הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול בפטרת ציפורניים ברגליים בלייזר
טיפול בפטרת ציפורניים ברגליים בלייזר  

סניפים:   קריית חיים, כרמיאל, כפר סבא, אשדוד, ראשון לציוןטיפול בפטרת ציפורניים ברגליים


ישנן מעט מאד צרות המציקות לנו כמו פטרת ציפורניים ברגליים. נכון, לא מדובר ב"מחלה" שמפילה אותנו למשכב, כמו דלקת ריאות או שפעת, חום הגוף שלנו איננו עולה, איננו מנוזלים, סובלים מפריחה או מגירוד, ואפילו - אם נקפיד שלא לחשוף את בהונות רגלינו - אף אחד איננו צריך לדעת שאנחנו סובלים מהבעיה. אבל, למרות כל זאת, פטרת ציפורניים (ובמיוחד פטרת ציפורני הרגליים) מהווה את אחת הבעיות הרפואיות הקשות לטיפול.

מדוע, בעצם, פטרת, כל כך מציקה?

בניגוד לקלות בה אנחנו עלולים להידבק בפטרת הציפורניים, הטיפול וההיפטרות האמיתית והסופית ממנה מסובכים וקשים בהרבה. לא רק בגלל שמדובר באזור שהתנאים בו הינם התנאים האולטימטיביים להתפתחות פטריות (חום, לחות, הזעה, חושך - בית גידול אידיאלי לפטריות, באשר הן), אלא גם בגלל תכונותיה הייחודיות של פטרת הציפורניים - היא יושבת מתחת לציפורן (כך שמרבית סוגי הטיפול בה אינם מגיעים אליה כלל), היא "יודעת" להיעלם כשמתחילים לטפל בה בשיטות טיפול מסוימות (מה שהופך אותן ללא יעילות בכל הנוגע אליה) והטיפול בה צריך להתבצע באופן נקודתי, מבלי להזיק לרקמות מסביב, מה שמצמצם את שיטות הטיפול היעילות כמעט לגמרי.

טיפול בפטרת ציפורניים ברגליים

מאחר ופטרת היא בעיה כלל עולמית מציקה, ונוגעת כמעט בכל אחד ואחת (במיוחד מעל לגילאים מסוימים - לרוב, 50 ומעלה), גישות הטיפול בפטרת ציפורניים ברגליים הן רבות ושונות, חלקן יעילות יותר, חלקן יעילות פחות. בגלל כמותן, את גישות הטיפול בפטרת ניתן לחלק לקטגוריות שונות בדרכי חלוקה שונות, הנסמכות על קריטריונים שונים. למשל, טיפול בפטרת ציפורניים ברגליים ברפואה הקונבנציונאלית מול טיפול בפטרת ציפורניים ברגליים ברפואה אלטרנטיבית, טיפול תרופתי מול טיפול ביתי מול טיפול בפטרת ציפורניים ברגליים באמצעים טכנולוגיים כמו לייזר וכן הלאה. לחלק גדול מדרכי הטיפול ישנה הצלחה חלקית בלבד, לחלק מהן ישנה הצלחה זמנית שאיננה משמידה את הפטרת הקיימת לגמרי ומונעת ממנה לשוב, וחלק - גרוע מכך, עלול להותיר את המטופל עם נזקים בריאותיים זמניים או מתמשכים.


טיפולים נפוצים בפטרת ציפורניים ברגליים

טיפול מקומי באמצעות מריחת סוג של לק על הציפורניים הנגועות - הטיפול נעשה באמצעות מריחת סוגים שונים של לק אנטי פטרייתי. בשוק קיימים לקים רבים, הוראות השימוש שלהם הן שונות, אבל, ככלל, ניתן לומר כי אחוז ההצלחה שלהם הוא קטן מאד ונע עד ל-10%, וזאת, חרף ההתמסרות האדוקה למריחתם על הציפורניים ותקופת הטיפול הארוכה הנדרשת.
טיפולים תרופתיים - כיום, קיימות ארבע תרופות עיקריות שמטרתן טיפול בפטרת הציפורניים: איטראקונאזול, דיפולקן, טרבינאפין וגריסופלארי. למרות שאחוז ההצלחה שלהן גבוה מעט יותר מאשר של הלקים שהזכרנו, הן גוררות איתן תופעות לוואי בריאותיות קשות ובלתי הפיכות, כפגיעה בכבד, למשל, ולכן הטיפול מצריך ביצוע בדיקות דם ובדיקות תפקוד הכבד גם לפני תחילת הטיפול וגם במהלכו.
טיפול בפטרת ציפורניים ברגליים בלייזר - מבין כל הטיפולים שאינם פיזיים ואינם תרופתיים, הוכיח הטיפול בלייזר את יעילותו הגבוהה, בד בבד עם אורכו הקצר של הטיפול. כאן, מדובר על אחוזי הצלחה הנעים מעל ל-90%, כאשר, לעיתים קרובות המטופל יכול להסתפק בטיפול אחד בלבד, אבל לפעמים נדרשים עוד שניים - שלושה טיפולים נוספים על מנת להכחיד לגמרי את הפטרת העקשנית.

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר יתרונות: 

שיטה חדשנית בטכנולוגיית ליזר עם המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר של טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר של חברת FOTONA QX MAX העולמית וחברת סינרון קנדלה המשלבת ידית באורך גל מדוייקת ומותאמת לאזור הציפורניים שילוב של עוצמה דיוק ומערכת קירור חדישה ומתקדמת שעובדת בתדרים מבוקרים ששומרים על הציפורניים ונותנים תוצאה מהירה יעילה ומקסימלית. מבין כל הטיפולים הקימים היום זהו הטיפול המתקדם היעיל והאפקטיבי ביותר שהוכח לפי מחקרים קלינים בתחום פטרת הציפורניים והוא מאושר FDA כטיפול הפופולרי 
והרישמי לטיפול היעיל ביותר לפטרת ציפורניים.
בתהליך הטיפולי אנרגיית הלייזר היא מבוקרת וממוקדת בדיוק אבסולוטי לטיפול בבעית פטרת הציפורניים יתרונות:  
  • טיפול ממוקד לאזור הפטרת בלבד ללא תופעות לוואי.
  • הקרניים של הלייזר מסוגלות לחדור את הציפורן ולהגיע ישירות לפטריה שגורמת לפטרת ולחסל אותה וזאת בניגוד לכל מיני תכשירים, כדורים, משחות וגימיקים למינהם.
  • תהליך הטיפולי: קרן הלייזר חודרת דרך הציפורן מבלי להסב לה נזק כלשהו ומביאה לחיסול הפטרת וניטרול מערכת ההגנה שגורמת לזיהום.
  • מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח.
  • ללא כאב תוצאות בזמן קצר.
  • ניתן לבצע בכל ימות השנה.
  • תוצאות מדהימות ואפקטיביות ביותר לטיפול בתופעת פטרת הציפורניים.
  • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש לטיפול בפטרת ציפורניים.
  • טיפול ייחודי עבור פטרת ציפורניים, לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות, מהירות, ותוצאה מושלמת ללא תופעות לוואי משמעותיות.

סרטון הממחיש את הטיפול בפטרת ציפורניים בלייזר 
בטכנולוגיית FOTONA   


טיפול בפטרת ציפורניים ברגליים במרפאות אתר ד"ר חן, היא השיטה היעילה והבטוחה ביותר לטפל באצבעות הרגליים שלכם! 
בסניפינו שברחבי הארץ תוכלו לקבל בחינם את כל ההדרכה והמידע הנדרשים לכם על הטיפול בפטרת וללא התחייבותכם לביצוע הטיפול!
טיפול בפטרת ציפורניים ברגליים בלייזר
בטכנולוגיה המתקדמת בעולם
סניפים: קריית חיים, כרמיאל, כפר סבא, אשדוד, ראשון לציון   
 

לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן 

התקשרו:    073-374-6633


2all - בניית אתרי אינטרנט