הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול בפטרת ציפורניים בחומץ

סניפים: קריית חיים, כרמיאל, כפר סבא, אשדוד, ראשון לציון 

טיפול בפטרת ציפורניים עם חומץ


אם תשאלו רופאי עור מהי התופעה בה הם שונאים לטפל, מרביתם יאמרו לכם כי המדובר בפטריות בכלל, ובפטרת ציפורניים במיוחד. עד לפני כמה שנים, לא עמדה לרשותם (ולרשותנו, כמובן) דרך לנצח במלחמה מול פטרת הציפורניים, מאחר ובמרבית המקרים, גם בפעמים בהן היה נדמה כי הפטרת הובסה וניצחנו במערכה, היא שבה והופיעה, והרימה את ראשה המכוער והמציק, בכל פעם שהמערכת החיסונית שלנו התדרדרה מעט, חווינו שינויים הורמונאליים וכד'. טיפול בפטרת הציפורניים הטריד (ומטריד) את כל ענפי הרפואה, הקונבנציונאליים והאלטרנטיביים כאחד, פשוט משום שמדובר בתופעה שכל אחד מאיתנו מכיר לפחות פעם אחת בימי חייו, והסיכוי לפגוש אותה הולך ועולה עם הגיל, בגלל השינויים החלים בגופינו.

מה הבעיה עם פטרת ציפורניים?

הבעיה העיקרית בפטרת הציפורניים היא, שאם היא איננה מטופלת כראוי ובאופן יסודי, היא עלולה לגרום לפיצול הציפורן ולהביא לאובדנה של הציפורן (שלא לדבר על צמיחה מעוותת שלה, במקרים ה"טובים" יותר). בהדבקה בדרגות החומרה הנמוכות יותר, טיפול בפטרת ציפורניים בחומץ יכול להוות פתרון יעיל. אם כי, בראייה כוללת מדובר בטיפול ארוך הדורש סבלנות שאין וודאות כי הוא משמיד את הפטרת לגמרי, גם אם הוא נעשה בחומר הזמין בכל מטבח ביתי.

טיפול בפטרת ציפורניים בחומץ

בתרופות הסבתא, חומץ לבן (חומץ סינטטי 5%) נחשב לאחד המרכיבים הטובים ביותר לטיפולים שונים בבית ובגוף, ביניהם טיפול בפטרת ציפורניים. בשל הרכבו הכימי, החומץ נלחם בזיהום והוא מסייע להשיב לעור ולציפורן את רמת ה-PH התקינה שלה. לשם כך, מערבבים כוס אחת של חומץ לבן בשתי כוסות מים פושרים, ומשרים את הציפורן / הציפורניים החולות במים המוחמצים במשך 10 דקות עד לרבע שעה. לאחר סיום ההשריה, יש לשטוף את הרגל / היד במים נקיים פושרים ולייבש אותם ביסודיות. על טיפול זה, יש לחזור על הטיפול לפחות פעמיים ביום עד להיעלמות הפטריה. במידה והעור הופך להיות מגורה, בתחילה, יש להגדיל את יחס המים לשלוש כוסות, ובמקרים בהם הגירוי נמשך, יש להוריד את תדירות הטיפול לפעם ביום, ולאחר מכן (אם הגירוי עדיין נמשך) לפעם ביומיים.
מאחר והחומץ מכיל חומצות אשר מולן לא יודעת פטרת הציפורניים להתמודד, לאחר מספר שבועות, הציפורן עשויה להראות סימני שיפור, להתבהר ולשוב למצבה הטבעי.

טיפול בפטרת ציפורניים בחומץ תפוחים

ברפואה האלטרנטיבית, חומץ התפוחים ידוע כבעל תכונות מרפאות, וכיעיל לטיפול במגוון רחב של בעיות בריאות חיצוניות (כאקנה) ופנימיות (ככאב גרון, סוכרת לא מאוזנת וכד'). את חומץ התפוחים ניתן למרוח ישירות על הציפורניים הנגועות, ללא צורך לדלל אותו במים. לפני תחילת תהליך הטיפול, יש לגזוז את הציפורניים לאורך קצר ככל שאפשר, ולשייף את שכבת הציפורן העליונה, על מנת לאפשר לחומץ לחדור ביתר הצלחה ולהגיע לפטריה. המריחה מתבצעת באופן יסודי מעל פני הציפורן ומתחתיה (עמוק ככל האפשר). על הטיפול יש לחזור לפחות שלוש פעמים ביום, עד להיעלמותה של הפטרת (יחד עם מקטע הציפורן הנגוע בה) וצמיחתה של ציפורן בריאה. דרך טיפול נוספת בחומץ התפוחים כוללת תערובת מים פושרים וחומץ המושמת על הציפורניים הפגועות באמצעות ספוג. שיטה זו פחות שכיחה, בשל חוסר הנוחות שהיא גורמת למשתמש בה (יש צורך להצמיד את הספוג לציפורניים במשך כחצי שעה, שלוש פעמים ביום). 

כפי שניתן לראות, טיפול בפטרת הציפורניים באמצעות חומץ (תפוחים או סינתטי) מספק חלופה אפשרית לטיפול בפטרת הציפורניים. אולם, למרות זמינותו של החומץ, כחומר לטיפול בפטרת, יש לו חסרונות אחרים - כמו הסיכון לגירוי, ובעיקר - אורכו של הטיפול המשלב אותו.
כך שבהחלט יתכן (אם אין לכם את כל הזמן שבעולם כדי להמתין שהפטרת תועיל בטובה להסתלק ) כי טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר יכול להוות את הפתרון המועדף עבורכם!

מהלך הטיפול בפטרת ציפורניים בלייזר 

קרן הלייזר חודרת דרך הציפורן מבלי להסב לה נזק כלשהו ומביאה לחיסול הפטרת ונטרול מערכת ההגנה שגורמת לזיהום. עוצמת המכשיר מדודה, ולכן אין תחושת כאב, אלא הרגשה של "חימום/צריבה" בעוצמה חלשה מאד שכמעט איננה מורגשת.

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר לפני ואחרי

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר יתרונות: 

שיטה חדשנית בטכנולוגיית ליזר עם המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר לטיפול בפטרת ציפורניים בטכנולוגיית לייזר של חברת FOTONA QX MAX העולמית וחברת סינרון קנדלה המשלבת ידית באורך גל מדוייקת ומותאמת לאזור הציפורניים שילוב של עוצמה דיוק ומערכת קירור חדישה ומתקדמת שעובדת בתדרים מבוקרים ששומרים על הציפורניים ונותנים תוצאה מהירה יעילה ומקסימלית. מבין כל הטיפולים הקימים היום זהו הטיפול המתקדם היעיל והאפקטיבי ביותר שהוכח לפי מחקרים קלינים בתחום פטרת הציפורניים והוא מאושר FDA כטיפול הפופולרי 
והרישמי לטיפול היעיל ביותר לפטרת ציפורניים.
בתהליך הטיפולי אנרגיית הלייזר היא מבוקרת וממוקדת בדיוק אבסולוטי לטיפול בבעית פטרת הציפורניים יתרונות:  
  • טיפול ממוקד לאזור הפטרת בלבד ללא תופעות לוואי.
  • הקרניים של הלייזר מסוגלות לחדור את הציפורן ולהגיע ישירות לפטריה שגורמת לפטרת ולחסל אותה וזאת בניגוד לכל מיני תכשירים, כדורים, משחות וגימיקים למינהם.
  • תהליך הטיפולי: קרן הלייזר חודרת דרך הציפורן מבלי להסב לה נזק כלשהו ומביאה לחיסול הפטרת וניטרול מערכת ההגנה שגורמת לזיהום.
  • מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח.
  • ללא כאב תוצאות בזמן קצר.
  • ניתן לבצע בכל ימות השנה.
  • תוצאות מדהימות ואפקטיביות ביותר לטיפול בתופעת פטרת הציפורניים.
  • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש לטיפול בפטרת ציפורניים.
  • טיפול ייחודי עבור פטרת ציפורניים, לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות, מהירות, ותוצאה מושלמת ללא תופעות לוואי משמעותיות.

סרטון הממחיש את הטיפול בפטרת ציפורניים בלייזר 
בטכנולוגיית FOTONA   

 טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר באחת ממרפאות אתר ד"ר חן, מספק את הדרך היעילה, המהירה והבטוחה ביותר לטפל באצבעות שלכם! 
בסניפינו שברחבי הארץ תוכלו לקבל בחינם את כל ההדרכה והמידע הנדרשים לכם על הטיפול בפטרת וללא התחייבותכם לביצוע הטיפול!
טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר
בטכנולוגיה המתקדמת בעולם
סניפים: קריית חיים, כרמיאל, כפר סבא, אשדוד, ראשון לציון  
 

לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן 

התקשרו:    073-374-6633


2all - בניית אתרי אינטרנט