הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול ברוזציאה
  טיפול ברוזצאיה בלייזר

המדריך המקיף והמרכזיים המתקדמים לטיפול
ב:
כפר סבא, אשדוד, אשקלון, רמת גן, קריית חיים, כרמיאל, רחובות, גן יבנה, קריית מלאכי,
באר שבע, עפולה, קריית אתא, ירושלים
מעוניינים לטפל ברוזצאיה, אדמומיות בפנים? הכירו את הטיפול בליזר בשיטה החדשנית והמתקדמת ביותר להעלמת רוזציאה המביאה לתוצאות מדהימות ללא פולשנות וללא כאבים בסניף הקרוב לביתכם.רוזציאה (ROSACEA) הנה תופעה המתבטאת באדמומיות בעור הפנים. הרוזציאה מכונה גם "אקנה של הגיל המבוגר" וזאת, כיוון שהיא מלווה בפצעונים ובאודם. הרוזציאה מהווה פגם אסתטי ופוגעת בדימוי העצמי ובאיכות החיים. הסובלים מרוזציאה עלולים לסבול לסירוגין לאורך שנים רבות ולעיתים קרובות , נלווים לרוזציאה גירויים בעיניים, תחושת צריבה והסמקה לא רצונית. הסיבה העיקרית להופעת רוזציאה הנה גנטית והגורמים להחמרתה הנם: מתח נפשי, צריכת אלכוהול, חשיפה מרובה לשמש ואפילו אכילת מאכלים חריפים. טכנולוגית לייזר מתקדמת, מציעה כיום טיפול מוכח מחקרית להעלמת רוזציאה והטיפול באמצעותה מתבצע בהתאמה אישית לכל מטופל/ת. המטפלים המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, מטפלים בהצלחה במקרי רוזציאה רבים באמצעות טכנולוגיות לייזר מתקדמות ובהתאמה אישית המביאה לתוצאות אופטימליות. 

מהי רוזציאה:

רוזציאה הנה מחלת עור הגורמת להופעת אדמומיות ובליטות אדומות ומוגלתיות על גבי הפנים. הרוזציאה (אקנה של הגיל המבוגר) נפוצה יותר בקרב נשים בעלות גוון עור בהיר בגילאי 30-60. האקנה נוטה להופיע על גבי הלחיים, האף, המצח והסנטר ואף עלולה להתפרץ סביב אזור העיניים והעפעפיים ולגרום למראה עיניים אדמומי ונפוח. לעיתים קרובות נוטה הרוזציאה לשרוף, לצרוב ולעקצץ ולגרום לרגישות גבוהה בעת חשיפה לאור השמש. אל כל אלו, מתווסף הפן האסתטי הפוגע בדימוי העצמי. טכנולוגית הלייזר, הוכחה מחקרית כיעילה ביותר לטיפול ברוזציאה. 

גורמים להופעת רוזציאה: 

מקורה של הרוזציאה הנו גנטי ברובו אך גורמים שונים עלולים להחמיר את מצבה כגון: 
 •  נטייה תורשתית 
 •  חשיפה לטמפרטורות נמוכות או גבוהות 
 •  חוסר איזון הורמונלי (כולל בגיל המעבר)
 •  נטילת תרופות הורמונליות 
 •  מחלת כבד 
 •  אלכוהול ועישון 
 •  רמות גבוהות של מתח
 •  חשיפה ממושכת לשמש
 •  אכילת מזון חריף 
כל אחד מגורמים אלו בצירוף מאפיינים גנטיים, עלול להוביל להתפתחות רוזציאה. 

סימנים להופעת ררוזציאה

אבחון רוזציאה:
 

אבחון מחלת הרוזציאה מתבצע על ידי רופא עור מוסמך. לאבחון המוקדם חשיבות רבה שכן טיפול יעיל בשלבי המחלה הראשוניים, עשוי למנוע התפרצות תסמינים נוספים והחמרת התופעות. מטופלים רבים, אינם מודעים לאפשרות הריפוי של המחלה וסבורים בטעות כי עליהם להשלים עם המחלה ועם הפגיעה באיכות החיים ובדימוי העצמי המגיעים עמה.
 

דרכי טיפול ברוזציאה:
 

שינוי אורח חיים, על מנת לטפל ברוזציאה בדרך זו, יש למנוע חשיפה לגירויים הגורמים להתפרצות המחלה. לכן, יש צורך בשינוי בדפוסי ההתנהגות:
 •   הפחתה בחשיפה לשמש – קרינת השמש נחשבת לאחד הגורמים הבולטים להתפרצות רוזציאה ולכן, בכל חשיפה לשמש יש צורך במריחת קרם הגנה בעל מקדם סינון גבוה, חבישת כובע רחב שוליים וכמובן, הימנעות מחשיפה לשמש בשעות בהן רמות הקרינה הן הגבוהות ביותר. 
 •   שינויים תזונתיים – מאכלים חריפים וצריכת אלכוהול, גורמים להתפרצות רוזציאה גם אם מדובר על התפרצות פתאומית וסומק בפנים החולפים בתוך זמן קצר. תזונה המעודדת הסמקה, מביאה להתנפחות נימי הדם בעור הפנים ומחמירה את תופעת הרוזציאה. 
 •   תכשירי קוסמטיקה – לסובלים מרוזציאה, עור רגיש במיוחד לתכשירי קוסמטיקה שונים בהם איפור ושמפו ולכן, עליהם להימנע מתכשירים מבושמים העלולים לגרום להופעת האדמומיות. חשוב לבדוק את המוצר הקוסמטי הנרכש ואת התאמתו לעור על מנת להימנע מגירוי. 
 •  הפחת רמות סטרס – מתח גבוה, עלול להוביל להתפרצות מחלת הרוזציאה ולכן, מומלץ לעסוק בפעילות גופנית או כל פעילות מרגיעה המפחיתה מתחים וסטרס ובעת הצורך אף להיעזר בתרופות טבעיות או קונבנציונליות. 

טיפול תרופתי ברוזציאה:

אנטיביוטיקה או תרופת ריאקוטן וכן משחות המכילות חומרים פעילים עשויות לסייע להרגעת הרוזציאה אך הפסקת נטילתן עלולה להביא להתפרצות מחודשת של המחלה. 
טיפול פוטו דינמי ברוזציאה טיפול המשלב אור עם חומרים פעילים. הטיפול מתחיל במריחת ALA על עור הפנים ולאחר ספיגת החומר הפעיל, נחשף עור הפנים לאור כחול בתדר UV המפעיל תגובה פוטודינמית של העור ויוצר תגובה כימית של החומר מול העור המביאה להחלמת הפצעונים ולחידוש מרקם העור. 

טיפול ברוזציאה באמצעות טכנולוגית לייזר מתקדמת:

הטיפול באמצעות טכנולוגיות לייזר מתקדמות, נמצא כמוכח והיעיל ביותר לטיפול בנגעי הרוזציאה. למכשיר, קרן המאפשרת טיפול בהתאמה אישית לפי מצב המטופל, מיקום הרוזציאה ועומקה בעור. קרן הלייזר, מטפלת בפצעי הרוזציאה באופן ממוקד ויוצרת פילינג עדין באמצעות חימום נקודתי ומדויק. הטיפול בלייזר, מאפשר לסגור את כלי הדם המורחבים ולהפחית באופן ניכר את האדמומיות בפנים. לרוב, נדרשים 3-5 טיפולים באורך 15 דקות כל אחד. הטיפול אינו כרוך בפולשנות או בכאבים והתוצאות ניכרות בתוך זמן קצר לאחר סיום הטיפול. 

יתרונות טיפול ברוזציאה בלייזר:

 •  ללא כאבים, ללא פולשנות 
 •  התאמה אישית למיקום הרוזציאה ועומק הפצעונים המביא למקסום התוצאות
 •  טיפול מוכח מחקרית כיעיל ביותר להתמודדות עם פצעי הרוזציאה וכן עם נימי הדם
 •  טיפול בטוח המאושר בתקני האיכות המחמירים לרבות FDA, CE ומכון התקנים הישראלי 
 •  אינו דורש זמן החלמה 
 •  עלות טיפול זולה ואטרקטיבית בהשוואה לשיטות טיפול אחרות 


הטיפולים המתקדמים ביותר ברוזציאה עם תוצאות מוכחות ליד ביתכם:


המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן בפריסה ארצית, מביאים אליכם את הטכנולוגיות המובילות בתחום הרפואה האסתטית. הרופאים והמטפלים הטובים ביותר מאפשרים לכם לעבור טיפול ברוזציאה בלייזר בהתאמה אישית ומדויקת לסוג עורכם, מיקום הרוזציאה, עומקה וחומרתה ולקבל את התוצאות הטובות ביותר בתוך זמן קצר. הטיפול הוכח מחקרית כיעיל והמהיר ביותר לטיפול במחלת הרוזציאה. מהיום, כבר לא צריך להשלים עם מחלת הרוזציאה ולסבול ממראה עור אדמומי ומתופעות כגון אדמומיות וצריבה בעיניים.


טיפול ברוזציאה בלייזר בשיטה המתקדמת ביותר תוצאות מוכחות!

טיפול ברוזציאה לפני ואחרי    
טיפול ברוזציאה לפני ואחרי    

טיפול ברוזציאה לפני ואחרי טיפול ברוזציאה לפני ואחרי    

טיפול ברוזציאה לפני ואחרי טיפול ברוזציאה לפני ואחרי    

טיפול ברוזציאה לפני ואחרי טיפול ברוזציאה לפני ואחרי    

טיפול ברוזציאה לפני ואחרי    טיפול ברוזציאה לפני ואחרי    

טיפול ברוזציאה לפני ואחרי טיפול ברוזציאה לפני ואחרי    קבעו פגישה עם המומחים של אתר ד"ר חן ללא עלות וללא התחייבות וקבלו את כל ההדרכה והמידע אודות טיפול ברוזציאה בלייזר ללא כאבים וללא פולשנות לקבלת התוצאות הטובות ביותר ולשיפור איכות החיים  והביטחון העצמי. 


טיפול ברוזציאה בלייזר
במרכזיים המובילים לטיפול ב: 
כפר סבא, אשדוד, אשקלון, רמת גן, קריית חיים, כרמיאל, רחובות,
קריית מלאכי, גן יבנה,
 באר שבע, עפולה, קריית אתא, ירושלים

  לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן   
התקשרו: 
073-374-6633


logo בניית אתרים