הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

העלמת סימני מתיחה

העלמת סימני מתיחה

המדריך המקיף ומרפאות המומחים לטיפול ב: 
ראשון לציון, רחובות, אשדוד, גן יבנה, תל אביב, בני ברק, כפר סבא, קריית חיים,
קריית מוצקין, קריית ביאליק, כרמיאל, באר שבע, עפולה, נתניה, חדרה, ירושלים, חיפה

ההריון הביא עימו סימני מתיחה לא רצויים? סימני מתיחה נוצרו כתוצאה מדיאטה קיצונית? מעוניינים להחזיר את המראה האחיד והחלק לעור?
כל זאת ועוד...ניתן לבצע בטכנולוגיות החדשניות במרכזי הטיפול המובילים של אתר דוקטור חן בפריסה ארצית.

מי אינה מכירה את אותם סימני מתיחה אורכיים, המעטרים את גופנו לאחר השמנה או הרזיה מהירה מידי? עם השנים, מתחלף צבעם האדמדם, הסגלגל או הוורדרד בצבע לבן-כסוף, ומהווה תזכורת מתמדת לכך שלא נהגנו כהלכה בגופנו. סימני המתיחה הם קרעים פנימיים שנוצרו בשכבת הדרמיס (שכבת העור התחתונה) כתוצאה מפגיעה בסיבי האלסטין והקולגן שבעור. סיבים אלה אחראים לגמישותו של העור, וכאשר נוצרת פגיעה בהם, הקרעים שיוצרת הפגיעה הם סימני המתיחה המטרידים אותנו. על מנת להבין מהי הדרך הטובה ביותר להסרת סימני מתיחה, בואי נכיר אותם מעט יותר לעומק!

מהם הגורמים להופעתם של סימני מתיחה?

סימני מתיחה מופיעים כאשר עור גופנו נמתח ומתרחב מעבר ליכולתו באופן לא טבעי.
הגורמים המרכזיים לסימני מתיחה הם:

 • נשים בהריון לאחר לידה - מאופיין בעיקר בהריון בעליה של מעל 15 ק"ג כגון היריון תאומים, האזורים שבהם יש ייתכנות להיווצרות סימני מתיחה בזמן הריון הם: בטן, אזור אגן הירכיים והישבן. במהלך ההיריון צבעם היה ורדרד ולאחר הלידה ישתנה בהדרגה לאדום או לבן.
 • דיאטות קיצוניות - אנשים שביצעו דיאטה קיצונית ונוצר להם עור עודף במידה של השמנת יתר בחזרה, העור ימתח ויצור סימני מתיחה.
 • עור דק וחוסר אלסטיות - לנשים יש יותר נטייה לעור דק ולכן זוהי אוכלוסייה שנוטה יותר לסימני מתיחה, חוסר אלסטיות וגמישות נמצאת יותר באוכלוסייה מבוגרת שעם הזמן מאבדים את האלסטיות בעור.
 • עור בהיר - לבעלי עור בהיר יש יותר נטייה לסימני מתיחה מאשר כהי עור.
 • תורשה וגנטיקה - נטייה לסימני מתיחה נובעת מגנטיקה, במידה ולהורים שי סימני מתיחה זה מגביר את הסיכוי שזה יעבור בתורשה לילדים.


העלמת סימני מתיחה - כל השאלות הנפוצות:

 • כיצד מעלימה טכנולוגיית הלייזר את סימני המתיחה?
  סימני המתיחה נגרמים בשל קרעים בדרמיס. קרני הלייזר חודרות אל הקרעים המצויים בעומק העור ומאותתים לגוף כי קיימת פגיעה בעור ועליו להתחיל בהליך ריפוי ובניה של שכבות הקולגן והאלסטין תוך סגירת הקרע הקיים. 
 • מהו יתרון של טיפול העלמת סימני מתיחה בלייזר?
  טכנולוגית הלייזר ממריצה את התהליכים הטבעיים בגוף ומנתבת אותם לצורך העלמת סימני מתיחה. זוהי השיטה המתקדמת ביותר בעולם המצליחה לטפל ביעילות בשכבת העור העמוקה. כל שיטת טיפול שאינה מטפלת בעומק בו נמצאים הקרעים ובאופיים לא באמת תצליח לטפל בסימני המתיחה. הטיפול בלייזר מעודד את ייצור תאי הקולגן המחדשים ומעלימים את סימני המתיחה.
 • האם הטיפול בלייזר מתאים לכל מטופל?
  תוצאה טובה המטפלת ביסודיות בסימני המתיחה מתחילה בהתאמה נכונה של שיטת הטיפול למטופל וזיהוי המצב והגורמים להופעת סימני המתיחה. לעיתים נדרש שילוב של כמה טכנולוגיות על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר. (בין הטכנולוגיות אותן ניתן לשלב לצורך קבלת תוצאה מושלמת של עור חלק ללא סימני מתיחה : אוזנתרפיה, ויטמין A, הזרקת חומרים או קילוף עור מכני).
 • כמה טיפולים נדרשים לצורך העלמת סימני מתיחה?
  מספר הטיפולים הדרוש לצורך קבלת תוצאות מושלמות של עור אחיד וחלק ללא סימני מתיחה, תלוי במספר סימני המתיחה ומצבם. לרוב, סדרת טיפולים קצרה בת 2-5 טיפולים תביא לתוצאות טובות של טשטוש והעלמת סימני מתיחה תלוי במצב המטופל.
 • מהי עלות טיפול העלמת סימני מתיחה?
  המחיר תלוי במצב סימני המתיחה, מספר הסימנים והטיפול הנדרש עבורם. (לעיתים יש צורך בשילוב כמה טכנולוגיות על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר.) הייעוץ לטיפול ניתן ללא עלות והמחיר ברשת המרכזים הרפואיים והאסתטיים אתר דוקטור חן נחשב לאטרקטיבי במיוחד תוך התחשבות מלאה בלקוחות והענקת התוצאות הטובות ביותר באמצעות הטכנולוגיות המובילות ביותר בעולם.
 • האם טיפול העלמת סימני מתיחה בלייזר או גלי רדיו כואב?
  מערכות הטיפול בלייזר וגלי רדיו הינם מערכות מתקדמות ביותר מגיעות עם יחידות קירור ואפשרות להשתמש בקרם אלחוש ולכן תרגישו תחושת עקצוץ קלה וכמעט בלתי מורגשת.
 • כמה זמן עורך הטיפול להעלמת סימני מתיחה?
  הטיפול תלוי לפי מצב המטופל וכמות סימני המתיחה שיש לו, בממוצע משך הטיפול נע בין 15-30 דקות.
 • מתי ניתן לראות תוצאות לאחר טיפול של העלמת סימני מתיחה?
  לרוב התוצאות נראות מידי לאחר הטיפול או מספר ימים אחרי, מספר הטיפולים להעלמת סימני מתיחה תלוי לפי מצב המטופל ויקבע ע"י הרופא המטפל.
 • האם טיפול בקרמים עוזר להעלים סימני מתיחה?
  קרמים יותר עוזרים לתהליך מניעה של סימני מתיחה על ידי יצירת אלסטיות וגמישות העור, אבל במידה וכבר יש לכם סימני מתיחה נדרש פעולה אינטנסיבית שחודרת מתחת לעור ויוצרת חידוש של קולגן אלסטין שמחדש את תאי העור ועוזר להם להשתקם כגון טיפולים של לייזר וגלי רדיו.
 • האם סימני מתיחה שנעלמו יוכלו לחזור לאחר טיפול?
  אותם סימני מתיחה שהוסרו לא יחזרו, אבל במידה ויחזור להיות שינויים דרסטיים בעור כתוצאה מהשמנה, דיאטות קיצוניות או הריון יש סיכוי שסימני מתיחה יחזרו כי כך למעשה הם נוצרים.
 • מהי הדרך הטובה כדי להימנע מסימני מתיחה?
  פעולות המנע האידיאליות מתחילות מטיפול ביתי ולכן מומלץ להשתמש בקרמים למריחה המכילים ויטמין A או קרמים עשירים בחמאת שיאה ומרכיבי לחות או שמנים חיוניים כגון שמן שקדים, שמן קוקוס, שומשום, נבט חיטה, זרעי ענבים, שמן אבוקדו העוזרים לגמישות ואלסטיות של העור גם תזונה נכונה מומלצת לעזרה בטיפול במניעת סימני מתיחה (מומלץ להיוועץ בתזונאית).

היכן מופיעים סימני מתיחה:

סימני מתיחה מופיעים בעיקר באזורי: הבטן. רגליים, גב, ישבן וחזה.

השיטות המתקדמות להעלמת סימני מתיחה:

נציג בפניכם את כל השיטות המתקדמות להעלמת סימני מתיחה השיטה המומלצת תקבע ע"י הצוות הרפואי במהלך האבחון.

השיטות המתקדמות הם:


העלמת סימני מתיחה בלייזר:

שיטת הטיפול היעילה באותם קרעים בדרמיס היא טיפול בסימני מתיחה באמצעות לייזר. בזמן הסרת סימני מתיחה בלייזר, קרני הלייזר "מתעלמות" משכבת העור העליונה, עוקפות אותה ומגיעות אל מיקומו של אותו חתך אותו הזכרנו קודם. קרני הלייזר הנשלחות אל הדרמיס מאותתות לגוף כי מדובר בפגיעה בעור, ולכן, העור מתחיל לרפא את עצמו ולבנות את שכבות הקולגן והאלסטין מחדש, תוך שהוא סוגר את הקרע הקיים.
כמו כן, ממריץ הלייזר את פעולת התאים באזור בו נמצאים הסימנים, גורם לפיגמנטציה המצמצמת את הצלקות הפנימיות ומטשטשת את קוויהן.

טיפול בסימני מתיחה באמצעות לייזר ממנף את התהליכים הטבעיים המתרחשים בגוף, ומנתב אותם לצורך העלמת סימני המתיחה. נכון לימינו, זו השיטה המתקדמת ביותר שמצליחה לטפל בשכבת העור העמוקה, ולכן, סדרה בת מספר טיפולים קצרה תאפשר לך ליהנות מעור נטול סימני מתיחה לתקופה ממושכת. כל שיטת טיפול אחרת שאינה מתייחסת ישירות לעומק בו נמצאים הקרעים ולאופיים, לא תצליח לטפל באמת בסימני המתיחה. 

חשוב לציין כי במידה והקרעים היוצרים את סימני המתיחה הם רחבים מדי, סביר להניח כי הטיפול בלייזר, יעיל ככל שיהיה, לא יעזור בהעלמתם המוחלטת אלה בטשטושם. לכן, המפגש הראשוני עם הרופא המתמחה בתופעות עור כאלה הוא חשוב מעין כמותו, ואין לוותר עליו בתור הליך מקדים לפני ביצוע הטיפול.

הסרת סימני מתיחה בלייזר יתרונות:

 • טיפול נקודתי ללא זמן החלמה או כאב.
 • תוצאות מעולות לטיפול בסימני מתיחה באזור: בטן, ישבן, מחשוף, זרועות וידיים.
 • הטיפול בלייזר מעודד ייצור של תאי קולגן חדשים שמחדשים את העור ומעלימים את סימני המתיחה.
 • ללא תופעות לוואי.

העלמת סימני מתיחה במורפאוס 8 בגלי רדיו:

הטיפול במורפאוס 8 מתבסס על טכנולוגיית גלי רדיו שמועברים לעור ע"י מחטים זעירות שנמצאים בידית הטיפולית, אנרגיית החום שמתחת לעור מסייעת ליצירת קולגן שגורמת  להעלמת סימני מתיחה.
הטיפול מתבצע במערכת אולטרה מתקדמת , זוהי למעשה הגרסה המודרנית של טכנולוגיית גלי רדיו בטכנולוגיה פורצת דרך של ליפטינג פרקציונאלי להצערה הרמה והידוק רקמות העור. 
אנרגיית גלי הרדיו מעודדת את התגובה הטבעית של הגוף לייצר קולגן חדש ובריא ומחזקת את הקולגן המוחלש ומחדירה את האנרגיה לעומק האופטימלי 
תוך שמירה על טמפרטורה מיטבית ודיוק, הנדרשים לבניית קולגן. 
לאורך כל התהליך המטפל רואה על המסך הדמיה שמציגה את שכבות העור ואת המיקום שבו נמצא המכשיר. 
ההדמיה מאפשרת למטפל לכוון את האנרגיה לנקודת המטרה המדויקת, כולל ברקמות עמוקות כמו מעטפת השריר, ומאפשרת שליטה מוחלטת ומבוקרת על אזורי הטיפול. 
הטיפול מבוצע על ידי מומחה בקליניקה ונמשך בין דקות ספורות לשעה (תלוי בגודל אזור המטופל). 
כשמדובר בטיפול ממוקד באזור ספציפי אחד, נדרש פרק זמן אף קצר יותר עד כ 30 דקות בלבד. 
הטיפול לא מותיר סימנים חיצוניים, למעט אדמומיות קלה ביותר מעט אחריו. 
שיטת מורפאוס 8 מתאימה להעלמת סימני מתיחה לחלקים שונים בגוף ונחשבת לאחת השיטות המתקדמות ביותר להעלמת סימני מתיחה.


העלמת סימני מתיחה בישבן

העלמת סימני מתיחה בישבן


העלמת סימני מתיחה בטן ויריכיים

העלמת סימני מתיחה בבטן וביריכיים


העלמת סימני מתיחה בבטן

העלמת סימני מתיחה בבטן


שיטות משלימות נוספות להעלמת סימני מתיחה:

 • אוזונתרפיה - הזרקת גז אוזון O3 שעם החדרתו לרקמות העור הוא מתפרק לחמצן טהור O2 המשפרת את מרקם וחיוניות העור ויוצרת אלסטיות מוגברת.
 • קילוף עור מכני- שיוף השכבה העליונה של העור באזור סימני המתיחה ייצור טשטוש ומראה יותר אחיד.
 • ויטמין A - מריחה של משחות המכילות ויטמין A כגון טרוטונין יעודד תחלופת תאים וחידוש העור באזור.
 • הזרקת חומרים - המעודדים יצור של קולגן אלסטין וחידוש תאי העור העוזר לטשטוש סימני המתיחה.
העלמת סימני מתיחה שילוב טיפולים -סוד ההצלחה:      
        

כפי שכבר ראיתם סוד ההצלחה לתוצאות טובות היא התאמת שיטת הטיפול למטופל! היכולת שלנו לזהות את מצב והגורמים להיווצרות סימני מתיחה והשילוב של היכולות הטכנולוגיות שברשותנו שמביאים ליכולת של מיצוק, כיווץ והצערת העור בטכנולוגיות חדשניות של לייזר, גלי רדיו, אולטרסאונד בהתאמת אורכי גל מדויקים למצב המטופל מביאים לנו למקסם את התוצאות ולהבטיח למטופלים שלנו את הטיפול המתקדם והטוב ביותר להעלמת סימני מתיחה.

העלמת סימני מתיחה המחיר:     
        

אנחנו מודעים לחשיבות גורם המחיר כחלק מתהליך הטיפול בהעלמת סימני מתיחה, ולכן הייעוץ ניתן בחינם והמחיר נקבע לפי מצב המטופל בהתחשבות מלאה לתת את המחיר האטרקטיבי ביותר וכל זאת עם הטכנולוגיות המתקדמות בעולם שיביאו עימם את התוצאות הטובות ביותר, מרכזי דוקטור חן בפריסה ארצית מעמידה בשבילכם את טובי המומחים בתחום וכל זאת בסניף הקרוב לביתכם.

אצלנו, במרפאות אתר דוקטור חן בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע הנדרשים לכם על טיפול העלמת סימני מתיחה בחינם וללא התחייבותכם לביצוע הטיפול! צרו קשר לפרטים ולסניף הקרוב לביתכם.


לטיפול העלמת וטשטוש סימני מתיחה
סניפים: 

בני ברק, ראשון לציון, אשדודתל אביב, כפר סבא, גן יבנהקריית חיים,
רמת גןאשקלון, רחובותבאר שבעקריית מוצקין, חדרה
קריית ביאליק, קריית אתא, עפולה, כרמיאליוקנעם, נהריה, נתניה, חיפה, ירושלים

    התקשרו לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן : 
073-374-6633העלמת סימני מתיחה לפי אזורים בגוף ואחרי לידה - המידע מקיף:

העלמת סימני מתיחה בבטן

העלמת סימני מתיחה בבטן

סימני מתיחה בבטן מציקים לכם? הכירו את שיטות הטיפול המתקדמות ביותר שיעשו לכם את ההבדל!

לפרטים נוספים

העלמת סימני מתיחה אחרי לידה

העלמת סימני מתיחה אחרי לידה

 עברתם הריון ונשארו סימני מתיחה? הכירו את הסיבות והדרכים הטובות ביותר לטפל בתופעה.

לפרטים נוספים

העלמת סימני מתיחה בישבן

העלמת סימני מתיחה בישבן

יש לכם סימני מתיחה בישבן? יש פתרון! הכירו את כל הדרכים להתמודדות וטיפול במרכזיים ליד ביתך.

לפרטים נוספים

logo בניית אתרים