא מאושר FDA כטיפול הפופולרי והרשמי לטיפול היעיל ביותר ליובש בנרתיק.
בתהליך הטיפולי אנרגיית הלייזר מבצעת תהליך להצערה תפקודית המבוסס על לייזר CO2 פראקציונאלי שפותח במיוחד לטיפול ביובש בנרתיק. התערבות המשפרת את יכולת ההתכווצות והידוק רקמות רירית ומעודדת ייצור קולגן ברקמות הנרתיק דבר המביא לייצוב משקל בין מרכיבי רקמת הרירית בווגינה ולפתרון הבעיה ביובש בנרתיק יתרונות: 
  • הלייזר מטפל בנזק שנוצר לרקמות הרירית התומכים בנרתיק מחזק וממצק אותם ובכך ניתן האות לתחילתו של תהליך היווצרות מחדש של רקמת הרירית שאת תוצאותיו ניתן לראות כבר בטיפול הראשון!
  • טיפול הלייזר מהווה תחליף לניתוח ובכך חוסך: כאבים, חתכים וזמן החלמה...
  • ניתן לבצע את הטיפול בלייזר בכל שלבי תופעת ביובש בנרתיק ללא צורך בחדר ניתוח.
  • טיפול לא פולשני ללא תופעות לוואי, סיבוכים, כאב או סימן.
  • תהליך טיפולי נמשך לערך 20 דקות לטיפול לרוב נדרש 2 עד 3 טיפולים להבטיח תוצאות רצויות.
  • החזרת הלחות והחיוניות של רקמת הנרתיק, העלמות היובש והאלסטיות משתפרת ללא הכר מה שמשפירים את התחושה בזמן קיום יחסים.
  • הטיפול מבוצע ע'י רופא מומחה ברפואת נשים בטכנולוגיית לייזר
  • טיפול ייחודי עבור אטרופיה נרתיקית/יובש בנרתיק, לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות, מהירות ותוצאה מושלמת ללא תופעות לוואי משמעותיות.

טיפול יובש בנרתיק / אטרופיה נרתיקית 
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ:    
גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, באר שבע
    לשירות  לקוחות של מרכזי דוקטור חן   

התקשרו: 073-374-6633 


logo בניית אתרים