הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הצרת הנרתיק - טיפול מתקדם בלייזר או גלי רדיו ללא ניתוח

המידע המקיף ומרפאות המומחים לטיפול ב: 
גבעתיים, תל אביב, בני ברק, ראשון לציון, קריית חיים, רחובות, באר שבע
הצרת נרתיק - הסיבות לטיפול:


הצרת הנרתיק זהו טיפול פופולארי לאחר גיל 40 הנובע כתוצאה מהזדקנות שגורמים לרפיון בשרירי הנרתיק או הרחבת הנרתיק לאחר לידות. כתוצאה מהרחבה ורפיון הנרתיק התוצאה היא לרוב ירידה בהנאה המינית בין בני הזוג, לעיתים יש הרגשה של פגיעה בביטחון העצמי, ותופעות נוספות שמגיעות אתו היא צניחת רחם ובריחת שתן. נכון להיום אין כל צורך לוותר על עצמך ואין כל צורך "להתמודד" ולהמשיך לפגוע ברמת החיים שלך, ישנו טיפול קצר וחדשני שמחזק ומציר את שרירי הנרתיק להגברת ההנאה המינית בין בני הזוג, וכל זאת ללא ניתוח, כאב או תופעות לוואי. בסט טיפולים קצר שנע בין שניים לשלושה טיפולים (שעורכים כ 15 דקות) תוכלי לשפר את ההנאה המינית שלך פלאים. 
זהו טיפול מהפכני שמחליף תהליך ניתוחי וחוסך לך את כל הכאבים, הדימומים ותופעות הלוואי שבתהליך ניתוחי. 
נכון לטכנולוגיה של היום הטיפול ב FOTONA INTIMALASE ומכשיר הלייזר המהפכני CO2RE INTIMA (של סינרון קנדלה) מאושר FDA ונחשב לטיפול הפופולארי והיעיל ביותר לטיפול בהצרת הנרתיק ללא כאב וללא חתכים ועוד באותו יום ניתן לחזור לשגרת היומיום. מה שגורם לשינוי בחשיבה ובגישה של אלפי נשים והופך את הטיפול למבוקש ולנגיש עקב הקלות שבטיפול.בסרטונים ניתן לראות את אופן הטיפול להצרת הנרתיק בלייזר - קפסולה פלסטית המוחדרת לדופן הנרתיק בתהליך של מספר פולסים קצרים שמעודדים את יצור הקולגן וחיזוק שרירי הנרתיק. תהליך עם אי נוחות מינימלית בטיפול קצר של 15 דקות ללא תופעות לוואי או כאב.למה הצרת נרתיק בלייזר:

מאז שהחלה מהפכת הטיפולים בלייזר לטיפול של הצרת הנרתיק יותר נשים חשופות לטיפול, המודעות והפתיחות לנושא גדלה, יש היענות עצומה לעבור את הטיפול עקב הקלות שבתהליך הטיפולי.
טיפול הצרת הנרתיק באמצעות טכנולוגיית הלייזר INTIMALASE הוא אלטרנטיבה טיפולית מומלצת לנשים שמעוניינות להימנע מתהליך של ניתוח כירורגי המלווה בחתכים ובכאב, ומעדיפות טיפול שאינו פולשני. טיפול של 15 דקות שיחזיר אותך לתחושה המינית החסרה לך.
גוף האישה עובר שינויים פיזיולוגים שונים במרוצת השנים. אחד מהם הוא הרחבת הנרתיק, נשים רבות מתארות את ההשלכות לתופעה כירידה בהנאה בזמן קיום יחסי המין, ומדווחות שאינן מרגישות את איבר המין של בן זוגן. חלקן מציינות שהתופעה פוגעת ביכולתן להגיע לאורגזמה  או על מתח מיני שנוצר בעקבות זאת ביחסים עם בן זוגן. במקרים כאלה הפעולה המתבקשת עבורן היא הצרת הנרתיק. וכאן נשאלת השאלה האמתית מהי האלטרנטיבה הבריאה, הקלה והנוחה, ואיזה טיפול ייתן לי את התוצאה הטובה ביותר ויחסוך לי כאבים, תופעות לוואי ודימומים ובמדד הזה עונה הטיפול החדשני בלייזר להצרת הנרתיק של FOTONA INTIMALASE או של CO2RE INTIMA.

הצרת נרתיק | הצרת הנרתיק בלייזר

איך אפשר לטפל?

הצרת נרתיק נעשתה בעבר באמצעות ניתוח שהינו תהליך גינקולוגי-קוסמטי על כל הכרוך בכך, כלומר מדובר בתהליך פולשני, שמלווה בכאבים ובהחלמה איטית. אבל כיום בשיטה טכנולוגית מתקדמת אפשר לעבור תהליך הצרת נרתיק ללא ניתוח שחוסך מהמטופלות את החתכים ואת משך ההחלמה הארוך. השיטה המקובלת והרווחת היום היא הצרת נרתיק בלייזר בטכנולוגיה עולמית של FOTONA INTIMALASE או של CO2RE INTIMA. 


מה כולל תהליך טיפול הצרת נרתיק בלייזר?


הטיפול נעשה באחד מהמכונים שלנו הפזורים ברחבי הארץ, ונעשה באמצעות מכשור הלייזר ה INTIMALASE מבית חברת FOTONA העולמית או מכשיר הלייזר המהפכני של סינרון קנדלה CO2RE INTIMA. ממחקרים קליניים בתחום הצרת נרתיק הוכח כי מדובר באחד הטיפולים האפקטיביים ביותר בתחום.
הטיפול מבוצע על ידי רופא נשים מומחה בטכנולוגיית הלייזר, ואינו מצריך הכנות חריגות ומסובכות מקדימות. חשוב לדעת שעל מנת להגיע לתוצאות המבוקשות יש לבצע טיפול אחד עד שני טיפולים, כאשר כל אחד מהם נמשך 15 דקות בלבד.

הצרת הנרתיק בלייזר

מהו ההליך הטיפולי?


באמצעות מכשור הלייזר להצרת נרתיק ללא ניתוח נעשית התערבות, אשר משפרת את יכולת ההתכווצות והידוק הרקמות הריריות, ומעודד ייצור קולגן ברקמות הנרתיק. תהליך ההתערבות הטיפולי מעורר פעילות טבעית של הגוף המביאה למיצוק ולעיבוי הרקמות ומובילה להצרת הנרתיק.

האם לאחר טיפול הצרת נרתיק נדרשת תקופת החלמה?


טיפול הצרת נרתיק בלייזר אינו תהליך פולשני ואינו כורך בהתערבות כירורגית, ולכן כבר באותו יום אפשר לחזור לשגרת פעילות רגילה.

יתרונות הצרת הנרתיק  בלייזר - 


בהגיעכם לקליניקה יקבלו אתכם מומחים בתחום הצרת הנרתיק בלייזר, כמו כן תערך בדיקה גניקולוגית שתבדוק את  שרירי הנרתיק. בדיקה זאת תספק לנו את המידע על  אופן ביצוע הטיפול. בשימוש של טכנולוגיית הלייזר המהפכנית נתחיל בתהליך שיקום והצרת שרירי הנרתיק, תהליך פשוט וקל עם אי נוחות מינימלית. 
בתהליך הטיפולי אנרגיית הלייזר מבצעת התערבות המשפרת את יכולת ההתכווצות והידוק רקמות הרירית והנרתיק יתרונות נוספים: 
  • הלייזר מטפל בנזק שנוצר לרקמות השרירים התומכים בנרתיק מחזק וממצק אותם.
  • תהליך הטיפולי: החום שנוצר מפעילות הלייזר מזרז את ייצור הקולגן שעוזר לחיזוק הריריות התומכות. חיזוק זה מייצר תמיכה לאזור הנרתיק ומכווץ אותו.
  • טיפול הלייזר מהווה תחליף לניתוח ובכך חוסך: כאבים, חתכים, זמן החלמה ועוד...
  • ניתן לבצע את הטיפול בלייזר בכל שלבי תופעת הצרת הנרתיק, ללא צורך בחדר ניתוח.
  • ללא תופעות לוואי, סיבוכים, זמן החלמה, כאב או סימן, תוצאות מידיות!
  • מונע צניחת רחם, מכווץ את הנרתיק ומחזיר את ההנאה המינית בין בני הזוג.
  • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש לטיפול בהצרת הנרתיק.
  • טיפול ייחודי עבור הצרת הנרתיק, לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות, מהירות, ותוצאה מושלמת ללא תופעות לוואי.


הצרת נרתיק | הצרת הנרתיק בלייזר
בטכנולוגיה הכי מתקדמת עכשיו בכל הסניפים בארץ:  
גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, רחובות, באר שבע  
   לשירות  לקוחות של מרכזי דוקטור חן 
התקשרו:
  073-374-6633הצרת הנרתיק - כל המידע

הצרת הנרתיק בלייזר מבית פוטונה

הצרת הנרתיק בלייזר מבית פוטונה

טיפול הצרת הנרתיק בלייזר מחליף תהליך ניתוחי
כל המידע על טכנולוגיית הלייזר המתקדמת ביותר בעולם.

לפרטים נוספים

הצרת הנרתיק - הסיבות ושיטת הטיפול

הצרת הנרתיק - הסיבות ושיטת הטיפול

 הצרת הנרתיק בלייזר כל מה שרצית לדעת על הטיפול והשיפור בחי המין בין בני הזוג.

לפרטים נוספים

מדוע נשים צריכות הצרת הנרתיק

מדוע נשים צריכות הצרת הנרתיק

טיפול חדשני בלייזר להצרת הנרתיק אך ישפיע הטיפול עלאיכות החיים שלך.

לפרטים נוספים
logo בניית אתרים