הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול בקונדילומה
 טיפול בקונדילומה בלייזר - לגברים ונשים

המידע המקיף והסניפים המובילים לטיפול בלייזר ב: 
גבעתיים, תל אביב, כפר סבא, באר שבע, חיפה, רחובות, אילת  
קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון, ראשון לציון, קריית מוצקין, קריית ביאליק

טיפול בקונדילומה - כל המידע שחובה לדעת לפני הטיפול כולל תמונות לאבחון עצמי, תסמינים, מחירים, שיטות טיפול, דרכי הדבקות והחלמה, וכל השאלות והתשובות שיכינו אתכם לקראת הטיפול, במרכזיים המתקדמים בלייזר ליד ביתכם. 


קחו אוויר ישנה נטייה גדולה להיכנס למצבי לחץ שמדובר בקונדילומה, לחץ לא יעזור יש פתרונות! פשוט צריך לחשוב בצורה מושכלת ולעבור שלב אחר שלב
המאמר הזה נכתב עבורכם על מנת להדריך אתכם איך להתמודד עם התופעה עד לפתרון הסופי.
השלבים בטיפול בקונדילומה מתחילים מלהבין מהי קונדילומה, מהי תהליך ההחלמה, איך היא נראית על מנת שנוכל לזהות אותה, היכן ניתן לטפל, אילו דרכי טיפול קיימים, ואיזה מהן הוא הטיפול העדיף ביותר להתמודד עם התופעה בצורה יעילה ומהירה!
אנחנו כאן לעשות לכם סדר ותזכרו דבר אחד הכל פתיר!
מתחילים...

קונדילומה רקע:


הקונדילומה הינה יבלת / גידול קטן שגודלו עד למספר מילימטרים, אשר נוצר כתוצאה משינוי גנטי שמבצע וירוס הפפילומה בתאי העור וגורם להכפלתם באופן בלתי מבוקר. מאחר והנגיף מתפתח באופן אופטימלי באזורים לחים-למחצה, יופיעו יבלות בפות אצל נשים על שפתי איבר המין,קונדילומה בפי הטבעת ובאזור החיצוני של הנרתיק, בעוד שאצל גברים, יופיעו יבלות בפין , שק האשכים ובאזור פי הטבעת, קונדילומה בפה היבלות אינן כואבות אבל אחד מסימני ההכר שלהם שהם יכולים לגרום לגירוד, ועד שלא תטפלו הם לא יעברו.
HPV זהו הווירוס שנמצא בגוף, הקונדילומה היא למעשה היבלות שנוצרו כתוצאה מקיום יחסי מין לא מוגנים עם נשא HPV, לפני הריצה לרופאים או מרפאות יש אפשרות לבצע אבחון עצמי לקונדילומה על מנת לזהות את התסמינים של התופעה.


איך נדבקים בקונדילומה:

הסיבות להידבקות בקונדילומה:

 • קיום יחסי מין לא מוגנים וריבוי בני זוג.
 • הנגיף עובר ביחסי מין אורליים (ליקוק / מציצה), או ביחסי מין וגינאליים ׁחדירה לנרתיק, או אנאליים (חדירה לפי הטבעת).
 • הדבקה יכולה להיות גם דרך חפצים: תחתונים, וויברטורים נגועים, מושבי אסלה בחלק הקדמי שלהם.
 • הגילאים השכיחים ביותר להידבקות הם גילאי 17-33 כאשר הזנים 6 ו 11מהווים כ 90% מסיכון ההידבקות.
 • שימוש בקונדום יכול לעזור אבל לא באופן מוחלט: במידה והתבצע חיכוך בעור נגוע שמחוץ לקונדום עדיין ישנה סיכון להידבקות.
 • תופעה בעייתית בתהליך ההידבקות בקונדילומה היא שלחלק מהאנשים שסובלים מקונדילומה לא יופיע סימני ההיכר של יבלות הקונדילומה כך שהם יכולים להדביק את בן/ת זוגם בלי ידיעה שיש להם קונדילומה.
 • הימצאות של זיהום נוסף כגון זיבה או עגבת העובר תוך כדי מגע מיני.
 • מערכת חיסונית מדוכאת כתוצאה מתרופות המדכאות את המערכת החיסונית.

איך קונדילומה נראית:


יבלות הקונדילומה נראות כבליטות קטנות מעל העור לרוב הם מחוספסות ומזכירות כרובית מוקטנת ולעיתים חלקות ובולטות כגרעין תירס. בדרך כלל היבלות בצבע הגוף או בצבעים לבן או חום. הם אינן גורמים לכאבים אבל לפעמים הם מגרדות ומציקות. ולרוב מפריעות מאוד מבחינה אסתטית ונפשית.
לתמונות של יבלות קונדילומה הקלק


תסמינים לקונדילומה:

תסמינים יכולים להגיע בצורות שונות של:

 • גרד
 • יבלות באברי המין
 • דימום
 • סדק
 • אי נוחות באזור
 • בליטות וחיספוס
 • כתמים


מתי לטפל בקונדילומה?


במידה ואת/ה סובל/ת באחד מהתסמינים הנ"ל הטיפול בקונדילומה חייב להיות מהיר, גם בשל נטיית היבלות להתפשט ולהתרבות, וגם בעקבות היכולת של היבלות להדביק כל מי שבא במגע עימם. בשנים האחרונות נמצא כי כ-90% מגורמי הסיכון למחלות סרטן צוואר הרחם, נגרמו עקב חוסר טיפול בזמן במחלת הקונדילומה. במרפאות המומחים של אתר דוקטור חן ערים לעובדה הזאת ומשתדלים לתת עדיפות לטיפול בקונדילומה ולקבוע תורים מהיום להיום או מהיום למחר וזאת על מנת להתמודד עם הסרת הנגעים במקום ולמנוע התפשטות והיוצרות של נגעים חדשים.
הלייזר הוא הטיפול היחיד שמעודד את מערכת החיסון לסלק את הנגיפים מהגוף מהר יותר מהרגיל.
גם לאחר הסרת קונדילומה בלייזר מומולץ לקיים יחסי מין מוגנים עם קונדום במשך שלושה חודשים אחרי הטיפול וזאת על מנת לוודאות ניקוי מוחלט של הווירוס מהגוף ומניעת הידבקות. (אינדיקציה נוספת לדעת שהנגיף התנקה מהגוף היא שהנגעים לא חוזרים שוב אחרי שהוסרו).

טיפול בקונדילומה

טיפול בקונדילומה - המפגש והטיפול במרפאה:

 • אבחון קונדילומה - בשלב הראשוני הרופא יבדוק עם מיקרוסקופ מגדיל את איבר המין ויאבחן האם מדובר בנגעי עור או ביבלות קונדילומה.
 • שיטת הטיפול - לאחר בדיקת המטופל, הרופא יסביר מהי שיטת הטיפול המומלצת על מנת להסיר את הנגעים מהשורש במהירות האפשרית. 
 • אלחוש המקום - בשלב ההכנה לקראת הטיפול על מנת למנוע אי נעימות למטופל או כאב, הרופא ימרח משחת אלחוש או זריקה לפי עדיפות המטופל.
 • אופן הטיפול - היבלות נצרבות על ידי לייזר או פלזמה בטכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת להסיר את היבלת מהשורש בצורה יעילה בלי לפגוע בעור מסביב.
 • כמות הטיפולים - לרוב צורבים את כל היבלות בטיפול אחד, אלה אם מספר היבלות רב ואז נדרש לעשות זאת בחלקים.
 • הסבר והדרכה - בתום הטיפול הרופא ידריך אך לשמור על האזור עד שיחלים.


טיפול בקונדילומה מחיר:


אנחנו מודעים לחשיבות גורם המחיר כחלק מתהליך הטיפול בקונדילומה, ולכן הייעוץ ניתן בחינם והמחיר נקבע לפי כמות הנגעים, מרכזי דוקטור חן בפריסה ארצית מעמידה בשבילכם את טובי המומחים בתחום בטכנולוגיית לייזר המתקדמת ביותר בעולם שמאפשרת להסיר את הנגעים במקום וכל זאת במחיר הכי אטרקטיבי שיש, שיאפשר לכם לטפל בתופעה זאת בזמן ולמנוע את התפשטותם ולהתחיל תהליך החלמה מהיר ואפקטיבי.

טיפול בקונדילומה - כל השאלות הנפוצות:


 • מדוע חשוב לטפל בקונדילומה במהירות?
  חשוב לטפל במהירות ביבלות הקונדילומה וזאת בשל נטיית היבלות להתפשט ולהתרבות. ובנוסף, ללא טיפול, עלולות היבלות להיות מדבקות. בקרב נשים, קיים סיכוי לסרטן צוואר הרחם ללא טיפול מהיר.
 • מדוע מומלץ לטפל בקונדילומה בלייזר?
  הטיפול בלייזר הוא הטיפול היחיד המעודד את המערכת החיסונית לסילוק נגיפים מהגוף במהירות ולמנוע את ההתפשטות שלהם. הטכנולוגיה מאפשרת להסיר את היבלת מהשורש בשיטה המהירה והאפקטיבית ביותר.
 • האם הטיפול בלייזר כואב?
  מכשיר הלייזר מאפשר לווסת את החום על פי מיקום וסוג היבלת ולכן הוא אינו כרוך בכאב, תיתכן תחושת חימום קלה או פולס רגעי החולף במהירות במידה וישנה רגישות יתר לכאב ניתן להשתמש בקרם אלחוש.
 • האם טיפול הסרת קונדילומה בלייזר בטוח?
  הטיפול בלייזר מאושר בתקנים המחמירים ביותר הן העולמיים ( FDA ו-CE) והן משרד הבריאות הישראלי והוא נחשב כטיפול הטוב והמוכח ביותר לקונדילומה. הטיפול הוכח במחקרים קליניים כמתקדם והטוב ביותר.
 • מתי כדאי לפנות לטיפול אצל הרופא?
  במידה וישנו בליטות או יבלות שנראות כמו כרובית קטנה מומלץ לגשת לרופא.
 • האם חיסון ל HPV עוזר?
  את החיסון צריכים לקבל לפני שנחשפים לנגיף, במידה וכבר נחשפתה החיסון לא היה רלוונטי עבורך.
 • מה הם הסיבוכים האפשריים לנשים?
  סרטן צוואר הרחם שקשור לזיהום נגיף הפפילומה באברי המין ולכן מומלץ לטפל בדחיפות בהסרת הנגעים למניעת זיהומים שונים.
 • כיצד מטפל הלייזר בקונדילומה?
  הטיפול במכשיר הלייזר המתקדם נעשה תוך התאמה מדויקת של אורך הגל ועוצמת החימום לסוג הנגע . הוא מסיר את יבלות הקונדילומה מהשורש ללא גרימת נזק לאזור היבלת ולעור הבריא סביבה.
 • מתי ניתן לחזור לשיגרה לאחר טיפול הסרת קונדילומה בלייזר?
  החזרה לשגרה מתאפשרת כבר ביום הטיפול הודות לכך שהטיפול אינו מצריך ביצוע הרדמה או תפרים. (במקרים בהם הטיפול נעשה באזורים רגישים כגון שפתי פות או פי הטבעת, ייתכן ויידרש זמן החלמה ארוך מעט יותר).

שיטות טיפול בקונדילומה:


שיטות הטיפול בקונדילומה מחולקות לשלושה:

טיפולים בתיים לקונדילומה:

 • תמיסת קונדילוקס - תמיסה שנמכרת בבית מרקחת עם מרשם רופא, מופקת מצמחים ותפקידם להרוס את רקמות היבלות, מומלץ למרוח פעמיים ביום כל 12 שעות, למשך 3 ימים רצופים (אלה עם נאמר אחרת ע"י הרופא) עד שרואים שהתמיסה שרפה את היבלת, חשוב לזכור למרוח עם המקלונים שמגיעים עם התמיסה רק באזור הנגע, לא מעבר לכך ולתת לתמיסה להתייבש על האזור. במידה והיבלת לא חלפה ניתן לחזור על הפעולה עד ל 4 מחזורי טיפול ובמידה והיבלת לא חלפה גם אז, מומלץ לחזור לרופא לבדיקה נוספת, חסרונות של התמיסה: מתאים ליבלות בודדות וקטנות, דורש טיפולים חוזרים ונשנים, לא בהכרח אפקטיבי, בעל תופעות לוואי של: גירוי בעור, גירוד וכאבים באזור המריחה. 
 •  קרם אלדרה - נמכר בבתי המרקחת, אין להשתמש על פצעים פתוחים או עור מגורה, אופן השימוש הוא 3 פעמיים בשבוע לא יותר ממחזור של 16 שבועות, יש להשאיר את הקרם בין 6-10 שעות על האזור ולאחר מכן לשטוף בעדינות במים וסבון, חסרון לרוב גורם לתגובה דלקתית באזור שמורחים, גירוי או גירוד.


טיפולים במרפאות הקופה בקונדילומה:

 • חיסון גרדסיל - חיסון שיעיל לנשים למניעת סרטן צוואר הרחם ומניעת יבלות באברי המין הנגרמות ע"י נגיף הפפילומה, ומומלץ לנשים עד גיל 45, ניתן כיום במערכת החינוך לנערות בכיתה ח אבל לא אפקטיבי לטיפול בווירוס וביבלות לאחר הדבקה.
 • תכשירי מריחה / תרופות - מתאים ליבלות קטנות מאוד שהגישה אליהם קלה הם גורמים לצריבה כימית של העור ולהסרתם בצורה הדרגתית.
 • הסרת היבלות בשיטה כירורגית - על פי רוב דורש הרדמה מקומית, השיטה תכלול הסרת הנגע ותפירת החתך שנוצר לאחר ההסרה.
 • צריבה בחנקן נוזלי - בשיטה זו משתמשים כאשר הנגעים הם באזורים החיצוניים, ההליך כולל התזת חנקן לאזור היבלת שגורם להקפאתה והרס התאים שלה. לאחר ההתזה היבלת משנה את צבעה, חסרון ייתכנות לצלקות לבנות, והרבה טיפולים חוזרים ונשנים.

טיפולים בטכנולוגיות מתקדמות בקונדילומה:

 • הסרה במחט חשמלית - הטיפול כולל צריבה ישירה של היבלת עד לנשירתה וחבישת אזור המטופל.
 • הסרת היבלות בפלזמה - שיטה חדשנית שמקורה מאיטליה, טיפול הסרת נגעי עור בפלזמה מאפשר לבצע אידוי של הנגע ועצירת אספקת הדם לאזור היבלת ועל ידי כך להסיר את היבלת מהשורש.
 • הסרה בשיטת גלי רדיו - טיפול בתדרים 2.4 עד 4 מגה הרץ, כרוך בהרדמה מקומית יתרון שהוא ללא דימום הכולל צריבה ישירה של אזור הנגע.
 • הסרה בלייזר - הטיפול האפקטיבי ביותר מאחר והוא מאפשר לנו להתאים את אורך הגל לסוג הנגע ובכך להסיר אותו מהשורש בלי ליצור נזק משני לאזור יבלת.


טיפול בקונדילומה לגברים ונשים - שיטת הטיפול המומלצת:


המסר הראשון לא להיכנס ללחץ יש טיפול! 
לגברים - לגשת לטיפול להסרת יבלות הקונדילומה בלייזר, לא לנסות טיפולים "ניסיוניים" כגון חנקן נוזלי שמצריך מכם טיפולים חוזרים ונשנים ועוגמת נפש, או טיפולים בשיטות ישנות של צריבה במחט חשמלית שעלולים להשאיר סימן על אברי המין. הטיפול בלייזר נחשב למהיר והמתקדם מסוגו ונותן מענה מידי להסרת יבלות הקונדילומה ונחשב לטיפול היחיד שמסיע למערכת החיסונית של הגוף להתגבר על נגיף HPV.
לנשים - צריכות לטפל בהסרת היבלות בלייזר וזאת על מנת למנוע סיכונים ממאירים בצוואר הרחם ולמנוע התפשטות הנגעים והדבקת בן הזוג, ולהיות במעקב גניקולוגי, ולהקפיד על בדיקת משטחי PAP שנותנים לך אינדיקציה תמידית מה הסטטוס שלך בנוגע לטיפול בנגיף HPV.
במידה ומדובר על קונדילומה בזמן הריון מומלץ לדחות את הטיפול לאחר הלידה על מנת להימנע מסיכונים מיותרים, ניתן לקיים יחסי מין מוגנים אחרי הסרת היבלות ולעקוב אחר המצב: לגברים אצל רופא עור ואצל נשים אצל הגינקולוג על מנת שייתן את האינדיקציה הסופית שהמערכת החיסונית התגברה על הנגיף.

יתרונות הטיפול בקונדילומה בלייזר:

 • טכנולוגיה חדשנית המאפשרת הסרת יבלות הקונדילומה מהשורש ללא כאב (ע"י משחת אלחוש).
 • מסיר ועוצר את התפשטות הנגעים בדרך המהירה והיעילה ביותר.
 • ישנה את היכולת המקסימלית לווסת את העוצמה ולהתאים את אופן הסרת היבלות לפי המיקום ולפי סוג היבלת ובכך למנוע כאבים או סימנים.
 • טיפול בלייזר הוכח לפי מחקרים קליניים כטיפול המתקדם והטוב ביותר שמסיע למערכת החיסונית להתגבר על הנגיף.
 • מאפשר לחזור לשגרת היום יום ללא תופעות לוואי או סיבוכים.
 • פתרון מהיר ויעיל מצמצם את מספר הטיפולים למינימום.
 • הטיפול מאושר כל תקני הבריאות העולמיים והישראלים : FDA , CE כטיפול המוכח והטוב ביותר לקונדילומה.
 • עוצמת מכשיר הלייזר מווסתת לפי סוג ומיקום היבלת ולכן איין כאב ישנה הרגשה של "נקודת חימום/צריבה בעוצמה חלשה מאוד וכמעט לא מורגשת.

 • הטיפול בעל התוצאות המהירות ביותר להסרת יבלות הקונדילומה. וכך למעשה עוצרת את התפשטות הנגעים ואופן ההדבקה.

 • מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח.

 • מתאים לכל סוג וצבע עור.

 • נחשב לטיפול האפקטיבי והמהיר ביותר לטיפול בקונדילומה מבוצע בטכנולוגיית הלייזר המתקדמת ביותר
  ונמצא פריסה ארצית ב: גבעתיים, תל אביב, בני ברק, כפר סבא, קריית חיים, כרמיאל.


ההחלמה מהטיפול בקונדילומה:


ההחלמה של הטיפול בקונדילומה מושפע מהיקף התפשטות הקונדילומה, מיקומם המדויק באזור איברי המין, והתזמון (כמה שהגעתם יותר מוקדם בתחילת התהליך יותר קל לטפל, לפני התרבות והתפשטות הנגעים).
ב 90% מהנגעים הטיפול בלייזר מאפשר חזרה מידית לשגרה והמטופל כמעט ואינו מושפע מהתהליך שעבר.
במקרים מורכבים יותר, של הסרת הקונדילומה באזורים רגישים יותר כגון: שפתי הפות, חלקו החיצוני או הכמעט חיצוני של פי הטבעת, יחוש המטופל אי נוחות למשך כשבוע באזור המטופל.
במקרים אלו יהיו רגישות בשפתי הפות, פין בזמן חיכוך, ולעיתים כאב קל בזמן צרכים. 
הטיפול בלייזר מאפשר לנו להסיר את יבלות הקונדילומה בשיטה המהירה והאפקטיבית ביותר ולעצור את התפשטות היבלות.
לאחר ההחלמה מומלץ לקיים יחסי מין מוגנים עד אשר רואים שהנגעים אינם חוזרים לאורך זמן, דבר שמראה על התגברות המערכת החיסונית על הנגיף.

לקראת הטיפול בקונדילומה: 

כשמחליטים לטפל בקונדילומה חשוב להבין שיש היום דרכים רבות להתמודד באופן יעיל ואפקטיבי בתופעה, אין צורך להילחץ , תוכלו להתייעץ איתנו טלפונית ולפנות לקליניקה הקרובה לביתכם שם תקבלו את הטיפול הכי מתקדם בלייזר שמאפשר לטפל בקונדילומה בצורה המהירה והיעילה ביותר, הלייזר הנמצא אצלנו במרפאות הוא לייזר מיוחד וייעודי לטיפול בקונדילומה, הטיפול מתבצע ללא כאב ועם משחת אלחוש כך שתהיו בטוחים שהטיפול יתבצע בצורה הטובה והמקצועית ביותר עבורכם והכל בדיסקרטיות מלאה. כמו כן ולפני הכל תקבלו ייעוץ חינם, הסבר והדרכה כך שתוכלו להיות רגועים ושכל החששות שלכם בקשר לתופעה יוסרו. אנחנו כאן בשבילכם תמיד ומבינים את רגישות הטיפול ונדאג לתת לכם את כל המענה והכלים לטיפול בקונדילומה.

אצלנו, במרכזי דוקטור חן הממוקמים בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על הסרת קונדילומה בלייזר בצפון, במרכז ובדרום. הייעוץ ניתן ללא התחייבות המטופל.
טיפול ביבלות הקונדילומה בלייזר בסניפינו מבוצע במכשיר לייזר בטכנולוגיה שפותחה במיוחד לטיפול זה ו בהתאמה אישית לכל מטופל/ת, בהתחשב בכמות הקונדילומות המוסרות, גודלן, מיקומן ונתוניו/ה האישיים של המטופל/ת.


 

טיפול בקונדילומה בלייזר לגברים | טיפול בקונדילומה בלייזר לנשים
עכשיו בכל הסניפים בארץ:
גבעתיים, בני ברק, תל אביב, כפר סבא, קריית חיים, כרמיאל, רחובות, אילת
באר שבע, אשדוד, אשקלון, ראשון לציון, קריית מוצקין, קריית ביאליק
   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן
התקשרו:
 073-374-6633

 
טיפול בקונדילומה - מידע מקיף:


קונדילומה גברים

קונדילומה גברים

קונדילומה גברים - תמונות, תסמינים, מחירים, החלמה וכל המידע המקיף על שיטת הטיפול המתקדמת בסניף הקרוב לביתכם.

לפרטים נוספים

קונדילומה נשים

קונדילומה נשים

 קונדילומה נשים - תמונות, ,תסמינים, שלבי טיפול, מחירים, אבחון מוקדם ומרכזי הטיפול המתקדמים ליד ביתך.

לפרטים נוספים

וירוס הפפילומה

וירוס הפפילומה

 וירוס הפפילומה - הכירו מהו הנגיף, ודרכי ההתמודדות המהירים והיעילים להעלמת הנגיף בדרך הטובה ביותר.

לפרטים נוספים

קונדילומה - אבחון ובדיקת פאפ

בדיקות קונדילומה

בדיקות קונדילומה - מה חשוב לדעת, מהי בדיקת פאפ ואך היא מסייעת לתהליך הטיפולי.

לפרטים נוספים

קונדילומה אבחון לפי תמונות

קונדילומה אבחון לפי תמונות

 אבחון קונדילומה לגברים ונשים - אבחון ראשוני עצמאי לפי תמונות, גלו את כל התסמינים והשלבים לזיהוי קונדילומה.

לפרטים נוספים

חיסון קונדילומה 

חיסון קונדילומה

 חיסון קונדילומה - כל מה שצריך לדעת על החיסון ומתי הוא יעיל לשימוש.

לפרטים נוספים

logo בניית אתרים