הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

העלמת סימני מתיחה בלייזר
העלמת סימני מתיחה - בטכנולוגיות מתקדמות בעולם של לייזר, פרקטורה ו VELASHAPE

סניפים: בני ברק, ראשון לציון, תל אביב, כפר סבא, קריית חיים,
רמת גן, באר שבע, קריית מוצקין


מי אינה מכירה את אותם סימני מתיחה אורכיים, המעטרים את גופנו לאחר השמנה או הרזיה מהירה מידי? עם השנים, מתחלף צבעם האדמדם, הסגלגל או הוורדרד בצבע לבן-כסוף, ומהווה תזכורת מתמדת לכך שלא נהגנו כהלכה בגופנו. סימני המתיחה הם קרעים פנימיים שנוצרו בשכבת הדרמיס (שכבת העור התחתונה) כתוצאה מפגיעה בסיבי האלסטין והקולגן שבעור. סיבים אלה אחראים לגמישותו של העור, וכאשר נוצרת פגיעה בהם, הקרעים שיוצרת הפגיעה הם סימני המתיחה המטרידים אותנו. על מנת להבין מהי הדרך הטובה ביותר להסרת סימני מתיחה, בואי נכיר אותם מעט יותר לעומק!

מהם הגורמים להופעתם של סימני מתיחה?

סימני מתיחה מופיעים כאשר עור גופנו נמתח ומתרחב מעבר ליכולתו ובאופן לא טבעי, למשל, בנסיבות כמו היריון או לאחר הלידה, בעת עליה או ירידה דרסטית במשקל, בגיל ההתבגרות, לאחר ניתוח הגדלה או הקטנת חזה וכד'. כמובן שהופעתם של סימני המתיחה תתרחש באזור בו התרחשה ההשמנה או ההרזיה.

מדוע נוצרים סימני המתיחה?

שינוי מתח העור באופן דרסטי (הרזיה או השמנה מהירה ולא מדורגת) גורם לקרעים ושברים בקולגן ובאלסטין שבשכבת העור התחתונה. הקרעים מתבטאים בקווי חתכים פנימיים המצויים מתחת לעור. על מנת לדמיין את המתרחש, תארי לעצמך חתך עמוק בעור המכוסה בניילון נצמד. אמנם את לא יכולה לגעת בחתך עצמו, אולם את בהחלט רואה אותו מתחת לניילון.

היכן מופיעים סימני מתיחה:

סימני מתיחה מופיעים בעיקר באזורי: הבטן. רגליים, גב, ישבן וחזה.

מהם האוכלוסיות העיקריות הסובלות מסימני מתיחה : 

  •  נשים בהריון-כ 94% מהנשים בהריון מפתחים סימני מתיחה בבטן ובחזה. כמו כן ברוב המקרים גדלים גם אזור אגן היריכים והישבן.
     כיוון שמדובר לרוב בהתרחבות דרמטית תוך כדי הלידה ניתן יהיה לראות פסים אורכים ורדרדים שישתנו לאחר הלידה לפסים לבנים.
  •  אוכלוסיה שעוברת הרזיה והשמנה דרסטית: כתוצאה מהרזיה דרסטית נוצר עור עודף מה שמתורגם לאחריו במקרה של עליה במשקל לסימני מתיחה.
  •  אוכלוסיה מתבגרת: אנשים בגיל המבוגר אשר עורם מאבד מגמישותו והופך לרופס עלולים לסבול מתופעת של סימני מתיחה. 


העלמת סימני מתיחה בלייזר התהליך הטיפולי:

שיטת הטיפול היחידה היעילה באותם קרעים בדרמיס היא טיפול בסימני מתיחה באמצעות לייזר. בזמן הסרת סימני מתיחה בלייזר, קרני הלייזר "מתעלמות" משכבת העור העליונה, עוקפות אותה ומגיעות אל מיקומו של אותו חתך אותו הזכרנו קודם. קרני הלייזר הנשלחות אל הדרמיס מאותתות לגוף כי מדובר בפגיעה בעור, ולכן, העור מתחיל לרפא את עצמו ולבנות את שכבות הקולגן והאלסטין מחדש, תוך שהוא סוגר את הקרע הקיים. כמו כן, ממריץ הלייזר את פעולת התאים באזור בו נמצאים הסימנים, גורם לפיגמנטציה המצמצמת את הצלקות הפנימיות ומטשטשת את קוויהן.

טיפול בסימני מתיחה באמצעות לייזר ממנף את התהליכים הטבעיים המתרחשים בגוף, ומנתב אותם לצורך העלמת סימני המתיחה. נכון לימינו, זו השיטה היעילה היחידה שמצליחה לטפל בשכבת העור העמוקה, ולכן, סדרה בת מספר טיפולים קצרה תאפשר לך ליהנות מעור נטול סימני מתיחה לתקופה ממושכת. כל שיטת טיפול אחרת שאינה מתייחסת ישירות לעומק בו נמצאים הקרעים ולאופיים, לא תצליח לטפל באמת בסימני המתיחה. 

חשוב לציין כי במידה והקרעים היוצרים את סימני המתיחה הם רחבים מדי, סביר להניח כי הטיפול בלייזר, יעיל ככל שיהיה, לא יעזור בהעלמתם המוחלטת אלה בטשטושם. לכן, המפגש הראשוני עם הרופא המתמחה בתופעות עור כאלה הוא חשוב מעין כמותו, ואין לוותר עליו בתור הליך מקדים לפני ביצוע הטיפול.

הסרת סימני מתיחה בלייזר יתרונות:

  • טיפול נקודתי ללא זמן החלמה או כאב.
  • תוצאות מעולות לטיפול בסימני מתיחה באזור: בטן, ישבן, מחשוף, זרועות וידיים.
  • הטיפול בלייזר מעודד ייצור של תאי קולגן חדשים שמחדשים את העור ומעלימים את סימני המתיחה.
  • ללא תופעות לוואי.

העלמת סימני מתיחה פרקטורה בגלי רדיו:

הטיפול בפרקטורה מתבסס על טכנולוגיית גלי רדיו שמועברים לעור ע"י מחטים זעירות שנמצאים בידית הטיפולית, אנרגיית החום שמתחת לעור מסייעת ליצירת קולגן שגורמת
להעלמת סימני מתיחה.
הטיפול מתבצע במערכת אולטרה מתקדמת ביותר עם ידית  FRACTORA מבית INMODE, זוהי למעשה הגרסה המודרנית של טכנולוגיית גלי רדיו בטכנולוגיה פורצת דרך של ליפטינג פרקציונאלי להצערה הרמה והידוק רקמות העור. 
אנרגיית גלי הרדיו מעודדת את התגובה הטבעית של הגוף לייצר קולגן חדש ובריא ומחזקת את הקולגן המוחלש ומחדירה את האנרגיה לעומק האופטימלי 
תוך שמירה על טמפרטורה מיטבית ודיוק, הנדרשים לבניית קולגן. 
לאורך כל התהליך המטפל רואה על המסך הדמיה שמציגה את שכבות העור ואת המיקום שבו נמצא המכשיר. 
ההדמיה מאפשרת למטפל לכוון את האנרגיה לנקודת המטרה המדויקת, כולל ברקמות עמוקות כמו מעטפת השריר, ומאפשרת שליטה מוחלטת ומבוקרת על אזורי הטיפול. 
הטיפול מבוצע על ידי מומחה בקליניקה ונמשך בין דקות ספורות לשעה (תלוי בגודל אזור המטופל). 
כשמדובר בטיפול ממוקד באזור ספציפי אחד, נדרש פרק זמן אף קצר יותר עד כ 30 דקות בלבד. 
הטיפול לא מותיר סימנים חיצוניים, למעט אדמומיות קלה ביותר מעט אחריו. 
שיטת פרקטורה מתאימה להעלמת סימני מתיחה לחלקים שונים בגוף וונחשבת לאחת השיטות המתקדמות ביותר להעלמת סימני מתיחה.

העלמת סימני מתיחה בישבן

העלמת סימני מתיחה בישבן


העלמת סימני מתיחה בטן ויריכיים

העלמת סימני מתיחה בבטן וביריכיים


העלמת סימני מתיחה בבטן

העלמת סימני מתיחה בבטןטיפול להעלמת סימני מתיחה בלייזר מחיר:     
        

אנחנו מודעים לחשיבות גורם המחיר כחלק מתהליך הטיפול בהעלמת סימני מתיחה, ולכן הייעוץ ניתן בחינם והמחיר נקבע לפי מצב המטופל בהיתחשבות מלאה לתת את המחיר האטרקטיבי ביותר וכל זאת עם טכנולוגיית הלייזר המתקדמת בעולם שתביא איתה את התוצאות הטובות ביותר, מרכזי דוקטור חן בפריסה ארצית מעמידה בשבילכם את טובי המומחים בתחום וכל זאת בסניף הקרוב לביתכם.

אצלנו, במרפאות אתר דוקטור חן בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע הנדרשים לכם על טיפול העלמת סימני מתיחה בחינם וללא התחייבותכם לביצוע הטיפול!


לטיפול העלמת וטשטוש סימני מתיחה
סניפים: 

בני ברק, ראשון לציון, תל אביב, כפר סבא, קריית חיים,
רמת גן, באר שבעקריית מוצקין 

   התקשרו לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן : 
073-374-66332all - בניית אתרי אינטרנט