הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול בפיגמנטציה   טיפול בפיגמנטציה בלייזר - בטכנולוגיה המתקדמת בעולם תוצאות כבר בטיפול הראשון!

בפריסה ארצית ב:  

גבעתיים, ראשון לציון, ירושלים, אשדוד, תל אביב, הרצליה,  כפר סבא, חיפה, קריית חיים, כרמיאל, 
בני ברק , נתניה

טיפול בפיגמנטציה:  

 
פיגמנטציה נחשב לאחת מתופעות העור הנפוצות ביותר, בעיקר בישראל, בה במרבית ימות השנה זורחת השמש. אמנם, לקרני השמש ישנם יתרונות רבים, אולם החיסרון המרכזי הגדול שלה, הוא "עידוד" הופעת והחמרת מצבם של מצבי עור שונים, כדוגמתם של כתמי הפיגמנטציה. מכיוון שלא השמש לבדה היא האחראית להופעתם של הכתמים החומים הללו וישנן להם סיבות נוספות, קיים ביקוש גובר והולך ברחבי העולם למציאת הטיפול היעיל ביותר בפיגמנטציה. זוהי הסיבה לכך כי חברות מתחומים שונים משקיעות בפיתוח סוגי טיפולים שונים שמטרתם הוא פתרון יעיל, מהיר וטוב לבעיה. כיום קיימים סוגי וגישות טיפול בפיגמנטציה רבים ושונים, הכוללים מגוון רחב של אמצעים - מחומרים קונבנציונאליים כמשחות למריחה מקומית ותרופות ועד לגישות הטיפול המתקדמות יותר אשר מבוססות על טכנולוגיות שונות, למשל - טיפול בפיגמנטציה בלייזר.

טיפול בפיגמנטציה - מתי אנחנו זקוקים לו?

מה שאנחנו מתייחסים אליו כ"פיגמנטציה", הוא למעשה היפר-פיגמנטציה, פיגמנטציה-יתר. תפקידם העיקרי של הפיגמנטים שבעורנו הוא להגן עליו מפני קרינת השמש. בתוך עורנו קיימים תאים הקרויים מונוציטים והם מייצרים את המלנין היוצר את הפיגמנט בעור ומעניק לו את צבעו, לרוב, בעת החשיפה לשמש, אבל גם במצבים של שינויים הורמונאליים, הזדקנות וכד'. כאשר הפיגמנט הזה מתרבה באזור מסוים נוצר מצב של היפר-פיגמנטציה שיוצר את כתמי העור השונים והלא אסתטיים שאותם אנחנו מעוניינים להוריד. 

אלו סוגי טיפול בפיגמנטציה קיימים?

כמו שהזכרנו בתחילה, ישנן גישות טיפול רבות, הנה מספר מהבולטות והנפוצות שבהן:
טיפול בפיגמנטציה בתרופות סבתא ובחומרים טבעיים - ממסכות פנים המבוססות על לימון וסוכר ועד לפילינג העשוי מלח/סוכר ולימון, הלימון מככב בטיפולים אלה בשל יכולתן להבהיר את העור. אמנם, החומרים זמינים ונגישים לכל אחד, אבל החיסרון הגדול של הטיפולים הללו הוא שהם לא רק עלולים להתגלות כלא יעילים, אלא גם ליצור נזק ממשי לעור.
טיפול בפיגמנטציה באמצעות תכשירים ומשחות - משחות ותרופות שונות רבות משמשות את הרפואה המודרנית לטיפול בפיגמנטציה. מטרתם היא הענקת סיוע לגוף באיזונן של רמות פיזור פיגמנט המלנין. זאת, הן עושות על ידי שיבוש התפקוד של התאים המייצרים אותו. גם בטיפולים מסוג זה, אחד החסרונות הגדולים הוא הסיכון לנזק לעור. חסרונות נוספים שלהם הם תקופת הטיפול הארוכה הנדרשת לצורך קבלת תוצאות הנראות לעין, הצורך בהימנעות מחשיפה לשמש לאורך כל תרופת הטיפול, ותוצאות שנחשבות למאכזבות, יחסית לזמן ולכסף שהושקעו בהשגתן.
טיפול בפיגמנטציה בפילינג כימי - קילוף שכבת העור נחשבת לאמצעי טיפול במצבי עור שונים, כשפילינג כימי מתבסס על חומרים כימיים היוצרים כוויה בעור המטופל ומאלצים את שכבות העור להתחדש (וכך הפילינג הכימי הורס את ההיפר פיגמנטציה). חוזק החומר הכימי הוא הקובע את עומק הקילוף (למעשה - חומרת הכוויה), ובנוסף לחיסרון ההגיוני המשתמע משיטת הטיפול (יצירת כוויה) חסרונות הפילינג הכימי רבים ומשתרעים מיעילותם הנמוכה של הטיפולים ועד לסיכונים להיווצרותם של זיהומים שונים בעור הרגיש.
טיפול בפיגמנטציה בטכנולוגיות חדישות - ישנן גישות טיפול רבות וחדישות המשתמשות בטכנולוגיות השונות ומנתבות אותן לצורך העלמת כתמי הפיגמנטציה. הבולטת והיעילה מכולן, נכון להווה, היא טיפול בפיגמנטציה בלייזר.
טיפול בפיגמנטציה בלייזר - טיפול בפיגמנטציה בלייזר גורם להרס שכבות העור המכילות את כתמי המלנין, ומאחר והוא ידוע ביכולותיו לעידוד צמיחתם והתחדשותם של תאי עור, ההחלמה היא מהירה. העור החדש הוא בריא, צעיר ומתוח יותר, ומאחר ורמת דיוק הטיפול בלייזר מאפשרת מיקוד הוא משמש גם לטיפול בפיגמנטציה בפנים, ללא חשש ליצירת צלקות (בניגוד לפילינג הכימי,למשל). תוצאות הטיפול הן טובות והטיפול נחשב לטיפול מהיר שאף ההחלמה ממנו היא מהירה. כך שבהחלט ניתן לומר, כי טיפול בפיגמנטציה בלייזר הוא הדרך המהירה, היעילה והבטוחה ביותר כיום להיפטר מכתמי הפיגמנטציה הכהים על הגוף וגם על הפנים!

טיפול בפיגמנטציה בלייזר יתרונות: 


טיפול בפיגמנטציה בלייזר הדור הבא, טיפול המתקדם מסוגו בעולם יוצר אפקט משולש של הסרת כתמי הפיגמנטציה, יצירת מראה אחיד, והצערת העור בטיפול אחד בלבד!
אנחנו משתמשים בטכנולוגיות הלייזר המתקדמות בעולם לטיפול בפיגמנטציה של סינרון קנדלה ( דגם המתקדם ביותר - Alex trivantage) ופוטונה לייזר שנחשבים לפיסגת
הטכנולוגיה והקידמה בתחום טיפולי הפיגמנטצה, ומאפשרים להגיע למקסימום תוצאות במינימום טיפולים עם אישורי הבטיחות והאיכות המחמירים בעולם. 
הטיפול בלייזר משחרר פולסי לייזר בעוצמה גבוהה לתאי המלנין שבעור שמיצרים את ההיפר פיגמנטציה, אנרגיית הלייזר הורסת את הפיגמנט והוא יוצא תוך מספר ימים מהעור ומתחיל
תהליך של התחדשות העור.
לרוב נדרש 2-3 טיפולים במרווח של 3-4 שבועות להגיע לתוצאות מעולות.
הטיפול מתאים לכל סוגי העור בתהליך שמאפשר חזרה לשיגרת היום יום אחרי הטיפול ללא שום כאב סימן או צלקת. 
 מאושר משרד הבריאות FDA יתרונות:
  • עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג כימי ולכן איין כאב ישנה הרגשה של "נקודת חימום/צריבה בעוצמה חלשה מאוד וכמעט לא מורגשת.
  • התוצאות המהירות ביותר לרוב נע ביין 2-3 טיפולים תוצאות נראות כבר במהלך שבוע הראשון.
  • עלויות הטיפול הכי זולות ואטרקטיביות שייש (עלות של מאות שקלים לטיפול-תלוי בגודל אזור הפיגמנטציה).
  • מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח.
  • מתאים לכל סוג וצבע עור, אין הגבלה החלה על עור כהה ביחס לפילינג או לייזר.
  • ניתן לבצע בכל ימות השנה.
  • תוצאות- מראה אחיד, צעיר, זוהר וחלק השומר על מראה בריא של העור.
  • יצירת תגובה אמיתית של התחדשות עור ותוצאות מהירות כבר בטיפול הראשון.
  • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש לטיפול בפיגמנטציה.
  • טיפול ייחודי עבור הסרת כתמי פיגמנטציה, כתמי שמש, לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות וללא תופעות לוואי משמעותיות.


טיפול בפיגמנטציה בלייזר


תהליך פילניג והתחדשות העור בטיפול בפיגמנטציה: 


טיפול בפיגמטציה מתחלק לשלושה סוגי פילינג שהעור עובר בתהליך הטיפולי, בהתאם לסוג הפיגמנטציה והעומק הנדרש כדי להסיר אותה.
היתרון בטיפול בלייזר הוא תהליך הפילינג המבוקר שמתבצע ב 3 דרגות ומותאם אישית למצב המטופל.
היכולת לשלוט על תהליך הפילינג מביא איתו את התוצאות הטובות ביותר! 
סוגי הפליניג הקיימים בלייזר הם: פילינג שטחי, בינוני, עמוק. 
פילינג שיטחי גורם לקילוף שכבת העור העליונה האפידרמיס בלבד, והפילינג הבינוני והעמוק מגיע לחלקו העליון של הדרמיס. 
כעבור יומיים עד שבועיים בהתאם לסוג הפילינג ועומקו מתחילים תאי עור חדשים לייצור אפידרמיס חדש ובדרמיס מתחילים להיווצר סיבי קולגן חדשים המהווים מעין תמיכה לעור החדש שנוצר. בו זמנית מוסרים תאי המלנין שמרכיבים את ההיפר פיגמנטציה בעור ומתרבים סיבי האלסטין המעניקים לעור מראה אחיד, נקי וחלק.

מהי פיגמנטציה ואילו סוגי פיגמנטציה קיימים:


פיגמנטציה - צבע העור שלנו נקבע בעיקר לפי שכבת העור החיצונית שלנו האפידרמיס. ע'י המלנין תפקידו של המלנין להגן עלינו מקרינת שמש, בכל פעם שאנחנו נחשפים לשמש נוצר מלנין, במטרה להגן על העור, זהו תהליך השיזוף. עקב שיזוף או חשיפת יתר לשמש לעיתים נוצר  
עודף פיגמנטים באזור מסויים וכך נוצר פיגמנטציה. 
גורמים נוספים ליצירת כתמי פיגמנטציה הם: תחליפי הורמונים, גלולות למניעת היריון, תרופות ,גיל. 
ישנם שני סוגי פיגמנטציה עיקריים: 
פיגמנטציה הורמונלית או מסיכת הריון או מלזמה-
זוהי פיגמנטציה שמופיעה בעיקר בנשים בגיל הפוריות כתוצאה משינויים הורמונלים, ומחמירה לעיתים כתוצאה מלקיחת גלולות הריון, וטיפולי פוריות.
חשיפה לשמש מחמירה את הפיגמנטציה הזאת כמעט באופן מידי. 
פיגמנטציה כתוצאה מכתמי שמש,כתמי כבד,כתמי גיל-    זוהי הפיגמנטציה הנפוצה ביותר, שהטיפול בלייזר מאפשר את התוצאות הטובות ביותר להתמודדות עם התופעה.

מהיכן הגיע שיטת הלייזר לטיפול בפיגמנטציה:


שיטת הלייזר קרן אור בטכנולוגיית OPL הגיע מארה'ב וידועה לשימוש גם בכל רחבי אירופה לשיטה היעילה והאפקטיבית ביותר לטפול בפיגמנטציה. באמצעות קרן אור הנספגת בכמות המלנין הגבוהה בפיגמנט אנו מייצרים פגיעה סלקטיבית בנגע הנמצא בשיכבת העור העליונה. לאחר הפגיעה הפיגמנט עובר תהליך התכהות מידית ולאחר מספר ימים נושר מהעור ומשאיר שכבת עור נקייה.    

 


סרטון המראה את תוצאות טיפול בפיגמנטציה בלייזר - ALEX TRIVANTAGE

 


טיפול בפיגמנטציה בלייזר לפני ואחרי

 טיפול בפיגמנטציה לפני ואחרי  
טיפול בפיגמנטציה לפני ואחרי

טיפול בפיגמנטציה לפני ואחרי
טיפול בפיגמנטציה לפני ואחרי    

טיפול בפיגמנטציה לפני ואחרי
טיפול בפיגמנטציה לפני ואחרי

טיפול בפיגמנטציה לפני ואחרי
טיפול בפיגמנטציה לפני ואחרי      

טיפול בפיגמנטציה לפני ואחרי 
טיפול בפיגמנטציה לפני ואחרי

 טיפול בפיגמנטציה לפני ואחרי טיפול בפיגמנטציה לפני ואחרי    

טיפול בפיגמנטציה לפני ואחרי 
טיפול בפיגמנטציה לפני ואחרי    

טיפול בפיגמנטציה לפני ואחרי
טיפול בפיגמנטציה לפני ואחרי
  טיפול בפיגמנטציה /כתמי שמש / כתמי גיל 

בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר 
עכשיו בכל הסניפים בארץ: 

גבעתיים, ראשון לציון, ירושלים, אשדוד, תל אביב, הרצליה,  כפר סבא, חיפה, קריית חיים, כרמיאל, 
בני ברק, נתניה  

לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו:    


2all - בניית אתרי אינטרנט