הינו מרכזים אסתטיים קוסמטיים ורפואיים לטיפול:

בהסרת נקודות חן / שומות נגעי עור, קעקועים,  וטיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וניתוחים פלסטיים 
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול בפסוריאזיס בלייזר בטכנולוגיית אייקון פלומר העולמית שעושה את ההבדל!


פסוראזיס - הטיפול המתקדם והחדשני בעולם בלייזר בטכנולוגיית ICON PALOMAR עכשיו בהשג יידך


 

אם אתם מתמודדים עם פסוריאזיס, אתם בוודאי יודעים עד כמה לא נוחים ומביכים עלולים להיות העור האדום והמגרד והקשקשים. אפשרויות הטיפול בפסוריאזיס כוללות משחת סטרואידים או משחות טיפוליות אחרות, תרופות אוראליות וטיפול באור.

 

כל הטיפולים האלה פועלים היטב, אבל לתרופות עלולות להיות תופעות לוואי וטיפול באור דורש שגרת טיפולים של שלושה מפגשים בשבוע במשך חודשיים עד שלושה ולאחריהם טיפולי תחזוקה שוטפת וקבועה.

 

כיום, ישנה אפשרות נוספת בעת טיפול פסוריאזיס: מכונות לייזר איקון פלומר, המקרינות אור אולטרה סגול לאזורים מקומיים של העור. טיפול זה משתמש במינונים אינטנסיביים וממוקדים של קרני לייזר כדי לסייע בטיפול באזורים של פסוריאזיס במצב קל עד בינוני, ומבלי לפגוע בעור הבריא המצוי מסביבם. טיפול לייזר ממוקד דומה באפקטיביות שלו לטיפול האור המסורתי, אבל משפיע בפחות פגישות ובמינונים גבוהים יותר של אור, שיכולים להגיע עמוק יותר לתוך העור הפגוע. ידיות לייזר ידניות טובות יכולות להגיע גם לפסוריאזיס באזורים קשים לטיפול, כמו המרפקים, הברכיים, כפות הידיים, כפות הרגליים והקרקפת.

 

כיצד טיפולי הלייזר מבצעים הסרת פסוריאזיס? האם הם באמת יכולים לנקות את העור?

הנה מה שהמחקרים מעלים בנוגע לטיפול החדש הזה בלייזר נגד פסוריאזיס.

 

טיפול פסוריאזיס בלייזר - איך זה עובד?

טיפולי לייזר בטכנולוגיית אייקון פלומר מבוצעת בקלינקה הראשית בגבעתיים ע"י המומחית בלייזר דפנה ברנר, כאשר כל מפגש לוקח מספר דקות. במהלך הטיפול, מכוון קרני הלייזר ישירות על הכתמים של הפסוריאזיס. אתם עשויים לחוש תחושת חום קלה או צריבה מינימלית באזור המטופל. לייזר אייקון פלומר שולח אור אולטרה סגול במינון גבוה (UVB) באורכי גל ספציפיים מאד (308 ננומטרים) ישירות לנגעי הפסוריאזיס. מאחר והלייזר איננו פוגע בעור שסביב הנגע, זה מקטין את הסיכון לחשיפה לקרינה UV. לייזר אייקון פלומר משמש לטיפול בפסוריאזיס בדרגות חומרה קלה עד בינונית.

דפנה ברנר המטפלת תקבע את מינון של אור הלייזר על בסיס עובי נגעי הפסוריאזיס ועל בסיס צבע העור שלכם (מינונים נמוכים יותר משמשים בטיפול בבעלי עור בהיר).

 טיפול פסוראזיס בלייזר

עד כמה יעילים טיפולי לייזר להסרת פסוריאזיס?

טיפולי לייזר לפסוריאזיס יעילים בטיפול בפסוריאזיס קל עד בינוני, מאחר ומדובר בקרניים מרוכזות, הטיפולים אינם יעילים עבור אנשים עם נגעי פסוריאזיס מפושטים על שטחים גדולים של עור גופם.

מחקרים גילו כי רוב האנשים המטופלים בלייזר רואים שיפורים ממשיים במצב העור שלהם אשר יכולים להימשך לאורך תקופה הנעה ממספר חודשים ועד לשנה, כאשר התוצאות נראות בדרך כלל כבר במפגשים הראשונים.


 טיפול פסוראזיס לפני ואחרי

מה כדאי לדעת לפני תחילת הטיפול בלייזר?

טיפולי לייזר לפסוריאזיס עשויים לחולל שינויים דרמטיים במצב עורם של אנשים מסוימים, אבל טיפול זה נותן את תוצאותיו בהתאם לתגובה של הגוף וכמו כן תוצאותיו.

 


לצורך קבלת מידע נוסף על טיפול פסוריאזיס בלייזר, התקשרו כבר עכשיו לשירות הלקוחות של אתר דוקטור חן לטיפול בפסוריאזיס בלייזר בטכנולוגיה המתקדמת בעולם
   התקשרו לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן :     073-374-66332all - בניית אתרי אינטרנט